sadsad x
asdasd
Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

11 Temmuz 2020

Ablanızın doğum gününde göndereceğiniz anlamlı bir mesaj ile ona olan sevginizi çok güzel bir şekilde hissettirebilirsiniz. Bu yazımızda hepsi bir birinden özel ve güzel Ablaya doğum günü mesajları bulabileceksiniz. Canınız, birtaneniz, bazen anne yarısı diye gördüğünüz biricik ablanız için oldukça anlamlı doğum günü mesajları hazırladık. Yüze yakın sayıda, son derece içten ve samimi Ablaya doğum günü mesajları var. Hazırlamış olduğumuz bu mesajların içinden bazılarını seçerek Ablaya resimli doğum günü mesajları haline getirdik. Dilerseniz Doğum gününü kutlamak istediğiniz, anacak sizden uzakta yaşayan ablanıza bu resimli mesajları whatsapp, instagram veya facebook gibi sosyal mecralardan da paylaşarak ablanızı özel hissettirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir » Kardeşe Hediye Fikirleri

Dünya tatlısı fedakârlık timsali ablalarınız için Ablaya özel doğum günü mesajı kısa bulabileceğiniz gibi adeta destan şeklinde döşenmiş Ablaya doğum günü mesajı uzun şeklinde de mesajlar bulabileceksiniz. Bazen insan duygularını sular seller gibi anlatmak ister ama kelimeleri yetersiz kalır. İşte bu gibi durumlar için bu tarz mesajlar can simidi gibi yetişir ve duygularınıza tercüman olur. Sizin de ablanızın yakın zamanda doğum günü var ise ve bu doğum gününde duygularınızı ona en güzel şekilde anlatacak mesajlar arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Güzel bir hediyenin yanında son derece anlamlı bir mesaj ile hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Şimdi, bu mesajlarımızın içinden en beğendiğinizi seçin ve Ablanızı mutlu edin!

Ablaya Doğum Gününde Gönderilecek Mesajlar

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerideki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Çoğu yaptığım yaramazlıkları her zaman sen gizlerdin abla, hatta bazen benim için kendini bile öne sürerdin. Küçük kardeşin bunların her zaman farkındaydı ve şimdi de farkında. Benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Varlığın ile bana yaşamımın her anında büyük yardımcı olan ablacığım, yeri geldin benim arkadaşım, yeri geldin ablam yeri geldi annem oldun. Senin bu yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman ödemeyen ama doğum gününün benim için ne kadar önemli olduğunu bilmeni isterim. Nice yıllara, nice birlikteliğe!

ablaya doğum günü mesajları

Gözlerini kapatarak sadece mumları üfle ablacığım, bugünün senin en özel günün çünkü. Nice yıllara ve iyi ki benim ablamsın. Seni çok seviyorum ablacığım.

Abla her ne kadar artık yaşlandığını söylesen de sen benim için hâlâ çocukluğumuzdaki genç halindesin. Önemli olan hissettiğin yaş ve hissettiğin duygulardır. Hiçbir zaman çocukluğumuzu yitirmedik, doğum günün kutlu olsun Ablam!

Benim ablam kimseye benzemez! İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz!... Her zaman güler yüzün hiç solmasın canım ablam… Nice senelere.

ablaya doğum günü mesajları

Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara…

Hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları, bize bağırışları. Ne kadar da yaramazdık. İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım. Doğum günün kutlu olsun… Seni çok seviyorum.

Bana her zaman gülümsemeyi öğrettin, canım gül yüzlü ablam. Şimdi bu güzel günde de ben senin yüzünü güldürmek istiyorum, iyi ki varsın, doğum gününü kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları

Senin gibi bir ablam olduğu için o kadar çok şanslıyım ki abla, ben de iyi ki senin kardeşinim. Doğum gününü kutlarım, canım ablacığım!

Bu doğum günü seninle beni abla önceki zamanlardan çok daha birbirimize yakınlaştıracak. Çünkü artık bizler büyüdük ve aramızdaki anlaşmazlıklar geride kaldı. Çocuklar birbirlerini yine de çok kırmalarına rağmen herkesten daha çok severler ve benim için de sen her zaman sevgi merkezi oldun.

İyi ki birlikte büyüdük, iyi ki yan yana olduk canım ablacığım. Sana teşekkür etmek istiyorum çünkü ben seninle birlikte büyük mutluluklar duydum ve başka hiçbir arkadaşa gerek duymadım. Doğum günün yani bugün senin kadar benim için de çok özel!

ablaya doğum günü mesajları

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden sana kısaca diyorum ki; iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

Küçükken uykuya dalmakta zorluk çektiğimde başımı dizlerine koyar ve ablacığım bu şekilde uykuya dalmaya çalışırdım. Çünkü senin dizlerin benim için en şefkatli ve rahat yataktılar. Her anımda senin yaptığın bu fedakârlıkları hatırlıyor ve sana minnet duyuyorum. Seni çok seviyorum ablacığım ve iyi ki doğdun!

ablaya doğum günü mesajları

Yeni yaşının abla senin için her zaman olduğun gibi neşeli ve iyilikle dolu geçmesini temenni ederim. Zaten büyük olan kalbin eminim yeni yaşınla birlikte daha da büyüyecek ve seni daha da güzelleştirecektir.

