sadsad x
asdasd
Sıradışı Hediye Fikirleri

Sıradışı Hediye Fikirleri

15 Şubat 2017

Değer verdiğimiz insanların yüzünde gördüğümüz tebessüm kadar mutluluk verici bir durum azdır. Çünkü canımız gibi gördüğümüz insanların yüreğindeki sıcaklık direk bizleri ısıtır. Hele ki onları sevinçlerine bir nebze de olsa katkı da bulunabiliyorsak bizden mutlusu yoktur. Sevdiklerinize hediye verdiğinizde onları sevindirirken, bu sevinci anında içten gelen bir gülücükle tamamlamalarını ister misiniz? O zaman bu yazımız sizler için. Şaşırtıcı ve ilginç hediye fikirlerimizi sizler için derledik. Yazımızın devamında göreceğiniz alternatifler karşısında sizler de çok şaşıracaksınız. Uzun zaman hafızalarınızdan silinmeyecek kadar ilginç hediye fikirlerine hazır mısınız? Tamam o zaman sizleri daha fazla merakta bırakmadan başlıyoruz.

Kişiye Özel Mesajlı Çubuk Kolye

sıra dışı hediyeler

Sık seyahat eden bir sevgiliniz varsa belki özel günler için değil ama sıradan bir güne neşe katmaya birebir bir hediye önerisi ile karşınızdayız. Mini iron - seyahat tipi mini ütü her yere kolayca taşınabilen bir özelliğe sahiptir. Görünüşünün oyuncak gibi şirin olduğuna aldanmayın. Çünkü aynı zamanda da gerçek bir ütü vazifesi görmektedir. Hem erkek arkadaşınıza hem de kız arkadaşınıza satın almayı düşünebileceğiniz hediyeler arasındadır. Sık seyahat etmesi gereken insanların olmazsa olmazı olan bu seyahat tipi mini ütü ile değer verdiğiniz insanları zor anlar yaşamaktan kurtarabilirsiniz. Ayrıca sık seyahat etmiyor olsa bile işte size zaman bulamayan erkek arkadaşınıza, nişanlınıza veya eşinize de imalı bir hediye olabilir. Mini ütünün yanına iliştireceğiniz imalı bir not da bunu destekleyecektir. Ancak ima olayını fazla abartmamakta fayda var. Hediye ile yüze tebessüm katmak olan amacımız bir anda dozajın fazlalığından dolayı alınganlık ile sonuçlanan can sıkıcı bir duruma dönüşmesin. Sonuç hedefi doğru belirleyin ve adımlarınızı dikkatli atın.

Her Zaman Gülümse Mesajlı Hediye mi İstediniz?

Good Morning Temalı Konsept Hediye Kutusu

Sevdiklerimiz her zaman mutlu olsun ve hep gülümsesin isteriz. Peki bunun için ne yapabiliriz? Her anlarında ona eşlik edebilecek, en sık kullandıkları eşyalarının üzerlerine gülümseme emojisi eklemeye ne dersiniz? İnanın etkisi sandığınızdan da olumlu olacak. Hediyeyi vereceğiniz yakınınızın daha fazla mutlu olmasının yanı sıra sizi düşünmeye ayırdığı zaman dilimi de otomatikman artış gösterecektir. Hediyeyi şöyle özetleyebiliriz. Şık bir sepet düşünün. İçerisinde gülümseyen bir kupa bardak, gülümseyen bir anahtarlık, gülümseyen bir stres topu, 1 adet gülümseyen kumbara ve bir de en can sıkıcı anlarında içerisinden bir tane çekip okuyabileceği, içi yıldız draje dolu mini mesaj şişesi… Şimdi bu hediyeyi alıp kullanmaya başlayan yakınınızı düşünelim. Bir bardak neskafe içecek ve gülen bir surat karşısında, evinden çıkacak kapıyı kilitleyecek veya eve girerken kapıyı açacak, anahtarlığı çıkaracak ve yine gülen bir emoji, gün boyu cebinde biriken paraları kumbaraya atacak yine gülümseyen surat, bir duruma veya birine sinirlendi ve sinirini bir yerden alacak, gülümseyen bir top elinde, canı sıkıldı ve neşelenmeye ihtiyacı var, hop mini mesaj şişesi emrine amade. Bilinç altına gönderilen ‘hep mutlu kal’ mesajını farkında olmadan yerine getirecek ve çok daha fazla gülümseyerek yaşamını sürdürecek. En önemlisi de bu mutluğu hep sizin ile özdeştirecek. Bu da bilinç altına iletilecek ikinci önemli mesajdır, hatırlatırız.


