sadsad x
asdasd
Yeni sevgiliye ne hediye alınır?

Yeni sevgiliye ne hediye alınır?

12 Nisan 2020

Sevgiliye hediye fikirleri konusu özel günler yaklaştıkça üzerine en çok düşünülen konulardan biridir. Yeni ilişkisi olan her kadın ya da erkek de sevgilisinin doğum günü ya da sevgililer günü yaklaştıkça ne hediye alacağını düşünüp durmaktadır. Herkes böyle zamanlarda yaratıcı, kişiye özel ya da özel hissettirecek hediye bulmanın genelde zor olduğunu düşünür. Yeni sevgiliye alınabilecek en iyi hediyeler için yazının devamında bir liste hazırladık. Sevgiliye hediyelik önerileri içinyazının devamını okuyunuz.

İsimli Gümüş Kolye

yeni sevgiliye hediye

Kadınlar için alınabilecek en iyi hediyelerden birisi şüphesiz aksesuarlardır. Kıyafetlerin eksik kaldığı yerde tamamlayanşık pek çok aksesuar vardır. Aksesuar deyince küpe, yüzük, bileklik, halhal pek çok seçenek ve alternatif bulunuyor. Bu anlamda hediye alırken erkeklerin, kadınlardan biraz daha şanslı olduğunu söylemek mümkündür. 

yeni sevgiliye hediye

En çok sevilen aksesuarlardan biri ise kolyelerdir. Zarif ve zevkli bir kolyeher kadının beğenerek kullanacağı bir hediye olacaktır. Kişiye özel hissettirmesi için ise kişinin adının yazılı olduğu bir gümüş kolye harika bir seçim olacaktır.Bu gümüş kolyeyi şık bir hediye kutusunda sunmak ise daha iyi olacaktır.

Sevgiliye Özel İsimli Çorap

yeni sevgiliye hediye

Kişiye özel hediye önerisinde bulunacak olursak, çorap sever sevgiliye yapılabilecek en güzel jest, ona özel bir çorap hediye etmektir. Bu çorabı hediye ettiğinizde sevgiliniz çok mutlu olacak, giydikçe de ısınacaktır. Çorap hediye etmek özel günler için küçük bir hediye gibi görünse desevgiliye hediye almak için özel günleri beklemeye gerek yoktur.

yeni sevgiliye hediye

Herhangi bir günde sevgilinize onun adının yazılı olduğu bir çift çorap alıp,onu şaşkınlık ve sevince boğabilirsiniz. Üstelik yeni sevgililere de uygun olan bu hediye, unisex olarak,hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun üretilmiştir. 

Peluş Ayı Hediye Sepeti

yeni sevgiliye hediye

Hem sevimli hem de romantik olan bu sepet, yeni sevgiliye hediyelik önerilerindenen şirinidir. Sepet denince, tek bir hediye değil, pek çok hediyenin birleşimi söz konusu olduğu için, yeni sevgilinizi oldukça sevindireceğinden eminiz. Bu sepette, bir adet peluş ayı, sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, gümüş kolye ve kalp yastık bulunuyor. Sizin de rahatlıkla oluşturabileceğiniz bu sepetlerden, internette hazır olarak satış yapan pek çok site bulunuyor. 

Kişiye Özel Mandallı Fotoğraflı Ağaç

yeni sevgiliye hediye

Çiçekler seven kişiler için, kişiye özel fotoğraflı ağaç, ilginç hediye önerileri arasında ilk yeri alabilecek harika bir tasarıma sahiptir. Bu ağaçta,kişinin fotoğrafları küçük boyutlardaki mandallarla asılarak çok özel bir hediye niteliği  taşıyor. Üstelik bu mini ağaç hem evde hem iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra, bu dekoratif eşya, yeni sevgiliye alınmak için oldukça uygunken, sevgilinizi hem şaşırtacak hem de duygu dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Kalp Kutu İçinde Fotoğraflı Çikolatalar

yeni sevgiliye hediye

Sevgiliye hediye önerileri yapılırken, çikolataların asla unutulmaması gerekir. Çeşitli tasarımlarda çikolata kutuları hazır hediyelikler olarak pek çok yerde satışta bulunmaktadır. Bu hediye seçeneklerine bakacak olursak, kalp kutu içindeki fotoğraflı çikolatalar bunlardan biridir. İçerisindeki gül yaprakları ve şık kırmızı kutusu ile sevgilinizin gönlünü fethedecek bu hediye, çikolataların üzerine basılmış fotoğraflar ile de oldukça özel hissettirecektir.

Kişiye Özel Sihirli Kupa Bardaklar

yeni sevgiliye hediye

Kişiye özel sihirli kupalar, kişiye özel hediye önerileri arasında en popüler olanıdır. Özelliklerine bakıldığında bu kupalar, en başta düz siyah bir kupa görünümünde iken, içerisine kahve ya da çay gibi herhangi bir sıcak içecek konulduğunda seçilen fotoğrafın yavaşça belirgin hale gelmesidir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.