sadsad x
asdasd
Yakın Arkadaşa 20 Yılbaşı Hediyesi

Yakın Arkadaşa 20 Yılbaşı Hediyesi

19 Aralık 2019

Hayatımız boyunca birçok kişi ile arkadaşlık ederiz. Kimi ile yakın bağlar kurarken, kimi ile daha mesafeli bir sürecimiz olmuştur. Ancak arkadaşlar her zaman iyi günde, kötü günde ihtiyaç duyduğumuz kişiler olmuştur. Bazen derdimizi bazen ise mutluluğumuzu paylaşırız. Ne paylaşıyor olursak olalım bizdeki etkisi olumlu olmaktadır. Öyle ki dertlerimizi paylaştıkça azaltırken, mutluluklarımızı ise paylaştıkça çoğaltırız. Yılbaşında alacağınız hediye ile mutluluğunuzu paylaşmaya ne dersiniz? Bugüne kadar birçok konuda bir arada zaman geçirdiğiniz arkadaşınız ile özel bir anı daha oluşturabilirsiniz. Hediyeler verdiğiniz anı çok değerli kılarken, sonsuza dek sizden güzel bir hatıra olarak da kalacaktır.

Arkadaşa yılbaşı hediyesi almaya karar verdikten sonra sıra bunun ne olacağına gelir. Nelerden hoşlandığınız, nelerden hoşlanmadığı özelinde hareket ederek doğru seçimde bulunabilirsiniz. Hediyemen ise bu noktada hediyenize derinlik katmanıza yardımcı oluyor. Duygunuzu en samimi şekilde ifade edebilmek ve arkadaşlık bağlarınızı güçlendireceğinize emin olabilirsiniz. Ona bugüne kadar verilmiş en güzel hediyeleri seçebileceksiniz. Bu konuda sizin için 20 ürünlük bir liste hazırladık. İçinde ilginçten duygusala, şaşırtıcıdan esprili ürünlere kadar birçok çeşitlilik bulunuyor. Kendiniz için en uygununu tercih ederek, yılbaşı tercihlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yeni yıla dünyanın en mutlu insanlarından biri olarak girmeye hazır olun.

Kişiye Özel Dikdörtgen Gümüş Kol Düğmesi

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Kol düğmeleri bugüne kadar hep gömleklerin asil tamamlayıcı olmuştur. Ceketin altında veya üzerinde dikkatleri çeken, erkeklere ayrı bir şıklık katan aksesuarlardan bir tanesidir. Hediyemen bunun sizin için ayrı bir şekilde yorumluyor. Kol düğmesinin asil görünümünü kişiye özel hale getirerek, yepyeni bir anlam katıyor. Arkadaşınızın çok beğeneceği bu tasarım, bugüne kadar gördüklerinden çok daha farklı olacak. Aynı zamanda koleksiyon değeri taşıyan bir üründür. Bu nedenle kolda apayrı bir hava estirecektir. Sizlerde arkadaşınızın adına özel olarak hazırlanacak bu dikdörtgen kol düğmesini yılbaşı için tercih edebilirsiniz. Gümüş olması kıymetini artıracak yegane unsur.

Tek Kişilik Karakalem Portre Resim

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Fotoğraflar üzerinde taşıdığı anlam itibari ile özel bir yere sahiptir. O fotoğrafı daha da özel kılacak bir şey varsa oda karakalemden çıkmasıdır. Portre resimler arkadaşınızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan çizimler, özel çerçevesinde gönderiliyor. Bu sayede arkadaşınız çok özel bir konumda yerini alabilecek. Ona vereceğiniz bu armağan çok sevdiğinizin de açık bir göstergesi olacaktır. Belki de pek çok kişinin olduğu gibi arkadaşınızın da böyle bir hayali vardır ve siz bunu gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşınızın duygularına olduğu kadar hayallerine de dokunabileceksiniz.