İkimiz de büyümüş olsak da abla, ben her zaman kardeşin ve sen de benim her zaman ablamsın. Bunu hiçbir zaman unutmayalım, ben unutmuyorum. Nice yıllara!

ablaya hediye

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik ablam. Nice mutlu yaşlara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere.

ablaya doğum günü mesajları

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…

Böylesi güzel bir günde yan yana olmak benim için gerçekten çok mutluluk verici olurdu Abla. Ama hayat her birimizi rüzgârıyla farklı yerlere savurdu. Kendimiz farklı yerlere savrulduk ama eminim ki kalplerimiz hiç ayrılmadı. Her zaman yan yana olamazsak bile kalplerimizin bir arada bulunduğunu bilmek bana büyük mutluluk veriyor. Doğum gününü en içten kalbimle kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara ablam. Seni çok seviyorum.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

Yeni yaşında acılar hiç seninle olmasın ablacığım, çok zorlu günlerden geçtik ancak o günler artık geride kaldılar. Şimdi artık mutluluk ve huzur zamanı, doğum gününü mutlulukla kutlarım.

ablaya doğum günü mesajları

Sevgilerin ve mutlulukların en güzelini yaşayacağın, en güzel deneyimlerin hayatına yön vereceği, geçmiş yıllarından daha güzel bir yıl dilerim. Gökyüzündeki maviliklerin huzurunu hissedebileceğin yeni bir yaş olur umarım. İyi ki doğmuşsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım… Seni çok seviyorum abla!

Bazen benim için sadece ablam için olduğun benim için dünyanın en güzelisin ve hâlâ öylesin. Ablacığım bir yaşını daha geride bırakırken sana en güzel dileklerimi yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun canım ablam…

Geleceğin istediklerini başarman için her şeyi sana vermesini diliyorum. Doğum gününde sen dilek tutman gerekirken, ben senin yerine tutarak, kardeşlik görevimi yerine getiriyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim gözbebeğim canım Ablacığım, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin… Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya doğum günü mesajları

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara Ablacığım. Seni çok seviyorum…

Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle Ablacığım.

Benim güzel, canım ablacım; yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun. İyi ki doğdun. Nice nice yıllara, sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik ablam.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın… Nice senelere…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Seni çok seviyorum ablacığım. Doğum günün kutlu olsun ablam!

ablaya doğum günü mesajları

Dilerim ki ablacığım yeni yaşın sana mutlulukların en güzellerini versin ve tüm isteklerin gerçeğe dönüşsün. Eğer benim dilek şansım olsaydı kesinlikle senin benim ablam olmanı isterdim ki bu dileğim zaten gerçekleşmiş durumda! Nice yıllara.

Abla doğum günü pastanı üflerken her ne kadar mum ışıkları sönecek olsa da senin gözlerindeki ışık her zaman devam edecek. Sen benim yaşamım için hep aydınlık oldun, bunun için iyi ki varsın!

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik Canım Ablacığım…

İyi ki doğdun biricik ablam. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun… Seni çok seviyorum ablacığım.

Her zaman aklımdasın, kalbimin en tatlı yerinde, dünyamı güzelleştiren Senin bana verdiğin güzellikler gibi, hayatta sana hep mutluluk versin ablam. Nice mutlu yıllara....

ablaya doğum günü mesajları

Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın nice senelere…

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere. Seni çok seviyorum!

Hayatını her zaman bir neşe kaynağı haline çevirmeyi başarmış canım ablacığım, bu neşenden her zaman ben de faydalandım ve iyi ki de öyle oldu, çünkü senin sayesinde mutluluğun ne demek olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Canım ablam!

ablaya hediye fikirleri

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara…

Bu dünyada doğum günü kutlayan en güçlü ve en eğlenceli insan sensin babacığım. Nüfus cüzdanın da ne yazarsa yazsın sen neşen ile her zaman aramızdaki en genç kişi olacaksın. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.

Hayatının her zaman kendin gibi neşe içinde geçmesini dilerim canım ablacığım, yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirsin, nice yıllara! Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya doğum günü mesajları

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam. Seni çok seviyorum…

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bir tanem ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Sevdiklerinle birlikte ablacığım bir yılı daha geride bıraktın ve şimdi yeni bir yaşa basıyorsun. Bu yaşın da tıpkı öncekiler gibi güzellik, neşe ve sağlık ile geçsin.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengârenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam. Seni çok seviyorum ablacığım.

Her hareketinle birlikte ablacığım beni her zaman mutlu ettin, keşke senden daha iyi olsaydım da ben de seni mutlu edebilseydim. Ama bunu yapabilmem pek mümkün değil, doğum gününü kutlamaktan başka bir şey elimden bir şey kalmıyor. Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya doğum günü mesajları

Bu güzel gününde yanında olamamak beni ne kadar üzüyor olsa da kalbimle hayatının her anında yanında olduğumdan emin olabilirsin. Yeni yaşında her dileğin gerçek olsun, neşen hiç eksilmesin, iyi ki doğdun ve varlığın ile bizi mutlu ettin.

