sadsad x
asdasd
Yaşına Göre Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

Yaşına Göre Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

26 Ocak 2022

Doğum gününde sevdiğimiz bir insana benimseyeceği, çok beğeneceği veya kendisine hitap edebilecek tarzda bir doğum günü hediyesi seçmek zaten zor bir konuydu. Bunu zannediyoruz ki sizler de biliyorsunuzdur zaten! Bir de işin içine hediye seçeceğimiz kişinin yaşı gibi unsurlar girdiğinde işler daha da karmaşık hale gelebiliyor. Gerçekten de arkadaşımıza, babamıza, eşimize, kardeşimize, ağabeyimize, patronumuza, dostumuza kısacası hayatımızdaki en önemli erkeklere doğum gününde yaşına uygun bir hediye beğenmek sanıldığının aksine çok daha zorlayıcı olabiliyor. Sevdiği bir erkeğe yaşına uygun bir doğum günü hediyesi arayan herkesi, biz bu yazımızı sonuna kadar okumaya davet ediyoruz. Bu yazımızda sizlere belli bir yaş aralığındaki erkeklere alınabilecek enfes niteliklerde kişiye özel hazırlanabilen doğum günü hediyeleri sunacağız. 18 yaşına basan erkeklerden tutun da 20, 30, 40, 50 yaşındaki erkeklere kadar her yaştan erkek için en güzel doğum günü hediyelerini bu sayfada ve Hediyemen dünyasında bulabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir - Doğum Günü Hediyeleri Erkek

Sevdiğimiz bir erkeğe doğum günü hediyesi bakarken ya da araştırırken birçok kriteri bir arada düşünmek zorunda kalıyoruz. Birçok farklı dinamik ya da değişkeni hesaba katarak hediye kararlarımızı oluşturuyoruz. Mesela bu kriterler neler mi? Kriterlerimiz arasında örneğin sevdiğimiz kişinin hobileri, zevkleri yer almakla birlikte sevdiğimiz erkeğin sahip olduğu mesleği, banal bir hediye olmaması için benzersiz bir hediye olmasını ve trende uygun hediyeleri araştırır ya da ararız. Bitti mi yani tüm kriterler sadece bunlar mı? Tabi ki çilemiz henüz bitmedi… Bunlara ek olarak birkaç farklı değişkeni de hesaba katmak zorunda kalabiliyoruz. Mesela sevdiğimiz bir erkeğe yaş günü hediyesi bakarken bütçemizle de uyumlu bir hediye olması da çok önemli bir konudur. Zira beğendiğimiz ve hediye edeceğimiz kişinin de çok beğeneceği bir hediye olsa bile bütçemiz yetmiyorsa ve alamayacak durumdaysak zaten bu konu üzerinde konuşmaya gerek bile olmayacaktır. Örneğin 100, 200 liralık veya daha yukarısına yetecek kadar bir bütçemiz varsa,  sınırlarımızı ona göre çizer ve kafamızdaki tutara göre hediye seçenekleri üzerinde durur ve düşünürüz.

Gördüğünüz gibi birçok farklı değişken hediye seçimlerimizde kararlarımıza yön veriyor ve kararlarımızı da etkileyebiliyor. Ancak galiba en önemli kriter ve sevdiğimiz bir erkeğe doğum günü hediyesi bakarkenki en baskın unsur; hediye baktığımız sevdiğimiz kişinin yaşıdır. Çünkü bize göre ne kadar güzel veya ne kadar pahalı olursa olsun bir erkeğe yaşına uygun olmayan bir hediye düşünmek tabiri caiz ise abesle iştigal etmek anlamına gelir. Dolayısıyla biz bu yazımızda sizlere sevdiğiniz erkeğin yaşına uygun olabilecek hediye önerileri sunmak istiyoruz. Bu yazımızda 25 yaş erkeğe doğum günü hediyeleri, 30 yaşındaki bir erkeğe alınabilecek doğum günü hediyeleri gibi yaş aralıklarına uygun olarak erkeklere özel hediye fikirleri sunmak istiyoruz. Umuyoruz sizler de bu hediye fikirlerimizden istifade ederek sevdiğiniz erkeğe yaşına uygun bir doğum günü hediyesi seçebileceksiniz.

