+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sevgi Notlarıyla Hazırlayabileceğiniz Hediye Önerileri

Sevgi Notlarıyla Hazırlayabileceğiniz Hediye Önerileri

10 Şubat 2020

Bu yazımızda sizlere Sevgi Notlarıyla Hazırlayabileceğiniz ve romantik bir forma sokabileceğiniz sizden el yapımı hediyelere yer vereceğiz. Kendin yap hediyelikler arasında pek çok kişinin tercih ettiği sevgi notları ile hediye verme fikri kulağa oldukça hoş geliyor. Peki nasıl bir hediye seçimi yapılmalı? Kendin yap hediyeler ile neler tasarlanabilir? Sizin için seçtiğimiz hediye önerileri ile birçok hediye yapabilmeniz mümkün… O zaman başlayalım!

Balonun İçine Atılan Minik Sevgi Notları

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

İlginç hediye önerisi olarak tercih edebileceğiniz bu hediye oldukça eğlenceli bir seçenek! Üstelik yapımı da oldukça kolay… Yapmanız gereken büyük bir balon alıp içerisine daha önceden yazdığınız sevgi sözcüklerini içeren minik kağıtları katlayıp koymanız… Sonrasında ister helyum gazı ile ister normal bir pompa ile balonu şişirin. Hediye edeceğinizi kişiye verin ya da onu bulmasını sağlayın… Hatta bu kişi eğer sevgilinizse, ona balonun altında anlamlı bir hediye verirken balonu patlatarak başından aşağıya sevgi sözcüklerinizin dökülmesini de sağlayabilirsiniz. Oldukça romantik değil mi?

Sevgi Dolu Kavanozlar

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu bir kavanoz hediyesi ile sevdiklerinize her gün hediye vermiş olun! Her gün için bir tane hediye notu koyabilirsiniz.  Sevdiğiniz kişi sizden uzaktaysa ya da sürekli görüşemiyorsanız, sizi hatırlaması adına ona hislerinizi her gün söyleyebilmeniz mümkün! Yapmanız gereken minik sevgi notları hazırlayarak onları bir kavanoza doldurmak… Bunun için renkli kağıtlar tercih edebileceğiniz gibi aşkın rengi olan kırmızı renkte kağıt da seçebilirsiniz. Sonrasında ise kavanozun dışını istediğiniz gibi süsleyin. Üzerine kalpli stickerlar yapıştırıp renkli ipler ile süsleyeme yapabilirsiniz. Sizce de çok güzel olmadı mı?

Sevgi Notlarıyla Dolu Bir Günlük Hediyesi…

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Bu kişiye özel hediye ile sevdiklerinize ne kadar değerli olduğunu hissettirmeniz mümkün… Bunu yaparken her gün not yazabileceğiniz gibi özel günlerde yaşadıklarınızı ve paylaştığınız anılarla ilgili de yazılar yazabilirsiniz. İlla ki sevgilinize özel olarak yazmanız gerekmiyor. Bir arkadaşınıza ya da annenize özel olarak da bu anlamlı hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Sevgilinize hazırlayacağınız bu günlüğü kırmızı renklerde seçebileceğiniz gibi Kraft kağıt ile yapılmış günlüklerden de yararlanabilirsiniz. Hatta iç yaprakları siyah olan bir defter seçimi yapıp, farklılık da yaratabilirsiniz. Tabi ona göre kalem rengi de seçmeniz gerekiyor. Hediye paketi yerine defteri de paket yapabilir, bunun için ipler ya da çiçeklerden yaralanabilirsiniz.

Sevgi Sözcükleri Dolu Kartpostal

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Notlardan hediye olarak kendiniz tasarlayabileceğiniz kartpostallar, sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenin en güzel yollarından biri… Yapımı ise oldukça kolay… Bir tane karton alın ve onu kartpostal şeklinde kesin. Sonrasında ikiye katlayın ve bir yüzünü kalp şeklinde keserek ana hatları oluşturun. İçerisine de minik yapışkan kağıtlara yazdığınız sevgi sözcüklerini yapıştırın. Kartpostalın üzerine; senin için ya da seni seviyorum gibi sözcükler yazabilirsiniz… 

Minik Mektuptan Kolye Tasarımı

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

İlginç hediye tasarımları olarak tercih edebileceğiniz bir hediye var sırada! Hem sevgi notu hem kolye olur mu demeyin… Çok da güzel oluyor! Bunun için yapmanız gereken şey önce bir mektup ya da sevgi sözcüklerinin olduğu bir kağıt hazırlamak. Sonrasında ise o kağıdı en küçük boyuta getirerek çıktı almak… Çıktı aldığınız bu minik mektubu rulo haline getirin ya da minik bir zarf yaparak onun içine koyun. Son olarak da kolye haline getirmek için ipe sabitlemek… Bu tasarım sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek! Aynı işlemi bileklik için de yapabilirsiniz. Küçük olan hediyeler daha bir şirin duruyor öyle değil mi?

