sadsad x
asdasd
Sevgiliyle İlk Buluşmada Neler Yapılabilir

Sevgiliyle İlk Buluşmada Neler Yapılabilir

06 Şubat 2018

Aslında konumuzun başlığını daha ayrıntılı ve net verecek olursak, sevgilinizle ilk buluşmanızda neler yapılır veya nelerden kaçınmalısınız olmalıdır diye açıklarsak daha yerinde bir ifade olacaktır. heyecanlı gün sonunda geldi. Birkaç gün sonra hatta birkaç saat sonra bir araya geliyor olabilirsiniz. peki ilk buluşmada nelere dikkat etmek gerekir? İlk buluşmada yapmanız gerekenler ve ilk buluşmada yapmamanız gerekenleri sizler için derledik. Biraz komik, biraz detaycı, biraz bilgi verici, biraz uyarıcı ve daha çok ilk buluşmada sevgiliye yapılacak sürprizler içeriyor. Kısaca gelin ilk buluşmayı daha yakından inceleyelim ve ilk buluşmada olması gerekeni görelim.

Acaba Fazla mı Rahatsınız? 

Sevgiliyle ilk buluşmada ne yapılır

Kendiniz gibi olun elbette ama çok da fazla rahat olmayın öyle de değil mi? Evinizde oturduğunuz gibi, gittiğiniz mekanda oturamazsınız tabi ki. yan gel yat Osman tarzında da değil, ay ben çok cool dururum pozlarında da değil.

sevgiliye ilk buluşma çikolatası

fiyat

Dolayısı ile görseldeki gibi ellerinizi iki yana atıp mahalle arkadaşınız gibi oturmayın yeter. Gerisi zaten sizde öyle değil mi?

sevgiliyle ilk buluşmada yapılacak romantik şeyler

Çocuklar Gibi Şen Olun!

sevgiliyle ilk buluşmada yapılacak eğlenceli şeyler

İlk buluşma illa çok ciddi olunması gerekilen ya da hep kendinizi anlatacağınız bir buluşma olmak zorunda değil. Eğer her ikinizde çılgınsanız ve eğlenmeyi seviyorsanız ilerleyen saatlerde bir lunaparkta kısa bir gezinti bile yapabilirsiniz. Özellikle kadınlar ilk buluşmada bile bu kadar keyifli ve rahat bir erkekten oldukça keyif alırlar. Bu sebeple siz gelin gidilecek yerlerin başına eğlenceli bir şeylerde ekleyin. Lunapark gibi, bir panayır gibi. Kısaca çocuklar gibi şen olacağınız ve içinizde ki pır pırlığı bir bence atlatabileceğiniz bir yer.

Arabada Vites Üzerinde Birleşen Eller

Sevgiliyle ilk buluşmada neler yapılabilir

Trafikte sık sık bu görüntüye denk gelirsiniz. Eğer başınız cama dayalıysa ve dışarıyı izliyorsanız en az 10 arabanın en az birinde böyle bir çift aşık görebilirsiniz. Peki aşk bu mu? Onun elini tutmadan geçebilecek birkaç saate bile tahammül edememek mi? İleride araba kullanırken elini tutar mısınız tutmaz mısınız bilemeyiz ama ilk gün tutmamanız gerektiği kesin. Uzun bir süresini arabada geçireceğiz ama diyorsanız, yolumuz uzun diyorsanız o halde ufak bir değerlendirme yapabilirsiniz elbette. Her an olmasa da ufak bir an kollayıp onun ellerini kavrayıp ufak bir öpücük kondurabilirsiniz. O anda zaten adrenalin tavan yapacaktır ve bu ilk gün flört için gayet yeterli bir ilerleme. Ufak bir bakış atarak bu heyecanı çok daha yukarı çıkarabilirsiniz.

Sahilde Romantik Bir Aşk Molası

kızla ilk buluşmada neler yapılır

Eğer yakınlarınızda bir deniz varsa mutlaka bir göz atın deriz. bir çay içme ya da biraz sahilde oturma yani nasıl değerlendirirseniz değerlendirin ama mutlaka bir deniz havası alın deriz. dalgaların sesi küt küt atan kalbinizin sesini de bastıracağı için oldukça rahat edebileceksiniz. Hiç iyi gelmez mi deniz havası demiş şarkıcı Sıla öyle değil mi? O halde ilk randevu da bir deniz havası alalım lütfen hem de en romantiğinden.

bir kızla ilk görüşmede neler yapılabilir

Hatta mümkünse bir bankta oturup saatlerce sohbet edebilirsiniz. en duygu dolu anlar bu anda olacak kesin eminiz. Kendinizi daha iyi anlatabilir ve daha çok konuşma fırsatı bulabilirsiniz.


Çık çık çık o da ne? İlk Öpücük İlk Gün Olmaz

bir kızla ilk görüşmede neler yapılabilir

Biraz geri kafalı mıyız elbette hayır? İlk buluşma birbirinizi tanıyacağınız gün olmalı tabi ki. ilk öpücük için acele etmeyin. Her şey zamanında yaşandığında güzel. Dolayısı ile fırsatını bulsanız bile, hatta partneriniz buna izin veriyor gibi sinyal verse de bekleyin beklemek güzeldir. İlk flörtte yapılmayacakların başında geldiğine kalıbımızı basar gibi söylüyoruz.


Ona Doğal ve Sıcak Kanlı Davranın

bir kızla ilk görüşmede nasıl davranılır

Kısaca ilk buluşmada dikkat etmeniz gerekenlerin başında doğal ve sıcak kanlı olmak geliyor olacak. siz siz olarak karşı tarafa kendinizi yansıtırsanız inanın ilk buluşma çok daha anlamlı olacak. ne kadar doğal olursanız ortaya o denli güzel kareler ve sohbetler çıkıyor olacaktır. sıcak kanlı olmak size her zaman kazandıracak ve harika bir günün geçilmesine yardımcı olacak hatta büyük rol üstlenecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.