1 - Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak

30 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Erkek arkadaşınız, eşiniz veya sevgiliniz 30 yaşın biraz altında veya üstünde bir yaş günü kutluyorsa, plak şeklindeki bu kişiye özel armağan eminiz ki kendisi için özel bir anlam ifade edecektir. Üzerine dilediğiniz fotoğrafın baskılanacağı ve Spotify uygulamasında kayıtlı size özel bir şarkının ses izi şeklinde kayıtlanacağı bu harika ürün, erkeğe doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek son derece yaratıcı hediyelerden bir tanesi.

2 - Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

30 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Erkeğin yaşına göre sizlere sunduğumuz doğum günü hediye fikirlerimiz içerisinde işte bu sürprizli ürün, 20-25 veya 30 yaşındaki her erkeğe alınabilecek son derece yaratıcı bir doğum günü hediyesi. Pırıl pırıl özel bir kutuda uer alan "Doğduğun Gün Neler Oldu Kartları" sevdiğiniz erkeğe doğum gününde yapabileceğiniz harika bir sürprizi içinde barındırıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan bu sürprizli doğum günü armağanı içerisinde 50 adet, sevdiğiniz kişinin doğum tarihinde akıllara kazınmış önemli haberler içeriyor. Bize göre her insan doğum tarihinde dünyada ve ülkemizde nelerin olduğunu, o tarihteki önemli gelişmelerin neler olduğunu merak eder öyle değil mi? Doğduğun gün neler oldu kartları da işte bu sebeple hazırlanmış süper bir doğum günü sürprizi. Örneğin sevdiğiniz erkeğin doğum tarihi referans alınarak o tarihte ülkemizin başbakanı kimmiş, Cumhurbaşkanı kimmiş, ekmek kaç liraymış, dolar kaç liraymış, TIME dergisinin kapağı nasılmış, hangi takım o sene şampiyon olmuş, kim gol kralı olmuş, Ay gökyüzünde nasıl görünüyormuş gibi şeyler yer alıyor. Bize göre bu süper ürün, doğum günü olan ve yaşı ne olursa olsun her erkeğe hediye olarak verilebilecek mükemmel bir hediye!

3 - Kişiye Özel Spor Tasarımlı Deri Cüzdan

30 yaş erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır

30 yaş ve üstü bir erkeğe doğum gününde hediye ne alınır diye düşünüyorsanız, orjinal ve son derece kaliteli bir cüzdan olan bu harika ürünü sizlere rahatlıkla önerebiliriz. Gerçek dana derisinden yapılmış ve spor çizgiler taşıyan bu özel deri cüzdan, üstün kalitesiyle de uzun yıllar kullanılabilme avantajı sağlıyor. Banknot bölmesi, kimlik bölmeleri, bozuk para cebi ve gizli alanları ile kişiye özel bu cüzdan, 20-30 veya 50 yaşındaki erkekler için bile düşünülebilecek prastijli hediyelerimizden bir tanesidir.

4 - Kişiye Özel Mekanizmalı Deri Kartlık

30 yaş üstü erkekler için doğum günü hediyesi

Erkekler için kadınlara nispeten çok fazla aksesuar seçeneği olmadığından özellikle kravat, bileklik, kemer, cüzdan gibi aksesuarlar güzel bir hediye alternatfi olarak görülebilir. Kişiye özel cüzdanı klasik bir erkek hediyesi olarak düşünüyorsanız, farklı bir alternatif olarak sizlere kredi kartlık ürünümüzü önerebiliriz. Basmalı bir mekanizmaya sahip olan bu kredi kartlık ile sevdiğiniz erkeğe tüm kredi kartlarını içerisinde saklayabileceği ve rahatlıkla taşıyabileceği kaliteli bir armağan sunmuş olacaksınız.

