sadsad x
asdasd
Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

03 Temmuz 2020

“Özlemek” sözlük anlamı olarak “Bir kimseyi veya bir şeyi görmeyi, kavuşmayı istemek, göreceği gelmek” olarak tanımlanmıştır. Ayrı düştüğümüz ve kavuşmak için can attığımız, gün saydığımız, istediğimiz şeyler için özlem duyarız. “Özlem” diğer adı ile “hasret” insana ait en güçlü, en derin hissedilen duygulardan biridir. Ruhumuzun en derinliklerinden gelen bir duygudur. Özlem duygusunun hissedilebilmesi için öncesinde sevmek gerekir. Kimi özlerseniz özleyin; sevgilinizi, annenizi, babanızı, kardeşinizi, eşinizi, arkadaşınızı, hatta kedinizi… Hiç fark etmez, nerdeyse hep aynı duyguyu hissederiz. Yani özlemek bize hep aynı duyguyu hissettirir. Ama tabi ki bazı kişiler için hissettiğimiz bu duygunun şiddeti en maksimum seviyeye ulaşabilir. Bu kişilerin en başında “Sevgili” gelir. Sevgiliye duyulan hasret ve kavuşma isteği, birçok filozofun, şairin ve sanatçının derdi olmuş ve bu konuda sayısız özlü sözün, şarkının ve şiirin konusu olmuştur.

Özelikle Sevgiliye Özlem Sözleri üzerine yazılmış unutulmaz sözleri sizler için derledik. İnternette güzel sözler başlığı altında, Sevgiliye özlem ve hasret üzerine söylenmiş özlü sözler üzerine aramalar yapılmaktadır. En çokta sosyal medya hesap sahipleri, özlem duydukları kişiler için duygularını en iyi şekilde ifade edebilmek adına İnternet’te aramalar yaparlar. Araması yapılan kelime gruplarını sırlayacak olursak. Sevgiliye özlem sözleri uzun, Manalı özlem sözleri, Sevgiliye Romantik özlem Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye özlem Mesajları, Sevgiliye romantik özlem Mesajları Uzun, Sevgiliye özlem şiirleri, Duygusal hasret sözleri en çok araması yapılan sözler olarak dikkatimizi çekmekte. Siz de özlemle birilerini bekliyor, hasret çekiyor veya âşıksanız hasret duygularınıza tercüman olabilecek etkileyici özlem sözlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfamızda Sevgiliye özlem dolu sözler bulabilirsiniz…

Sevgiliye Etkileyici Özlem Mesajları

** Bu dünyadaki en ermiş duygu birisini koşulsuz sevmek ve gelip gelmeyeceğini bilmeden beklemektir.

** Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

** Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat. Seni çok özledim.

** Hasretle baktıkça sana, kanlı yaşlar dökülür gözlerimden. Kirpik oklarını gördükçe, delinir bağrım taa derinden.

sevgiliye özlem mesajları

** Özlemini anlatmaya ne zamanım yeter ne de mürekkebim. Aşkın beni divane eyledi, özlemin deli…

** Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belki de hissetmeyen kalpsizi özledim.

** Sarılabilsek söner mi içimdeki bu özlem.

** Gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevgin gözlerimdeki yaş dinmez oldu.

** Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

** Hasretin yetti cana, gel gayrı gel canım cananım, ömrüm yoluna feda bitsin ayrılık.

** Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım aksam gözlü yârimsin. Seni çok seviyorum askerim.

sevgiliye özlem mesajları

** Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda; ya ben çıldırıyorum ya da çok özlüyorum, ya özlemek ya da özlenen çok özel bir tanem.