Müzik Severlere En Güzel Hediye: Nostaljik Dikiş Makinesi Kutusu

sıra dışı hediyeler

Şimdiki hediye fikrimiz biraz özel bir seçim olacaktır. Çünkü müzik ile ilgisi olmayan bir insana bu hediyeyi vermeniz çok da etkileyici olmayabilir. Ancak hediye taktim edeceğiniz kişi müzik sever bir insansa bu hediye ile onu çok mutlu edebileceğiniz eminiz. En ilginç hediye fikirleri arasında olan nostaljik dikiş makinesi kutusu, özel tasarım bir ürün olup insanı eski ve güzel anılara götürüyor. İsminin dikiş makinesi olması sebebi ile, ürünün dikiş dikilebileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Dikiş dikemese de farklı özelliklere vakıf. Mesela dekoratif oluşu sebebi ile en güzel yerleri doldurabilir. Ayrıca kolay bir çalışma prensibi sayesinde, ünlü müzisyen Beethoven’e ait olan ünlü bestelerinden ‘Fur Elise’ kaydını dinlemek mümkündür. Bunun için ise tek yapılması gereken, minyatür dikiş makinesinin yanındaki anahtarı çevirmek ve ardından makinenin çekmecesini çekmek. Anılarınızı tazelerken nostaljik müziklerden faydalanmak hiç de fena fikir değil. Hele bir de dekoratif bir şıklık ile birleşince…

Yoğun Çalışanlara Küçük Ama Anlamlı Hediye

sıra dışı hediyeler

Çevrenizde kafasını kaşımaya zaman bulamayan birine hediye mi almayı düşünüyorsunuz? Kafasını dahi kaşımaya zaman ayıramayan bu değerli kişi, muhtemele çayını ve neskafesini de karıştırmaya zaman bulamıyordur. O zaman her çay ve kahve içişinde yanında olalım ve biz onun için çay ve kahvesini karıştıralım. Evet, belki fiziki anlamda her daim onun yanında olarak onun bu sorununa yardımcı olamayız. Ancak öyle bir hediye verelim ki bardak kendi kendine içerisinde bulunan şekeri karıştırsın ve değer verdiğimiz kişi de işine daha fazla zaman ayırabilmenin mutluluğunu yaşasın. Bizler de sevdiğimiz bir insanın daha mutlu oluşundan dolayı mutlu olalım. Tüm bu mutluluk zincirini mümkün kılan mikser kupa bardak, maddi olarak ucuz ama işlevselliği bakımından büyük mutluluk sağlayan farklı hediyeler arasındadır. Yoğun iş temposu ile mücadele eden tüm yakınlarınıza alabilirsiniz.

Samimi Olduğumuz Birine Terbiyesiz Hediye: Orta Parmak Kupa

sıra dışı hediyeler

Samimiyetinizin oldukça ilerlemiş olduğu bir arkadaşınıza, dostunuza hediye edebileceğiniz özel bir hediye. Özel bir hediye olmasının en büyük nedeni bu hediyenin kolay kolay herkese edilemeyecek olmasıdır. Normalde kimse kendisine gidip de terbiyesiz orta parmak kupa bardak satın alıp kullanmaz. Ancak en değer verdiğimiz bir kişi, bize bu muzipliği yapıp da böyle bir bardak satın alırsa samimi bulduğumuz insanların arasında bu bardağı övünerek kullanır ve bize hediye eden arkadaşımızın da kulaklarını iyice çınlatırız. İlginç olduğu kadar da muzip bir hediye olan terbiyesiz orta parmak kupa bardak hediye edebilecek kadar yakın bir arkadaşınız var ise şanslısınız.

