sadsad x
asdasd
Vefat Etmiş Babaya Babalar Günü Mesajları

Vefat Etmiş Babaya Babalar Günü Mesajları

14 Ekim 2020

Herkesin bildiği ve duyduğu bir kavram olan ölüm, çok ilginçtir. Çünkü hep duyulur ancak yaşandığında şu anki bilincimizde olamayız. Yakınımızda olan insanların söylediği kadarıyla ve eğitim hayatımızda öğrendiğimiz bilgilerle az çok kendimize göre ölüme dair bir anlam oluştururuz. Bu anlam bize özeldir ve yakınımızda bulunan biri öldüğünde bu anlam değişiklik gösterebilir. Örneğin babanızı kaybetmek demek aslında evinizin direği olan aile üyenizi kaybetmeniz anlamına gelir. Kimileri babalarına çok düşkünlerdir. Güçlü oluşu, çalışkan oluşu gibi pek çok özellikleri çocuklara hep model olmuştur. O nedenle baba hayatta çok farklı bir yere sahiptir. Bazen babalarınıza kızdığınız anlar olabilir, bazen de her şeye rağmen onunla çok ama çok mutlu olduğunuz anlar da olabilir. Bu anılar hep bir yaşanmışlık olarak kalacaktır. Sizler için ne kadar önemliyse aileniz için de o kadar önemlidir bu anılar. Babanızı kaybettiğiniz de çevrenizde babasını kaybeden arkadaşlarımızın bu anılar hep bir yaşanmışlık olarak kalacaktır. Sizler için ne kadar önemliyse aileniz için de o kadar önemlidir bu anılar. Babanızı kaybettiğiniz de çevrenizde babasını kaybeden arkadaşlarınız aklınıza gelir ve onların hissettiklerine benzer duygular hissedersiniz. Onların tuttuğu yası tutarsınız. Özellikle babanızla çok sıkı bir bağınız varsa işte o zaman daha çok duygusal geçer bu süreç. En önemlisi de babalar günü geldiğinde babanızın yanınızda olmadığını daha çok hissedersiniz. Onun yanınızda olmasını dilersiniz ancak bu gerçekleşmez, ancak ona olan dua ve sözlerle o sizin yanınızda olacaktır. Eğer siz de babalar gününde ölen babanıza dair hislerinizi paylaşmak istiyorsanız, bu sözlerden birini veya birkaçını seçerek paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ölmüş Babaya Babalar Günü Mesajları

~ Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun

~ Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam.

~ Sen hiç baba diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç?

~ Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Yine bir babalar günü Canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Yine de Babalar günün kutlu olsun canım babam.

~ Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de babalar gününü kutlarım.

~ Sen bazen rüyalarıma gelip beni öpüyorsun, seni çok seviyorum diyorsun. Bende seni çok seviyorum babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

~ Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim.

~ Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok. Seni çok özledim Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

~ Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

~ Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim Babalar günün kutlu olsun!

~ Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

~ Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bir baba ne zaman ölür. Bir babanın hayırlı evlatları varsa, evlatları ölene kadar o baba ölmez.

~ Babacığım cenazene yetişemedim, o güzel gözlerine son defa bakamadım. Babam bana hakkını helal et. Allah’ım günahlarını affetsin, mekânın cennet olsun.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin.

~ Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Babamın öldüğünde aylardan hazirandı, o elli dördündeydi, ben yedi. Bir ışık söndüğünde yol yandı. O kedi bunları nasıl da bildi.

~ Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun babacım

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam. Babalar günün kutlu olsun

~ Seninle geçirdiğimiz onca güzel yıllardan sonra sen ansızın çıkıp gittin hayatımızdan oldu mu be babam, beni bu dünyada kimsesiz bıraktın gittin benim güzel babam. Mekanın cennet olsun nur içinde yat inşallah.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

~ Baba güzelliktir. Baba özveridir. Baba güvendir. Baba destektir. Baba candır! Velhasıl Baba çok şeydir…Ama benim babam atık cennettedir. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

~ Bana eksiklerimi sorma hayat. Babam derim tamamlayamazsın.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Senin aramızdan ayrılışının onuncu yılına giriyoruz ama ben seni hala çok arıyorum babam.

~ Allah’ım sen babama kabir azabı çektirme, şu mübarek gün ve geceler hürmetine ona cennet bahçesinden bir yer nasip eyle. Amin.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Canım babam artık ben de bir babayım. Bu yıl yanımızda olsaydın eğer sana dedeler günü de yapacaktık. Allah mekânını cennet eylesin.

~ Gözümün nuru canım babam babalar günün kutlu olsun.

~ Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü, kör oldum. Yıkadılar, aldılar, götürdüler. Babamdan ummazdım bunu kör oldum. Cemal Süreya

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Babalar günün kutlu olsun

~ Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun!

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Babalar günün kutlu olsun...

~ Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Babalar günün kutlu olsun...

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bu gün birkez daha yetimliğime ağladım canim babam. Yokluğun kor gibi yaktı içimi. Sahipsizliğim indi sanki tokat gibi yüzüme sensizlik yetimlik ne zormuş babam.

~ Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Babalar günün kutlu olsun.

~ Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Babalar gününüz kutlu olsun.

~ Bu sene de babalar gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

~ Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Senin yerin hep kalbimde olacak. Babalar günün kutlu olsun bir kez daha.

~ Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor.

~ Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bugün yaşadığım her şeyde, alışkanlıklarımda, davranışlarımda, oturup kalkışımda benim her şeyimde senin izin var babam. Ben seni nasıl unutabilirim.Babalar Gününü kutlarım.

~ Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.

~ Şöyle böyle hatırlıyorum, beni ölüme uğurlayan bir düğün günü. Babamı hatırlıyorum. Babamın ölümünü. Kırbacıyla birlikte bir çam ağacına gömülü… Annemse odasında babamın, hasta yatağında, kımıldamadan yatıyor.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Bir babalar gününü daha sensiz geçiriyorum. Canım babam seni çok özledim bir kere daha babalar gününü kutlarım.

~ Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

~ Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Seni çok özledim babacım Babalar günün kutlu olsun

~ Belki bazılarına göre babalar annelere göre daha soğuk görünürler ama babaların yüreği merhametli, sıcacık insanlardır onlar. Tüm ölmüş babalara Yüce Mevlam mağfiret etsin.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Kanından kan verdin, var ettin beni, aldın kollarına kucağına, sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana, alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun babacım

~ Mezarında nur içinde yat, mekanın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.

~ Senin olmadığın bir dünya hiç güneşin açmadığı bir ülke gibi… Yanında olmadan da dayanabilirim ama senin olmadığın bir dünya bana cehennem gibi. Seni çok özledim babacım Babalar günün kutlu olsun

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Ben her şeyimi sana sorardım. Benim babam bilir derdim. Çünkü benim en büyük dayanağımdın sen babam. Nur içinde yat mekanın cennet olsun.

~ Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Bu güzel gününde aramızdan ayrılsan da Babalar günün kutlu olsun canım babam.

~ Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun, cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajı

~ Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Babalar günün kutlu olsun.

~ Geceler uyumak için değil seni özlemek için var gibi baba. Babalar günün kutlu olsun.

~ Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü , en kötüsü babasız yaşamaktır.

~ Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi gözyaşlarımla gizledim canım babam.

babalar günü hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.