Viski Taşı 6'lı Set

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Arkadaşınızın en sevdiği içeceğe apayrı bir dokunuşta bulunmasını sağlayabilirsiniz. Keyif içecekleri soğuk tüketilmesi gereken içeceklerdir. Bu soğukluğu sağlamak için kullanılan buzlar istenen verimi vermekten uzaktır. Sulanması tadını kaçıracağı için tercih edilmek istenmez. Ancak bu alanda alternatiflerin sayısı da azdır. Siz ise ona tamda ihtiyacı olan minvalde viski seti 6’lı seti tercih edebilirsiniz. ihtiyaçları tam manasıyla ve eksiksiz gidermesinin yanı sıra farklı bir karizma katacaktır. Natürel taşlardan imal edilen ürün özel şık kutusunda geliyor. Öyle çok seveceksiniz ki bir tanede kendinize almak isteyeceksiniz.

Mutlu Bir Yıl Dilerim Karikatürlü Anahtarlık

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Esprili ve ilginç bir hediye arıyorsanız, tam size göre bir önerimiz var. Oda mutlu bir yıl dilerim karikatürlü anahtarlık. Sizi alışagelmiş anahtarlık modellerinin dışına çıkarıyoruz. Papatya şeklindeki tasarımı, mutlu yıllar teması ile yılbaşına tam uyumlu şekilde hazırlanıyor. Ayrıca üzerindeki karikatür ise arkadaşınızın karikatürü olacak. Tamda bu nokta arkadaşınızın sevinçten başını döndürebileceksiniz. Çünkü seçmiş olduğunuz bir resim karikatürize ediliyor. Özenle anahtarlığın üzerine işleniyor ve uzun süreli kullanıma uygun hale getiriliyor. Herkese sıcak tebessümler ettirecek olan bu anlamlı yılbaşı hediyeleri olarak tercih edebilirsiniz. Vereceğiniz mesajda anahtarlık üzerindeki yerini alacak.

İsme Özel Taba Pierre Cardin Cüzdan

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Cüzdanlar hem erkekler hem de kadınlar için özel bir yere sahiptir. Sizler içi tavsiye edeceğimiz bu ürün erkeklerin vazgeçilmezi arasındaki yerini almayı başaracak. %100 deriden üretilen ürün kişiselleştirmeye de uygun. Cüzdanın kalitesi ve görselliğinden daha çok sadece arkadaşınıza özel olması ile dikkatleri çekecek. Günümüzde binlerce belki de daha fazla çeşit cüzdan tasarımı bulunurken, hediyeniz dünyada tek olacak. Çünkü üzerinde onun ismi ve baş harfi ile tamamen özelleştirilmiş halde geliyor. İsme özel taba Pierre Cardin cüzdanı yılbaşı için tercih edebilirsiniz. Günümüz muadillerinden farklı olması, tercih vermenizin asıl sebebi. Yüzde oluşturacağı mutluluk ise her şeyden daha kıymetli olacak.

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Bir kalem, bir kalemden çok daha fazlası olabilir. Bazen not almak için kullandığımız bazen sevgimizi sözcüklere dökmek için kullandığımız kaleme özel bir hal katabilirsiniz. Hediyemen sizlere büyük bir farkı yaşatacak. İsme özel beyaz kutusunda gelen 2’li kalem seti onu duygulandıracaktır. Biri tükenmez diğeri ise kurşun olana kalemler arkadaşınızın tüm ihtiyaçlarını karşılaşmak için yeterli olurken, her seferinde onu ok mutlu eden objelere dönüşecek. Çünkü sevginizin bir temsili olacak. Ayrıca üzerinde adının yazılacak olması, onun için verdiğiniz emeğin göstergesidir. Biri için verilen emek her şeyden daha kıymetlidir.

