sadsad x
asdasd
Yılbaşında Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler

Yılbaşında Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler

30 Ocak 2018

Gülmek ve eğlenmek bu hayatta insana hediye olarak verilebilecek en güzel armağandır. Siz de yeni yılda biricik sevgilinize romantik bir yılbaşı hediyesi verin ve sizin için seçtiğimiz bu güzel aşk filmlerindenbirini izleyerek yeni yıla keyifle girin! Yepyeni bir yıla umutla merhaba demek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri farklı pek çok kutlama yöntemi bulunuyor. Bazıları bu geceyi dışarıda geçirerek sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca eğlenmeyi tercih ederken bazıları ise evde sevdikleri ile romantik bir gece yaşamayı tercih etmektedir. Sizde evde sevgilinizle baş başa romantik bir akşam yemeği yiyerek geceyi evde beraber geçirmeyi tercih edenlerdenseniz yılbaşında izlenebilecek filmler ile gecenize bir parça romantizm katabilirsiniz. Sevgiliniz ile baş başa izleyebileceğiniz romantik filmler sayesinde yeni yıla çok daha romantik bir başlangıç yapabilir, aşkınızı güçlendirerek yepyeni bir yıla merhaba diyebilirsiniz.


Bir Noel Öpücüğü (A Christmas Kiss)

Yılbaşında izlenebilecek güzel filmler

Aşk filmleri yılbaşı için vazgeçilmezler arasında yer alırken bunlar arasında öne çıkanlardan biride hiç tartışmasız Bir Noel Öpücüğü filmi olarak öne çıkıyor. Başrollerini Laura Breckenridge, Elisabeth Röhm, Brendan Fehr, Laura Spencer, Bruce Whited gibi ünlü isimlerin paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda ise John Stimpson oturuyor. 2011 yapımı olan film tam olarak 96 dakikalık kesintisiz romantizmi size sunuyor. Bir Noel Öpücüğü filmi konusuna gelirsek Wendy arkadaşlarının düzenlediği kostümlü partide buluşmak üzere asansöre biner.  Asansörde tanımadığı bir yabancı ile yukarı çıkarken bir anda asansör bozulur ve Wendy yaşadığı korku ile tanımadığı yabancıyı büyük bir aşkla öper. Ancak öptüğü yakışıklı adam Wendy’e hayatı kâbusa çeviren huysuz müdürünün uzatmalı sevgilisidir. Kostümsüz olarak Wendy’i tanımaz ancak Wendy kendisini hatırlatmak için müdürü tarafından düzenlenen partiye asansördeki kostümü ile katılmaya karar verir. Romantizmin ve eğlencenin başarı ile harmanlandığı son derece eğlenceli bir film.

Aşk Her Yerde (Love Actually)

yılbaşında evde izlenebilecek filmler

Eğlenceli, ve komik bir film. Küçük yaşına rağmen Macaulay Culkin bu komik filmde oldukça etkileyici bir performans sergilşemiştir. Yeni yıl akşamı oturun koltuğunuza ve bu komik filmin keyfini ailenizle, çocuklarınızla birlikte çıkartın! Bu film, ailesi tarafından evde unutulan 8 yaşındaki Kevin’ın başına gelen maceraları anlatıyor. Kevin, evini hırsızlardan korumak için birçok tuzak kurar ve komik anlar yaşanır. Macaulay Culkin’in başrolde olduğu bu film, yılbaşı gecesinin klasiklerinden biri. Hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir film.


Aşk Her Yerde (Love Actually)

sevgiliyle yılbaşında izlenebilecek filmler

Pek çok ünlü ismi kadrosunda barındıran film kesinlikle “yılbaşında hangi filmler izlenebilir?” sorusunun ilk yanıtları arasında yer almayı hak ediyor. Başrollerini Hugh Grant ve Liam Neeson gibi iki ünlü ismin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Richard Curtis üstleniyor. İzleyen kişileri romantizmin doruklarına taşıyan film 2013 yapımı ve 7.7 IMDb puanı ile kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında bulunuyor. Filmin izlediğiniz her karesinde aşkın ne kadar yüce bir duygu olduğunu bir kere daha hissedecek aşkın nelere kadir olduğunu göreceksiniz. Londra’da günümüzde geçen hikâyede birbiri ile kesişen hayatlar ve aşklar size romantik bir yılbaşı gecesi için eşlik edece. Yılbaşı gececi için romantik aşk filmleri izlemek istiyorsanız mutlaka bu film değerlendirmeniz gereken seçenekler arasında bulunuyor.


Şahane Hayat (It's a Wonderful Life)

sevgiliyle izlenebilecek filmler

Geçmişten günümüze taşınan en kıymetli filmlerden biri olan Şahane Hayat, aşk filmleri yılbaşı için arayışınızdaki en büyük yardımcınız olacaktır. Geçmiş dönemde aşkın ne kadar kaliteli yaşandığını adeta kanıtlayan filmin başrollerinde James Stewart, Donna Reed ve Lionel Barrymore gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. IMDb puanı olarak 8.7 skoru ile başarısını gözler önüne seren filmin yönetmen koltuğunda ise bir başka efsane isim olan Frank Capra oturuyor.

sevgiliyle yılbaşında izlenebilecek filmler

Film geçmiş hesaplaması yapan geçmişte hiç var olmamış olsaydınız en olurdu sorusunun etrafında şekilleniyor. Bir köprüde intiharın eşiğinde olan George koruyucu meleği tarafından bir oyuna getirilir ve hayatında olan kişilerle hiç tanışmamış olarak kendine gelir. İyi niyeti sayesinde George aslında pek çok kişinin hayatına dokunmuş olduğunu görür ve hayatın aslında ne kadar değerli olduğunu fark eder.