5 - Kişiye Özel Gömlek Kol Düğmesi

30 yaş erkek için doğum günü hediyeleri

Kol düğmeleri özellikle genç yaştaki erkekler için pek ideal bir doğum günü hediyesi olmasa da, özellikle 30 yaş üstü ve iş dünyasındaki erkekler için düşünülebilecek son derece parlak doğum günü hediyelerinden bir tanesidir. Çalışan babanıza, şıklığına önem veren kocanıza, avukat, muhasebeci, devlet memuru erkek arkadaşlarınıza şıklıklarını tamamlayıcı bir aksesuar olarak isme özel bu şık kol düğmelerinden düşünebilirsiniz. Dikdörtgen, oval, kare ve özel tasarım gömlek kol düğmeleri içerisinden isim baş harfli veya isme özel bir tasarım seçip beğenerek sevdiğiniz kişinin adresine doğum günü hediyesi olarak yollayabilirsiniz. 

6 - İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

30 yaş üstü erkeğe doğum günü için hediye

Sigara içenler için çakmak önemli bir detaydır. Market & tekel bayi veya bakkallarda satılan çakmaklar çok sıradan. Bunun yerine biz sevdiğiniz erkeğe kendi ismine özel oldukça da kaliteli bir çakmak sunuyoryz. Umuyoruz ki sevdiğiniz adam sigara kullanmıyordur. Ancak şayet ki sigara içen birisiyse, çakmağı da özel olsun öyle değil mi? Kişiye özel Clipper çakmak hem harika kalitesi, hem de sevdiğiniz erkeğe özel olarak hazırlanmasıyla ufak ama atkili bir doğum günü armağanı olabilecektir. 

7 - İsimli ve Doğum Günü Tarihli Kaliteli Termos

25 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Erkeklere belli yaş aralığında doğum günü hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşırken yaş sınırı koyuyoruz ama bu demek değildir ki, bu fikirler bu yaş sınırlarının dışında erkeklere hitap etmez diye. Biz fikirlerimizi sizlere sunalım, karar sizin. Örneğin bu termos aslında 18 yaşındaki bir erkeğe de, 40 yaşındaki bir erkeğe de alınabilecek son derece kaliteli bir doğum günü hediyesidir. Paslanmaz çelikten hazırlanmış ve üzerine armağan edeceğiniz erkeğin ismini ve doğum tarihini yazdırabileceğiniz özel kaliteli bu tarmos, şimdi siparişlerinizi bekliyor. Siz de hemen şimdi bu termosu sevdiğiniz erkeğe ( babanıza, kocanıza, erkek arkadaşınıza, patronunuza veya en yakın dostunuza) özel hale getirerek, çayını ve kahvesini keyifle içerisinde taşıyabileceği bu termosun sahibi yapabilirsiniz.

8 - Çiftlere Özel Karikatürlü 3D Biblo

 25 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Doğum günü hediyenizin komiklik unsurlarına sahip olması veya sevdiğiniz erkeği güldürebilme kapasitesinin olması harik abir fikir olarak bu hediyeyi ön plana çıkartmaktadır. Karikatürlü, isme özel ve dilediğiniz mesajla hazırlanabilecek olan bu karikatürlü biblo, özellikle çiftler için düşünülmüş harika bir hediye opsiyonudur. 25 yaş ve üstü yaşlardaki erkek arkadaşınıza, kocanıza veya babanıza komiklik olsun diye yaptırabileceğiniz bu sevimli biblo, bulunduğu her ortama sıra dışı bir hava katacak. Ona bakan herkesin tebessüm ederek kahkaha atacağı karikatürlü biblo kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Dolayısıyla siz de bu komik ürünü eşiniz veya sevgiliniz için özelleştirerek doğum gününde armağan etmeyi düşünebilirsiniz.

