sadsad x
asdasd
Resimli Sevgililer Günü Sözleri

Resimli Sevgililer Günü Sözleri

19 Ağustos 2020

Sevgililer gününe özel birbirinden romantik resimli sevgililer günü mesajları listesini sizler için bir araya topladık. Sevgilide duygu patlaması yaratacak her biri bir birinden güzel, aşk dolu sevgililer günü sözleri bu yazımızda sizleri bekliyor. İçlerinden seçtiğimiz bazı romantik sözleri, whatsapp üzerinden veya diğer sosyal platformlardan sevgilinizle paylaşmanız için Resimli sevgililer günü sözleri olarak hazırladık. Bu özel günde sevgilinize aşkınızı ifade edebileceğiniz, onunla güzel bir sevgililer gününü yaşamanız için bu romantik sözler sizlerin oldukça işinize yarayacaktır. Romantizm dozu oldukça yüksek bu sözleri sevgiliniz ile paylaştığınızda, onu dünyanın en mutlu insanı yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sevgililer günü gibi özel bir günü romantik bir fırsat olarak değerlendirip, sevgilinize sizin için ne kadar özel biri olduğunu hissettirebilirsiniz. İşte, tüm okurlarımızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz En güzel Sevgililer Günü sözleri, bu yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Resimli Sevgililer Günü sözleri konumuza geçmeden önce minik bir hatırlatmamız olacak, Sevgililer günü yaklaştıkça birçok insanda biricik sevgilisi için hediye seçme talaşı başlar. Sevgiliye hediye seçimi zor bir karar kabul. Biz bu zor kararı size bırakalım, ama aldığınız romantik hediyenizin üzerine yazacağınız romantik sevgililer günü notunuz en azından bizden olsun. Sizler ile paylaştığımız bu romantik resimli sevgililer günü sözlerini sevgililer günü hediye notu olarak ta kullanabilirsiniz. Aldığınız hediye çok romantik olabilir anacak bu romantik hediyenizi romantik sözler ile dolu bir hediye notu ile tamamlamanıza gerekecektir. Uzun ya da kısa fark etmez sevgililer günü sözlerimizi hediyenizin yanına iliştirerek hediyenizin etkisini kat be kat artırabilirsiniz. Sevgililer gününü güzel sözler ve hediyelerle şahane bir güne çevirmek sizin elinizde… Deneyin ve mutluluğu paylaşın. İşte en özel En güzel sevgililer günü sözleri huzurlarınızda…

En Güzel Resimli Sevgililer Günü Sözleri

# Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesi mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Sevgililer Günü seninle anlam kazandı, günlerim güneşle ve gecelerim ayla aydınlandı. Seninle başladım bu hayale, seninle güzelleşti her şey. 14 Şubat Sevgililer Günün kutlu olsun.

resimli sevgililer günü sözleri

# Var mısın sevgilim seninle dağları aşıp yepyeni manzaralar keşfedelim? Var mısın tatmadığımız kaynaklardan sular içelim ve bilmediğimiz müzikleri keşfedelim? 14 Şubat artık senle ben demek. Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlı kalbim!

# Güneşin doğuşunu izlemek, ayla ışıldayan bir gecede sahilde vakit geçirmek… Ne olur ki tüm gerçekleri seninle yaşasam, her şeyden çok seviyorum. Manzaraların anlam kazanması için benimle gel. İyi ki varsın.

# Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlı kalbim!

resimli sevgililer günü sözleri

# Bir yaz esintisinden daha büyülü, güneşten daha sıcak, bir çiçekten daha güzel, ama en önemlisi, başıma gelen en iyi şeysin. Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü!

# Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

# Seninle tanışmadan önce, sebepsiz gülümsemenin ne demek olduğunu hiç bilmiyordum. Bu yüzden senin yokluğun, binlerce insanın varlığından daha güçlü.

# Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim. 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun!

# Bana Sevgililer Günü için ne istediğimi sormuştun. Ne pahalı mücevherler ne de güller… Sıcak bir tebessüm ve ılık bir öpüş, beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

resimli sevgililer günü sözleri

# Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

# Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, bеni yaşatan tеk duygu senmişsin bebeğim. Sevgililer Gününü kutluyorum.

# Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

# En huzurlu, en mutlu gündü. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın anlamı. Seni çok seviyorum.

# Seni her hücremle seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun! Tanıştığımızda her Sevgililer Günü'nü seninle geçirmek istediğimi biliyordum.

resimli sevgililer günü sözleri

# Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice Sevgililer Gününü beraber geçirmek dileğiyle.

# Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

# Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

# Ardı arkası kesilmeyen bir beladır aşk. En azından ben öyle olduğuna inandım. İnanç insanın en değerli vasfıdır sevgili. Sen benim vasfımı baştan sona yeniden yazdın. Aşk derler şimdi bana, koca bir iç çeker seni söylerim.

# Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

resimli sevgililer günü sözleri

# Sen varken hayatımda biri yok, birinde hayatım var diyebiliyorum. Senin farkın bu. İyi ki varsın aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

# Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

# Kitaplarla dolu bir yaşamımız olsun, sıcacık bir yuvamız, bir dolu seyahatimiz ve anımız. Bütün bunlara var mısın? Benimle keşfeder, elimden tutar mısın?

# Güzel günleri, zor zamanları, başlangıçları paylaşarak büyüyoruz. Daima el ele her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmenin mutluluğuyla Sevgililer Gününü kutlarım. İyi ki varsın.

# Yaşamak özlemiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir... Sevgililer günümüz kutlu olsun. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

resimli sevgililer günü sözleri

# Seninle tanıştığım gün güneşin doğduğu karanlığın bittiği an oldu benim için. Sen kalbin tek sahibisin. Seni çok seviyorum.

# Sevmek ya da sevilmek yeterlidir. Gerisini sormayın. Yaşamın karanlık kıvrımlarında bulunacak başka bir inci yoktur. Sevmek tamamlanmaktır.

# Kalbimin en güzel yerindesin, sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey sevgilim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

# Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

# Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Kişiye Özel Fotoğraflı Sürpriz Kutu

# Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

# Sevgi neydi? Sevgi emekti. O halde 14 Şubat emekliler günüdür bence.

# Bir nehir gibi akıyor yaşamımız bir arada. Seninle başlıyor ve seninle bitiyor günlerim. Başka ne isteyebilirim? Nice 14 Şubatlara! Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

# Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

# Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.

resimli sevgililer günü sözleri

# Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın.

# Tüm kalbim, akciğerim, karaciğerim ve dalağım ile Sevgililer Gününü kutluyorum aşkım!

# Yaşama sebebim, dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.

# Biliyorum ki yollar karanlıktan geçtiğinde yanımda sen varsın. Ellerin ellerime dokunduğu sürece varlığım tamamlanmış olacak. Sevgilim, canım sevgilim iyi ki benimlesin.

# Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

resimli sevgililer günü sözleri

# Hayalinle geçen günlerin ardından kavuşmak ne güzel bir bilsen… Senin sesine, ellerine, gülüşüne hasret kaldığım günlerin ardından Sevgililer Günü bizim için adeta cennet bahçesi.

# Bir dokunuşta saklı tüm aşkın enerjisi, sihirli ışığı… Bu dokunuştan mahrum kalmadığım nice zamanın özlemiyle seni seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Gözlerindeki ışıltının içinin güzelliğini gösteren bir yanı, sesindeki güzelliğin beni huzurla dolduracak bir tınısı var. Benim bütün hayallerimde, bütün dileklerimde en başta senin yerin var. İyi ki varsın aşkım.

# Büyüyen bir hayalin içinde yol alır gibi, nice Sevgililer Günlerimiz olsun ki seninle aşkla kutlayalım. Düşlediğim tek şey bu şimdi.

# Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Işıklı Anı Çerçevesi

# Sonra sen geldin güldün. Güldün. Gönlümdeki en kurak topraklar papatya bahçesi oldu. Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlı kalbim!

# Sen bu şehri, bu ülkeyi, bu dünyayı yaşanılabilir kılansın. Sen benim kalbimin başköşesinde tahta kurulansın. Sen benim müstakbel eşim, dünyalar güzeli aşkımsın. Seni çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

# Sevgimiz bizi sonsuza dek birlikte tutacak! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Mutlu sevgililer günü.

# Bitmesin istediğim bir şarkı gibi, doyamıyorum aşkımıza. Daima, baştanbaşa senin hikâyende bir yere sahip olmak yaşama sevincim benim. İyi ki varsın sevgilim.

# Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum... Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. Seni çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

resimli sevgililer günü sözleri

# Sana güzel, etkileyici ya da çekici demek yeterince büyüleyici değil; çünkü nefesimi kesiyorsun. Bu yüzden anladım ki, seni tanımlamak için dünyanın en romantik sözcükleri bile yeterli değil.

# Kıymetini anladığımda yanımda bulunman ne büyük mutluluk diye düşünmüştüm. O günden beri her an seni düşünüyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Aşkım.