Temizlik Amaçlı Mini Yangın Tüpü

sıra dışı hediyeler

En sevdiğiniz insana yangın tüpü almaya ne dersiniz? Yok, cidden dalga geçmiyoruz. Yazımızın başında da demiştik değişik hediyeler sunacağız diye. İşte yangın tüpü şeklinde el süpürgesi de en değişik hediyeler arasında. Eşleri ev hanımı olan beyler, eşlerinin arabaları olan hanımlar, değer verdikleri ofislerde çalışanlar… Şimdiki hediye fikri hepinizi yakından ilgilendirecek. Ve bu hediyeye sahip olan herkes ufak aksiliklerde elinden yangın tüpünü düşürmeyecek. Mini yangın tüpü şeklinde hoş ve cici bir tasarım ile temizliğin hiç bu kadar kolay olmadığını sizler de fark edeceksiniz. Bizce her evde, her ofiste, her arabada ve dahası mümkünse her çantanın içerisinde olması gereken bir malzeme. Bir yere kül mü döküldü? Çerez yerken parçaları mı döküldü? Yemek yedikten sonra ortada kırıntılar mı kaldı? Laptop ya da masaüstü bilgisayarınıza ait klavyenizin içerisi toz ile mi doldu? Merak etmeyin artık yardımımıza koşan bir yangın tüpü var. Püskürtün gazı, pardon çekin tozları. Vakumludur ve kalem pil ile çalışması sebebiyle elektrik bağlantısı da gerektirmez.

Erkeklere Hediye Seçmek Zordur Ama İmkansız Değil

Biricik Sevgilim Konsept Hediye Kutusu

Bayanlara hediye alırken ürün yelpazesi çok genişken konu erkeklere hediye alımı olunca bir anda zor anlar yaşanır. Dediğimiz gibi erkeklere hediye seçmek zordur ama imkansız değil. Hatta isterseniz durumu da daha da zorlaştıralım. Sıradan hediye değil de şaşırtıcı ve etkileyici bir hediye düşünelim. Evet, bulduk. Cevap: erkeğe yeni işinde mutluluklar dilerim çikolatası. Yeni iş kutlamaları konusunda bir erkeğe alınabilecek en memnun edici hediyelerden biri olan bu çikolatalar ile hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de ona hayırlı olsun için gelen konuklarını ağırlamasında yardımcı olabilirsiniz. Şık tasarımı da birçok insanı etkileyecektir. Bir taşla birçok kuş vurabilirsiniz. Hem çikolataların üzerine hem de kutularının üzerine ‘Yeni işinde mutluluklar ve bol kazanç dilerim’ ya da ‘Başarılarının devamını dilerim’ yazısını yazdırabilir ve hatta isteğiniz üzere sadece size özel olan mesajı çikolatalara ve kutulara yazdırabilirsiniz. Tercih sizin.

Kredi Kartı mı Traş Bıçağı mı?

sıra dışı hediyeler

Erkeklere hediye seçiminin zor olduğundan bahsettik. Zaten sadece ülkemizde değil tüm dünyada, cevabı en zorlayan sorular arasında yer alır ‘bir erkeğe ne hediye edilebilir?’… Şimdi size öyle bir hediye önerisinde bulunacağız ki, okuduğunuzda bu fikre bayılacaksınız. Traş bıçağı ama en ilginç şekle bürünmüş hali ve en kolay taşınabilir özelliği ile. Kredi kartı şeklinde bir traş bıçağı hediyesi her erkeği sevindirir. Acil durumlarda traş bıçağı olarak kullanabilecekleri ilk yardım çantasında bulunması gereken malzemeler kadar önem verecekleri bu hediye ile her erkeğin dikkatini üzerinize toplayabilirsiniz. Hatta böyle ilginç ve kullanışlı bir eşyasını diğer arkadaşlarına anlatırken de her seferinde aklında siz olacaksınız. Nasıl güzel bir alternatif değil mi?