9 - Erkeğe Özel Karikatürlü 3 Boyutlu Biblo

25 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Hazır, yukarıda çiftler için düşünülebilecek karikatürlü bir biblo paylaşmışken, yok mu bunun sadece erkeklere özel olan bir modeli diyenler için bu tek kişilik alternatif olabilecek bibloyu da sizlere sunmak istedik. Elinde kahve tutan ve kişiye özel katikatürle sevdiğiniz kişiye özel olarak hazırlanacak olan bu komik armağan, 20-25-30-35-40 yaşlardaki her erkek için doğum gününde düşünülebilecek süper esprili bir doğum günü armağanı!

10 - Karakalem Resim Efekti Verilmiş Kanvas Tablo

30 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Yukarıda karikatürlü ürünlerimizen sizlere bir kaç örnek vermeye çalıştık. Hazır görsel sanatlardan yola çıkmışken bu karakalem temalı kanvas tablo modelimizi de sizlere önermek istedik. Yine güzel, yine ezber bozan ve yine sevdiğiniz erkeğe doğum gününde banal olmayacak bir doğum günü hediye alternatifi var karşınızda. Göndereceğiniz fotoğrafın karakalem efekti verilerek hazırlanacağı ve eminiz ki sevdiğiniz adamın duvarının en güzel köşesinde sergilemek isteyeceği kişiye özel karakalem efektili kanvas tablo, her yaştan erkek için düşünülebilecek süper bir doğum günü hediyesi olacaktır.

11 - İsme Özel Şık Viski Kadehi

18 yaş üstü erkeğe doğum günü hediyesi

Kaç yaşına basıyor olursa olsun her insan kendisine özel olarak hazırlanmış bir eşyayı hediye olarak almaktan büyük bir keyif duyar diye düşünüyoruz. Çünkü kişiye özel hediyeler, bir insana kendisini daha özel hissettirir. Örneğin kişiye özel olarak hazırlanacak bu viski bardağında olacağı gibi. Üzerine lazer kazıma ile hediye edeceğiniz kişinin isminin yazılı olacağı viski bardağı, 18 yaş ve üstündeki erkeklere müthiş keyifli bir yaş günü hediyesi olacaktır. Kaliteli camdan yapılmış, üzerine silinmeyecek şekilde isim kazınacak olan viski bardaklarımız, viski içmeyi seven her erkek için düşünülebilecek harik abir hediyedir.

12 - Özel Kutuya Sahip İsme Özel Viski Seti

30 yaş üstü erkeğe hediye

30 yaş üstü viski sever bir erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır? Sorunun cevabı bile sorunun kendisi içerisinde yazılı zaten:) Yukarıda yer alan viski bardağına alternatif olarak, son derece şık bir kutu içerisinde viski taşları ve ismine özel bir viski bardağı ile sunulan bu güzel viski setini de düşünebilirsiniz. İçkisini buz gibi tutacak viski taşları, özel keten kesesi, 2 adet kadeh altlıkları ve kaliteli isme özel viski bardağından oluşan bu harika seti, siz de şimdi hemen Hediyemen kalitesi ile sipariş edebilirsiniz.

13 - İsme Özel Bira Bardağı

18 yaş üstü erkeğe alınabilecek doğum günü hediyeleri

Tıpkı viski bardaklarında olduğu gibi, bira bardakları da özellikle bira içmeyi seven erkeklere yaş fünü hediyesi olarak verilebilecek hatıralık doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Örnek ürünümüze tıkladığınızda kişiye özel bira bardakları kategorimize ulaşacak ve orada isterseniz sevdiğiniz erkeğin fotoğrafına, ismine, mesajınıza yani kısacası gönlünüz nasıl bir tasarım istiyorsa o tasarımla bir bira bardağını Hediyemen'den alabileceksiniz. Bira bardakları 18 yaşından 50-60 yaşına kadar her erkeğe doğum gününde düşünülebilecek oldukça yaratıcı yaş günü hediyelerimizden bir tanesidir.