Senin Başına Gelebilirdi (It Could Happen to You)

sevgiliyle izlenebilecek filmler


Pek çok kişinin yanıt aradığı soruların başında “çok paramız olsaydı hayatımız nasıl olurdu?” sorusu yer alır. İşte It Could Happen to You filmi bu sorunun yanıtını oldukça başarılı bir şekilde işliyor. Sevgilisi ile beraber yılbaşında izlenebilecek filmler arayışında olan kişiler için tercih edilebilecek filmler arasında yer alan başarılı yapımın yönetmen koltuğunda Andrew Bergman oturuyor. 1994 yapımı filmin başrollerini ise dünyaca ünlü aktör Nicolas Cage ve Rosie Perez paylaşıyor.

sevgiliyle izlenebilecek filmler

Mesleğini çok seven ve kazandıkları ile yetinen polis memuru Charlie ile yaşadığı hayattan nefret eden ve sürekli daha zengin olma hayalleri kuran Muriel arasındaki ilişki işleniyor. Charlie bir gün karısının ısrarı ile loto oynuyor ve büyük ikramiyeyi kazanıyor. Sonrasında aşk ile paranın zorlu sınavı başlıyor ve romantik komedi start alıyor. “Para mı yoksa aşk mı?” sorusuna yanıt arayan, aşkın ne kadar güçlü bir duygu olduğunu gözler önüne seren film gerçek aşkın tüm engelleri yıkmayı başaracağını gösteriyor.


One Fine Day (Güzel Bir Gün)

sevgiliyle yılbaşında izlenebilecek filmler


Romantik komedinin en güzel işlendiği filmlerin başında yer alan Güzel Bir Gün kesinlikle yılbaşı gecesi izlenmeyi hak eden filmler arasında yer alıyor. Kariyerinin henüz başında tüm gençlikleri ile etkileyici birer oyunculuğa imza atan George Clooney ve Michelle Pfeiffer’ı buluşturan film 1996 yapımı. Sizde “yılbaşında hangi filmler izlenebilir?” arayışında olan kişilere sonuna kadar romantik bir komedi filmi izleme imkânı sağlayan film eşinden yeni boşanan ve tüm enerjisini oğlunu büyütmeye harcayan bekâr bir anne ile gazeteci Jack arasında yaşanan olayları işliyor.

sevgiliyle yılbaşında izlenebilecek filmler

İyi bir senaryo, başarı ile kurgulanmış hikâye, kusursuz oyunculukların bir araya gelmesi ile kesinlikle izlenmeyi hak eden kaliteli bir yapım. Özellikle de çocuk oyuncuların performansları büyük beğeni toplarken konunun işlenmesi, kahkaha ile romantizmin başarılı bir şekilde harmanlanması filmi etkileyici bir yapım haline getiriyor. Hayatı işinden ibaret olan işkolik anne Melanie ve eşinden boşanan gazeteci Jack’in hayatları ilginç bir şekilde kesişir. Daha önce birbirini hiç tanımayan iki insanın yollarının tesadüf eseri kesişmesi ve ardından aşkın ortaya çıkışını izlemek isteyenler için her saniyesi özenle tasarlanan güzel bir kurgu. Yılbaşı romantik filmleri arasında kendisine yer bulan film izlenmeyi hak eden güzel yapımlar arasında bulunuyor.


About Time (Zamanda Aşk)

sevgiliyle yılbaşında izlenebilecek filmler

İzlediğiniz filmin her saniyesinde aşkı ve romantizmi hissetmek isterseniz kesinlikle Zamanda Aşk izlemeniz gereken filmler arasında yer alıyor. Sizde aşk filmleri yılbaşı için en romantik filmi arıyorsanız yüksek puanı ile başarısını kanıtlayan bu filmi tercih etmelisiniz. IMDb filmler listesinde üst sıralarda yer alan filmin IMDb puanı 7.8 ve oldukça iyi bir seviyeye sahip. 2013 yapımı olan filmin yönetmenlik koltuğunda Richard Curtis oturuyor. Yönetmenliğin yanı sıra filmin senaryosunu da yazan Curtis oldukça başarılı bir yapıma imza atıyor. Filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson ve Lindsay Duncan paylaşıyor.

yılbaşı çikolatası

21 yaşına bastığı gün Tim ailesi tarafından kendisinden saklanan büyük sırrı öğrenir. Ailesi ile beraber zamanda geriye dönme yeteneğine sahip olduğunu öğrenen Tim bu yeteneğini hayatındaki tüm berbat anları silmek için kullanır. Marry’e aşık olan Tim yeteneğini onun aşkını kazanmak için kullanmaya karar verir ancak bir süre sonra işler tamamen içinden çıkılmaz bir hale gelir. Aşkının peşinden Londra’ya gitmeye karar veren Tim bir süre sonra büyük bir çıkmazın içine girdiğini anlar ve yeteneğinin aşkı tek başına elde etmesini sağlamak konusunda yetersiz kaldığını keşfeder. Film tam bu noktada başlar ve aşkın ne kadar eşsiz bir değer olduğunu izleyicilere kanıtlar.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.