Sevgi Sözcükleri Dolu Süsleme İpleri

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Sevgi notları ile mekan süslemesi yaparak da güzel bir hediye verebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye olan hislerinizin yazılı olduğu kağıtları minik mandallar ile ipe asarak, mekanı duygu dolu bir hale getirmeniz mümkün…  Bunun için renkli ipleri kullanıp mandallardan yardım alabilirsiniz. Uzunlamasına bir ipe asacağınız sevgi notları ile çok hoş bir görünüm sağlanabilir… Notların arasına parti süsleri ya da kurdeleler de asabilirsiniz. Ayrıca bu tasarımı bir duvar için anı köşesi olarak da tercih edip, dekoratif bir hediye de verebilirsiniz.

Sevgi Notu Dolu Kalp Kutu

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Sevginizi belli edebileceğiniz belki de en beğenilen hediye… Sevgi dolu kalp kutular! Bu hediyeyi özellikle sevgilinize hazırlayabileceğiniz gibi, kalp dışında daha sade bir kutu seçerek annenize, kız kardeşinize hatta öğretmeninize bile hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak düşünebileceğiniz kutuya, sevgi sözcüklerini yazdığınız minik kağıtları koyabilir, her daim sevginizi dile getirebilirsiniz. Kağıtların arasına birkaç çikolata koymanız da sevgilinizi daha da mutlu edecektir… Kutuyu süsleyebileceğiniz gibi sade olarak da hediye edebilirsiniz.

Sevgi Sözcükleri Yazılı Kupa

sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hediyeler

Özel hediye olarak düşünebileceğiniz bu hediye seçeneğini, istediğiniz herkes için yaptırabilirsiniz. Kupa tasarımı yapan bir yer bulmanız yeterli olacaktır. Kupalar günlük hayatta oldukça fazla kullanıldığı için, siz olmasanız da duygularınızı her daim dile getirmiş olacaksınız. İstediğiniz kişiye hitaben, kupanın dış yüzeyini komple kaplayacak şekilde sevgi notlarını hazırlayın. 3D olarak görüntüleyin ve beğendiğiniz tasarımı hazırlatın! Böyle bir hediye kimin hoşuna gitmez ki? Anneniz için, babanız ya da kardeşiniz için kısacası değer verdiğiniz herkes için bu hediyeyi seçebilirsiniz. Unutmayın! Kupanın her yeri size özgü sevgi notları ile dolmuş olmalı…

Sevgi Notları Yazan Mutfak Önlüğü

https://www.hediyemen.com/kisiye-ozel-kupa-bardaklar

Bu hediye türü de tasarım hediye olarak öne çıkmakta… Annenize ya da eşinize bu özel mutfak önlüğü tasarımını sevgi notlarıyla hazırlatarak, farklı bir hediye olarak sunabilirsiniz! Kumaşlara baskı yapan bir matbaa ya da dijital baskı işini yapan fotoğrafçılar yardımıyla bu hediyeyi hazırlayabilmeniz mümkün. Yapmanız gereken, baskı işleminden önce sevgi notlarınızı hazırlamanız… Hatta bunun için bir mektup yazabilir, mektubu direkt olarak önlüğe bastırtabilirsiniz. Önlüğün rengine göre yazının rengini ve yazı stilini ayarlamayı da istediğiniz gibi yapabilirsiniz. 

Sevgi Sözcükleri Yazdığınız Notları Çerçeve Olarak Tasarlayın!

https://www.hediyemen.com/kisiye-ozel-kupa-bardaklar

Sırada hem sevgi notlarıyla hazırlayabileceğiniz hem de dekor amaçlı kullanılabilecek bir hediye önerimiz var! Bu hediye ise herkese verilebilecek türden… Üstelik kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Öncelikle sevgi notlarınızı hazırlayın. Büyük bir fotoğraf çerçevesi alın ve içerisine notları üst üste gelmeyecek şekilde sıralayın. Bunu yapmakta zorlanıyorsanız ve camdan dolayı notların şekli bozuluyorsa bir bant yardımı ile not yazdığınız kağıtları arkalarından birbirine bantlayarak sabitleyebilirsiniz. Çerçevenin içine notları yerleştirdikten sonra arkasını kapatın. Çerçevenin ön kısımlarını da süsleyerek hediyenizi tamamlayın. Bu süsleme için kozalaklardan ya da kağıttan yapılmış olan çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Hatta onları renk renk boyayıp daha da hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Sevgi notlarıyla hazırladığınız çerçevenizi takdim edebilirsiniz… 

Sevgi Notları İle Buzdolabı Magnetleri Hazırlayın!

https://www.hediyemen.com/kisiye-ozel-kupa-bardaklar

Buzdolabı magnetleri, genellikle geziye gidilen yerlerden hatıra olarak alınır. Ancak siz bu magnetleri sevgi notları ile hazırlayacağınız için eskilerine pek de yer kalmayacak gibi… Magnetleri kendiniz yapabileceğiniz gibi, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından da destek alabilirsiniz. Kendiniz yapmaya karar verdiyseniz işe önce sevgi notlarını hazırlayarak başlayın. Minik kartonlar ya da ahşap levhalar seçerek, arkalarına mıknatısı bir silikon tabancası yardımıyla yapıştırın. Sonrasında ise sevgi notlarınızı, levhanın üstüne göre düzenleyin ve yapıştırın. Bu işlem için silikon tabancası yerine stick yapıştırıcılar daha uygun olacaktır. Buzdolabına istediğiniz gibi sıralayın! Anneniz ya da eşiniz mutfağa geldiğinde hoş bir sürpriz ile karşılaşacak…

konsept kutular

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.