Kişiye Özel Mesajlı QR Kod Kolye

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Gelişen teknolojiyi hediyelerinize entegre etmek ister misiniz? Son zamanlarda elimizden düşürmediğimiz telefonları bir başka amaç için daha kullanmaya başlayacağız. Arkadaşınıza vereceğiniz mesaj sadece sizin aranızda bir sır olarak da kalabilir. Kolye üzerindeki mesajlarınız sadece QR kod ile okunmasından sonra ortaya çıkacak. Son derece zarif ve şık duruşu ile arkadaşınızın boyunda çokta tarz bir görünüme sahip olacak. Kolyenin kazanmış olduğu anlamın arkadaşınız tarafından çok beğenileceğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Yılbaşı için hediye seçiminizi bu yönde yapabilir ve gönlünü bir kez daha fethedebilirsiniz.

Erkeğe Özel Havalı Hediye Seti

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Erkek arkadaşınıza almak istediğiniz ürünler arasından karar veremiyorsanız, tam size göre bir önerimiz var. Erkeğe özel havalı hediye seti ile tam 5 parça göz alıcı ürünü bir araya getiriyoruz. Bu sayede seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Hepsini bir arada verebileceksiniz. Set halinde sunulan ürünlerin birbiri ile uyumu ve erkek için değerli aksesuarları barındırıyor olması, büyük mutluluk kaynağı haline dönüşecek. Tümünün üzerinde arkadaşınızın isminin yazılacak olması, verdiğiniz kıymetin açık göstergesi olacak. Sizi bekleyen hediye seti içinde 1 adet metal çakmak, 1 adet deri ve metalden anahtarlık, 1 adet metal kredi kartlık, 1 adet kupa bardak ve 2’li kalem seti bulunuyor. Hepsi de özel kutuları içinde havalı bir görünümde geliyor.

El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Arkadaşınızı şöyle bir geriye götürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Onu zamanda yolculuğa çıkaracak olan bir yılbaşı hediyesi ile karşınızdayız. Küçükken oynamayı çok sevdiğimiz çivili futbol sahası ile güzel bir nostalji yapacaksınız. Yılbaşı gecesine de apayrı bir renk getireceksiniz. Tamamı el emeği olmak üzere hazırlanan ürünün koleksiyon değeri de bulunuyor. Arkadaşınızı çocukluğuna döndürecek hediyeye hemen sahip olabilirsiniz. Her zaman keyifle oynanacak ve her oynandığında sizi hatırlatacak olan ürün iyi bir tercih olacaktır.

Erkeğe Yılbaşı Temalı Konsept Hediye Kutusu

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Yılbaşının renkli havasını hediyelerinize tam anlamıyla yansıtmak ister misiniz? Sizler için hazırladığımız bu özel hediye sepeti, yılbaşı temanız ile tam uyumlu olacak. İçinde birbirinden güzel armağanların yer aldığı bir sepet oldu. Tüm ürünler renkli temalarının yanı sıra sizin mesajınızı ve arkadaşınızın ismini taşıyacak. yılbaşı temalı konsept hediye kutusu içinde 1 Adet Yılbaşı Temalı Defter, 1 adet tükenmez kalem, 1 adet kupa bardak, 1 adet yılbaşı desenli kitap okuma ayracı, 1 adet papatya motifli anahtarlık ve 1 adet yılbaşı temalı taş bardak altlığı bulunuyor. Her biri ayrı ayrı bile büyük mutluluk kaynağı olacakken, bir araya geldiklerinde yaşatacakları neşeyi hayal bile edemeyeceksiniz.

Kişiye Özel Nostaljik Ahşap Radyo

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Bir zamanların efsanesi olan ahşap radyo günümüzde büyük bir nostaljiyi yaşatıyor. Arkadaşınızın yeniden vazgeçilmezi olacak ürün sayesinde yılbaşını daha renkli geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Üzerine ekleyeceğiniz mesaj ve tarih gibi simgeler ile anlamını bir kat daha artırmış olacaksınız. Bu ürünü öylesine seveceksiniz ki bir tanede kendiniz için almak isteyeceğinize eminiz. Nostaljik ahşap radyo ile zamanda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Yeni yıla girerken koca bir maziyi gözünüzde canlandırabilir ve hatırlarınızı paylaşabilirsiniz. Geri sayımı bu radyodan takip etmenin vereceği his ise unutulmaz bir an olarak hafızalardaki yerini alacak. 

