sadsad x
asdasd
Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Akrep burcu kadınına hediye alırken ürünün içeriğinden ziyade anlamının büyük olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Duyguları mantığından daha ağır basan akrep kadınları aşka, sevgiye, dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirler. Ayrıca akrep kadınları yalnızca özel günlerde değil, yılın herhangi bir gününde de hatırlanmak ve önemsenmek isteyecektir. Bu nedenle anlamlı ve düşünceli hediye seçmeniz onun çok mutlu olmasına, kendini değerli ve özel hissetmesine neden olacaktır. Kadınların ilgi alanlarının oldukça geniş olması nedeniyle birçok hediye alternatifine kolayca ulaşabilmeniz mümkündür.

1- İsme Özel Aşk Bahçesi

akrep burcu kadına hediye

Her kadın gibi bu burçtaki kadınların favori ürünleri arasında da mini bahçe hediyeleri bulunmaktadır.  Bu nedenle bu aşk konseptli mini bahçeyi akrep burcu kadınına sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Çukur tabak görünümünde fanusu bulunan bu üründe sevgili figürleri hoş bir tema ile oluşturulmuştur. Çok sevimli ve romantik bir görünüme sahip bu bahçe kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.  Yapay olan bu üründeki objeler suya dayanıklı olan akrilik malzemeden yapılması nedeniyle kalıcı bir şekilde her durumda saklanabilir. Tebeşirle yazılmış görünüme sahip tabelaya sizin ve sevgilinizin ismini yazdırarak hayatınızın kadınına çok romantik bir hediye verebilirsiniz.    

2- Biricik Sevgilim Konsept Kutusu

akrep burcu kadına hediye

Sevgiliniz olan akrep kadınına hediye arayışındaysanız, kutulu hediye seçimi daha asil ve şık bir görünüm sunacaktır. Siyah tasarlanmış bu kutunun içerisinde 6 farklı hediye içeriği bulunmaktadır. Kutunun içeriğinde 1 adet sonsuz temalı gümüş kolye bulunmaktadır. Aşkınızın sonsuzluğunu nitelendiren bu şık kolye sevgilinizin kalbinin üzerinde taşımasıyla daha da anlamlanacaktır. Bunun yanı sıra kutuda sevgilinizin ve sizin adınıza özel olarak tasarlanmış bir adet sevgili kitabı ve bir adet termos bulunmaktadır. Ayrıca sevgilinizin masasının üzerinde saklayabileceği aşkınızdan bir anı olan fotoğraf çerçevesi bulunmaktadır. Kutunun diğer ürünleri ise; el ısıtıcısı kalp ve bitki çayıdır. Son derece anlamlı ve ince detaylandırılmış bu hediye sevgilinizi mutlu edebilmek adına adeta biçilmiş bir kaftandır. 

3- Şifreli Kasa Kumbara

akrep burcu kadına hediye

Oldukça tutumlu akrep burcu kadınına hediye fikirleri arasında kuşkusuz kumbara bulunmaktadır. Kumbaralar dilediğiniz parayı atarak birikim yapabileceğiniz eşyalardan biridir. Şifreli olarak tasarlanmış olan bu kumbara yalnızca şifre ile açılabileceği için son derece gizli ve güvenlidir. Şifresi girildikten sonra anahtarı sağa doğru çevrilerek kasa kumbara açılabilir. Farklı tasarımı sayesinde yalnızca kumbara olarak değil, dekoratif bir obje olarak da kullanımı mümkündür.  

4- Dekoratif Fotoğraf Baskılı Yastık

kişiye özel yastık

Özellikle son yıllarda yastıklar dekoratif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Farklı tasarımlara sahip olan yastıklarda teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte baskılı ürünler ortaya çıkmıştır. Fotoğraf baskısı ve romantik bir nottan oluşan bu yastık akrep burcu kadınına evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilir. Bu yastık fotoğrafların görünebilir olması açısından yalnızca beyaz renkte tercih edilebilmektedir. Kare şeklinde tasarlanan bu yastığa 5 farklı fotoğraf seçimi yapılabilir. Bunun yanı sıra eşinize yıl dönümü ile ilgili vermek istediğiniz mesaj ve ikinizin ismini de bu yastığa bastırabilmeniz mümkündür. Kaliteli ve kalıcı baskısı sayesinde yıkandığında dahi çıkmadan uzun yıllar kalacaktır. Oldukça anlamlı olan bu hediye aşkınızı ölümsüz kılabilmek için ideal bir hediye seçimi olacaktır.     

