sadsad x
asdasd
Sevgiliye Yılbaşında Alınabilecek 15 Güzel Hediye

Sevgiliye Yılbaşında Alınabilecek 15 Güzel Hediye

28 Kasım 2021

Büyük bir ihtimalle siz de bu seneyi güzel bir yıl olarak ileride hatırlamayacaksınız. En azından 2022 yılı bu seneyi aratmasın ve hepimiz için güzel bir yıl olsun. 2022 yılına dakikalar kala siz de sokaklarda veya evinizde çılgınlar gibi eğlenmeye hazırlanıyorsanız, e tabi güzel de bir yılbaşı hediyesine ihtiyacınız olacak. Bu arada bol bol eğlenin ve yeni yıla daha moralli bir şekilde girin demeyi de unutmayalım. İnsanlar yılbaşı gecesi neden çılgınlar gibi eğlenir? Çünkü bir önceki senenin kendileri üzerlerinde yarattığı maddi - manevi tahribatları, hüzünleri, moral bozukluklarını unutarak, gelecek yıla moralli girmek için eğlenirler. Yılbaşında bir sonraki sene ile ilgili insanlarda yeni umutlar kendisini göstermeye başlar ve güzel beklentiler yeni yıldan isteir. Yeni yılla ilgili olarak armağan beğenmek ve sevdiklerimize yılbaşı hediyesi göndermek ince düşünceli bir davranışın eseridir. Yeni yılın en güzel dileklerini sevgilinize aşağıdaki moral verici güzel hediye fikirlerimizle ulaştıracaksınız!

Sevgiliye yılbaşında hediye almak zor diyorsanız, bu yazımızdaki güzel ve orijinal fikirlerimizi kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Değişik ve ilginç tasarımlara sahip yılbaşı hediye fikirleri sizlere yaratıcı seçimler yapabilmeniz adına yardımcı oluyor. Bu listeden seçeceğiniz armağanınız, yanındaki diğer bütün hediyeler içerisinde keskinlikle parlayarak hayran bakışları üzerinize çekecektir. Dolayısıyla yeni yılda hediyenizle sevgilinizin mutluluğuna bizzat oracıkta siz de kendi gözleriniizle şahit olabilirsiniz. Bu sayfada çok çeşitte yılbaşı hediyelerinin sunulması sizlere karar vermenizde destek sağlıyor ve doğrusunu belirtmek gerekirse hem ürünlerimizin kaliteleri, hem de uygun fiyatları sizlere red edemeyeceğiniz avantajlar sağlıyor. Dolu dolu ve iyi ki almışım dedirtecek potansiyeldeki yeni yıl hediye önerilerimiz nelermiş gelin birlikte bir bakalım.

1. Kişiye Özel 3d Harfli Ve Fotoğraflı Işıklı Çerçeve

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Güzel bir çerçeve içerisinde sevgilinizin isminin baş harfi lazer kesimle 3d olarak hazırlanıyor ve harfin içeriği dilediğiniz fotoğraflarınızla süsleniyor. Bu da yetmedi bir de çerçeve içerisi göze oldukça hoş gelen LED ışıklarıyla aydınlatılıyor. İşte bu şekilde bir yılbaşı hediyesine olsa olsa şapka çıkartılır. Kişiye özel 3D harfli ve fotoğraflı ışıklı çerçeve son derece anlamlı ve kullanışlı bir yılbaşı hediyesi. Bu harika hediyeyi "dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel sevgilisine. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. Yeni yıl bize sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin. " hediye notu ile detaylandırdığınızda eminiz sevgiliniz de bu romantik jestinizden çok etkilenecektir.

2. Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Sevgiliye yeni yıl hediyesi oldukça zorlayıcı bir seçimdir. Sevgilinizin beğenilerine, eğilimlerine ve yaşanmışlıklarınıza bakarak top yekün bir şekilde her şey düşünülerek bir seçim yapılmalıdır. Yılbaşında binlerce mağaza gezdiniz ama gene de kalbinizden geçen veya belki de bütçenize uygun olmayan birçok hediye fikri ile karşılaştınız. Ancak hiç endişe etmeden ve "Sevgilim bu armağanı beğenir mi acaba?" sorularını aklınızdan geçirmeden keyfinizce buradan alış veriş yaparak ayrılacaksınız. Kişiye özel led ışıklı kalp panoyu sevgilinize özel hale getirerek satın alabilir ve onu koca bir senenin ilk gününde harika hissettirebilirsiniz. Aklınızda bu ışıklı kalp pano mutlaka olmalı. Yılbaşında sevgiliye en güzel hediye ne olabilir diye araştırıyorsanız ve özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu güzel ışıklı kalp panoyu gönül rahatlığıyla sizler de tercih edebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafları belirleyerek bu dekoratif ve romantik pano üzerine taşıyabilirsiniz. Duvarınızın en güzel yerine kendi ellerinizle asmak isteyeceğiniz bu güzel pano, adeta el emeği kadar kıymetli bir armağan olacaktır.

3. Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Karakalem ile hazırlanmış tablolar ve resimleri her insanı etkiler. Siz de sevgilinize yeni yıl hediyenizi, sanatsal bir çalışma olan karakalemden yola çıkarak hazırlatabilirsiniz. Güzel bir hediye ambalajında, karakalem resim çalışmasıyla hazırlanacak bu kanvas tablo, eminiz ki sevgilinizle aranızdaki güzel hatıralarınıza bir yeni halka daha ekleyecektir. Şık şekilde paketlenmesinden en etkileyici hediye sunumlara kadar kişiye özel kanvas tablolar, Hediyemen sihirli ellerinde devleşiyor. Yılbaşı, hediyeleşme trafiğinin yaşandığı ve herkesin en  güzel hediyeye sahip olma yarışına girdiği günlerden biridir. Standart yeni yıl armağanlarıondan farklı olarak bu karakalem kanvas tabloyu siz ufak dokunuşlarınızla kendinize veya sevdiğiniz kişilere özel hale getirecek ve sevgilinizi yılbaşı akşamı bize göre oldukça başarılı seçilmiş bir hediyeyi vermiş olacaksınız. Yılbaşı hediyesi sevgiliye armağan edilecek küçücük bir hediyeyle farklı bir boyut kazanabilir. Sevgilinize romantik hediye sunma hayalinizi bu sayfalarda yer alan karakalem kanvas tabloyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Duvralarınızı süsleyecek kişiye özel kanvas tablolara katacağınız anlam ile sevgilinizi son derece özel hissettireceksiniz. Ona olan aşkınızı somut hale getirecek bu kanvas tabloyu siz de şimdi hemen özelleştirebilirsiniz.

4. Sonsuz Aşkımız 3d Led Gece Lambası

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri arıyorsanız sonsuz aşkınızın simgesi olacak sonsuzluk simgeli 3D led lamba sizi ona hatırlatacak romantik seçiminiz olacaktır. Sevgilinizi oldukça duygulandıracak olan 3 boyutlu lambayla yeni yıla akşamınıza özel bir anlam katabilir, eski seneye elveda derken yeni sene için Ona güzel bir hatıralık armağan sunabilirsiniz. Böylesine değerli bir hediyeyi düşünüp satın almak ve sevgilinize vermeyi akıl etmek doldukça değerli bir hareket olacaktır. Sevgilime bu yeni yılda ne alsam diye artık dertlenip durmayın. Hemen bir tane kişiye özel 3D led lamba sipariş ederek bu özel hediyeyi ona ulaştırın diyoruz. Son dönemde giderek popülerleşen hediyelerin başında gelen LED lambalar ile sevgilinize modern bir hediye jestinde bulunabilir ve kocaman bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Sonsuz aşkımız 3D led gece lambası son derece farklı bir yılbaşı hediyesi. Bu harika hediyeyi "Canım sevgilim... Seni çok seviyorum. Yeni yılın sağlık, mutluluk, neşe, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar sevgilim." hediye kartıyla daha da anlamlı kılarak sevgilinizin yeni yılını kutlayabilirsiniz.

