sadsad x
asdasd
Ablaya Ne Hediye Alınır

Ablaya Ne Hediye Alınır

20 Nisan 2020

Hayatımızda, çevremizdeki diğer insanlardan çok daha fazla değer atfettiğimiz çok daha mühim ve önemli bulduğumuz, üzerine hassasiyetle titrediğimiz bireyler vardır. Mesela ablamız, kardeşimiz anne ve babamız gibi. Zira bu insanlara sevgi gibi duygularımız yanında kan bağından medar olan kuvvetli birtakım bağları da içimizde hissederiz. Onlar bizim her şeyimizdir. En özel ve gizli duygularımızı onlara açar onların fikirlerine önem atfederiz. Ablamız da bu özel bireylerden birisidir. Ona olan sevgimizi ve saygımızı görünür kılmak isteriz.

Ablama Ne Hediye Alabilirim?

ablaya hediye

Ablamıza beslediğimiz sevginin görünür kılınmasını arzu ederiz ve ona verdiğimiz değerin, sevginin ve saygının onun nazarında karşılık bulmasını ve mutlu olmasını temenni ederiz. Bunu sağlamanın en güzel ve pratik bir yolu ise hediye almaktan geçmektedir. Herhangi bir özel günü beklemeksizin, içinizden geldiği gibi herhangi bir an direkt hediye almak ve bunu ona armağan etmek elbette ablanızda yaratacağı mutluluk gibi sizde de birtakım güzel duyguların medar olmasına yol açacaktır.

ablaya hediye

Ablaya hediye almak her kardeşim arzu ettiği bir istektir. Ancak herkes gibi siz de ablama hediye alacağım ancak ne alsam onu mutlu edebilirim düşüncesinden çıkamıyor olabilirsiniz. Yahut ablanızın doğum günü yaklaşıyor ve sizi alacağınız hediyeyi bulamamaktan kaynaklanan stres sarmış olabilir. Gerek ablaya doğum günü hediyesi gerekse herhangi bir zamanda içinizden gelen hediye isteği karşısında sizleri kararsız kalma stresinden uzaklaştıracak birbirinden güzel ve harika hediyeleri şimdi sizlere sunacağız.

Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

ablaya hediye

Pek çok insan sevdikleri insanlara olan duygu ve düşüncelerini ona yansıtmakta zorlanır. Bazı zaman bundan çekinir bazı zamansa utanç duygusunun çektiği duvarı aşamaz. Ancak ablanıza verdiğiniz değer ve içinizde ondan mürekkep olan sevginizi dillendirmek ya da ona farklı bir yol ile aktarmak zorundasınız. O da sizler tarafından sevilip sayıldığını hissetmelidir. Buna hakkı vardır. İçinizdeki bu sevgiyi aktarmanın en güzel yolu da yazmaktır. Yazarak daha önce söyleyemediğiniz aktarmakta güçlük çektiğiniz tüm duygu ve düşüncelerinizi daha rahat ve zorlanmadan aktarabilirsiniz.

ablaya ne hediye alınır

Listemizin ilk sırasında yer alan kardeşim hakkında sevdiğim şeyler kitabı sayesinde ablanıza söylemek istediğiniz fikirlerinizi ve hislerinizi aktarabilirsiniz öte yandan da böyle zarif ve ince bir düşünceden medar olan bu hediyeyi ablanıza armağan ettiğiniz için ablanızın yüzünde güller açmasına vesile olabilirsiniz. Peki, bu güzel hisler sadece ablanızda mı meydana gelecek? Elbette hayır. Siz de ablanızın gözlerinden okunan mutluluğu paylaşacak ve derin bir mutluluğa doğru savrulacaksınız. Kim ablasına ve kendisine bu kadar güzel bir dünyayı sadece bir hediye ile sunmak istemez ki?

Kardeşe Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

ablama hediye

Ablamıza verdiğimiz değerin ifade edilmesinde en güzel yöntemlerden birisinin de hediye almak olduğunu belirtmiştik. Şimdi hediye alternatifleri listemiz içerisinde ikinci sırada yer alan kardeşe hediye kişiye özel defter ve kalem isimli hediyemiz ile devam ediyoruz. Bu hediyemiz de güzel, şık ve iştah uyandırıcı dizayna sahip bir defter ve isme özel yazılı kalem sizleri bekliyor. Eğer ablanız defter kullanmayı seviyor ve kendi adına özel kalemlerden haz duyuyorsa bu noktada ona alacağınız en güzel alternatif armağanlardan birisi de budur.

ablaya hediye

Ablanıza herhangi bir özel günde, onun yaş gününde veya doğrudan doğruya içinizden gelen ve herhangi bir önemi olmayan sıradan bir günde bu hediyeyi takdim edebilirsiniz. Bu düşünceli tavrınızdan dolayı eminiz ki fevkalade mutluluk duyacaktır. Sizin ona beslediğiniz sevgiyi duyumsayacak ve size karşı kardeşlik bağları daha da perçinlenecektir. Onu mutlu ettiğiniz ve güzel hissettirdiğiniz için size minnettar olacaktır. Gözlerinde gördüğünüz sevgi ile entegre olmuş minnet duygusu sizi de fevkalade memnun edecektir.