14 - Kişiye Özel İsim Yazılı Rakı Kadehleri

30 yaş üstü erkeklere alınabilecek yaş günü hediyesi

Rakı içmeyi seven dostlarınız için özel hissettirici isme özel rakı kadehlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Özellikle eşinize ve babaya doğum günü hediyesi olarak kişiye özel rakı kadehi setlerimizi şiddetle tavsiye ediyoruz. 30 yaşından büyük, rakı içme alışkanlığı olan her erkek böylesi özel bir kadeh setine sıcak bakacaktır. Kişiye özel rakı kadehleri kategorimizde o kadar farklı modelde kadeh çeşidi bulacak ve tasarımlarımızı da o kadar beğeneceksiniz ki eminiz ki hangisini alsam diye iki arada bir derede kalacaksınız. Örneğin yeni yıla özel tasarımlı kadehler, Atatürk imzalı rakı bardakları, karikatürlü rakı kadehleri, yalnızca isme özel kadehler ve daha birçok farklı modelde rakı bardağını doğum günü kutlamalarınızda sevdiğiniz erkeğe özel bir hediye olarak sunabileceksiniz. 

15 - Karikatürlü Kupalar Her Yaştan Erkeği Mutlu Eder

erkeğe yaşına göre hediye fikirleri

Yukarıda sizlere, sevdiğiniz erkeğin birasını, rakısını, viskisini keyifle yudumlayabileceği çeşitli bardak önerileri sunmuştuk. Şimdi ise daha işlevsel, her yaştan her erkeğin sahip olmak isteyeceği karikatürlü kupa bardaklarımızdan öneriler sunmak istiyoruz. Kişiye özel karikatürlü kupa bardak modellerimiz o kadar çok ki, eminiz hangisini alsam diye tereddütler yaşayacak ve yine eminiz ki çok beğeneceğiniz karikatürlü bir kupa bardak tasarımını sevdiğiniz erkeğe armağan etmeyi başaracaksınız. Karateci, popstar, marangoz, pilot, mimar, mühendis, patron, zengin adam, spor araba düşkünü, asker, süpermen ve daha sayamayacağımız birçok karikatürlü tasarımları, sevdiğiniz erkeğe özel hale getirebilerek kendisine karikatürlü komik bir kupa bardak yaptırabilirsiniz.

16 - Sevdiğiniz Erkeğe Nostalji Yaşatacak Bir Hediye

50 yaş üstü erkeğe doğum günü hediye fikirleri

Ülkemizde elektrik uzun yıllardır var ama yaşı itibari ile gaz lambalarını bilen ve kullananlar için gaz lambasının yeri bir başkadır. İşte bu nostaljik ürünümüz de yaşı 50 civarında olan veya daha üst yaşlarda olan erkekler için düşünülebilecek son derece yaratıcı bir doğum günü hediyesi. Hem fiyatı itibari ile hem de sevdiğiniz erkeğe yaşatacağı güzel duygular gözönünde tutulduğunda nostaljik gaz lambasının nasıl isabetli bir armağan olacağı kendisini açıkça gösteriyor.

17 - Kişiye Özel Film Şeridi Tasarımlı LED Lamba

30 yaş üzeri erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

20 yaş üzeri sevgiliniz veya eşiniz için de doğum günü hediyesi bakıyor olabilirsiniz elbette. Biz her ihtimale ve her ihtiyaca yönelik olarak hediye öner listemizi çeşitlendirelim de karar vermesi size kalsın. Örneğin bu 3D Led lamba hem film şeridi tasarımlı görntüsü, hem de rengarenk fotoğraflarınızla harika bir şekilde hazırlanacak olmasıyla eşinize inanılmaz güzel bir doğum günü hediyesi olabilecektir. Capcanlı baskısı, orijinal tasarımı, isimlerinizi ve 6 adet renkli fotoğrafınızı taşıyacak olması bu harika lambayı açıkçası sipariş verilmeyi hak ettiriyor.