# Bana bambaşka hissettiren sevgilim. Gücün bana güç katıyor ve neşen keyfimi her halükarda yerine getiriyor. İşte bugün en mutlu 14 Şubatı bu yüzden yaşıyorum. Sevgililer Gününü aşkla kutlarım.

# Her mevsim boyunca, her zaman... Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

resimli sevgililer günü sözleri

# Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler, insanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Bana hayal kurmayı sevdiren varlığın… Beni huzurlu kılan gözlerin… Beni yaşama sevinci ile dolduran gülüşün… Sen… İyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

# Aşk her şeye değer, seni çok seviyorum sevmek suçsa eğer. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

# Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlı kalbim!

resimli sevgililer günü sözleri

# Asla bitmeyecek bir merakla keşfettiğim aşk alevim, ruh ikizim… Biricik duygularını bana belli ettiğin andan bu yana her şey bambaşka. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Daha nicelerine…

# Birçok insan tanıdım, yıldızlara benziyorlardı. Hepsi parlıyordu ama ben seni seçtim, çünkü sen güneştin. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

# Beni bu kadar sevgi dolu ve koruyucu hissettiriyorsun. Kollarında olduğumda her şeyi unutabilirim. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

# Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

# Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

# Güneşin doğduğu da battığı da gerçek. Kalbimin attığı da günün bittiği de gerçek. Ne olur ki tüm gerçekleri saysak seninle tek tek. Seni herkesten, her şeyden çok seviyorum ya; işte bu en büyük gerçek. İyi ki varsın sevgilim.

# Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim. Sevgililer Günümüz aşk dolu olsun.

resimli sevgililer günü sözleri

# Bir masal anlatıyor gibiyim sana, geçerken günlerimiz. Sonra aylar oluyor yıllar oluyor ve ömrümü önüne seriyorum. Sevgililer Günü bin defa seni sevdiğim bir milat gibi… Sevgililer Günümüz aşk dolu olsun.

# Gül veya çikolata yerine sana çok daha özel bir hediye sunuyorum: Devamlı ve sonsuz aşkım! Sevgililer Günün kutlu olsun, seni her zaman seveceğim!

# Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir… Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın.

# Her çaresizliğe benimle meydan oku, benimle uyu her geceye ve her sabaha benimle uyan. Hep yanı başımda kalarak benimle sarıl hayata. Sen benim umudum oldun. Beni sakın bırakma. Seni çok seviyorum.

# Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

resimli sevgililer günü sözleri

# İsterim ömrüm seninle geçsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Bu aşkın sonu evlilik olsun.

# Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi.

# Seni severken öğrendiğim her şey, hissettiğim tüm o mükemmel duygular için şükrediyorum. Hasretler büyüyen, özlemle sağlamlaşan ilişkimiz için nice 14 Şubat Sevgililer Günleri yetmez kutlamaya…

# Sensiz ben olmazdım. Bu kadar basit. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

# İnanılmaz, harika ve çok ilham vericisin. Kalbime sahipsin. Mutlu sevgililer günü!

# Yıldızların ışıklarıyla parlayan güzel saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken tenin ve mis kokunla yaşamımın güzelliğisin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun… Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

resimli sevgililer günü sözleri

# Ellerine dokunabildiğim her an benim için sevgilimin günü. Aklımın başımdan alıyorsun, âşık olmak baş döndürücü hale geliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü için dileğim bunu hep yapman.

# Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok sanki seninle doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum sevdiğim.

# Sevgililer günümüz kutlu olsun canımın içi. Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.

# Gökyüzünden inen bir yıldız gibi hayatıma girdin. Daima bana getirdiğin mutlulukla parılda sevgilim. Nice 14 Şubatlara. Seni çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

# Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun benim bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Bu aşk asla bitmeyecek.

resimli sevgililer günü sözleri

# Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı bu yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.

# Bu Sevgililer Günü'nde kalbim seni düşündüğünde, hiç kimsenin duymadığı bir melodi söylüyor. Daha nice Sevgililer Gününü beraber geçirmek dileğiyle.

# Senden önce hayatımı yaşamakla meşguldüm; senin gibi birine ihtiyacım olduğunu hiç bilmiyordum.

# Seninle tanışmadan önce birinin gözlerine bakmanın ve sebepsiz yere gülümsemenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. Aşkın hayatta kalmam için gereken tek şey. Sen başıma gelen en iyi şeysin sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

# Aklıma bile gelmiyorsun sevgilim. Düşün ki o kadar kalbimdesin.

# Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.

resimli sevgililer günü sözleri

# Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

# Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun sevgilim.

