sadsad x
asdasd
Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Akrepler, büyük bir kişisel çekiciliğe ve güçlü ikna güçlerine ve hatta başkaları üzerinde baskı kurma yeteneğine sahiptir. İradeleri güçlüdür ve hedeflerine ulaşma yolunda hiçbir şeyin önüne geçmesine izin vermezler. Hayatta acı çekebilirler ama çektikleri acılar önemli kişisel dönüşümlere yol açar. Grup dinamikleri ve halkla çalışma konularında bilgilidirler. Akrepler, diğer insanların güdülerini yargılamada kurnazdır ve özel bilgilerini kendi lehlerine kullanmaya istekli olabilirler. Kendi yüksek doğaları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için kendi sorunları üzerinde çalışırken bazen insanları manipüle edebilseler de, kendilerini ve çevrelerindeki toplumu dönüştürerek yozlaşmış bir şifacının karizmatik gücünü üstlenebilirler. Akrep burcu kadınına hediye alırken ürünün içeriğinden ziyade anlamının büyük olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Duyguları mantığından daha ağır basan akrep kadınları aşka, sevgiye, dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirler. Ayrıca akrep kadınları yalnızca özel günlerde değil, yılın herhangi bir gününde de hatırlanmak ve önemsenmek isteyecektir. Bu nedenle anlamlı ve düşünceli hediye seçmeniz onun çok mutlu olmasına, kendini değerli ve özel hissetmesine neden olacaktır. Kadınların ilgi alanlarının oldukça geniş olması nedeniyle birçok hediye alternatifine kolayca ulaşabilmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Kadına Hediye Ne alınır

Gereksiz hediyeler arasında dikkatiniz fazlasıyla dağıldıysa, Akrep burcu için en iyi hediyenin ne olduğunu size tüm yönleri ile anlatacağız. Aşağıdaki önerilerimizi kontrol edin! Bir Akrep kadını için bir yazarın sanat eserini veya en sevdiği içeceği seçin ve bir Akrep burcuna özel kadını için spa, güzel aksesuarlara ve sofistike hediyelerle bahse girebilirsiniz. Akrep insanları ince detayları sevdiği için hediyeniz için doğru ambalajı seçmeyi de unutmayın.

Kişiye Özel Fotoğraflı Dekoratif Ay Lamba

akrep burcuna hediye ne alınır

Harika bir doğum günü hediyesi olacağı dekoratif ay lambaya ait resiminden bile hemen kendisini gösteriyor. Bunu da dekoratif ay lambayla sağlayabilirsiniz. Tembelliği bir kenara bırakalım ve sevdikleriniz için zaman kaybetmeden bu güzel hediyenin sipariş aşamasına geçelim. Türkiye'nin en geniş kapsamlı hediye fikirleri sitesi Hediyemen'sen sizler için oluşturulmuş şahane doğum günü hediye fikirleri var. Akrep burcu kadın için doğum günü hediyeleri arasında en iyi seçiminiz kişiye özel fotoğraflı dekoratif ay lamba olabilir. Üstelik seçili ürünlerde aynı gün kargo yapılması da ayrı bir güzellik olsa gerek. Size özel hazırlanacak ay lamba ile eviniz son derece ışıl ışıl olacak. Akrep burcu bir kadına özel olması bu orijinal lambayı oldukça değerli ve anlamlı kılacaktır. Akrep burcu bir kadına sevgi mesajlarınızı ay lambayla iletebilirsiniz. Hediyemen ile kişiye özel dekoratif ay led lamba alış verişi yapmak hem eğlenceli, hem de çok karlı. Ayrıca kişiye özel fotoğraflı dekoratif ay lamba, dışında doğum gününe özel olarak akrep burcu bir kadına hazırlatabileceğiniz bir dolu hediye çeşitliliği var.