18 - Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti

30 yaş üstü erkekler için doğum günü hediyesi

Gelecek belirsizliklerle dolu olduğu için geçmişe özlem duymak galiba her insanın doğasında var. Çünkü yarınlarda bizleri nelerin beklediğini kestirebilmek veya tahmin edebilmek oldukça zor. Mesela kim daha 2 yıl öncesine kadar tüm dünyayı bir salgının kasıp kavuracağını tahmin edebilirdi ki? Bizler böyle şeylerin sadece bilim kurgu filmlerinde olabileceğini düşünüyorduk. Ama başımıza geldi işte. Umuyoruz ki bir an evvel eski yaşamlarımıza hepimiz geri dönebiliriz. Neyse, az önce sizlere nostaljik gaz lambasını önermiş ve 50 yaş erkeklerin bu tarz bir doğum günü hediyesini çok benimseyebileceklerini ifade etmiştik. Şimdi yine dopdolu ve özellikle 90 öncesi doğan veya o yıllarca çocukluklarını yaşayan erkekleri memnun edecek dopdolu nostaljik bir doğum günü hediye seçeneği sunuyoruz sizlere. Nostaljik lezzetler, nostaljik oyun ve eğlencelerle dolu olan nostaljik hediye sepeti, 30 yaş üstü diyelim sevdiğiniz bir erkeğe unutulmayacak bir doğum günü hediyesi olacaktır.

19 - Spotify Ses İzi Nostaljik Kaset

25 yaş erkeğe doğum günü hediyesi

Kaset şeklindeki nostaljik tasarımı özellikle 25 yaş üstü erkekleri yeni yaş günlerinde mumnun ve mutlu edecek bir hediye olarak bu ürünü karşımıza çıkartıyor. Akıllı telefonu olan hemen her erkeğin telefonunda Spotify kuruludur diye tahmin ediyoruz. Dolayısıyla kaset şeklindeki bu nostaljik ürün, Spotify uygulamasında kayıtlı olan ve sizin en sevdiğiniz şarkıyı üzerindeki ses izi QR kodun okutulmasıyla anında çalabiliyor. Hem nostaljik, hem dekoratf etkili ve hem de sizden bir parça esintiler taşıyacak nostaljik kaset, sevdiğiniz bir erkeğe doğum gününde harika bir mutluluk yaşatacaktır.

20 - Erkeğe Nostaljik Kişiye Özel Tıraş Seti

30 yaş üzeri erkeklere hediye

30 yaş ve üzeri erkekler için yine nostaljik duyguların bizi harekete geçirmesi ile sunduğumuz özel bir tıraş seti var karşınızda. Eski tip tıraş seti ürünlerinden hazırlanmış ve görseli de oldukça şık olan bu güzel tıoraş bakım setine eminiz ki babanız bayılacaktır. Babanız diyoruz ama dilerseniz bu seti 30 yaş üzeri amcanıza, dedenize, dayınıza özel hale getirerek de doğum gününde armağan etmeyi düşünebilirsiniz.

21 - Kişiye Özel Prestijli Hediye Seti

yaşına göre erkeklere hediye fikirleri

Doğum gününde alınacak bir hediyenin fiyatından çok daha önemli bir şey varsa, o da sevdiğiniz insana doğum gününde Onu hatırladığınızı göstermektir. Tatlı birkaç güzel söz, Onu şaşırtacak güzel bir sürpriz, Doğum gününü kutlayan bir insan, sevdikleri tarafından hatırlanmak ister. Hatta bu yetmez yaş gününde dünyanın kendisi etrafında döndüğünü, o günün yıldızı olduğunu ve birazcık da o güne özel olarak herkesten çok daha ayrıcalıklı olduğunu bilmek ya da görmek ister.