Kişiye Özel Yeni Yıl Mektubu

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Nostalji demişken, mektuplarda yine bir devrin en önemli parçası olmayı başardı. Teknolojinin ilerlemediği dönemde en önemli iletişim aracı olarak hayatımızda kullanıldı. Bir anıyı daha yaşatmak için kişiye özel yeni yıl mektubunu tercih edebilirsiniz. Yeni yıla yeni umutlar ile girerken, sevginizi ve iyi dileklerinizi anlatabileceğiniz ölümsüz bir eser olacak. Mektubun yılbaşı temasına uygun bir konseptle hazırlanıyor olması da tamamlayıcı özelliğini gösteriyor. Mektubun başlığı, mektuba yazılacak isim ve metni siz belirleyecek, Hediyemen ise özel fontla hazırlayarak sizlere gönderecek. 

Kişiye Özel Okey Takımı

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Arkadaşlarla en güzel zamanların geçirdiği anların bir tanesi de oyun dönemleridir. Birlikte oyun oynamaktan büyük keyif aldığınız sevdiklerinize özel bir armağanda bulunabilirsiniz. Okey ile neşelenen anlar, taşıdığı anlam ile değerini birkaç kat daha artırıyor. Bütün ıstakalar belirlediğiniz isimlere özel olarak hazırlanıyor. Hayatınıza katacağınız anılarda böylesine anlamlı bir ürünün daha olmasını isteyebilirsiniz. Okey meraklısı kişiler için çok özel olacak bu armağan Hediyemen farkı ile yılbaşında yanı başınızdaki yerini alacak. Ahşaptan üretilen set uzun yıllar boyunca kullanma dayanıklı. Dilerseniz ıstakalar üzerine isim yerine arkadaşınızın lakabını da yazabilirsiniz. 

İki İsimli Kalp Simgeli Kırmızı Matara 28 Cm.

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Öğrenciler, spor ile uğraşanlar veya seyahat etmeyi sevenler için mataraların yeri ayrı bir önem sahiptir. En ihtiyaç duydukları anda sıcak birkaç yudum almayı mümkün hal getirir. Arkadaşınızın yanında ayırmak istemeyeceği bu matara, özel bir anlam daha taşıyor. Oda sizin ve arkadaşınızın isminin matara üzerine lazer ile işlenmesidir. Böylelikle kullanırken anıları da hatırlatmış olacak. Gönülden kopan her armağan gibi iki isimli kalp simgeli kırmızı matarada hatıralarda özel bir yer almayı başaracak. Yılbaşı için yapacağınız seçimde bu özel matarayı tercih edebilirsiniz. İçi paslanmaz çelikten üretilen matara uzun yıllar kullanım için uygun. 

Nostaljik Daktilo Müzik Kutusu

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Müzik tutkunlarına nostaljisi yaşatacak ürün ile karşılarına çıkabilirsiniz. Geçmiş dönemin izlerini taşıyan daktilo, yazı yazmak yerine dekoratif bir süs olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında müzik kutusu olma özelliği yaşatıyor. Bir devri yaşatırken müziklerle anı daha da duygusal hale getirebileceksiniz. Huzur veren müzikler ile bir anı canlanacak. Yaratacağı muhteşem hava yılbaşının en değerli parçalarından biri haline dönüşecektir. Sizleri bekleyen bu değerli armağana sahip olmak için yapmanız gerekenler çok kolay. Eski daktiloların bire bir kopyası şeklinde hazırlandığını da belirtelim. 

İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Erkekler için kullanılabilecek aksesuarların sayısı kısıtlıdır. Ancak bu kısıtlı alan içinde dahi en iyi sonuçları ortaya çıkarabilirsiniz. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan çakmaklara bambaşka bir hava katarak arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Özel metal kutusunda gelen siyah Clipper çakmak sevdiğiniz kişinin ismini üzerinde taşıyor. Buda arkadaşınızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak. Onun yapacağınız bu sürpriz ile hayatına yakından dokunmuş olabilirsiniz. Bozulmadan uzun süre kullanılabilecek olan tamamen orijinal parçalardan üretilmiştir. Metalik siyah rengi ile tarz yaratacak. 