5. Sevgililere Özel 4 Fotoğraflı Kupa Bardak

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Fotoğraflarınızla anlamını bulacak ve Onun da çok seveceği abartıdan uzak iyi bir seçim olacak romantik bir bardak var karşınızda. Dediğimiz gibi tamamen de size özel bir bardak. Sıfırdan ve tamamen size özel olarak hazırlanacak bir kupa bardağı keşfetmek üzeresiniz. Şık bir hediye kutusu ve içinde yer alacak ufak bir hediye notu ile paylaşacağınız bu kupa bardağı daha güçlü ne olabilir ki? Sevdikleri için sıradan hediyeleri layık göremeyenler için tasarlanan ve her aşaması çok beğenilecek sevgililere özel 4 fotoğraflı kupa bardak, mutlak şekilde duygularınızın ne kadar özel olduğunu kız arkadaşınıza anlatıyor olacak. Sevgiliye hediye önerileri nelerdir derseniz sevgililere özel 4 fotoğraflı kupa bardak ile bu sorularınıza güzel bir yanıt vermiş olabileceğimizi düşünüyoruz. Farklı ve orijinal hediyelerle sevgilinizi şaşırtan ve sevindiren tercihler yapın deriz. Alışılmış hediyelerin dışında olan ve bir hayli Değişik bir dizayna sahip olan kişiye özel hediye kupa bardak sevgilinizin sıkılmadan her zaman kullanmak isteyeceği bir armağan olacaktır.

6. Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Yeni yıl için aradığınız armağanı son dakikaya bıraktıysanız kişiye özel led ışıklı dekorla sizi önemli bir dertten kurtarabileceğimize inanıyoruz. Fotoğraf baskılı ve mesaj yazılı tasarımlı led ışıklı dekorla sevgilinizi mutluluktan yükseltebilir ve aşkınızın yanı sıra ince zevkinizi sevgilinize gösterebilirsiniz. Sevdiğinize alacağınız en romantik hediyelerden biri de fotoğraflarınızla renklenecek olan bu led ışıklı dekor olacaktır. Kişiye özel Led ışıklı dekora beraber çekindiğiniz güzel bir fotoğrafı ya da sizin için anlamı olan fotoğrafları baskılatabilir, yazılı mesajlarla duygularınızı yansıtabilirsiniz. Hediyemen kalitesi ile yüzlerce tasarım ürün arasından seni seviyorum diyen led ışıklı dekoru satın almak için bir an önce harekete geçmelisiniz.

7. Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Evinizin duvarına çok yakışacak ve gaz haznesi ile duvar askı aparatı üzerine isminizin yazılı olacak nostaljik gaz lambası sıra dışı bir armağan düşünenler için ideal bir seçim olacak. El emeği şeklinde hazırlanan ve yılbaşı için yaşı 50'nin üzerindeki sevdiklerinizin anlamını çok iyi bilecekleri ve geçmişe güzel bir anı yolculuğu yaşatacak olan retro gaz lambası işte hızırlarınızda. Çok güzel yılbaşı hediyeleri bulunduğu Hediyemen'de geleneksel ile modern tarzda ürünler bir arada sunuluyor ve hediye konusunda kararızlık yaşayanlar tere yağından kıl çeker gibi bu işin üstesinden gelebiliyorlar. En sevilen nostaljik hediyelerden biri olan bu kişiye özel nostaljik gaz lambası birinci sınıf kalitede hazırlandığından daha ilk bakışta bile A Plus olduğunu hissettirebilmektedir.

8. Roma Rakamlı 2'li Sevgili Bileklikleri

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Unisex özellikteki bileklikler, kadın ve erkeklerin kullandıkları ve kıyafetleri ile konbin yaptıkları aksesuarlardır. Ama bu sevgili bileklikleri biraz farklı. İöyle ki hem kişiye özel hem de, dilediğiniz bir tarihi ROMA rakamları ile yazdırabileceğiniz özellikte. Roma rakamlı 2'li sevgili bileklikleri hayatınızın aşkına son derece zarif ve aynı zamanda da etkileyici bir yılbaşı hediyesi olacak. Bu harika hediyeyi sevgilinize "Canım Aşım, nice güzel yıllara. Seninle birçok engele birlikte meydan okuduk, tüm engelleri bir bir aşmayı bildik. Bu yıla da inatla aşkımızı haykıracak, doyasıya seninle aşkımızı yaşayacağız. Seni seviyorum bitanem. İyi ki benimlesin, iyi ki benim yanımdasın. Birlikte nice nice güzel yeni yıllara." hediye kartı ile sunduğunuzda eminiz ki sevgilinizin aklını başından alacaksınız. İşte bu süper güzel üründe sevgiliniz için hem orijinallik, hem fonksiyonellik, hem de sevgilinizi etkileyicilik bakımından harika unsurlar bir arada yer alıyor.

