sadsad x
asdasd
Sevgiliye Hediye Kanvas Tablo Modelleri

Sevgiliye Hediye Kanvas Tablo Modelleri

03 Nisan 2020

Bir çiftin birbirlerine duyduğu sevgiyi ifade etmenin en güzel yolları arasında, hediyeleşmek bulunuyor. Hem erkeğin, hem de kadın sevgilisi için alacağı en basit bir hediye bile, birbirlerine olan güvenini tazelediği gibi, sevgiyi de çokça güçlendiriyor. Aynı zamanda özellikle kadınlar için konuşmak gerekecek olursak; onlar için sevgiliden gelen bir hediyenin anlamı çok daha büyük olabiliyor. Bu durum erkekler için de geçerli bir durum olurken, kadınlara nazaran erkeklere alınabilecek hediye çeşitliliği çok daha fazla olduğu bir gerçek. Çünkü erkekler genel olarak alınabilecek her türlü hediyeden memnuniyet duyarken, kadınlar bir hediye de birçok detay arayabiliyor. Hem erkek sevgiliye, hem de bayan sevgiliye hediye edebileceğiniz çok özel bir ürün arıyorsanız, şuanda tam olmanız gerektiği yerdesiniz.

sevgiliye hediye kanvas tablo

Sevgilinize Hediyemen’in özel üretim ürünleri arasında bulunan kişiye özel kanvas tablo hediyesinde bulunarak, onu fazlasıyla şaşırtabilirsiniz. Kişiye özel kanvas tablolarımız arasında, sevgiliniz ile birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafın karakalem çalışmasından tutun, kişinin odasına farklılık katacak ürünler yer alıyor. Sizlere bu içeriğimizde bahsedeceğimiz onlarca kanvas tablo arasından dilediğinizi seçerek, sevgilinize bu ürünü özel bir hediye paketinde sunabilirsiniz. Şundan emin olmanızı isteriz ki; listede bahsettiğimiz ürünlerden hangisini seçmiş olursanız olun, oldukça güzel bir tercih yapmış olacaksınız. Hem erkekler, hem de kadınlar bu tarz ürünlere fazlasıyla ilgi gösterirken, ömürlük bir ürün olması sebebiyle de anlamı daha büyük olabiliyor. Sevgiliye hediye kanvas tablolar içeriğimizde, adı geçen ürünlerimiz şunlardır; 

Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Sevgililerin birbirine hediye edebileceği en özel tablolarımızdan birisi, karakalem çalışmalarından birisi olan bu kanvas tablodur. Dilerseniz sadece sevgilinizin fotoğrafını, dilerseniz de birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafı Hediyemen’e ileterek, ürünü kendinize özel bir karakalem çalışmasına çevirebilirsiniz. Eminiz ki sevgiliniz de bu ürüne olması gerekenden fazla ilgi duyacak ve bu ürünü bir an önce odasının duvarına asmak isteyecektir. Bu ürünü sevgiliye hediye etmek demek, her sabah birlikte uyanmak ve yine her akşam birlikte uyumak demek olacaktır. Anlamı bu kadar büyük olan bir hediyeyi sevgilinize hediye etmek için, hemen sipariş verin.

Kişiye Özel Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Aşkı tarif eden, mutluluğu simgeleyen ve anlamı gayet açık olan bir tabloyu sevgilinize hediye etmeyi düşünüyorsanız, ilk tercihleriniz arasına bu ürünü ekleyebilirsiniz. Türkiye haritasının bir ucunda sevgilinizin fotoğrafı, diğer ucunda sizin fotoğrafınız ve fotoğraflar arasındaki oklar neticesinde, mutluluğa giden yolu bulabilmek mümkün olacak. Bu da sevgilinizi epey keyiflendirecek bir hediye olacakken, bu kadar ince düşünülmüş bir hediyeye mutlaka bir karşılık vermek isteyecektir. Dolayısıyla bu ürünün hediyesi ile hem sevgilinizi mutlu edebilecek, hem de ona mükemmel bir hediye deneyimi yaşatmış olacaksınız.

Aşk Sarhoşu Karikatürlü Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Sevgilinize, onun içini her bakışta ısıtabilecek şahane bir tablo hediyesinde bulunmak istiyorsanız, bu mükemmel ürünün tam size göre bir hediye olabileceğini söylemek isteriz. Sevgiliniz ile birlikte çekilmiş özel bir fotoğrafınızı bize göndererek, tıpkı görseldeki gibi bir tabloya sahip olabilirsiniz. Sadece karikatür değil, aynı zamanda hem sizin, hem de sevgilinizin isim ve soyisimlerini şık bir şekilde bu harika tabloya işletebilmeniz mümkün. Şundan eminiz ki, sevgilinize bu ürünü hediye etmeniz durumunda, ona büyük bir mutluluk yaşatacaksınız. Verilen bu hediye ömür boyunca unutulmayacağı gibi, sevgilinizin bu tabloya her baktığında kalbinin ısınmasını sağlayabileceksiniz.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Kanvas

