Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi

O'na sevginizi göstermenin En Romantik Yolu

Kalbinizin inci tanesine hissettiğiniz sevgiyi, adeta çağlayan misali güçlü bir şekilde sergilemenize yardımcı olacak Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi, aşk diyarından kopup gelen ve sevgililer gününde O'na armağan edebileceğiniz en romantik hediye seçeneği! 

Stokta Var
119,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (14)
 • Dünya'nın en güzel kızının kalbini çelmeyi başardınız ancak, bundan çok daha zor olanı orada ilelebet kalabilmektir. İşte sevgilinize olan aşkınızı tatlı bir şekilde gösterebileceğiniz ve kalbindeki yerinizi sapa sağlam tutabileceğiniz en romantik hediye alternatifi karşınızda.
  Üzeri kırmızı tülle sarılı, içerisinde lezzetli çikolatalar ve 365 adet romantik aşk sözlerinin yazılı olduğu kalpli kartlar bulunan 4 adet kırmızı kalp kutu, Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesini oluşturuyor. 

  Size, sevgilinizin kalbini bir kez daha kazandıracak ve aynı zamanda aşkınızın ateşini daha güçlü bir şekilde alevlendirecek olan Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi, tıpkı kendisi gibi mutluluğunuzu bulutlara taşıyor. 

  Üst üste yer alan 4 kalp kutudan hazırlanan Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesinin her bir kutusu içerisinde bir bayanı etkileyecek çok özel ve son derece romantik hediyelikler yer alıyor. Dahası, sevgiliniz tüm kutuları açmak için yan yana koyduğunda kutuların üzerinde yazılı olan "Seni Canımdan Çok Seviyorum" sürprizi ile karşılaşıyor. 

  Sizi, satın aldığınıza kesinlikle pişman etmeyecek ve "İyi ki sevgilime Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesini hediye etmişim." dedirtecek bu özel ürün, hediyemen.com ayrıcalığı ile karşınızda.

  Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi Özellikleri 

  ** 1. Kalp kutu içerisinde; rengarenk draje ve enfes lezzette çikolatalar bulunuyor. (Kutu Boyutu: 8X9X4 cm.)
  ** 2. Kalp kutu İçerisinde; 6 adet kalp tasarımlı yine son derece nefis çikolata bulunmaktadır.(Kutu Boyutu: 9X11X4 cm.)
  ** 3. Kalp kutu İçerisinde; 10 adet “Seni Seviyorum” yazılı çikolata yer alıyor. (Kutu Boyutu: 11X13X5 cm.)
  ** 4. Kalp kutu İçerisinde; 365 adet kalp kartlar üzerine yazılı aşk dolu sözler bulunmaktadır. (Kutu Boyutu: 15X17X6 cm.) kalp kutudan oluşan Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesi, üzeri kırmızı tülle sarılarak mükemmel bir hediye paketi halinde adresinize kargo edilmektedir. 

  Yer yüzünün en tatlısına ancak bu kadar tatlı bir hediye verilebilir. Çikolatalardan, renkli drajalerden hazırlanan Seni Canımdan Çok Seviyorum Aşk Kulesiyle sevgilinizi mutluluktan mest edeceksiniz.
  Sitemizde yer alan siğer sevgililer günü hediyelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.