9. Bizim Yılımız Olsun Karikatürlü Biblo

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Komik ve içten bir yeni yıl armağanı var karşınızda. Kişiye özel karikatürlü biblolar sayesinde sevgilinizi hem gülümsetecek hem de hayretler içerisinde bıraktırmayı başarabilirsiniz. Sevgiliye yeni yılda alınabilecek 15 güzel hediye arasında bu karikatürlü biblo, eyni yıl teması ve karikatür farkıyla tercih edilebilir. Yılbaşı için en güzel hediyeleri her zaman olduğu gibi Hediyemen'de bulabileceğiniz gibi, karikatürlü biblo yaptırarak sevgilinizin sene boyunca masasında keyifle sergilemek isteyeceği harika bir objenin sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Noel çiftleri teması ile hazırlanacak olan bu bibloyu, sevgilinize hediye ettiğinizde, yüzünde güzel ve unutulmaz bir tebessüm oluşturacağınıza eminiz. Yüzlerde kahkaha yaratan en komik, en muzip biblo modellerine Hediyemen farkıyla ulaşabilirsiniz. Türkiye'de yalnızca Hediyemen standlarında bulabileceğiniz bu esprili biblo, Noel çiftleri tasarımıyla size özel olarak hazırlanıyor. Ofisteki masanızın havasını anında komik bir havaya devredecek kişiselleştirilebilir karikatürlü biblolarımızı dilediğiniz sevdiğinize özel yaptırabiliyorsunuz.

10. Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Yeni yıl kutlamaları, çoşku ve neşesiyle diğer özel günlerden ayrılır. İşte bu nostaljik müzik kutusu, sevdiğiniz insana yeni yılda enerji ve motivasyon sağlayacak kusursuz bir yılbaşı hediyesi. Bu nostaljik ürünün "Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, ellerimizi bırakmakak, hiçbir şey için asla keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar sevgilim." yazılı hediye kartı ile birleştirerek sevgilinize verebilir ve etkilemeyi başarabilirsiniz. Bu harika müzik kutusu önünde bize göre saygı ile durulmalıdır. Hem romantizm, hem de kişiye özel fotoğraflı tasarımına sahip hediye ile siz de sevgilinizin gönlünüz kazanabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan kusursuz müzik kutusuna ve süper uygun fiyatlara artık çok yakınsınız. Sevgiliniz için en uygun seçimi yapabilmek için geç kalmayın. Bu yılbaşı sizin için de son derece özel bir hal alacak. Hediyenin kalplere hitap etmesi gerektiğini düşünen ve maneviyatına önem verenler romantik müzik kutusu almayı akıl ediyor. 

11. Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Sevgilinize bu yılbaşında kendisini değerli hissettirecek bir hediye vermek istiyorsanız, seçiminizi ismine özel bu şık viski bardağından yana yapabilirsiniz. Son derece marjinal ve özel bir tasarım olanb viski bardağı, lazer ile sahibine özel şekilde hazırlanıyor. Harika kalitesinin yanında lazer süs işlemeleri ile mükemmel bir tasarım taşıyan bu viski bardaklarının en vurucu bölümü sevgilinizin ismi ile hazırlanacak olmasıdır. Viski bardağı çeşitlerinin en şık modelleri her zaman Hediyemen'de!

12. Her Şey Güzel Olacak Konsept Hediye Kutusu

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Sevgilinize yılbaşı hediyeniz anlamlı ve kullanışlı bir şey olmalıdır bize göre. Özellikle sevgilinize yeni yıl için hediye tercih ederken bir kez, hatta o da yetmez bir kaç kez daha düşünmenizde icabet vardır. Çünkü biricik aşkınızı bu hayatta kalbinizi en çok heyecanlandıran ve kıymet açısından en değeli kişi olduğu aşikar. Bu yüzden de o en değerli şeyi hediye olarak hak eden kişidir. Hediyemen özel anlarınızı güzel hediyelerle kutlamanız ve ölümsüz kılabilmeniz için en güzel yılbaşı hediye kutuları ile anınıza değer katıyor. Her şey güzel olacak konsept hediye kutusu ile yılbaşına damga vuracak en eğlenceli dakikalar sizin olabilir. Hediyelik hediye kutular konusunda Hediyemen en güzel tasarım konsept kutularla hayatınıza renk katmaktan ve sizlere şık hediye fikri gurur duyuyoruz.