Ablacığım bu zamana kadar hep mutlu olduk, yeni yaşını kutluyorum ve ilerideki yaşların için her zaman mutlu olmanı diliyorum.

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlarım… Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya doğum günü mesajları

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun sevgili ablam, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Seni çok seviyorum ablacığım. Doğum günün kutlu olsun!

Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

Canım ablacığım, hayatım boyunca bana her zaman ilham oldun. Küçükken hep seni örnek aldım, büyüdüm yine seni örnek alıyorum. Doğum gününü kutlar ve hep birlikte nice yıllar dilerim!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacım!

ablaya doğum günü mesajları

Sen bana her zaman gülümserdin abla, aramızda çok yaş olmasına rağmen beni hep yaşıtın gibi kabul eder ve bana yanlışları doğruları öğretirdin. O günleri hiç unutmadım ve sevgimi hiç yitirmedim. Doğum günün kutlu olsun.

Her doğum gününde bir arada olurduk abla ancak bu sefer ayrı düştük. Fakat kalbimiz hiçbir zaman ayrı düşmedi ve tüm mesafeleri eminim aşabildi. Doğum gününü kutlar, daha birlikte nice kutlamalar dilerim. Seni çok seviyorum ablacığım.

Yeni yaşını büyük bir sevinç ile kutluyorum canım ablacığım. Benim ablam olman beni her zaman mutlu kıldı, umarım yeni yaşın da sana mutluluk getirir.

Geçmişte hep mutlu olduk abla çünkü benim yanımda sen vardın ve ben kimseye ihtiyaç duymazdım. Şimdi yan yana olamasak da yine benim ablam olduğun için seni hep kalbimde tutuyorum. Doğum gününü kutlar, kardeşinin seni çok sevdiğini hatırlatırım. Canım ablam…

ablaya doğum günü mesajları

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Seni çok seviyorum ablacığım. Hep sevgiyle yasa! Nice yaşlara.

Abla en zor günlerimde, herkes benden yüz çevirdiğinde, kimse benim mutluluğumu istemediğinde sen her zaman benim yanımda durdun ve bana büyük mutluluk verdin. Doğduğun günün asıl benim için en büyük mutluluk kaynağıymış. Umarım doğum günün de kalbin kadar temiz bir yeni yaş sana getirerek her zaman mutlu olmanı sağlar.

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya doğum günü mesajları

Gözlerimin en parıltılı ışığısın, gülümsemelerimi süsleyen kadınsın, kalbimin atmasının en güzel nedenisin. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımın en kaynağısın. Mutlu güzel yıllarımızın olması dileğiyle bir tanem.

Ne çabuk geçiyor yıllar değil mi abla, henüz iki küçük çocukken şimdi ikimiz de yetişkin insanlara dönüşüyoruz. Ama zaman her şeyi alıp götürse de sana olan sevgimi asla götürmeyecek. Doğum gününü kutlarım.

Üzüntülerini bir kenara bırakacağın, mutlulukları ve sevinçleri her dakika yanında olup seni yalnız bırakmayacak bir yıl dilerim. Umarım önümüzdeki 365 gün boyunca yüzün güler ve hayatında neşe hiç eksik olmaz. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara.

ablaya doğum günü mesajları

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Ablacığım nice mutlu yıllar…

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun Ablacığım, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza. Seni çok seviyorum ablacığım.

ablaya hediye fikirleri

Abla, doğum gününü kutlarım ve bugünde yan yana olamadığımız için üzüntülerimi bildiririm. En kısa zamanda bunun telafisini yapacağız, mutluluklar ve sağlıklar seninle olsun, biz de hep birlikte olalım.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam. Mutlu Yıllar.

ablaya doğum günü mesajları

Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim, seni çok seviyorum ablacım. İyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun…

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik ablam. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım Ablacığım…

ablaya doğum günü mesajları

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sakın üzülme abla böyle bir günde, her ne kadar yıllar çabuk geçiyor ve yaşlanıyor olsak da mutluluklarımız her zaman bizimle birlikte kalıyorlar. Geçmişi düşünmek yerine her zaman şu anda bizimle birlikte olan anıları aklımızda tutalım, seni seven kardeşin doğum gününü kutlar.

ablaya doğum günü mesajları

Ablacığım hayatımda en değerli varlığım, en çok seni seviyor ve en çok benim ablam olduğun için mutluluk duyuyorum. Doğum gününde birlikte olamayacağız ancak kalbim geçmişte olduğu gibi gelecekte de seninle birlikte atmaya devam edecek.

Canım ablacığım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum. Kız kardeşin.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Bir araya gelip doğum günü kutlamak için her şeyi verebilirdim, ancak biliyorsun ki ablacığım çok uzaktayım… Fakat şunu bil ki kalbim her zaman seninle birlikte… Doğum günün kutlu olsun.

bayana doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.