sadsad x
asdasd
Yakın Arkadaşa Kadınlar Günü Hediyeleri

Yakın Arkadaşa Kadınlar Günü Hediyeleri

23 Şubat 2018

Kadınlar günü isminden de anlaşılacağı üzere her kadını ilgilendirir ve her kadın için kutlanan en özel günlerden birisidir. Bu günlerde kadınlar için sürprizler, hediyeler ve kutlamalar yapılır. Bazı kadın grupları tarafından da sokaklardan yürüyüşler gerçekleştirilir. Kadınlar hiç şüphesiz hayatımızın en özel varlıkları arasında yer alır. Eşimiz, sevgilimiz, annemiz ve arkadaşlarımız hayatımızın en önemli parçalarındandır. Bu nedenle özel ilgiyi hak ederler. Hele ki annemiz, eşimiz ve ya sevgilimiz. Onlar için çabalamalı özel günlerini unutmamalı ve mutlu etmeliyiz. Bu özel günlerden birisi de 8 Mart Kadınlar Günü’dür. Kadınlar günü için annemize, eşimize ve ya sevgilimize hediyeler alabilir çiçekler gönderebiliriz. Fakat etrafınızda illaki yakın arkadaşlarınızda vardır. Yakın arkadaşlara kadınlar günü hediyesi veren ve ya vermek isteyen birçok erkek vardır. Fakat kadınlar günü yaklaşınca kimse onlara ne hediye alacağını bilmez ve ya telaş sarabilir. Bazı kişiler tercihlerini çok yanlış hediyelerden kullanarak yanlış anlaşılabilir. Bu nedenle ne hediye alacağınızı iyi seçmeli ve günün anlamını belirten bir hediye olmalıdır. Örneğin güzel bir not içerek çiçek buketini arkadaşınıza verebilirsiniz. Fakat çiçeği ve renklerini iyi seçmelisiniz. Her çiçek herkese verilmez ve hepsinin ayrı bir yeri vardır. Örneğin; en yakın arkadaşınıza kadınlar günü hediyesi için kırmızı gül oldukça yanlış bir tercih olur. Çünkü anlamında aşk ve sevgi vardır.

Kadınlar Günü Çikolatası

fiyat

Yani sevgilinize ve ya eşinize verilebilecek bir çiçek tarzıdır. Yakın arkadaşınıza ise beyaz renkte lisyantus çiçeğini tercih edebilirsiniz. Bu renk ve çiçek masumiyet ve sadelik anlamını ifade eder. Güzel bir çiçek notunu da çiçeğe iliştirerek oldukça güzel bir kadınlar günü hediyesi olur.


Yakın Arkadaşa Kadınlar Günü Hediyesi

en yakın arkadaşa kadınlar günü hediyesi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yakın arkadaşlarınıza çok derin anlamları olmayan ve arkadaşlık anlamını taşıyan renklerde güzel çiçek buketleri hediye edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın oldukça hoşuna gidecektir ve onları önemsediğinizi anlayacaktır. Fakat sakın arkadaşlarınıza kırmızı gül gibi derin aşk ve anlam ifade eden çiçekler hediye etmeyiniz. Bu çiçekler genellikle eşler ve sevgililer için özel günlerde alınabilecek tarzdadır. Aksi takdirde yanlış anlaşılma olabilir.

kadınlar günü için arkadaşa hediye

Çiçekler dışında da yakın arkadaşlara kadınlar günü hediyesi seçeneği vardır. Arkadaşlarınıza bu günlerde özel hediyeler alabilirsiniz. Örneğin bir saat ve ya kolye olabilir. Onu düşündüğünüzü ve önemsediğinizi anlaması yeterlidir. Veya ona ihtiyacı olan bir hediyede alabilirsiniz. Fakat hediyelerinizi niçin aldığınızı ve kadınlar gününün önemini belirten kısa yazılar ile vermelisiniz.

Bayan Arkadaşa Kadınlar Günü Hediyesi Alınır mı?

kadınlar günü için arkadaşa hediye

fiyat

Neden olmasın? İnsanların hayatında bir tek sevgilileri yoktur. İş arkadaşları okul arkadaşları ve farklı birçok arkadaşları olabilir. Kadınlar günü bütün kadınlara özel olduğu için bu arkadaşlara da bu özel günde hediyeler verilebilir. Bu gayet doğal ve güzel bir davranıştır. İnsanlar birbirlerini mutlu etmek ve ya sevindirmek için bu tarz sürprizler yapabilir. İster özel günlerde ister normal günlerde yapılabilir.

yakın arkadaşa kadınlar günü hediyesi

fiyat

Yalnız bayan arkadaşa kadınlar günü hediyesi seçerken biraz titiz olmak ve arkadaşlığınızın seviyesine göre hediye almak gerekir. Çiçeklerden farklı olarak el emeği ile uğraşarak yaptığınız hediyelerden de verebilirsiniz. Yukarıda yakın arkadaşlarınıza kadınlar günü için çiçek alırken dikkat etmeniz ve her çiçeği almamanız gerektiğini açıkladık. Peki, ne tarzda çiçekler alınmalı? Biraz bu konuya değinelim…