13. Birlikte Güzel Yıllara Hediye Kutusu

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Birlikte güzel yıllara hediye kutusu son derece kusursuz bir yılbaşı hediyesi. Bu harika hediyeyi "Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ancak tüm kalbimle yanındayım. Bütün güzel dileklerim ve olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim!" hediye kartı ile detaylandırdığınızda eminiz sevgiliniz bu hareketinizden çok etkilenecektir. Alışılmış hediyelerin dışına çıkarak özellikle sevgilinizin yılbaşını çok daha farklı bir şekilde kutlamak istiyorsanız bu özel konsept hediye kutusu mutluluk vaadi ile karşınızda duruyor. Sizden sevgilinizin hayatında güzel bir parça olarak anı olma özelliğinde yerini koruyacak olan bu güzel konsept hediye kutusunu Hediyemen'den sipariş etmeniz bir hayli kolay olacak. Sevgilinize vereceğiniz yılbaşı hediyenizde sizi yansıtan doğru konbinler oluşturmayı seviyorsanız, tam da yerindesiniz. İstediğiniz temada istediğiniz gibi konsept kutularını şimdi sayfalarımızda bulabilirsiniz.

14. Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi 2'li Rakı Bardağı

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşında rakı içmeyi seven sevgilime ne hediye alabilirim diye dakikalarca durup düşünmeniz bu rakı bardağı ile gereksiz bir hal alıyor,. İşte karşınızda yılbaşı için rakı tiryakisi sevgilinize alabileceğiniz en parlak hediye opsiyonu. Üstelik yılbaşına özel indirimlerle ve hesaplı fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu rakı bardağı gibi birçok ürünü, Hediyemen'de en ekonomik fiyatlara alabiliyorsunuz. Yılbaşı çam ağacı, yeni yıl mesajı ve harika süsleme detayları ile bu rakı bardakları ikili olarak tarafınıza gönderiliyor. Gerek cam kalitesi, gerekse de şıklığıyla bu rakı bardağı sevgilinizi çok etkileyecek. Eminiz ki bu eşsiz güzellikteki rakı kadehlerimize siz de karşı koyamayacaksınız. Hediyemen'de sevgiliniz için çokça alternatifiniz bulunuyor. Bu sayfalarda yer verdiğimiz yılbaşı hediyeleri içerisinden hangisini sevgilinize yakıştırıyorsanız ve duygularımı tam olarak ifade ediyor derseniz hemen seçip sevgilinize kolayca gönderebilirsiniz. Sahibine özel olarak hazırlanmış bu rakı bardakları ile, özellikle rakı severlerin yılbaşını anlamlı kılıyor. Lazer işleme teknolojisi ile hazırlanan rakı kadehleri, yıllara meydan okuyor.

15. Yılbaşına Özel Ayıcık İkonlu Kupa Bardak

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşı hediyesi olarak sunduğumuz kupa bardak, sevgilinizi mutluluktan mest edecek. Sevgili yılbaşı hediyesi konusunda sahip olduğunuz alternatiflerin bu platform özelliğinde oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Bize göre herkes sevgilisi için yılbaşına özel hazırladığımız şirin ve enerjisi bol olan kupa bardaklardan bir tane almalıdır. Bir taşla iki kuş vuracağınız bu kahve kupasıyla sevgilinize hem kendisini özel hissettirecek ve hem de ekstra sevinç oluşturacaksınız. Bu sevimli kupa bardağı sevgilinize hediye edin, görün bakın mutluluk adına nasıl da güzel sahneler yaşanacak. Çok kıskanılacak en yaratıcı yılbaşı hediye fikirlerimizle yanınızdayız. İddia ediyoruz ki bu kupa bardak da en az el emeği göz nuru gibi değerli bir armağan olacak ve sevgilinizi de çok büyüleyecek. Kişiye özel olarak hazırlanan ve yılbaşı konsepti ile oluşturulmış bir kupa bardaktan daha güzel ve hoş ne olabilir ki?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.