sadsad x
asdasd
Tesettürlü Sevgiliye Hediye Fikirleri

Tesettürlü Sevgiliye Hediye Fikirleri

03 Mart 2020

Gerek Müslüman olmamız, gerekse de Müslüman bir ülkede yaşıyor olmamız sebebiyle, bayanların çoğunun tesettürlü olduğunu biliyoruz. Bu kişiler annemiz, ablamız veya herhangi bir insan olabilirken, sevgilimiz de olabiliyor. Dolayısıyla da bu kişilere hediye alırken daha titiz olmak gerekiyor. Eğer tesettürlü sevgiliniz için nasıl bir hediye seçeceğiniz konusunda problem yaşıyorsanız, bu içeriğimizle birlikte derdinizin sona ereceğinden emin olabilirsiniz. Elbette ki tesettürlü / tesettürsüz ayrımı yapılması doğru bir durum değildir. Fakat durumu kısaca özetlemek gerekecek olursak; örneğin yaz günleri için kısa şort hediyesi, tesettürlü bayana alınmaması gereken bir hediyedir. Biz Hediyemen olarak bu tip problemler yaşamamanız ve tesettürlü bayana en çok hitap edebilecek ürünleri sizlere sunarak, hediye seçme aşamasını kolaylıkla yürütebilmenizi sağlayacağız.  Ürün rehberimize geçmezden önce bilmenizi istediğimiz bir şey var ki, o da; sizden gelecek çok basit bir hediyenin bile sevgilinizi mutlu edeceği gerçeğidir.

tesettürlü sevgiliye hediye

Yani sevgilinizi mutlu edebilmek için gereksinimler arasında pahalı hediyeler bulunmaz. Elbette ki pahalı ürünlerin yeri ayrı olabilir, fakat daha da önemlisi manevi değerdir. Dolayısıyla sevgilinize çok yakışabilecek veya onu her gördüğünde mutlu etmeyi sağlayacak herhangi bir hediye, sevgiliniz için manevi değeri en büyük hediye olacaktır. Tesettürlü sevgiliye hediye arayanlardan biriyseniz, bu rehberimizde yer alan ürünleri sizlere öneriyoruz. Bunlar bir bayana alınabilecek en hoş hediye ürünlerinden birisi olmakla birlikte, Hediyemen’in en kaliteli ve en uygun ürünlerini içermektedir.

Vav Allah ve Muhammed Yazılı Biblo

tesettürlü sevgiliye hediye

Kapalı bayanlar, dinine en fazla önem gösteren ve Allah’ın emrini yerine getiren kişilerdir. Onlar için manevi değeri yüksek bir hediye arayışı içerisindeyseniz, Allah ve Muhammed (S.A.V) yazılı biblo tercihi, en güzel hediyelerden birisi olacaktır. Bu hediye, sevgilinizin evine koyacağı bir değer olmakla birlikte, onun evinin, sizin de gönlünüzün huzurla dolmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla tercihte bulunacağınız bu biblo, tesettürlü sevgilinize hediye edebileceğiniz en iyi hediyelerden birisi olmaya aday ürünlerimiz arasında yer alıyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmanız durumunda, sevgilinizin gönlünde apayrı bir yer kazanabilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Seccade - Hediye Kutusunda

tesettürlü sevgiliye hediye

Evlerinde veya herhangi bir yerde namazını asla kaçırmayan kişilere verilebilecek en iyi hediyelerden birisi, elbette ki seccadedir. Allah’ın huzuruna çıkma yolundaki en büyük farzlarımızdan birisinin namaz olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki sevgilinizin veya onun evindeki diğer bireylerin Allah’ın huzuruna çıkarken sizin hediye etmiş olduğunuz seccadeyi kullanmasından büyük bir keyif duymaz mısınız? Bu soruya “Evet” cevabını verdiğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse daha fazla beklemeden, herhangi bir özel güne de ihtiyaç duymadan, bu harika ürünü sevgiliniz için satın alabilir, ona hediyede bulunabilirsiniz.

Kabe Tasarımlı 3 Parça Kanvas Tablo

tesettürlü sevgiliye hediye

Bir eve değer katmak, o eve ayrı bir hava soldurmaya ihtiyaç duyduğumuzda, akıllara aksesuar ürünleri gelir. Bu kimi zaman biblolar olurken, kimi zaman tablolar da olabilmektedir. Tesettürlü sevgilinize dini mesajlı bir hediyede bulunmak istiyorsanız, buna uygun en güzel hediyelik ürünlerimizden birisi, görseldeki Kabe tasarımlı 3 parça kanvas tablodur. Şahane tasarımı sayesinde gönülleri fetheden bu harika eser, Müslümanların kutsal mekanı olan Kabe’yi içermesi sayesinde büyük bir beğeni toplayacağı gibi, sevgilinizin evine de muhteşemlik katacaktır. Şundan eminiz ki, sizden gelecek böylesi bir hediye, sevgilinizi oldukça mutlu edeceği gibi, size olan bağlılığı daha da artacaktır.