sevgiliye hediye kanvas tablo

 “Sonsuza Dek” mesajı ile büyük bir anlam içeren bu harika kanvas tablo ürünü, yine sevgilinize verebileceğiniz en hoş, en manidar hediye ürünlerinden birisidir. Sizler için özel bir fotoğrafı daha da özel bir hale getirebilmenin tek yolu, bu kanvas tablodan geçiyor. Sevgilinizin odasının duvarından hiçbir zaman eksik olmayacak olan, en güzel hatıralık hediyelerden birisi, bu hediye seçimi olacaktır. Sizin isminizi ve sevgilinizin ismini “Sonsuza Dek” mesajının altına işletebilmeniz ise, ürünü çok daha cazip hale getiren en büyük maddelerden biridir. Görsel zenginliği oldukça büyük olan bu ürünün siparişini vererek, özel hediye paketinde sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Mutluluk Tasarımlı 3 Parça Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Bir odayı zengin gösterebilecek, her bakıldığında kalpleri ısıtabilecek bir ürünü sevgilinize hediye etmek istiyorsanız, görseldeki kanvas tablo ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak olan bir üründür. Bu harika ürün 3 parça halinde satışa sunulurken, bu parçalardan ikisi isimlerinizin baş harfini barındırıyor olacaktır. Diğer tablo ise, sevgiliniz ile birlikte çekilmiş olduğunuz özel fotoğrafı içeriyor olacaktır. Böylesine şahane bir hediyeye karşı mutlu olmayacak hiçbir kadın yoktur! Dolayısıyla sevgilinizi mutlu edebilecek bir hediye arıyorsanız, bu tablo tam size göre!

Bir Ömür Sürsün Aşkımız Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Sevgililerin birbirlerine aldığı hediyeler arasında en anlamlı olanları, aşklarını temsil eden veya sevgisini hatırlatabilen ürünlerdir. Bu düşünceden yola çıkıldığında ise, aşkı temsil eden bir kanvas tablo, verilebilecek en özel hediyeler arasına giriş yapıyor. Görseldeki tablo, sevgiliniz ile çekilmiş olduğunuz özel fotoğrafları içerirken, küçük kalpler içinde ona armağan etmek istediğiniz özel mesajları içeriyor olacaktır. Böylelikle ürün çok daha ilgi çekici bir görünüm kazanırken, sevgilinizi de bir hayli mutlu edecektir.

Sırılsıklam Aşk Sevgiliye Hediye Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Sevgilinize hediye etmek istediğiniz tablo ürününde daha sade görüntü sergileyen ürünlere yönelmek istiyorsanız, karşınızdaki ürün mutlaka ilginizi çekecektir. Kadınların kalbini fethedecek güzelliği bulunan bu harika eser, sevgilinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafı içeriyor olacaktır. Elbette ki ürünü kişiye özel bir hale getirebilmek amacıyla da, sevgilinizin ve sizin isimleriniz tabloda yer alacaktır. Tablonun en alt kısmına ise, dilediğiniz bir mesajı ekletebilmeniz mümkündür. Bu mesaj genellikle “Seni Seviyorum” olurken, siz bu konuda biraz daha düşünebilir ve özgün bir mesaj bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımlı Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Kadınların erkeklere nazaran sosyal medyaya olan ilgisinin daha fazla olduğu bir gerçek. Sevgilinize hediye edeceğiniz tablo ürününde onun yüzünü normalinden daha fazla güldürmenin yolu ise, görseldeki üründen geçmekte. Instagram temalı bu harika kanvas tablo, uzun vadede hediye edilebilecek belki de en özel ürünlerden birisidir. Bundan 20-30-40 yıl sonra çok daha fazla anlam yüklü olacak olan bu ürün, şimdi Hediyemen’de satışta! Hemen siparişinizi oluşturarak, yıllar sonra bu tabloya baktığınızda güzel anılarınızı gözünüzden geçirin!

Benim Her Şeyim Sensin Kanvas Tablo

sevgiliye hediye kanvas tablo

Kadınlar sevgililerinden gelen hediyelerde büyük mutluluk duyduğu gibi, uzun bir süre unutulmayacak hediyelere karşı daha fazla ilgi duyar. Tablo bunlara verilebilecek en güzel örneklerden birisiyken, aksesuar ürünleri de bu kategoriye dahil edebileceğimiz örneklerden birisidir. Ancak sevgilinize birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafı tablo haline dönüştürmenizin yanı sıra, bu tabloya özgün ve aşkı temsil eden mesajları eklemeniz durumunda, bu ona hediye edebileceğiniz hediyelerin en güzeli olmasını sağlıyor. Yıllar sonra arkanıza dönüp baktığınızda bu özel hediyeyi aldığınız dönemleri hatırlayacak ve en güzel anılarınızı birlikte paylaşabileceksiniz. Sevgilinizin ve sizin isimlerinizi içeren bu özel tablo, belirteceğiniz özel mesajlar ile birlikte sizler için özenle hazırlanıp, özel hediye paketinde teslim edilecektir.

kanvas tablo modelleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.