sadsad x
asdasd
Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

22 Mayıs 2020

Kendi hayatlarını, biz mutlu olalım, zorluk çekmeyelim ve daha iyi şartlarda yaşam sürelim diye bizlere adayan babalarımıza ne kadar teşekkür etsek veya ne kadar ellerinden öpsek, az kalır. Tıkandığımız veya engellerle karşılaştığımız her anımızda babamızın bilgilerinden ve tecrübesinden yararlanırız. Sırtımızı güvenle yasladığımız en önemli insandır babamız! Onun ön görüleri genellikle doğru çıkar ve yolumuza ışık olur. Yaşamın getirdiği tüm zorlukları, elimizden babamız tuttuğunda daha kolay aşarız. O, yeri geldiğinde bizlere son kuruşuna kadar maddi destek sağlarken; evlatlarının sağlığı ya da can güvenliği söz konusu olduğunda kendi canını ortaya koyacak kadar fedakâr bir varlıktır. Bir baba, kız ve erkek her çocuk için gerçek hayattaki pelerinsiz süper kahraman ve kendisine örnek aldığı en önemli rol modeldir. Kısacası babamız, bu hayattaki en kıymetlimizdir. Doğum günü yaklaşan ve kendisine sürpriz bir doğum günü kutlaması yapmak istediğiniz sevgili babanıza, güzel doğum günü mesajları göndererek, yaş gününü kutlamaya ne dersiniz? Dünyanın en tatlı, en güzel yürekli insanı biricik babanıza doğum gününde etkileyici ve Ona olan sevginizi gösterecek güzel doğum günü mesajları düşünüyorsanız, buradaki doğum günü sözleri sizin için hazırlandı.

Kıymetli babanıza olan sevginizi en güzel şekilde yansıtacağına inandığımız birbirinden güzel doğum günü mesajları bu sayfada sizleri bekliyor. Uzaktaki babaya doğum günü mesajları ile biricik babanıza aldığınız doğum günü hediyesi üzerine not olarak ekleyebileceğiniz kısa doğum günü mesajları ile siz de kıymetli babanızın yaş gününü anlamlı kılabilirsiniz. İsteyene resimli mesajlar şeklinde de hoş bir tasarımla oluşturduğumuz babaya doğum günü mesajları çalışmamızın sizler için yararlı ve istifade edebileceğiniz bir çalışma olacağına inancımız tam. Hadi, siz de biricik babanıza, kendisine olan sevginizi en güzel şekilde iletebileceğiniz ve yeni yaşını, babalara özel en güzel doğum günü kutlama sözleri ile kutlayabileceğiniz bu güzel çalışmamızdan yararlanın!

Babalara Özel Doğum Günü Mesajları

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

İlkbahar kokulum, güneş gibi parlak, su gibi berrak bir hayat diliyorum sana. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...

Güzel kalpli sevgili babam! Sen evimizin direği, limanımızın rüzgarı, gemimizin küreğisin. Doğum günün kutlu olsun Seni çok Seviyoruz.

babaya doğum günü mesajları

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya cesaretlendirdin. Zorlukların üstesinden gelebilmem için her şeyin mümkün olabileceğine beni inandırdın. Doğum günün kutlu olsun!

Baba, sen olmasaydın, bugün ben olduğum insan olmazdım. Doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum.

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.

babaya doğum günü mesajları

Dünya’nın en iyi kalpli babası! Seni dünyalara değişmem… Bana bazen kızsan da, biliyorum ki amacın sadee benim iyiliğimdir. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

En zor şeyleri nasıl da kolaymış gibi gösteriyorsun. Bizim için çalıştın didindin, kendinden fedakarlık ettin. Hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz babacığım. Sen derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşımsın. Seni çok seviyorum canım babacığım. Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşında mutluluk, huzur ve başarı her daim seninle olsun. Şimdiye kadar sana ağırlık veren bütün yüklerinden kurtulmanı diliyorum.

babaya doğum günü mesajları

Büyüyünce senin gibi olmayı dilerdim. Seçtiğim hayat yolunda bana örnek olman şimdiye kadar aldığım en büyük hediyeydi. Hayatımı aydınlatan babam Doğum günün kutlu olsun

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Doğum günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Doğum günün kutlu olsun babacığım. İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım.

Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk arkadaşım, ilk aşkım ve her konuda fikrini ve tavsiyelerini merak ettiğim akıl hocam. Yani sen canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seen kızın.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

babaya doğum günü mesajları

Erkeklerin en çok sevdiği şeylerden biri doğa ile uğraşmak, ekmek, ağaçları sulamak diyebiliriz. Ama maalesef şehir hayatında herkesin böyle bir imkânı olmayabiliyor. Küçük ve tatlı bonsai bitkileri ile yapılmış ve bakımı oldukça kolay olan bu kişiye özel minik bahçeleri evinize getirmeye ne dersiniz?