Allah Yazılı Taş Baskı

tesettürlü sevgiliye hediye

Dekoratif ürünler, her zaman en ideal hediye seçimlerinden birisi olmuştur. Eğer sevgiliniz gösterişten uzak birisi ise, ona evine huzur katacağı Allah yazısı taş baskı ürünü hediyesinde bulunabilirsiniz. Böylesine güzel ve özel bir ürünü özel hediye paketinde sevgilinize hediye etmeniz durumunda, yüzünde gülücükler açmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki, yapacağınız bu hediye sürprizi sevgiliniz için özel bir yere sahip olacağı gibi, ömür boyunca evinde saklayacağı bir hediye olmuş olacaktır.

Sultan Ahmet Camii 3 Parça Kanvas

tesettürlü sevgiliye hediye

Listemizin başlarında sunmuş olduğumuz Kabe tablosuna alternatif olarak sizlere sunmak istediğimiz bir ürünümüz daha var. Sultan Ahmet Camii resmini içeren bu harika eser, sevgilinizin evine büyük bir zenginlik katacaktır. Görüntüsüyle insanı mest eden bu harika ürün 3 parçadan oluşurken, sevgilinizin evini daha da dolgun gösterecektir. Bu da bir kadın için en önemli şeylerden biriyken, eminiz ki sevgilinizin ailesi de bu ürün karşılığında fazlasıyla mutluluk duyacaktır. Bu denli güzellikleri içeren ürünü sevgilinize hediye etmek adına, hemen siparişinizi oluşturabilir ve özel hediye paketinde ürünü teslim alabilirsiniz.

Allah Yazılı Metal Kolye

tesettürlü sevgiliye hediye

Sevgilinize bu ürünlerimiz haricinde daha özel ve devamlı yanında gezdirebileceği bir hediye vermek de istiyor olabilirsiniz. Eğer düşünceniz bu yönde ise, görseldeki Allah yazılı metal kolye, tesettürlü bir bayana edilebilecek en güzel hediyelerden birisi olacaktır. Sizin tarafınızdan alınacak ve hediye edilecek böylesine özel bir ürün, sevgiliniz tarafından büyük bir mutlulukla karşılanacaktır. Tasarımı itibariyle mükemmel bir görüntü sergileyen bu şahane ürün, Hediyemen’de satışta!

Dua Motifli Taş Masa Saati

tesettürlü sevgiliye hediye

Her odaya huzur katabilecek, her çalışma masasını aydınlatabilecek ve her kadını derinden etkileyebilecek kadar özel bir ürün arıyorsanız, şuanda aradığınızı tam olarak bulmuş olabilirsiniz. Dua motifli taş masa saati, sevgilinizin bir ömür boyunca odasında görmek isteyebileceği ürünlerden birisidir. Gerek görsel zenginliği, gerekse ebatları sayesinde kalitesinden ödün vermeyen bu harika ürünümüz, Hediyemen’in en özel ürünlerinden birisi olması haricinde, tesettürlü sevgiliye edilebilecek en güzel hediyelerden biri olacaktır. Dolayısıyla tercihinizi bu masa saatinden yana kullanmanız demek, sevgilinizi çok daha fazla mutlu edebilmeniz niteliği taşımaktadır.

925 Ayar Allah Yazılı Güneş Kolye

tesettürlü sevgiliye hediye

Her Müslüman kadının boynunda görmek isteyeceği şahane bir ürün olan Allah yazılı bu kolye, tesettürlü sevgilinize hitap açısından verebileceğiniz en özel ürünlerden biri olacaktır. Bu harika eser görüntüsüyle dikkatleri üzerine toplamayı başaracak olurken, sevgilinize daima huzur inşa edecektir. 925 ayar bu kolye, aynı zamanda güneş emojisini de barındırıyor. Böylelikle ürün görsel açıdan daha zengin bir görünüm kazanırken, sevgiliniz için de manevi değeri daha da büyük bir hediye haline dönüşüyor.

Hz. Muhammed Yazılı Tabak Plaket

tesettürlü sevgiliye hediye

Her evin dekoratif özellik anlayışı farklılıklar gösterirken, biz Müslümanların evlerinde daima dini içerikli bir nesneye yer veririz. Bu kimi zaman nazar duası çeşitli dualar olabilirken, kimi zaman camii veya benzeri tablolar olabiliyor. Peki bunların yanı sıra sevgilinize daha farklı bir hediyede bulunmaya ne dersiniz? Hz. Muhammed (S.A.V) isminin yazılı olduğu plaket tabak ürünü, eminiz ki sevgilinizin evine bir farklılık katacaktır. Dolayısıyla onun için sıradan veya özel bir günde hediyede bulunabileceğiniz en iyi ürünler arasında, bu plaket yer alıyor.

Bismillahirrahmanirrahim Yazılı Dekoratif Taş

Ayetel Kürsi Duası 3D Çerçeve

Dekoratif ürünler arasında daha farklı bir hediye arayan kişilerin tercihi, genellikle evlerin girişine asılabilecek olan “Bismillahirrahmanirrahim” yazılı taş ürünü olabilir. Tercihini bu yönde kullanmanız, başarılı bir adım atmanız anlamına gelecektir. Çünkü dinini yaşamaktan keyif alan tesettürlü sevgilinize verebileceğiniz en özel hediye, bu ve bu tarzdaki dekoratif ürünlerdir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.