Ruj İçerisinde Seksi ve Dantelli İç Çamaşır

sıra dışı hediyeler

Erkekler, eşlerinize ve sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediye fikirlerimizden birini sunuyoruz. Ayrıca bu hediyeyi özel günlerde değil sırdan günlerin birinde vermenizi tavsiye ediyoruz. Amaç sıradan bir günü eşsiz bir güne çevirmek. Ürünün bir ruj tasarımında olması sebebi ile bu hediyeyi alan bayanlar öncelikle ruj satın aldığınızı zannedecekler. Ama ya içini açtıklarında? İçinden çıkacak ürünün dudaklarına sürülemeyecek kadar dantelli olduğunu görecekler. Böylece partnerinize sunduğunuz bu hediye ile birlikte gününüz ya da geceniz en seksi hale bürünebilir.


Erkekleri Mutfağa Alalım

sıra dışı hediyeler

Bayanlar, eşlerinizin sizlere mutfakta yeterince yardımcı olmadıklarından mı yakınıyorsunuz? Ya da tam tersi olarak mutfakta en iyi aşçı olarak kendi eşinizi mi görüyorsunuz? O zaman bu hediye tam size ve eşinize uygun olacaktır. Ayrıca mutfaktaki işlerin eğlenceli hale gelmesini de bu şekilde sağlayabilirsiniz. Geldik çözüme. Çözüm sadece minik bir hediyede saklı. O hediyeyi de açıklayalım. İşte; erkeklere özel mutfak önlüğü… Üzerindeki baskı tamamen sizlere bağlı olarak şekillendirilebiliyor. Sevgili kocanızın ismine özel olarak hazırlanacak bu mutfak önlüğü ile hem onun mutfak aşkını arttırabilir hem de aranızda olan kendi aşkınızı canlandırabilirsiniz.


Özel Birlikteliklere Özel Kamasutra Zarları

sıra dışı hediyeler

Partnerinizle birlikte yaşayacağınız özel anları daha da özel ve eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz? Seks yaşamının monotonluk sınırlarını aştıran bu iki adet zar sayesinde çılgınlığın zirvelerine ulaşacaksınız. İki adet zardan bir tanesi siz mekan seçecek, diğeri de gecenin pozisyonunu seçecek. Mızıkçılık yok. Ne çıkarsa şansınıza o uygulanacak. Tabi istenen görev yerine getirildiyse diğerine geçebilirseniz. Bir gecede ne kadar fazla görev alacağınız tamamen size bağlı. Ancak sıra atlamak, beğenmemek, mızıkçılık yapmak yok. Görevler karanlıkta da rahatlıkla alınabilir ve uygulanabilir. Çünkü karanlıkta parlayan kamasutra zarları için ışığa ihtiyaç yok. Siz partnerinizi hissedebiliyorsanız sorun yok.

Konserve Kutusunda Saklanan Aşk

Aşk Dolu Konserve Kutusu

Kim demiş konserve kutusunda sadece salça, bezelye falan saklanır diye? İçinde pekala aşk da saklanır. Hem de öyle güzel saklanır ki en özel kişiye gidene kadar içinde hapsolur. Özel kişini açtığı konserve kutusu ise anlam bulur. Böyle şaşırtıcı ilginç bir hediyeyi alan kim olursa olsun, kalbindeki gizli aşkını size açar. Konserve aşk kutularının içinde bir yılın 365 günü yetecek kadar aşk var. Hediye sahipleri, hediyelerini ilk gördüklerinde şok olacak ardından ise sevinçten havalara uçacaklar. Aman mutluluktan ayakları yerden kesilen sevgilinizi kucaklamayı unutmayın. Aşk dolu konserve kutusu ile sevgilinize inanılmaz etkileyici bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel günlerde sunulabileceği gibi, sıradan bir günde de ‘sen her zaman aklımdasın’ mesajını verebilecek ve özellikle bayanlar tarafından oldukça etkileyici, sıra dışı bir hediyedir.

sıra dışı hediyeler

Normal konserve kutularında, içerisinde ne olursa olsun bir son kullanma tarihi vardır. Ama bu aşk dolu konserve kutusunun son kullanma tarihi yok. Aradan kaç sene geçerse geçsin hala ilk günkü tazeliğini korur. İçerisindeki mesajlar ise tam 365 adet olup, bir yılın her gününe yetecek kadar doludur. Tüm bu mesajlara ilaveten seni seviyorum mesajlı çikolatalarınız da unutulmamış. Ağızda dağılan o tat ile birlikte aşkınızın tadı da hafızalarda silinmeyecek.

