sadsad x
asdasd
Erkek Kardeşe Ne Hediye Alınır?

Erkek Kardeşe Ne Hediye Alınır?

27 Şubat 2018

Özel günlerde insanlar birbirlerini sevindirmek ve mutlu etmek için hediye alırlar. Doğum günleri, yılbaşları dâhil olmaz üzere kadınlar gününde bile insanlar hediyeleşirler. Hediye almak için aslında özel günler beklemeye gerek yoktur. Sıradan bir günde de sevdiklerinize hediye alarak onları sevindirip mutlu edebilirsiniz. Hediye için birçok seçenek vardır. Ancak insanların hoşlandıkları alanlara ve cinsiyetlerine göre birçok farklı hediye seçenekleri vardır. Bu makalede erkek kardeşe hediye olarak nelerin alınabileceği hakkında fikirler sunacağız. Erkek kardeşe doğum günü hediyesi almak istediğinizde muhtemelen ne alsam diye uzun uzun düşüneceksiniz. İnternette aramalar yapacak ailenizdekilere danışacak hatta belki de direk kardeşinize ne istiyorsun? Diye soracaksınız. Bunların hiç birisine gerek yoktur. Kardeşinizin nelerden hoşlanabileceği ve hangi alanlara ilgili olduğu hakkında biraz bilginiz olsun yeterli. Gerisi zaten size sunacağımız fikirler sayesinde gelecektir. Birçok hediye fikrini bu makale altında birleştireceğiz ve yararlanmanızı sağlayacağız. Birçoğunuzun sormuş olduğu, ‘’Erkek kardeşe ne hediye alınır?’’ sorusunun yanıtını fazlası ile bu makalede bulacaksınız. Ayrıca ilginç ve herkesin tarafından beğenilecek tarzda fikirler sunmaktayız. Özellikle erkek kardeşlere yönelik ve her erkek kardeşin beğeneceği tarzda hediye fikirleri için sizlere bu rehberi hazırlama gereği duyduk. Erkek kardeşe hediye alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kardeşin hoşlanmadığı alanlara yönelmemek gerekmektedir. Mesela sigara kullanmayan bir kardeşe çakmak hediye edilmez. Bir işine yaramayacağından bu hediyeyi çekmeceye atacak ve orada unutacaktır. Bunun olmasını kimse istemez. Bu nedenle seçimleri biraz daha doğru alanlara göre yapmakta fayda var. Şimdi sıra hediye fikirlerimize geldi.


Atatürk Temalı Mühür Hediye Seti

Atatürk Temalı Erkek Hediye Seti

fiyat

Erkek kardeşe doğum günü hediyesi almayı düşünüyor iseniz bu hediye fikrini es geçmemenizde fayda var. Adından da anlaşılacağı üzere tek hediye değil hediye setidir. Özel şekilde üretilmiş olan ahşap hediye kutusu üzerinde kabartmalı bir şekilde Atatürk resmi bulunmaktadır. Ayrıca bu kutunun içerisinde 1 adet anahtarlık, 1 adet bileklik, 1 adet tespih, 1 adet yüzük ayrıca Atatürk imzalı ve resimli çakmakta bulunmaktadır. Bütün bunlar şık ve görsel açıdan mükemmel gözüken Atatürk resimli kutu içerisinde yer almaktadır. Eğer kardeşinizin bu tarz şeylere ufacık bile ilgisi var ise onu oldukça mutlu edecek bir hediye setidir.Kişiye Özel Mesajlı QR Kod Kolye

erkek kardeşe ne hediye alınır

fiyat

Teknolojinin ilerlediği bu devirde akıl almaz buluşlar icat edilmiştir. Bu buluşlardan birisi olan ve günlük hayatımızda oldukça önemli işlemlerin sağlandığı QR Code sistemi vardır. Bu kod telefonunuz veya desteklenen kameralı herhangi bir cihaz ile okutulduğunda içerisine özel olarak yerleştirilmiş kodu sizlere bildirmektedir. Teknoloji ile arası iyi olan ve bu tarz buluşlara ilgisi olan kardeşiniz var ise oldukça ilginç bir hediye ile onu sevindirebilirsiniz. Yukarıdaki kolye QR Code mesajı barındıran bir kolyedir. Sipariş verdiğinizde elinize bu şekilde bir kolye geçer. Bu kolyeye eklenmesini istediğiniz 3 mesajı sipariş verirken belirtmeniz istenmektedir. Siparişinizden sonra kolye hazırlanıp adresinize gönderilir. Son olarak telefonunuzun ve ya tabletinizin uygulama merkezinden QR Code okuma için program indirmeniz gerekmektedir. Kolyenin kodu olan kısmını telefonda bu uygulamaya okuttuğunuz zaman, içerisine eklenen mesajlar gözükmektedir. Oldukça şaşırtıcı ve ilginç bir hediyedir.


Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

erkek kardeşe doğum günü hediyesi

fiyat

Erkeğe doğum günü hediyesi için bir diğer önerimiz ise doğum günü kartlarıdır. Bu hediyenin eşi ve benzeri bulunmamaktadır. Çok sevdiğiniz kardeşiniz için oldukça özel ve anlamlı bir hediye olmakla beraber, onu sevindirecek hediyelerden biriside budur. Bu hediye içerisinde çok özel kartlar ve bilgiler yer almaktadır.  Resimde de görüldüğü üzere kişinin doğduğu zaman içerisinde olan ilginç olaylar ve bilgiler yer almaktadır. Bu hediyeyi sipariş vermeden önce bir doğum günü tarihi belirtiyorsunuz ve bu tarih içerisinde olan olaylar ve bilgileri içeren 50 kart hediyeye ekleniyor. İlginç hediyeler arasında ilk sırayı kapabilecek tarzda bir hediyedir. Ayrıca vereceğiniz kişi tarafından da oldukça sevilecektir.


Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

erkek kardeşime hediye

fiyat

Kardeşe hediye fikirleri adı altında sizlere birçok öneri sunuyoruz. Erkek kardeşe alabileceğiniz güzel bir hediyeden bahsedeceğiz. Başlıktan anlaşıldığı üzere bir hediye setidir. Daha çok iş hayatı bulunan kişiler için tercih edilen bu hediye oldukça ilgi görmektedir. Erkekler tarafından bu tarz hediye setlerine olan ilgi oldukça büyüktür. Bu nedenle tercihinizi bu tarz hediyelerden yana kullanabilirsiniz. Resimde de görüldüğü üzere kalem kartvizitlik ve anahtar bulunmaktadır. Hepsi kişinin adına özel olarak tasarlanmıştır. Bu hediyeyi kardeşinize doğum günü dâhil olmak üzere yeni işe başladığında bile verebilirsiniz.


Kişiye Özel Fotoğraf ve İsim Yazılı HDF Çerçeve

erkek kardeşime hediye ne alabilirim

fiyat

Erkek kardeşe hediye alırken başlıktaki fikri de değerlendirebilirsiniz. Kardeşinize kendi resmi ve ismi yazılı bir çerçeve hediye etmek oldukça hoş bir fikirdir. Kendi masasına koyabileceği bu hoş hediye her gözüne çarptığında sizi hatırlayacaktır. Hediye alırken bunun kalıcı ve etkili olması oldukça önemlidir. Hediyeyi aldığınız kişinin, hediyeyi sürekli gördükçe sizi hatırlaması ve hediyeyi sürekli kullanması sizin ona ne kadar güzel bir tercih yaptığınızı gösterir.  Resimde görüldüğü üzere bir çerçevedir. Sol üst tarafta isim sağ alt tarafta işse soy isim yazmaktadır. Bu çerçeve için ikinizin beraber olduğu ve ya ailenizin olduğu güzel bir fotoğraf seçmeniz çok ince bir davranış olacaktır.


Kişiye özel Fotoğraflı Metal Asker Künyesi

erkek kardeş için hediye seçenekleri

fiyat

Künyeler hiç şüphesiz bütün erkekler tarafından sevilmektedir. Özellikle asker künyesi büyük bir ilgi odağına sahiptir. Erkek kardeşe ne hediye alınır? Sorusuna cevap olarak bu hediyeyi de önermekteyiz. Oldukça şık ve mantıklı düşünülmüş bir asker künyesidir. Sadece askere gidenler için değil her erkek kardeşe verilebilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Bazı kişiler kardeşleriyle hiç geçinemezken bazıları ise çok yakın arkadaş gibidir. Sizde bu yakın kısımda hissediyorsanız kendinizi bu güzel hediyeyi ona sunabilirsiniz.  Kolyeye hangi resmi koyacağınız sizin tercihinize kalmıştır. Fakat öyle bir resim seçmelisiniz ki erkek kardeşiniz bu kolyeyi boynundan hiç çıkaramasın.

erkek kardeşe alınabilecek hediyeler

fiyat

Erkek kardeşe doğum günü hediyesinden tutun normal bir günde alınabilecek hediyelere kadar birçok fikir ve açıklamalarda bulunduk. Güzel bir araştırma ve emek ile sizlere bu rehberi hazırlama gereği duyduk. Birçok kişi erkek kardeşe hediye olarak ne alınır bilmemekte ve ya fikir üretememektedir. Bu makaleyi okuduktan sonra ise herkesin kafasında istemese de hediye fikri oluşur ve ne tarafa yönelebileceğini düşünebilir. Bu fikirlere illa sadık kalmanız gerekmez. Yukarıdaki hediye fikirlerini gerçekleştirdikten sonra kendiniz de bir şeyler katabilir veya geliştirebilirsiniz. Bu sizin yapmak istediğiniz sürprize bağlıdır. Bazı evler içerisinde doğum günleri dâhil olmak üzere özel günlerde ne kutlama ne de hediye verilmemektedir. Bunun olmadığı aile içinde yer alan kişiler hediye almaya ne kadar gerek yok dese de siz bir gün özel günlerini hatırlayıp bir doğum günü hediyesi aldığınız zaman aslında ne kadar da çok istediklerini anlayacaksınız. Özellikle abiler ve ablalar kardeşlerinin bu özel günlerinde, onları mutlu etmeyi güzel hediyeler ile gerçekleştirmelidir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.