22 - Kişiye Özel Erkek Aksesuarları Hediye Seti

30 yaş üstü erkekler için hediye fikirleri

Gerçekten de yaş gününü kutlayan her insan, bu özel gününde sevdikleri tarafından hatırlandığını ve kendisine ufak da olsa bir doğum günü hediyesi verilmesini bekler. Hepimiz de benzer duygular yaşamadık mı? Bizler de doğum günümüzde sevdiklerimizden güzel sözler duymayı, pohpohlanmayı ve bizi düşünerek alınmış hediyelerin kurdelelerini açmak isteriz. Hediye her ne olursa olsun, yeter ki sevdiğimiz kişi bizin düşünmüş olsun ve bu özel günümüzü unutmadığını göstermiş olsun. Bu bile insanı mutlu etmeye yeter.

23 - İyi ki Doğdun Çikolata Kutusu

18 yaş üstü erkeklere doğum günü hediye fikirleri

Çikolatalar her yaştan erkeği mutulu edecek güzel bir hediye seçimidir. Her şeyin kişiye özel olanını üreten bir hediye sitesi olarak elbette sizlere tekdüze veya sıradan bir çikolata kutusu sunamazdık. İşte karşınızda üzerinde doğum günü ile ilgili güzel sözlerin yer aldığı ve harika kutusuyla sevdiğiniz kişinin adresine gönderebileceğiniz kişiye özel doğum günü çikolatası. Bu harika çikolatayı, 25-26 veya 35-50 kısacası her yaştan erkeğe doğum günü hediyesi olarak gönderebilir ve çikolatanın sihirli mutlu etme gücünden anında yararlanabilirsiniz. 

24 - Doğum Günün Kutlu Olsun Konsept Hediye Kutusu

30 yaş üzeri erkeğe doğum günü hediyesi

Göz kamaştırıcı şıklıktaki konsept hediye kutularımız, her yaştan erkekler için harika hediye fırsatları sunuyor. Yaşı kaç olursa olsun konsept hediye çeşitlerimiz içerisinden beğeneceğiniz bi rkutuyla, sevdiğiniz erkeğe dopdolu bir hediye kutusu sunabileceksiniz. İçeriği son derece zengin hediyelik eşyalardan oluşan konsept hediye kutularımız, 18 yaşındaki erkeği de, 30 yaşındaki erkeği de ve hatta 40-50-60y aşındaki erkekleri de mutlu etmeyi başarıyor. 

25 - Her Erkeği Mutlu Edecek Özel Bir Hediye Kutusu

30 yaş üzeri erkeklere doğum günü hediyeleri

Görsel sunumu 10 numara olan bu özel hediye kutusu, hem parfümler, hem de erkekler için güzel aksesuarlardan oluşuyor. Erkeklerin çok sevdiği bir parfüm markası olan Firts Class parfüm, aynı markaya ait deodorant, isme özel şık bir çakmak, kaliteli deri bir cüzdan, gümüş kaplama isim baş harflerine özel gömlek kol düğmesinden hazırlamış olduğumuz bu konsept hediye kutusyla, sevdiğiniz erkeğe dolu dolu bir hediye kutusu sunmuş olacaksınız.

SONUÇ OLARAK;

Bir erkeğe yaşına göre doğum günü hediyesi zor olabiliyor demiştik. Ama yavaş yavaş yazımızın sonuna yaklaşmışken sizlere verdiğimiz hediye fikirlerimiz sayesinde kafanızda güzel fikirler çaktığını düşünüyoruz. Sizin için hazırladığımız bu yazımızdaki hediye önerilerimizden alsanız da almasanız da en azından sevdiğiniz erkek için güzel hediye öneri ile sitemizden ayrılmış olacaksınız. Bir başka değişle de hangi hediyeyi almak istemediğinizi kafanızda netleştirmiş olacaksınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.