Sihirli Kupa Bardağın Sırrı

sıra dışı hediyeler

Annenize, babanıza, sevgilinize, eşinize, kardeşinize, arkadaşlarınıza veya en yakın dostlarınıza ve hatta değer verdiğiniz ve hediye almak istediğiniz, yüzlerinde ufak da olsa bir tebessüm görmekten mutlu olacağınız tüm yakınlarınıza sunabileceğiniz muhteşem bir hediye fikri sunacağız şimdi sizlere. Hediyeyi vermeyi düşündüğünüz kişi ile birlikte çekildiğiniz ortak bir fotoğrafı, bir kupa bardağın üzerine özel tasarım yaptırabiliyorsunuz. İsterseniz ortak fotoğraf da olmayabilir, seçim tamamen size bağlı. Şimdi diyeceksiniz ki, bu kupa bardakları zaten biliyoruz. Şimdiye kadar anlattıklarımız, doğru her yerde var. Hatta bazı fotoğrafçılar bu şekilde kupa bardak hazırlatıp, müşterilerine eşantiyon olarak bile veriyor. Ama şimdi bizim bahsedeceğim sihir onlarda yok. İstediğiniz fotoğrafın üzerinde olduğu sihirli kupa bardağını hediye sahibine veriyorsunuz. Bu bardağı hediye olarak alan bir kişi başta simsiyah bir bardak olarak görüyor. Normalde siyah renkte olan bu kupa bardağın içerişinse sıcak içecek doldurulduğu zaman başlıyor asıl fotoğraf görülmeye. Sıcak içeceğin seviyesine kadar olan bölümde fotoğraf görülürken, boş olan bölümler siyah renkte kalıyor. Bardak tamamen sıcak bir içecekle doldurulduğunda tüm fotoğraf ortaya çıkmış oluyor. Ailesinden sevgilisini saklayanlar için de ideal bir hediye. Bardağı boşken görenler siyah sıradan bir kupa bardak olarak görecekler ve kızlarının ya da oğullarının gizli sevgililerini bilmeyecekler. Aman dikkat sıcak suyla temas etmesin. Yoksa tüm sır açığa kavuşur. İşte sihirli kupa bardağın muhteşem sihri.

Bize Dair Her Şey Kitabı

sıra dışı hediyeler

Sizin aşkınıza özel bir kitap basılmış. Aldınız mı? Sevgilinizin de görmesini isteyeceğiniz, ikinize ait ortak olan birçok şeyi belki de bu sayede çok daha net olarak anlayabileceğiniz bir kitap var. Kitabı hediye ettiğinizde sevgiliniz, içerisinde kendisini bulacak, ardından ilişkinizi nasıl yorumladığınızı ve kalbinizde ona ait neler olduğunu bulacak. Böylece aşkınızın hikayesinden bir kitap oluşacak. Bize dair her şey kitabı ile ilişkilerde yaşanan en güzel hisler sonsuza kadar ölümsüz kalacak. Atalarımız ‘söz uçar ama yazı kalır’ demiş. Yalnız bu kitabın sadece çiftlere özel olduğunu hatırlatmak da fayda var. Çiftlerin sevgililerine sunabilecekleri en romantik hediyeler arasında yer alan bu ‘Bize Dair Her Şey Kitabı’ içerisinde sorulara cevap verilebilen bir bölüm vardır. Bu alan içerisine soruların samimi olarak cevap verilebilmesi sonucu kalbinizin gerçek sesi ile yüzleşme şansını yakalayabileceksiniz. Böylece sevgiliniz sizi neden bu kadar çok seviyor sorusuna cevap bulabilecek ve bunu sizinle paylaşabilecek.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.