** Seni o kadar çok özledim ki hayatımın her anındasın. Daha fazla özletme kendini ve dön artık bana.

** Bir isim var hiçbir zaman adını unutamadığım, bir çiçek var hayatımdan hiçbir zaman koparamadığım. Bu hayallerimin içinde ki en önemli şey sana kavuşmak. Seni çok özledim sevgilim hemen gel.

sevgiliye özlem mesajları

** Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

** Seni özledim diyorsam bil diye değil, gel diye!

** Özlemim öyle derin ki, hiçbir dilde yok çevirisi…

** Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim.

** Uzakta olman hiçbir şeyi değiştirmez güneş de benden uzakta, ay da ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Tıpkı yüreğimin sensiz olmadığı gibi.

sevgiliye özlem mesajları

** Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sebepsizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.

** Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır... Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim...

** Yürekte özlem, hüzün, yangın var ise mevsim yaz olmuş Kış olmuş ne fark eder! O kalp hep üşür

** Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söyler misin?

** Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

sevgiliye özlem mesajları

** Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

** Aklımdan bir saniye bile çıkmıyorsun sensiz hayat o kadar boş ki. Bu boşluklar ancak senin varlığınla dolar.

** Unuturuz canımın içi… Ayrılıkları, alışılanları, özlenenleri… Bir gün unuturuz. Unutulanları dahi.

** Yüreğimi dağlamaya devam etmek istiyorsan gelmemeye devam et ve beni özleminle baş başa bırak.

** O bakışın son olduğunu bilseydim anlık değil ömürlük bakardım.

** Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

sevgiliye özlem mesajları

** Seni bekleyişimin adı yok. Sadece yüreğimde lal olmuş duamsın. (Mevlana)

** Beklemiyorum artık seni... Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım.

** Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

** Kalbimi sana açmak beni yeterince acıtmışken şimdi gidişinle özlemin vuracak beni.

** Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek…

** Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakin ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!

sevgiliye özlem mesajları

** Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.

** Dayanırım her şeye ben şu yokluğun olmasaydı sitem etmezdim geceye sesin bende kalmasaydı pencerene bak bir yaralı kırlangıç var yüreğine al onu alev gözlü yar seni her düşündüğümde yağmur yağar toprak kokar çocuk gibi umut umut yanağımda güller açar.

** Gel artık gel de bitsin bu acı biraz da gözlerinle sev beni, elin dokunsun elime tenin tenime ben hayal değilim gerçeğim etimle canımla de gel de bu can senin artık de gel de nefes alayım yaşadığımı hissedeyim bende.

** Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnan ki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni inanılmaz özledim.

** Yanında olanlar seninle aynı şehirde yaşayan insanlar ne kadar şanslı. Keşke bende bu kadar şanslı olabilseydim diyorum bazen.

sevgiliye özlem mesajları

** Öyle derin bir özlemim var ki hiçbir dilde çevirisi yok, hiçbir dilde anlatamıyorum. Ne yaparsam yapayım güne seni özlerken başlayıp yine seni özlerken günü bitiriyorum. Zaman geçsin sen gel.

** Gözlerinin ta içine bakıp da, “Nerde kaldın, özleminden öldüm öldüm dirildim” deyip sımsıkı sarılacağım günlerin hayali var yanı başımda. Beni hayata bundan daha çok ne bağlayabilir ki?

** O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma...

** Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem…

** Her sabah adınla uyanıp, adınla kapatıyorum geceyi özleminle yanıp tutuşan bu bedenim kavuştuğumuz an çiçekler açacak.

** Özlemin var şu gözyaşlarımın suskunluğunda, yüreğimde kahredici bir yalnlızlık ellerimi açmış dua ediyorum Allah'a... Sana olan tertemiz duygularımın sonsuzluğunda seni çok özlüyorum bitanesi...

** Hem sevmiyorsun hem de gidiyorsun anlaşıldı özleminle öldürmek istiyorsun beni.

** Ne Sevmişim Seni Damarlarımda gezer Sevgin Ne Özlemişim Seni Gözyaşlarımda Adın Yazar Sevdiğim..

sevgiliye özlem mesajları

** Yokluğunun yan etkisi olsa gerek, yine gözlerim su kaçırıyor.

** Özlemek mi dedi birisi onu ben buram buram yaşıyorum.

** Gel be gel işte. Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese…

** Hadi çık da gel artık bizi buralarda sensiz bırakma.

** Sarılmak istiyorsun ama dokunamıyorsun bile…

** Kar beyazdır ölüm ellerinden, gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne.

** Parmak kaleme hasret, kalem kâğıda hasret, kâğıt kelâma hasret, kelâm ilhama hasret, âşık sazına hasret, sazı sözüne hasret, yarın umuda hasret, umut düşüne hasret.