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

akrep burcuna hediye ne alınır

Akrep kadınına doğum gününde ne hediye alınmalı diye düşünüyorsanız size küçük bir tüyo verelim. Çoğu kimsenin tercih edip deneyimlediği hediyelerden olan sürpriz ışıklı kalp pano, eminiz ki sevdiğinizi çok mutlu edecektir. Bu harika armağanla akrep burcu bir kadına yapacağınız doğum günü sürpriziniz olay olacak. Sevgili akrep burcu kadına bu kalp panoyla yaşatacağınız heyecan kesinlikle tarifsiz olacak. Hediyemen bu kez de sizlere oldukça ideal bir hediye olan kişiye özel led ışıklı kalp pano ile merhaba demek istedi. Bu sürpriz ışıklı kalp panoyu beğendiyseniz, ışıklı kalp pano resmine tıklayarak ışıklı kalp pano hakkında açıklamaları görebilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz. Sevindirmenin adresi Hediyemen'den sizlere bir dolu güzel sürpriz hediyeler sunuluyor. Kişiye özel led ışıklı kalp pano, güzel bir hediyeden beklediğiniz tüm ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verebilecek özellikte.

Fotoğraflı Otantik Resim Çerçevesi

akrep burcuna hediye ne alınır

Etkileyici hediye denildiğinde bundan sonra ilk akıllara gelecek olan hediye fotoğraflı otantik resim çerçevesi olacak. Fotoğraflı otantik resim çerçevesi, şimdi tam da şu anda siparişiniz için start almayı bekliyor. Artık bu hediye sayesinde doğum günü hediye sayfalarını gezinirken nerede benim küçük hediyem diye sızlanmanıza gerek kalmayacak. Tasarımı göz okşayıcı olan bu dekoratif fotoğraflı otantik resim çerçevesini akrep burcu bir kadına aldığınızda ne kadar güzel doğum günü hediyesi beğendiğinizi fark ediyor olacaksınız. Dekoratif bir hediye olarak sevdikleriniz için tercih edeceğiniz fotoğraflı otantik resim çerçevesi ihtişamlı tasarımı sayesinde her zaman görülmeyi hak ediyor.

İsimli Melek Kanadı Kolye

akrep burcuna hediye ne alınır

Hem çok uygun hem de çok zarif modellerden birini seçerek alacağınız kişiye özel hale getirebilirsiniz. %100 sevdikleriniz için güzel ve etkileyici bir seçim. O zaman hadi bu doğum gününde kişiye özel burcu kadın sevdiğinizi şaşırtın ve ona bu kişiye özel zarif bir hediye linke tıklayarak satın alın. Sizler de ürün kişiselleştirme yaparak kişiye özel hediyeyi uygun fiyata bir hediye olarak satın alabileceksiniz. Akrep burcu kadına doğum gününde ne tür hediyeler alınabileceği konusunda, sitemizde yer alan tasarım melek kanadı kolye çeşitlerimizi inceleyebilir, bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. Kalbi de yüzü kadar temiz olan melek kalpli akrep burcu bir kadına ancak böylesi bir kolye yakışır. Akrep burcu kadına doğum günü hediyesi için kişiye özel melek kanadı kolye ideal bir seçimdir. Mutluluk bankası Hediyemen'de sevdiklerinizi sevindirecek bir dolu melek kanadı kolye modeli sizleri bekliyor. Özellikle sevdiklerimize ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız size kolay bir seçenek olarak bu melek kanadı kolye önerilmektedir.

Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası

akrep burcuna hediye ne alınır

Akrep burcu bir kadına doğum gününde hayatının en büyük hediye mutluluğunu yaşatmaya hazır mısınız? Nostaljik gaz lambayı seçmiş olmakla doğum gününde sevdikleriniz için yapabileceğiniz en güzel jesti ve en önemli hamleyi böylelikle yapmış olacaksınız. Standart dışı bir hediye olarak beğeninize sunduğumuz bu nostaljik nostaljik gaz lambayla hayatınızdaki en özel insan olan akrep burcu bir kadına şimdiye kadar aldığı sıradan ve sıkıcı hediyeleri unutturun. Akrep burcu kadına hediye fikirleri düşünürken, kendisine özel düşünülmüş tasarım hediyeleri göz önünde tutmanızda yarar var diye düşünüyoruz. Örneğin bu nostaljik gaz led lamba sadece akrep burcu bir kadının için özel şekilde hazırlanacak. Kişiye özel nostaljik gaz lambası, sevginizi hatırlatabileceğiniz orijinal bir hediye. Sevdiklerimize bütçeme uygun doğum günü hediyesi ne alabilirim? Bu tarz kafa karıştırıcı soruların cevapları kişiye özel nostaljik gaz lambayla son buluyor.

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

akrep burcuna hediye ne alınır

Sevgili kişiye özel burcundaki kadının ihtiyaç ve beğenilerinden yola çıkarak ona özel bir doğum günü hediyesi seçmeyi deneyebilirsiniz. Doğum günü anısının en değerli parçası kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar olacak bize göre. Kişiye özel burcundaki kadının yaşamınızdaki önemini ve neden onu bu kadar özel bir insan olarak gördüğünüzü ifade etmenizde size yardımcı olacak kişiye özel kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar aynı zamanda şık sunumuyla da kişiye özel burcundaki kadının kalbini fethetmenizi sağlayacak. Doğum gününde sevdikleriniz için sıra dışı bir sürpriz aktivitesi planlamadan önce bu sayfamızdaki tatlı mı tatlı çikolataya detaylıca bir göz atmalısınız. Kişiye özel çikolatalar tüm özel günler için tercih edilen hediyelerdendir. Çikolatalarla sevdiklerinize başarı dileklerinizi iletebilir, geçmiş olsun dileklerinizi iletebilir hatta onların en özel günlerini enfes çikolata lezzetleri ile tebrik edebilirsiniz.

İsme Özel Aşk Bahçesi

akrep burcu kadına hediye

Her kadın gibi bu burçtaki kadınların favori ürünleri arasında da mini bahçe hediyeleri bulunmaktadır.  Bu nedenle bu aşk konseptli mini bahçeyi akrep burcu kadınına sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Çukur tabak görünümünde fanusu bulunan bu üründe sevgili figürleri hoş bir tema ile oluşturulmuştur. Çok sevimli ve romantik bir görünüme sahip bu bahçe kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.  Yapay olan bu üründeki objeler suya dayanıklı olan akrilik malzemeden yapılması nedeniyle kalıcı bir şekilde her durumda saklanabilir. Tebeşirle yazılmış görünüme sahip tabelaya sizin ve sevgilinizin ismini yazdırarak hayatınızın kadınına çok romantik bir hediye verebilirsiniz.    

Biricik Sevgilim Konsept Kutusu

akrep burcu kadına hediye

Sevgiliniz olan akrep kadınına hediye arayışındaysanız, kutulu hediye seçimi daha asil ve şık bir görünüm sunacaktır. Siyah tasarlanmış bu kutunun içerisinde 6 farklı hediye içeriği bulunmaktadır. Kutunun içeriğinde 1 adet sonsuz temalı gümüş kolye bulunmaktadır. Aşkınızın sonsuzluğunu nitelendiren bu şık kolye sevgilinizin kalbinin üzerinde taşımasıyla daha da anlamlanacaktır. Bunun yanı sıra kutuda sevgilinizin ve sizin adınıza özel olarak tasarlanmış bir adet sevgili kitabı ve bir adet termos bulunmaktadır. Ayrıca sevgilinizin masasının üzerinde saklayabileceği aşkınızdan bir anı olan fotoğraf çerçevesi bulunmaktadır. Kutunun diğer ürünleri ise; el ısıtıcısı kalp ve bitki çayıdır. Son derece anlamlı ve ince detaylandırılmış bu hediye sevgilinizi mutlu edebilmek adına adeta biçilmiş bir kaftandır. 