Kardeşe Hediye Kitap Ayracı

ablaya ne hediye alınır

Kardeşe hediye kitap ayracı önerimiz ile son sürat devam ediyoruz. Kitap kurdu olarak tanımladığınız bir ablanız varsa en doğru adrestesiniz. Belki hediye vermek için kimi insanlarca küçük ve değersiz hissedilebilen bir armağandır kitap ayracı. Ancak bu hediye o kadar alelade ve yavan bir hediye değildir. Bilakis oldukça manidar ve fevkalade mühim bir hediyedir. Zira hediye ettiğiniz kişi, yani ablanız çok kitap okumakta olan bir kimse ise her zaman sizi anımsayacaktır. Bir kitabı eline aldığında masasına ayracı da koyacak ve gözü ayraca her çarptığında sizin ne kadar zarif düşünceli bir kardeş olduğunuz fikri ile mesut olacaktır.

ablaya hediye

Ara vermek için kitabını kapattığında, devam etmek için tekrar kitabını eline aldığında sürekli sizin ona armağan ettiğiniz kitap ayracı ile karşı karşıya kalacak ve ona verdiğiniz sevgi ve saygıyı derinden duyumsayacaktır. Sizin gibi latif düşünceli bir kardeşi sahip olduğu için kendisini bahtiyar addedecektir. Elbette bu hisleri sadece kendi içinde yaşamayacak ve karşılığında size kardeşlikten doğan o safi sevgi ile bakacaktır. Ablanızın gözlerinde gördüğünüz mutluluk derhal size bulaşacak ve sizde de deruni bir sevgi hâsıl olacaktır.

Kişiye Özel Canım Kardeşim Yastık

ablaya ne hediye alınır

Listemizin dördüncü sırasında sizleri harika bir hediye önerisi ile karşılıyoruz. Ablanıza hediye almaya karar verdiniz ancak ne almak gerektiği hususunda bir karmaşa içindeyseniz bu hediyemiz tam size göre olacaktır. Kullan at tarzında bir armağan olsun istemiyor hayatın her alanında ve her anında kullanabileceği bir hediye olsun istiyorsanız kişiye özel canım kardeşim konseptli yastık sizler için tam bir biçilmiş kaftan olacaktır. Ablanız günün sonunda vücudunda ve beyninde hissettiği yorgunluğu atmak için sizin aldığınız yastığa başını her koyduğunda bu ince davranışınızı aklınıza getirecek ve gayri ihtiyari bir mütebessim tavra sahip olacaktır.

ablaya hediye

Bir kardeşi olarak ona verdiğiniz değeri, beslediğiniz sevgiyi ve duyduğunuz saygıyı tekrar anımsayacak ve yüzünde gülücükler kalbinde mutluluklar oluşacaktır. Canımızdan çok sevdiğimiz ablamıza bu güzel hisleri yaşatmak elbet de bizim için de büyük bir mutluluk nedeni olacaktır. Ayrıca oldukça yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde bu yastığı severek kullanacaktır. Öte yandan üzerine işlemeli motifleri ve ablanıza duyduğunuz sevgiyi anlatan sözler sayesinde de şık ve dekoratif bir eşya hüviyetine de kavuşacaktır. Evet! Tam da bu aklımda ki hediye diyorsanız ablanızı mutlu etmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Canım Ablam Fotoğraflı Kanvas Tablo

ablaya hediye

Nihayet listemizin son sırasında yer alan ve son yıllarda tekrar popülerleşen biraz nostaljik bir havaya sahip olan kanvas tablo hediyemize geldik. Ablanızın gerek doğum gününde gerekse herhangi bir gününde alabileceği en güzel hediyelerden birisi olan canım ablam fotoğraflı kanvas tablo unutulmayacak bir mutluluk yaşatacaktır. Ablanızın en beğendiği fotoğrafını bir tabloya aktaracaksınız. Ablanız her göz attığında tabloya bakıp kendisini mutlu hissedecek ve bu mutluluğun sebebinin siz olduğunu aklına getirecektir.

ablaya hediye

Ayrıca dekoratif ve kanvas nitelikli yapısı sayesinde evinin veya iş yerinin en güzel köşesinde kendisine yer bulacak olan bu tablo, zarafetiyle de bulunduğu mekâna hoş bir farklılık kazandıracaktır. Tüm bunları ona yaşatan bir kardeşi olduğu için size o safi kardeşlik duygularını cömertçe aktaracaktır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.