** Gelecekse beklenen beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen özlemek güzeldir. Sevecekse sevilen: İşte o her şeye bedeldir.

** Şimdi sana kavuştuğum zamanı düşünüyorum. Saatlerce sarıldığımı fakat yine seni özlerim ben biliyorum. Bu özlem öyle bitecek gibi değil.

sevgiliye özlem mesajları

** Beklerken her ne kadar ruhum acısa bile kavuştuğum an ruhum da yeniden çiçekler açacak. Kavuştuğum an ben hayata yeniden bağlanacağım.

** Beklediğim, sabırsızlandığım, özlemine dayanamadığım tek şey sensin. Senin varlığında ben hayat buluyorum. Bu yaşam seninle güzel, bu hayat seninle anlamlı.

** İnsanın içinde bir özlenen varsa, mevsim ne olursa olsun üşürsün.

** Kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini hayat sensiz geçmiyor. İstiyorum artık sevgini.

** Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanma ki korkarım ben ölümden. Acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsin ki ayrılıktan acı ölümden gerçek.

** Ne sana düşmanım ne de seni sevdiğime pişmanım sadece seninle olmak varken sensizliğe isyanım.

** Allah biliyor sen de bil çok özledim.

** Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

sevgiliye özlem mesajları

** Kalbimde, aklımda, canımda… Bir tek yanımda değil!

** Keşke sen ben olsan ve seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan. Keşke ben sen olsam. Bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.

** Oralara söyle sana iyi baksın. Üzmesin kırmasın, kıymasın kimse sana. Dualarımdasın.

** Sen gelsen bana sarılsan üstüm başım aşk koksa.

** Dalmış uzaklara yüreğim biraz küskün biraz da özlem dolu.

** Rüyanızda gördüğünüz insanlar, gerçek hayatta sizi özleyen insanlardır. Kolpa

** Seni özledim diyorum sen anlamıyorsun illa özlemekten ölmek mi gerek.

** O kadar çok özledim ki seni, cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var.

sevgiliye özlem mesajları

** Öylece her şeyi bırakıp koşup gelesim var sana. Ellerini tutup gözlerinin içine bakıp, orada yok olasım var…

** Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

** Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

** Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

** Özlemenin en erdemlisi karşılıksız olanıdır…

** Akşamın matem rengine büründüğü saatte, gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

sevgiliye özlem mesajları

** Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum, hep senin için bu bir bir boşalan şişeler... Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin, senin yüzünden bu delicesine içmeler...

** Öyle özledim ki sevgilim seni, hasret zincirini kırasım geldi. Sevgiyle bakan o güzel gözleri özledim sevgilim göresim geldi. Seviyorum dedim anlamadın ki...

** Seni çok özlüyorum, bu hasret elbet bir gün bitecek biz seninle birlikte el ele göz göze mutluluklara kavuşacağız. Bunun hayali bile içimi neşe dolduruyor.

** Özlemin dili olsaydı, yüreğim sana ses olurdu. Ben susardım, o konuşurdu.

** Aşkına tutulup gözyaşı döken sensizliğin acısını yıllarca çeken, her an aşkından boynunu büken o benim gönlümdür işte gönlüm.

** Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek göz göze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu.

** Özlemle özlenmektesin, sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin. Özlenenlerin içinde en özelsin.

** Özleyen bensem ve özlenen de sensen dünya bir başka anlam kazanıyor.

sevgiliye özlem mesajları

** Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir. Bakınca o güzel gözlerine, hasreti bir anda silesim gelir ama... Ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama seni bir ömür boyu sevebilirim.

** Deniz sesimi duyar mı dağlar dinler mi anlatsam seni? Hüzünlüyüm desem çare olur mu gökyüzü salar mı bulutları peşine, ilgilenir mi rüzgâr yardım eder mi seni bulmama…

** Nefes almak gibi sana ihtiyacım var.

** Beni merak ettiysen eğer, hale şekersizdir çayın… Ve hala seyrektir gece…

** Hiç özlemedim seni özlemek dostluktandır, dostluğundan öte bulmalıyım seni.

** Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, bir gariplik bir hüzün var içimde, ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.

