sadsad x
asdasd
Söz ve Nişan Mesajları

Söz ve Nişan Mesajları

02 Haziran 2020

Hem kadının hem de erkeğin hayatının bir dönüm noktası varsa o an, kesinlikle sözlendikleri ya da nişanlandıkları andır diyebiliriz. Hayatınızın geri kalanını, sen olmaktan çıkıp siz olacak zamana doğru yol alıyor olacak. Türk adet ve göreneklerimizde söz ve nişanların yerinin ayrı bir önemi vardır. Topluluk ile kutlanan nişan kutlamaları ya da aile içinde yapılan söz kutlamaları her zaman geleceğe atılan ilk adım gibidir. Evliliğe giden ilk adım olan söz kutlamaları için birbirinden güzel mesajlar ile çiftleri kutlayabilirsiniz. Söz ve nişan mesajları kişilere kendilerini iyi hissetmelerine sebep olacak duygu aktarımları olacaktır.

Özellikle katılamadığınız bir söz ya da nişan merasimi varsa sonrasında çiftleri kutlamak adettendir. Nişan tebrik mesajları bazen esprili bir dil ile bazen en duygu dolu mesajlar ile kutlanabilir. Yakınlığınıza göre bazen telefonla arayarak hatta ağlaşarak, bazen whatsaptan resimli ya da yazılı mesaj göndererek kutlanabilir. Hatta son yıllarda moda olan sosyal medya üzerinde kişileri etiketleyerek de söz ve nişan mesajlarını yayınlayabilirsiniz. Gerek evde yapılan, gerek salonlarda yapılan tüm nişan kutlamaları en heyecanı günün oluşmasına neden olur. Nişanlanacak olan çifte destek vermek ve onların morallerini yüksek tutmak her şeyden önemlidir. Bu sebeple çiftleri kutlamaktan asla çekinmeyiniz. Onların morallerini yükseltecek ve hatırlandıklarını onlara hissettireceksiniz.

İlginizi çekebilir » Sevgiliye Hediye Bayan

Söz ve nişan kutlamalarında çifte hediye vermekte bizim geleneklerimizden biridir. Gönlünüzden kopan ufak bir hediye onların geleceklerine bir basamak olabilir. Özellikle romantik ya da manevi anlamda bir hediye seçimi onları çok daha mutlu edebilir. Uzakta olan sevdiklerinizin böylesine özel bir gününe katılamıyorsanız onları hem bir hediye ile taçlandırmalı hem de nişan kutlama mesajları ile de duygulandırmalısınız diye düşünüyoruz. Nişanlılara güzel sözler söylemeniz hem sizin ne kadar ince düşünceli olduğunuzu gösterir hem de onların bu özel günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirir. Sözlenmekle ilgili ya da nişanlanmakla ilgili birçok yeni mesajları sizler için derledik. İçinde içinize sinen birçok farklı kutlama mesajı bulabileceksiniz.

Dini söz ve nişan kutlama mesajları

Böylesine önemli bir anı dini sözler ile taçlandırmış bir şekilde de kutlamak isteyebilirsiniz. Özellikle dini nişan tebrik mesajları sayesinde karşı tarafa duygularınızı içtenlikle geçirebilirsiniz. Bazen sadece sözlü nişan mesajı, bazen bir hadis ile kutlanan nişan tebrik mesajı olabilir. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış. Nişan paylaşım sözleri ile aslında duygularınızı karşı tarafa aktarmış olacaksınız. O mutlu günde yanında olun ya da olmayın fark etmez. Bazen uzaklarda olsanız bile o an onların yanında olmuş gibi hissettirebilirsiniz.

Resimli söz ve nişan kutlamaları

Nişan tebrik mesajlarında resimli sözlü kutlamalar hemen dikkati çeken paylaşımlar olacaktır. Arka fonda rahatlatıcı etkisi olan bir çiçek demeti üzerine yazılmış en içten duygular…. Nişan mesajları bizce en güzel tebrik mesajlarını hak ediyor. Bazen bir doğa resmi ile süsleniş harika bir dörtlük… Bazen de tamamen sizin duygularınızı yansıtan içten bir kutlama mesajı…. Kısaca sevdiklerinizin söz ve nişan kutlamalarını mesaj ile süslemek isterseniz sizler için hazırladığımız birçok görselden birini ya da birkaçını seçerek onlara ulaştırabilirsiniz. Kız kardeşiniz, en yakın arkadaşınız, abiniz ya da herhangi bir akrabanız. Hepsi için bire bir uyumlu olacak nişan sözlerinden birini seçebilirsiniz.

Arkadaşa Nişen ve Söz Tebrik Mesajları

söz ve nişan mesajları

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini tüm kalbimle dilerim.

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler..

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Müstakbel eşin ile sana bir ömür mutluluklar diliyorum.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür tüm kalbimle dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

söz ve nişan mesajları

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Bu nişan gününüzde sevginizle dünyaya renk verin, çünkü bu hayatınızın en özel günüdür. Elleriniz hiç ayrılmasın. Mutluluklar dilerim.

Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar tüm kalbimle dilerim. Birbirinizin gözlerine her zaman sevgiyle bakmanız dileklerimle sözünüzü kutlarım.

söz ve nişan mesajları

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar tüm kalbimle dilerim.

Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana ve ikinize. Aşırı dozda sevgi, sağlık, mutluluk ve hayatınız boyunca daima huzurlu olmanızı diliyorum. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.…

söz ve nişan mesajları

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar tüm kalbimle dilerim. Sözünüzü kutlarım

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar. En kötü gününüz böyle olsun.

söz ve nişan mesajları

İkiniz için de çok mutluyum. Nişan ve sonrasında sizin için her şeyin en güzelini dilerim! Kucak dolusu sevgiler.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

söz ve nişan mesajları

Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. Çok yakışmışsınız sana ve nişanlına canı- gönülden mutluluklar diliyorum.

söz ve nişan mesajları

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler, evliliğinizi tebrik ederim.

Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dilegimle. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

söz ve nişan mesajları

Gönül ortaklığınızı pekiştirdiğiz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk her zaman yolunuzda olsun. Bir ömür, sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmeniz temennisiyle. Saygılarımla…

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adıda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Mükemmel çifti tebrik ederim. Harika yolculuğunuzun sevgi ve mutlulukla dolu olmasını tüm kalbimle dilerim.

nişan hediyesi

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Müstakbel eşin ile sana bir ömür mutluluklar diliyorum.

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Nişanınızı candan tebrik ediyorum.…

söz ve nişan mesajları

Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle...

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

söz ve nişan mesajları

Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar tüm kalbimle dilerim.

İkinizi de tebrik ederim. Nişanlanmanız harika haber! Sonsuza dek sevgi ve mutluluk tüm kalbimle dilerim.

söz ve nişan mesajları

Birbirinize göre olduğunuzu biliyorduk. Tebrikler, ikiniz için de çok mutluyuz!

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü en kalbi duygularımla kutlarım...

söz ve nişan mesajları

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu bir ömür geçirmenizi tüm kalbimle dilerim.

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı tüm kalbimle dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en içten ve en kalbi duygularla kutluyorum.

Nişan ve söz denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

söz ve nişan mesajları

Evlilik kategorisinde en güzel Söz Nişan Düğün Tebrik Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

sözlüye hediye

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Elleriniz hiç ayrılmasın. Mutluluklar dilerim.

Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun. Sizleri tebrik eder, bir ömür mutluluklar tüm kalbimle dilerim.

söz ve nişan mesajları

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Nişanınız hayırlara vesile olur inşallah.

söz ve nişan mesajları

Bu mutlu ve mesut gününüzü bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim. Hayatınız boyunca mutlu olmanızı canı gönülden tüm kalbimle dilerim. Sözünüz hayırlara vesile olsun. Sizi candan kutluyorum.

Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar?

söz ve nişan mesajları

Nişanınızı tebrik eder, size mutluluklar dilerim! Harika bir çift olabileceğinizi biliyorum. Umarım hayatınız boyunca birbirine sevgiyle bakan gözlerle bakar ve hep mutlu olursunuz.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını tüm kalbimle dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar. En kötü gününüz böyle olsun.

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşınız olsun. Sağlık ve mutluluk içerisinde bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla...

söz ve nişan mesajları

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım hayatınızda her şey istediğiniz gibi gönlünüzce olur.

Sana nişanlınla birlikte huzur ve çok çok çok mutluluk diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, güzel bir ömrü sağlıkla birlikte geçirmenizi tüm kalbimle dilerim.

Hayat dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.…

söz ve nişan mesajları

Yaşantınızın her günü bugün ki gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar dilerim. En kötü gününüz böyle olsun.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

nişanlıya hediye

Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Sözünüz kutlu olsun canım arkadaşım.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, nişan gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar tüm kalbimle dilerim.

Nişan gününüzde ve yaklaşan evlilik yaşamınızda size mutluluklar dileriz. Kucak dolusu sevgiler.

söz ve nişan mesajları

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını tüm kalbimle dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Bir yastıkta kocamanız ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Saygılar ve sevgilerle güzel günlere..

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

söz ve nişan mesajları

İyi ve kötü günde, önümüze çıkan tüm engelleri sevginiz ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Nişanınızı tüm kalbimle kutluyorum.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz…Nişanınızı tüm kalbimle kutlarım...

Birlikte mutabık kalarak kombine bir yaşam kurduğunuz bu birlikteliğinizin bir ömür boyu mutlulukla sürmesi dileklerimle. Saygılar sevgiler diliyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Nişanınız en hayırlısını versin.

söz ve nişan mesajları

Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi nişanla sözle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle tüm kalbimle kutluyorum.

söz ve nişan mesajları

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu sana ve nişanlına mutluluklar dilerim.

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, salık içerisinde elleriniz hiç ayrılmasın. Sizlere mutluluklar dilerim.

Sizi birbirinizin gözlerine bakarken gördüğümde, aşkın gerçekliğini görüyorum. Siz ikiniz böyle güzel bir aile kuracaksınız. Mutluluklar tüm kalbimle dilerim. Nişanınızı candan tebrik ediyorum.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar. En kötü gününüz böyle olsun.

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler, aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini tüm kalbimle dilerim.

kız arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.