Şifreli Kasa Kumbara

akrep burcu kadına hediye

Oldukça tutumlu akrep burcu kadınına hediye fikirleri arasında kuşkusuz kumbara bulunmaktadır. Kumbaralar dilediğiniz parayı atarak birikim yapabileceğiniz eşyalardan biridir. Şifreli olarak tasarlanmış olan bu kumbara yalnızca şifre ile açılabileceği için son derece gizli ve güvenlidir. Şifresi girildikten sonra anahtarı sağa doğru çevrilerek kasa kumbara açılabilir. Farklı tasarımı sayesinde yalnızca kumbara olarak değil, dekoratif bir obje olarak da kullanımı mümkündür.  

Dekoratif Fotoğraf Baskılı Yastık

kişiye özel yastık

Özellikle son yıllarda yastıklar dekoratif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Farklı tasarımlara sahip olan yastıklarda teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte baskılı ürünler ortaya çıkmıştır. Fotoğraf baskısı ve romantik bir nottan oluşan bu yastık akrep burcu kadınına evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilir. Bu yastık fotoğrafların görünebilir olması açısından yalnızca beyaz renkte tercih edilebilmektedir. Kare şeklinde tasarlanan bu yastığa 5 farklı fotoğraf seçimi yapılabilir. Bunun yanı sıra eşinize yıl dönümü ile ilgili vermek istediğiniz mesaj ve ikinizin ismini de bu yastığa bastırabilmeniz mümkündür. Kaliteli ve kalıcı baskısı sayesinde yıkandığında dahi çıkmadan uzun yıllar kalacaktır. Oldukça anlamlı olan bu hediye aşkınızı ölümsüz kılabilmek için ideal bir hediye seçimi olacaktır.     

Kar Tanesi ve Yonca Yapraklı İsimli Kolye

akrep burcu kadına hediye

Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında kolyeler bulunmaktadır. 14 ayar altın kaplama olan bu ürün hediye alacağınız kişinin kendini değerli ve özel hissetmesi için ideal bir hediye olacaktır. Eşinize, annenize ya da sevdiğiniz bir yakınınıza alacağınız bu kolyede 4 farklı isim yazdırabilir. Lazer çizim teknolojisi ile yazılan bu isimler ömür boyu kalıcılık sağlar. Zincirinde kullanılan kar detayları ise kolyenin daha zarif görünmesini sağlamaktadır. Şansı temsil ettiğine inanılan yonca kolye eşsiz görünümü ile karşınızdaki kişiyi mest edecek.     

Mükemmel Annem Hediye Sepeti

akrep burcu kadına hediye

Bu hediye özellikle akrep burcu kadınına anneler günü hediyesi için alternatif bir hediye olabilir. Hayatımızın merkezi olan annelerimiz için alacağımız ürünün sevgimizle bir ölçütü olamayacak olsa da, onu mutlu edebilmenin ve değerli olduğunu hissettirebilmenin en güzel yolu hediye seçimi olacaktır.  Bu sepetin içerisinde bir adet gerçek inciden yapılmış gümüş kafes kolye bulunmaktadır. Bunun yanı sıra annenize ya da eşinize olan duygularınızı yansıtan 100 farklı kalpli not içeriği bulunmaktadır.  Mükemmel annem hediye sepeti içerisinde öne çıkan diğer anlamlı ürünler ise plaket ve ‘’Seni Seviyorum’’ yazılı kalpli yastıktır. Sepetin içerisinde bulunan plaket kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Ayrıca plaketinin üzerinde bulunan notu kişisel olarak da oluşturabilmeniz mümkündür.      

