sadsad x
asdasd
Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Terazi burcu özellikleri arasında denge, eşitlik, uyum ve kibarlık vardır.  Zarafetin ve inceliğin buluştuğu terazi burcunda iyi niyet ve sevimlilik de ön plandadır. Olumsuz özellikleri arasında da zaman zaman kararsızlık ve tembellik de bulunur. Hassas ve dengesiz tavırlar da sergileyebilirler. Her ortamda keskin zekaları fark edilir. Daima haklı olduğuna inanır ve son kararı da kendisi verir. Çekici bir burçtur, tam bir Venüs burcu olan teraziler, hayatı güzel yaşamayı ve güzel şeylere sahip olmayı isterler. Romantiklik onlar için önemlidir. Nerede ne zaman ne yapması gerektiğini bilen bir burçtur. Diplomatiktir. İnsan ilişkilerinde başarılıdırlar. Yalnızlıktan hoşlanmazlar. Hayatlarında daima birileri olur. Zarafetine düşkün olan terazi burcu, aynı zamanda akıllı, yönlendirici ve baskın bir karakterdir. Huzurunu kaçıracak ortamlarda bulunmayı tercih etmezler. Dedikoduyla işi olmaz ve olaylara farklı açılardan bakıp değerlendirir. Sonra akıl yoluyla, mantığıyla kararını verir. İş hayatında başarılıdır ve gerekli disipline sahiptir. Kendisi gibi ofisi de zevk sahibi olduğunu yansıtır. Temiz ve de düzenlidir. 

TERAZİ BURCU YÜKSELENİ

terazi burcu özellikleri

Terazi burcu yükseleni olanlar herkes ile hemen samimi ve uyumlu olabilirler. Çok içten ve sevimli bir karakterleri vardır. Dürüsttür, pozitiftir, olaylara daima iyi yönlerinden bakmaya çalışırlar. Oldukça yetenekli ve yaratıcı kişiler olabilirler. Ancak kararsız yapıları ve bir konu üzerinde duramamaları nedeniyle yeteneklerine rağmen başarısız olabilirler. Sosyal ilişkileri güçlüdür. Önünde sonunda dikkat çeker ve kendini bir üst sınıfa çekmeyi başarır.

TERAZİ BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

terazi burcu özellikleri

Terazi burcu kadın özellikleri arasında cazibe, estetik, yaşam enerjisi ve hoş sohbeti dikkat çeker. Kendine has bir tarzı olan terazi burcu kadını; giyiminde her daim kendine yakışanı kullanmayı başarır. Maddiyata önem verir. Bunu istediklerine ulaşmak için bir araç olarak kullanır. Neşeli ve duygusal olan terazi burcu kadını en çok kendisinin ne hissettiğini önemser ve gelişen olayları duygularına göre yorumlayacaktır.

Özgürlüklerine düşkündür, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Cazibesiyle hemen fark edilir, sevildiğine inandığı vakit oldukça sadık bir partner olacaktır. Aşk önemlidir, onun için olmazsa olmazdır. Karşı taraftan ilgi bekler. Evlilikte ailesine bağlı bir eş olacaktır. Her çocuğuna eşit davranacak, adil olacak ve şefkat gösterecektir. Onları sanata yönlendirebilir. Sorunlara akılcı çözümler getirecektir.

TERAZİ BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

terazi burcu özellikleri

Terazi burcu erkek özellikleri arasında çekicilik, eğlenceli olmak, romantiklik, iyimserlik ve kararsızlık ön plandadır. Her zaman sevilen ve aranan biridir. Güven ve dürüstlük önemlidir. Bakımlıdırlar ve temizliğe önem verirler. Partnerlerinin de öyle olmasını beklerler. Karşı cinste zarafet, akıl ve güzellik ararlar. Sadakate önem veriler ve terazi burcu erkeği de sadık olacaktır. Ancak bunun için biraz beklemek gerekecektir. Dışa dönük yapısı nedeniyle terazi erkeğinin aşık olması öncelikle gereklidir.

İyi bir konuşmacıdır ve sohbet etmekten hoşlanırlar. En iyi şekilde misafirlerini ağırlamak ister. Aynı zamanda iyi bir dinleyicidir ve sevdiklerini sorunlarına yardımcı olmak ister. Çevresinde de kendi gibi zeki ve akıllı insanlar olur. Entelektüel insanlar ilgisini çeker. Para konusunda eli pek sıkı değildir. Kalite ve nezihlik onlar için önemlidir. Çocukları ile iyi anlaşacak ve onları saf bir sevgi ile sevecektir. Onlarla olan ilişkilerini yönetmekte zorluk çekmeyecektir. İkna gücünü çocukları üzerinde de kullanacaktır. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK

terazi burcu özellikleri

Terazi burcu haftalık yorumunda, işleriniz yoluna girmeye başlayacak. Aşk ve ilişkilerde beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz ve bu yenilikler sağlam ciddi ilişkilere dönebilir. Maddi yatırımların da gelişmelere açık olacağı bir hafta olacak. Yeni eşyalar almak gündeme gelebilir ve ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

burç özellikleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.