Çiçekler Gibi Güzelsin Hediye Kutusu

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Arkadaşınıza olan güzel duygularınızı bir araya toplanan hediye sepeti ile anlatabilirsiniz. Görünümü ile ilk görüşte büyük mutluluğu getirecek olan hediye kutusu, içindeki her bir ürün ile uzun vadede sizi hatırlatmaya devam edecek. Özenle tasarlanan ve renkleri büyük titizlikle seçilen ürün yılbaşı ile tam uyumlu olacak. Pembe renginin ağırlıkla tercih edildiği hediye kutusuyla arkadaşınızı güzelliği ile onure edebilirsiniz. İçeriğinde 1 adet zarif kupa bardak, 1 adet Toblerone marka çikolata, 2 adet Nescafe Gold kahve, 1 adet yaşayan papatya kolye, 1 adet özel defter, 1 adet sukulent küp bitki bulunuyor. Hepsi arkadaşınızın ismine özel olarak hazırlanıyor. 

Beyaz Papatya Yaşayan Kolye

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Çiçeklerin kadınların gönlünde ne kadar özel bir yere sahip olduğunu herkes bilir. Verilen anı çok özel hale getiren çiçekleri arkadaşınızın her an yanında taşıyabileceği ölçüye getiriyoruz. Çiçeği kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan kolye ile birleştiğinde ortaya çıkan sonuç herkesi şaşırtacak. Hem de ürünün oluşumunda beyaz papatya kullanılıyor. Boynunda yaşayan bir çiçek taşıyor olma hissi bile tarifsiz bir duyguyu beraberinde getirecek. Ona vereceğiniz bu hediye en masum duygularında tercümanı olacak. İçten dileklerinizi anlatmak için verebileceğiniz en iyi hediyelerden bir tanesi olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. 

Magic Egg - Sihirli Yumurta

yakın arkadaşa ucuz yılbaşı hediyesi

Çok sevdiğiniz arkadaşınızı şaşırtmak ve bunun yanında çok duygulandırmak istiyorsanız sihirli yumurtayı tercih edebilirsiniz. İlk verdiğinizde sadece bir yumurtaya benzeyen ancak sihri ortaya çıktığında onu tam kalbinden vuracak bu armağan sevginizle filizlenecek. Büyüdükçe üzerinde ortaya çıkan sevi seviyorum yazısı tüm duygularınızı anlatmak için yeterli olacak. Sevginizle beraber büyüyecek olan sihirli yumurta, tüm görenlerinde hayretle bakmasına neden oluyor. Filizlenmeye başladığı günden çiçek açtığı ve daha da büyüdüğü güne kadar her anı özel anları beraberinde getirecek. Sürprizlerle dolu biri iseniz bu ürün tam size göre. Bir anda etkisi geçecek armağanda olmayacak. Her an farklı bir duyguyu yaşatacak. 

Karakalem Efektli Taş Bardak Altlığı

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Günün birçok anında elimizde fincanlar vazgeçilmezi olur. Onu koyacağımız yer ise hiç bu kadar özel olamazdı. Taş bardak altlıkları bugüne kadarki en özel halini alıyor. Arkadaşınızın karakalem efektli resmi üzerinde yer alıyor. Onu değerli kılan özelliği bu kişiye özel tasarımıdır. Hemen her yerde kolaylıkla kullanılabilecek bu ürün, günün birçok anında sizi hatırlatacak olan değerli bir parça haline dönüşecek. Sizde bugüne kadar arkadaşınıza her şeyi aldığınızı düşünüyorsanız, karakalem efektli taş bardak altlığını gördükten sonra bir kez daha düşünmelisiniz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.