Doğum günün kutlu olsun babacığım. Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Allah senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur.

babaya doğum günü mesajları

Hayatımızın neşesi, evimizin rengi, sıcaklığı, en büyük desteğim ve arkadaşım Doğum günün kutlu olsun.

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Doğum günün kutlu olsun

babaya doğum günü mesajları

Baba, bana yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Doğum günün kutlu olsun!

babaya hediye kutu

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...canım babacım.

Bu sevgiyi tüketen dünyada hala daha sevgiye inanıyorsam bunu sana borçluyum. Bitmeyen sevgi ile beni sarıp sarmaladığın için ne kadar teşekkür etsem az.

Omuzuna yaslanınca zamanın durduğunu biliyor muydun? Bir de saçlarımı okşadın mı zaman geriye bile akıyor, çocukluğuma dönüyorum. Senin sihrinin adı sevgi. Beni sevgiyle büyüten adam babam doğum kutlu olsun.

babaya doğum günü mesajları

Her engelde elimden tuttun! Her hayal kırıklığımda beni hayallerime inandırdın. Her mücadelemde bana en büyük destekçi sen oldun. İyi ki babamsın, iyi ki hayatmdasın. Seni seviyorum mutlu yıllar babacığım.

İnsanın hayattaki en büyük hazinesi dünyadaki yaşanılan karanlıklara rağmen berraklığını koruduğu kalbidir. Sen dünyanın en zengin insanısın babacığım.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun

babaya doğum günü mesajları

Kalemizin kralı, pelerinsiz kahramanım! Doğum günün kutlu olsun. Allah sana sağlıklı ve güzel bir ömür nasip etsin.

Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun!

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz.

babaya doğum günü mesajları

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Doğum günün kutlu olsun!

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın.

Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum babacığım...!

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Doğum günün kutlu olsun

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle Doğum günün kutlu olsun Gülmek gülenin, Yıldızlar gecenin, Mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun.

E, tabi senin gibi bazı süper kahramanlar pelerin kullanmaz! Harika bir gün geçir Süperman! Doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum babacığım.

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim, doğru yolu gösterdiğin, zor anlarımda diz çöktüğüm yerden ellerimi tutup kaldırdığın, beni hayallerime inandırdığın kısacası benim için yaptığın her şey için sana minnettarım baba. Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım. Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Su gibi temiz ve berrak, güneşin ışınları kadar sıcak ve aydınlık bir hayat diliyorum sana. Mutlu yıllar Dünyanın en yakışıklı Babası.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Doğum günün kutlu olsun!

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Hayatımın anlamnı ve bu hayattaki tüm güzellikleri bana öğreten adam, benim sevgili babam! Doğum günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

babaya doğum günü mesajları

Küçükken sorduğum en anlamsız sorulara bile büyük bir sabırla ve dikkatle cevap vererek öğrenmem ve hayatı keşfetmem yolunda ne kadar büyük rol oynadığını bilemezsin. Bu gün senden öğrendiklerimle yolumu çiziyorum. Bana yol göstereceğin nice yıllara babacığım.

İyi ki doğdun babacığım. Canım babam iyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın. Sana olan sevgime cümleler yetmez. Seni çok seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bazen arkadaşlık ilişkilerimizde, özel hayatımızda yanlış temeller üzerine atılmış ilişkiler kurabiliyoruz. Böyle anlarda yanlışla doğruyu seçebilmemiz için gerçekten Benim sana olan sevgim bir ağacın ilk kez tomurcuklanması gibi, bir yavru kuşun ilk kez kanat çırpıp uçması gibi her zaman taze ve asla eskimeyecek.

babaya doğum günü mesajları

Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Doğum günün kutlu olsun!

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...

Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

babaya doğum günü mesajları

İlk ve tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın.

Her hatırladığımda yüzümde güller açtıracak anılarımın başkahramanı olduğun için teşekkür ederim. Yeni yaşında ve hayatının devamında nice güzel ve mutlu anılar biriktirmemizi diliyorum.

Biricik babama sevgilerimle. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Sen hiç kıyamadın bana, bana hiç kızmadın seni çok seviyorum babacığım bugün senin doğum günün, doğum günün kutlu olsun canım babam.

babaya doğum günü mesajları

Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Güzel ve kötü her anımda benim yanımda olduğun için, beni cesaretlendirip bana yol gösterdiğin için sana binlerce teşekkür ederim babacığım. Nice sağlıklı ve güzel yıllara.

babaya doğum günü mesajları

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyorum.