# Seni her gün daha çok seviyorum. Gözlerim kapalıyken bile seni görebilir ve sevgimizi kalbimin derinliklerinde hissedebilirim. Seni her hücremle seviyorum. Biricik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

# Sevgi umuttur, sabırdır, emektir… Sevgi en güzel duyguları paylaşmaktır. Sevgi hayattır. 14 Şubat Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

# Bir melek var içinde dünyanın en güzel insanısın. Sevgilim benim için hayatın anlamısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

resimli sevgililer günü sözleri

# Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

# Ellerimiz birbirine dokununca tutuşmuştu kalplerimiz. Gözlerimin önünden gitmiyordun. Giysilerin, bakışların ve sesin… O anda kaldım bir süre. Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım, iyi ki varsın.

# Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!

# Yine yılın en aşk dolu günü geldi ve ben yanımda olduğun için şanslıyım. Seninle güzel 14 Şubat, seninle sıcacık ve anlamlı. İyi ki varsın hayatım! Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

# Kim bilir sesini gökyüzü sanan kuşlar vardır.

# Sevgimizin etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim.

# Aşkın cicim ayı olmaz, aşk her zaman aşktır. Bunu başkalaştıranlara inat ben bugün aşkımı en taze haliyle yaşamayı teklif ediyorum. Benimle misin?

# Deliye her gün sevgililer günü. Seni deli gibi seven delin.

# İnsanlar; başarı, popülerlik ya da para ister, ama ben sadece seni istiyorum.

resimli sevgililer günü sözleri

# Seni sevdiğim kadar yeşil ormanlar, sevinde mavi deniz ve rüzgâr bizim nefesimiz. Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana. Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

# Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun tatlım.

# Bütün insanları sevebilirdim ama sevmeye senden başlamasaydım. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

# Mavi giysem bulut olurum, yeşil giysem bahar olurum, bakarsın bir gün beyaz giyer de senin olurum. Bütün hayallerimde sen varsın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım…

# Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü hediye fikirleri

# Seninle bütün fırtınalara, bütün karanlıklara, bütün sancılara karşı koyabilirim. Sen varken dünyanın en güzel uykusuna dalabilirim. Seni her zaman aynı aşkla seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

# Bu güne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana, sana uzananlar sevgilim. Bir mucizenin yansıması olarak, Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

# En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek.

# Benim olman için çok çaba sarf ettim. Uğraşlarımın meyvesi olarak kollarımdasın şimdi. İnanmak çok güç, böylesi bir güzelliği yakaladım. Sevgililer Günümüz aşk dolu olsun.

# Birbirimizi ilk gördüğümüz anda başlayan bir film, bir masal bu, aşkımız. Daima güzel günlere koşacağımızı, her sıkıntıyı paylaşacağımızı hissederek seninle güçleniyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

resimli sevgililer günü sözleri

# İyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Her şeyim; sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Yollarımız şu hayatta kesişmeseydi nefes alamaz, sensiz yaşayamazdım. İyi ki varsın sevgilim, Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

# Paylaştıkça çoğalan sevgimizi hep aynı hassaslıkla koruyalım ve birbirimizin ellerini hiç bırakmayalım sevgilim. Çünkü ben senin olmadığın bir dünya düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

# Ellerini tuttuğum an gözlerimin önünden dört mevsim geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değsem gökyüzünden bir yıldız düşer. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım.

# Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Romantik Aşkım Fotoğraflı Sevgili Yastığı

# Sen benim renklerim, atmosferim ve oksijenim, sebebimsin. Seninle geçen her mevsim benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde büyüyor. Seni çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

# Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Seni çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

# Sesini duymak yüzünü görmek gibi değil, seni özlemek seni sevmek gibi değil! Hiçbir şey sevgililer günü yanında olmak gibi değil... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

# Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

resimli sevgililer günü sözleri

# Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

# Yapabilseydim, tüm aşkımı senin için toparlayıp bir hediye kutusuna koyardım. Ama bu kadar büyük bir kutu yapamazlar aşkım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

# Bir daha asla eskisi gibi olmayacağımı bilmiyordum seninle karşılaştığımda. Dünyam yerinden oynamıştı ve o andan beri hep yanında olmayı istedim. Ne mutlu bana, benimsin. Sevgililer Günümüz aşk dolu olsun.

# Sen benim birtanecik sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sen benim gece gündüz aklıma düşen iyilik meleğim… Seni çok seviyorum.

# Seni her gördüğümde, kollarından tutmak ve asla bırakmamak istiyorum. Sen kalbimin bütün karanlık yerlerini dolduruyorsun, seni seviyorum bebeğim.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.