Arkadaşa Kadınlar Gününde Nasıl Çiçekler Alınır

kadınlar günü için en yakın arkadaşa hediye

Bayan arkadaşa kadınlar günü hediyesi alırken tercihinizi çiçeklerden yana kullandıysanız size bu konuda biraz bilgi vereceğiz. Nasıl çiçekler tercih etmelisiniz ve hangi renklerde olmalı? Arkadaşınız ile yakınsanız ve ona bu özel günde çiçek hediye etmek istiyorsanız ilk tercihinizi Starliçe çiçeğinden yana kullanabilirsiniz. Cennet Kuşu olarak bilinmektedir ve tek renkte bulunur. Anlamında ise sevgiyi barındırır. Bu nedenle uzun süreli yakın bayan arkadaşlarınıza bu çiçeği hediye edebilirsiniz. Diğer bir örneğimizi ise Erengül çiçeğinden yana kullanacağız. Bu çiçek güle oldukça benzerdir. 5 farklı rengi bulunur ve gül gibi her renk farklı anlamları ifade eder. Kırmızı aşk anlamını taşır ve arkadaşınız için pek uygun değildir. Beyaz Erengül çiçeği ise her zamanki gibi saflığı temsil eder. Bu renk çiçeği arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Pek bilinmeyen ve mutlu eden bir çiçektir. Aynı şekilde farklı renklerde bir kombinde yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız için bu kombinin içine turuncu, sarı ve beyaz Erengül çiçeklerini ekleyebilirsiniz. Beyaz Erengül çiçeğinin anlamından bahsettik. Sarı Erengül çiçeği sıcaklık ve sevgiyi ifade ederken turuncusu ise özel ve değerli olduğunu ifade eder. Bu çiçeklerden çok hoş ve anlamlı bir kombin oluşur.

yakın arkadaşa kadınlar günü hediyesi

En yakın arkadaşa kadınlar günü hediyesi için Glayör çiçeğini de tercih edebilirsiniz. Bu çiçek tam olarak duygularınızı ve söylemek istedikleriniz ifade eder. Kulağınıza çok yabancı gelse de birçok çiçekçide buna sahip olabilirsiniz. Diğer çiçekler gibi 5 farklı rengi vardır. Her bir ayrı duyguyu ifade eder. Kırmızı Glayör çiçeği arkadaşınız için pek uygun değildir ve istek anlamını taşır. Kırmızı aslında bütün çiçeklerde sevgiliye ve ya eşe verilebilecek bir renktir. Beyaz Glayör tam olarak arkadaşlığı simgeler. Dostluk ve arkadaşlık anlamına gelir. Pembe Glayör çiçeği ise gene arkadaş için uygun olmayan bir renktir. Zarafet ve sevgi anlamlarını taşır. Sarı rengi ise kıskançlık ve isyan anlamına gelir. Aslında bu rengi hiç kimse için önermiyoruz. Sadece rengi hoşunuza gider ise alabilirsiniz. Mor Glayör çiçeği ise inanç ve içtenlik anlamına gelir. Bu çiçeklerden gene aynı şekilde anlamlarına göre bir buket yapabilirsiniz. Buket için pek uygun bir yapısı yoktur yalnız. Şekli ve görüntüsü oldukça güzeldir. Verdiğiniz arkadaşınızı oldukça mutlu edecektir.

kadınlar günü çiçeği

Arkadaşlarınız için internetten hediyeler alabilirsiniz. Hazır hediye satan siteler bulunmaktadır. Aramalara kadınlar günü için hediye yazmanız yeterlidir. Arkadaş için hediye alacaksınız bu nedenle romantik olmamasına dikkat ediniz. Gerçi aranızdaki bağ ile de alakalı bir durumdur gene de siz bir arkadaş olarak yaklaşım gösterip ona göre hediyeler seçmeye özen gösterin. Buradan kum saatleri, müzik kutuları ve süs eşyaları gibi ufak hediyelerde alarak onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Onu düşündüğünüzü ve önemsediğinizi görmesi yeterlidir. Ayrıca iş arkadaşlarınız ve ya çok yakın olmayan arkadaşlarınız içinde bu özel günde mesaj atmanız iyi olacaktır. Hediye alamasanız da bir mesaj yüzlerinde tebessüm olmasını sağlar.

kadınlar günü çiçeği

Yakın arkadaşa kadınlar günü hediyesi alırken yukarıdaki yazdıklarımızı göz önünde bulundurursanız ortaya oldukça güzel seçenekler çıkarırsınız. Keyfinize göre şekillendirebilir ve ya değiştirebilirsiniz. Kadın olan herkese yakınlık derecesine göre hediyeler alabilirsiniz. Bir iş yeri sahibi iseniz kadın çalışanlarınızın masasına ufak kavanozda çiçekler koyarak mükemmel bir jest yapmış olursunuz. Ve ya bir şirketteki kadın arkadaşınızın masasına da böyle bir çiçek koyabilirsiniz. Oldukça hoş bir davranıştır. Ayrıca iş yerinde ufak bir etkinlik düzenlemekte oldukça işe yarar. Bütün yakın arkadaşlarınızı davet eder ve hepsine güzel bir kadınlar günü hediyesi vermiş olursunuz. Daha büyük etkinlikler düzenleyerek çevrenizdeki insanları ve ailenizi de buna davet edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.