** Sevmek bazen susmaktır ve o giderken ardından gidişini izleyebilmektir.

** Sonunda hiç gelmedin ve ben seni özlemeyi sever oldum…

** Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ay aydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.

sevgiliye özlem mesajları

** Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez. Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez. İste o zaman ölmek istersin de ecel gelmez.

** Saatlerce sarılsam sana bırakır bırakmaz yine özlerim.

** Özlemek denmez buna bunun adı yangın.

** Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra, ben bu bedeni neyleyim. Aşk da sen, hasret te sen, ben de sen.

** Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak...

** Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

** Her gün sana dualarla kavuşuyorum. Rüyalarımda sana sarıldığımı görüyorum bu hasret her zaman sürecek.

** Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

sevgiliye özlem mesajları

** Her ne kadar uzakta olsak dahi bugünlerde elbet geçecek döneceksin. Döndükten sonra her şey daha güzel olacak sevdiğim.

** Ben nefes alamıyorum sensiz, hayat bana tat vermez oldu. Artık bitsin bu hasret gel ey gönlümün sultanı.

** Özlemin yüreğimin en buruk yanı. Keşke gelsen de tamamlasan beni.

** Bu şehir sensiz anlamsız, sensiz bomboş gel de tamamlansın bu eksiklikler sen gel de daha anlamlı olsun bu şehir. Ben daha anlamlı olayım.

** Ertelemek yaşamın mayasını kaçırır. Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, özlediysen arkasından koş.

** Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

** Dilediğin kadar kalabalıkta yaşa, sol yanın uzaklarda ise yapayalnızsın.

** Dün yine dolaştım yollarda yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda gözlerimde yaş, kalbimde sızı unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni.

** Gece olunca sanki daha çok özlüyor insan sevdiğini.

sevgiliye özlem mesajları

** Bir şarkıyı başa sarıp tekrar tekrar dinliyorsan, başa sardığı şey şarkı değil özlemindir.

** Öyle özledim ki ya sevgili, bir kucak açsan devleşir aşkım, kocaman dağların içinden Ferhat olur çıkarım…

** Ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.

** Giden gitmiş be dostum… Hüznü ayaklandırmak boşuna.

** Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

** Geceleri uyumak için değil de özlemek için var gibi.

sevgiliye özlem mesajları

** Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış…

** Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerim de yanar diye korkuyorum.

** Önce her şeyi siyaha boyamak lazım. Sonra kurumasını bekleyip üstüne beyaz harflerle yeni bir hikaye yazmak lazım. Buna unutmak diyoruz.

** Şu dünyada tek bir dilek hakkım olsaydı, onu da sana kavuşmak için kullanırdım. Deli divane gönlümü sana verip, ömrümü sana adardım…

** Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

** Özlemek 7 harf 3 hece ama her gece.

** Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

** Bu hasretin süresi yok, bir gün sona eresi yok.

** İnsan uykusundan özleyerek uyanır mı ya… Uyanıyor işte…

sevgiliye özlem mesajları

** Seni bir gün değil, ömür boyu beklemeye hazır bu kalbim…

** Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin…

** Bıraktığın yerde aynı aşkla ve aynı sevgiyle senin geleceğin günü bekliyorum. Özlemin dayanılmaz bir acı.

** Özlemek diye bir şey var. Çok uzaklardan onun kokusunu hissediyorsun mesela ya da kendini sürekli onu düşünürken sürekli onun yanında olmak isterken buluyorsun.

** Sen de fark ettin mi saat vuslatı hasret geçiyor.

** Özlediğim ne sensin ne de bir başkası. Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri.

sevgiliye özlem mesajları

** Sen gittin ve bitmemiş şiirin masamda yalnız yatıyor.

** Kalbimle sözcükler arasında anlatamadan derdimi ölüp ölüp diriliyorum seni sevmek özlemek, özlemek ölmek mi, bilmiyorum.

** Bazen mutlu olmak değil sadece onunla olmak istersin.

** Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler hasret dolanıp duruyor bitmez bu keder.

bayan sevgiliye hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.