Aşkımıza Dair Hediye Kutusu

Aşkımıza Dair Herşey Hediye Sepeti

Burca göre hediyeler kategorisinde öne çıkan hediyelerden bir tanesi de ‘’Aşkımıza Dair Hediye Kutusu’’ konseptidir. Sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz bu kutuda 4 farklı hediye içeriği bulunmaktadır. Öne çıkan hediyelerden bir tanesi ise, 100 dilde seni seviyorum kutusudur. Tam 100 dile ait seni seviyorum çevirisi bulunan bu minik kutu sevgilinize ya da eşinize duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kutuda bize dair her şey adlı şık tasarlanmış bir defter bulunmaktadır. 96 sayfadan oluşan bu defterin bir tarafında sevimli figür tasarımları bulunurken bir tarafında yazı yazabileceğiniz anlamlı kategoriler bulunmaktadır. Aşkımıza dair hediye kutusunda bir adet pelüş ayıcık ve kalpli pofuduk yastık hediyeleri de bulunmaktadır. Son derece anlamlı ve detaylı içeriğe sahip bu hediye karşınızdaki kişinin size bir kez daha aşık olmasını sağlayacak niteliktedir.      

Kişiye Özel Harita Tablo

akrep burcu kadına hediye

Aralarında mesafe bulunan çiftlere özel tasarlanmış bu tablo hediye önerileri arasında bulunmaktadır. Bu tabloda sizin ve sevgilinizin yaşadığı yere temsili olarak fotoğraf baskılarınız kullanılmıştır. İki şehir arasındaki yolun kesiştirildiği bu eşsiz tablo canlı renklerden oluşturulmuştur. Baskı kalitesi sayesinde yıllarca saklayabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle hasretini çektiğiniz sevgiliniz ya da eşinize olan özleminizi ifade edebilmesi adına son derece anlamlı bir hediye içeriğine sahiptir.

bayana hediye

Akrepler sürekli olarak iç çatışma yaşarlar. Akrepleri ileriye götüren duygudur, ancak bunu nasıl kontrol edeceğini bilemediğinden korkar, daha savunmasız hale gelir ve görünmez bir kabuğun içine saklanmak için acele eder. Bu tür değişkenlik, genellikle bu gizemli burçla bağlantı kurmaya çalışanları iter. Önündeki güçlü perdeyi kırmayı başardıysanız, Akrep'in sevgiye, tutkuya ve şefkate dayalı olumlu yanını kesinlikle bileceksiniz. Bu insanlar kendilerini yaptıkları işe inanılmaz kaptırırlar. Akrep sadık bir arkadaştır, ancak kendisine en az bir kez haksızlık edenleri kolayca affetme eğiliminde değildir. Akrep burcu kadınların özelliklerini sıraladıktan sonra şimdi Akrep burcu kadınlara doğum günü hediyesi veya Akrep burcu kadın için yılbaşı hediyesi ne alınır sorularına cevaplar arayacağız. Akrep burcu kadınlara bu listede güzel hediye fikirleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Akrep burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Akrep burcu bayan için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

1 -) Hediyelik İsimli Makyaj Aynası
2 -) Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası
3 -) Sevgiliye Doğum Günü Konsept Hediye Kutusu
4 -) Sevgiliye Hediye Video Gif Film Makinesi
5 -) İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi
6 -) Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Harf Işıklı Çerçeve
7 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Termos Bardak MUG
8 -) Kişiye Özel İkili Dekoratif Kanvas Tablo
9 -) Aşk Bize Benzer Karikatürlü Suluk
10 -) Kişiye Özel Öpüşen Çiftler Işıklı Yastık
11 -) Bayanlara Hediye İsimli Makyaj Aynası
12 -) Kadınlara Özel İsimli Çubuk Kolye
13 -) Kadınlar İçin İsme Özel Kupa Bardak
14 -) Sevgililere Özel Aşk Posteri
15 -) Kadın Sevgiliye Hediye Çubuk Anahtarlık

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.