5- Kar Tanesi ve Yonca Yapraklı İsimli Kolye

akrep burcu kadına hediye

Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında kolyeler bulunmaktadır. 14 ayar altın kaplama olan bu ürün hediye alacağınız kişinin kendini değerli ve özel hissetmesi için ideal bir hediye olacaktır. Eşinize, annenize ya da sevdiğiniz bir yakınınıza alacağınız bu kolyede 4 farklı isim yazdırabilir. Lazer çizim teknolojisi ile yazılan bu isimler ömür boyu kalıcılık sağlar. Zincirinde kullanılan kar detayları ise kolyenin daha zarif görünmesini sağlamaktadır. Şansı temsil ettiğine inanılan yonca kolye eşsiz görünümü ile karşınızdaki kişiyi mest edecek.     

6- Mükemmel Annem Hediye Sepeti

akrep burcu kadına hediye

Bu hediye özellikle akrep burcu kadınına anneler günü hediyesi için alternatif bir hediye olabilir. Hayatımızın merkezi olan annelerimiz için alacağımız ürünün sevgimizle bir ölçütü olamayacak olsa da, onu mutlu edebilmenin ve değerli olduğunu hissettirebilmenin en güzel yolu hediye seçimi olacaktır.  Bu sepetin içerisinde bir adet gerçek inciden yapılmış gümüş kafes kolye bulunmaktadır. Bunun yanı sıra annenize ya da eşinize olan duygularınızı yansıtan 100 farklı kalpli not içeriği bulunmaktadır.  Mükemmel annem hediye sepeti içerisinde öne çıkan diğer anlamlı ürünler ise plaket ve ‘’Seni Seviyorum’’ yazılı kalpli yastıktır. Sepetin içerisinde bulunan plaket kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Ayrıca plaketinin üzerinde bulunan notu kişisel olarak da oluşturabilmeniz mümkündür.      

7- Aşkımıza Dair Hediye Kutusu

Aşkımıza Dair Herşey Hediye Sepeti

Burca göre hediyeler kategorisinde öne çıkan hediyelerden bir tanesi de ‘’Aşkımıza Dair Hediye Kutusu’’ konseptidir. Sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz bu kutuda 4 farklı hediye içeriği bulunmaktadır. Öne çıkan hediyelerden bir tanesi ise, 100 dilde seni seviyorum kutusudur. Tam 100 dile ait seni seviyorum çevirisi bulunan bu minik kutu sevgilinize ya da eşinize duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kutuda bize dair her şey adlı şık tasarlanmış bir defter bulunmaktadır. 96 sayfadan oluşan bu defterin bir tarafında sevimli figür tasarımları bulunurken bir tarafında yazı yazabileceğiniz anlamlı kategoriler bulunmaktadır. Aşkımıza dair hediye kutusunda bir adet pelüş ayıcık ve kalpli pofuduk yastık hediyeleri de bulunmaktadır. Son derece anlamlı ve detaylı içeriğe sahip bu hediye karşınızdaki kişinin size bir kez daha aşık olmasını sağlayacak niteliktedir.      

8- Kişiye Özel Harita Tablo

akrep burcu kadına hediye

Aralarında mesafe bulunan çiftlere özel tasarlanmış bu tablo hediye önerileri arasında bulunmaktadır. Bu tabloda sizin ve sevgilinizin yaşadığı yere temsili olarak fotoğraf baskılarınız kullanılmıştır. İki şehir arasındaki yolun kesiştirildiği bu eşsiz tablo canlı renklerden oluşturulmuştur. Baskı kalitesi sayesinde yıllarca saklayabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle hasretini çektiğiniz sevgiliniz ya da eşinize olan özleminizi ifade edebilmesi adına son derece anlamlı bir hediye içeriğine sahiptir.

bayana hediye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.