Dilerim yeni yaşında daha çok ve kalpten gelen kahkahalarla hayatın aydınlanır ve başladığın her iş sana beklediğinden daha çok başarı getirir. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Baba Sevgisi Mesajlı Taş Blok

Gülüşünü sevdiğim insan, neşenle hayatıma renk katıyorsun. Sen hep gül. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...

Huzur ve dert ortağım canım babam! İyi ki hayatımızda varsın , seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun babam.

babaya doğum günü mesajları

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Doğum günün kutlu olsun!

Her ne kadar bana kızsan da ben seni hep seviyorum. aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Babacığım Doğum günün kutlu olsun

Sadakat, dürüstlük, gerçek sevginin tarifini sorsalar tek bir kelimeyle ifade edebilirim, babam. Mutlu yıllar babacığım.

Ben küçükken, akşam isten geldiğinde ne kadar yorgun olduğunu biliyorum. Bütün bunlara rağmen benle oyunlar oynayan, bana zaman ayıran bir babam olduğu için ne kadar şanslı olduğumu bilemezsin. Ailemizi seçemiyoruz ama eğer öyle bir şansımız olsaydı yine senin benim babam olmanı dilerdim.

babaya doğum günü mesajları

Benim koca yürekli, kalbi sevgi dolu babacığım. Sen bana her zaman en büyük ilham kaynağı oldun. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Akrebin yelkovanı kovaladıkça hızla akıp giden zamana inat, sana olan sevgim asla eksilemez. Sana olan büyük sevgimizle birlikte nice mutlu yaşlara Babacığım.

Evimizin direği, gemimizin küreği babamız yıldız gibi parla çünkü bize seven bakan sensin seni seviyorum Doğum günün kutlu olsun

babaya doğum günü mesajları

Allah sana uzun ve güzel bir ömür nasip etsin! Allah gölgeni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

Seni çok ama çok seviyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Doğum günün kutlu olsun.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin. Nice beraberce kutlayacağımız doğum günlerini nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...

Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan insan, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Doğum günün kutlu olsun!

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara.

babaya hediye

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım.

babaya doğum günü mesajları

Dünyada ki en değerli varlığım, kalbimin başkenti babam, yerin benim için asla değişemez. Mutlu yıllar Dünyanın en yakışıklı Babası.

Ne oyuncak arabalar, ne oyuncak bebekler, ne renkli kalemler. Bir çocuğun en güzel hediyesi onu anlayan babasıdır. Benim en güzel hediyem Doğum günün kutlu olsun

Hayatımdaki tek erkek, tek aşık olduğum adam ve kalbimin tek sahibi biricik babam nice mutlu huzurlu beraberce senelere inşallah.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Doğum günün kutlu olsun!

babaya doğum günü mesajları

Doğum günün kutlu olsun Seni seven tek kızın. Her ne kadar sana kızsam da her ne kadar sana sinirlensem de seni üzsem de bil ki babacığım senin yerin bende apayrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım, iyi ki varsın iyi ki doğdun.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

Bir gemi gibi fırtınada sallanıp gitmemem için hayata tutunmamı sağlayan bir çapa gibisin. Dalgaların beni daha derin ve karanlık sulara savurmaması için sağlam durmama yardım eden dayanağım, iyi ki doğdun.

babaya doğum günü mesajları

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

Bana büyüyünce ne olmak istediğimi soruyorlar. Bense büyüdüğümde sadece senin gibi bir insan olmak istediğimi söylüyorum. Sen benim en büyük ilham kaynağımsın babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği, koca çınarımız biricik babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara Babacığım… Seni çok seven evlatların...

babaya doğum günü mesajları

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Doğum günün kutlu olsun!

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım.

Kendini bize adadığın, yorulmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.

Sevgi dünyanın en paha biçilmez hediyesidir. Gözlerine baktığımda bu dünyada bir insanın sahip olabileceğinden fazla sevgiyle karşılıyorsun beni. Seni çok seviyorum.

babaya doğum günü mesajları

Zor zamanlarımda hiçbir tereddüt etmeden hep yanımda olarak, karın bir yorgan gibi doğayı örttüğünde kışa meydan okuyan kardelen gibi zorluklara göğüs germeme yardım ettin.

Aylardır denizlerde yüzen denizcinin karayı arayan gözleri gibi en mutlu anlarımda gözlerim hep seni aradı. Benim için hep orada olduğun için teşekkür ederim. Her başarımda senin imzan var.

Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

babaya hediye

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Babacığım...babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ailemin reisi, çocuklarımızın biricik babası, benim ise büyük aşkım… Nice yaşlara Seni çok seviyoruz. Ailen…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.