sadsad x
asdasd
Koç Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Koç Burcu Kadına Hediye Fikirleri

21 Mart 2020

Koç burcu kadınına hediye seçerken son derece dikkatli olunması gerekecektir. Çünkü koç burcu kadınları çok detaycı ve gösterişli parçaları seven kadınlardır. Bu nedenle hediyenin yalnızca kendisine ait olacak kadar orijinal olmasını isterler. Koç burcu kadınları için hediyenin maddiyatından daha çok maneviyatı önemlidir. Bu nedenle daha anlamlı ve ince detaylara sahip hediye seçimleri tercih edebilirsiniz. Kişiye özel hediye içerikleri koç burcu kadınları için muhteşem bir seçim olacaktır. Kendi değerini ve farkını anlayabilecek koç burcu kadını bu hediyeler karşısında duygusal yapısını da açığa çıkartacaktır.

1- Kişiye Özel Mandallı Fotoğraf Baskılı Ağaç

koç burcu kadına hediye

Koç burcu kadınları hatıralarından oluşan hediyelere bayılırlar. Bu nedenle fotoğraflarının bulunduğu bu ağaç koç burcu bayana hediye olarak verilebilecek en ideal seçim olacaktır. Bu yapay ağaç pembe çiçekleri ile adeta yazı anımsatan bir güzelliğe sahiptir. İçerisine farklı 12 adet poloroid fotoğraf seçimi yapılabilir. Fotoğraflar dikey ya da yatay olarak seçilebileceklerdir. Mandal yardımı ile fotoğraflar ağaç dallarına tutturulur. Fotoğrafların baskı kalitesinin çok iyi olması sayesinde solma yapmadan uzun süre canlı bir şekilde kullanım sağlayacaktır. Masa üstü dekorasyonu için tercih edebileceğiniz bu şık hediye karşınızdaki kişinin kendini oldukça özel hissetmesine neden olacaktır.       

2- Kalpli Kutuda Fotoğraf Baskılı Çikolatalar

koç burcu kadına hediye

Çikolata kadınların en zayıf noktalarından biridir. Çoğu kadının bayıldığı yiyecekler arasında birinci sırayı kaptırmayan çikolatadan daha güzel bir hediye seçeneği olamayacaktır. Bunun yanı sıra bu hediyede kullanılan kalp detayı sevgiliyi anlatabilmenin en güzel figürü niteliğindedir. 24 adet sütlü çikolatan oluşan bu ürünün çikolatası lezzeti ile karşınızdaki kadını mest edecektir. Üst kısmına dilediğiniz fotoğrafı seçerek baskı oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra çikolata ambalajlarına ne için hediye aldığınıza dair anlamlı bir not eklemesi de yapabilirsiniz. Koç burcu kadınına doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi pek çok anlamlı gün içinde uygun bir hediye seçimi olacaktır.   

3- İsme Özel Termos Hediyesi

koç burcu kadına hediye

Koç kadınlarının büyük bir çoğunluğu spor ve yürüyüşten hoşlanan bireylerdir. Bu nedenle termos onların vazgeçilmez eşyaları arasındadır. Ancak kişiye özel hediye olarak tasarlanmış bu hediye diğer termosların pabucunu dama atacak niteliğe sahiptir. Bu termoslarda fotoğraf baskısı kullanabileceğiniz gibi, yalnızca şık tasarlanmış bir yazı stili tasarımı da tercih edebilirsiniz. Hediyenin termosu son derece kaliteli malzemeye sahip olup, ortalama 2-3 saat sıcak tutabilme kapasitesine sahiptir.

koç burcu kadına hediye

Baskı kalitesi canlı ve kaliteli olması sebebiyle solma yapmadan uzun süre kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra suyla temasını etkileyen şeffaf dış tasarımı sayesinde makineye atılarak kullanılabilmektedir. Koç burcu kadınına hediye fikirleri arasında bulunan bu ürün, hayatının her anında sizi anımsamasına neden olacaktır. 

4- Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

koç burcu kadına hediye

Koç kadınlarının en çok sevdiği şeylerden birisi kuşkusuz sevgi sözcükleridir. Çok sevildiğinin ve değer verildiğinin sürekli dile getirilmesi karşısında mest olan koç burcu kadınına evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu hediyeyi vermeniz çok mutlu olmasına neden olacaktır. Kalbinizdeki güzel duyguları sizin yerinize karşınızdaki kadına söyleyecek bu kartlar 50 adettir. Her kartta çizimler ve güzel sevgi sözcükleri tasarımı yer almaktadır. Yazı içeriğinin son derece romantik ve anlamlı olması sayesinde karşınızdaki kadın okurken size bir kez daha aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Kalitesi baskısı sayesinde uzun yıllar rengi solmadan saklanabilecek bu kartlar, sizin için hoş bir hatıra olarak ömür boyu kalacaktır.  

5- İşte Bizim Sevdamız Konsept Kutusu

koç burcu kadına hediye

Koç burcu kadınına yılbaşı hediyesi seçimi konusunda son derece kararsız olanlar için ‘’ İşte bizim sevdamız’’ konsept kutusunu önerebiliriz. Şık bir tasarım kutuya sahip bu hediye zarafetini dış görünüşü ile dahi fark ettirebilmektedir. Kutu içerisinde seçeceğiniz bir fotoğrafla yapılmış olan 10*15 çapında çerçeve bulunmaktadır. 

Ahşap Mühür Seti

Ayrıca kutu içerisinde sevgiliniz ile sizin isminizin yer alacağı sonsuzluk konseptli bir adet fincan ve kalpli mıknatıslı çay kaşığı bulunmaktadır. Kutu içerisinde aşkınızın temsili olan bir adet mini kalpli el ısıtıcısı ve mini kalpli yastık bulunmaktadır. Aşkınızın en güzel ve en anlamlı temsili olacak olan bu hediye, hayatınızın kadınını fazlası ile etkileyecektir. 

6- Nostaljik Hediyeler Sepeti

koç burcu kadına hediye

İlginç seçimleri çok seven koç burcuna hediye önerileri arasında nostaljik hediye sepeti bulunmaktadır. Çocukluğumuzda bayılarak yediğimiz leziz yiyeceklere ve eşyalara oluşan bu hediye karşımızdaki kişiyi çok eskiye götürecek niteliğe sahiptir. Bu kutunun içerisinde çocukluğumuzun vazgeçilmezleri arasında olan tetris, küp anahtarlık, kuş düdük, kaynana düdüğü, topaç, şaka yüzüğü, baloncuk, pervane, topaç gibi birçok oyuncak bulunmaktadır. Ayrıca kutuda çocukluğumuzun çikolatası olan 2 adet cino çikolata bulunmaktadır. Farklı ve anlamlı olması sayesinde bu hediye kutusu karşınızdaki kişiyi mest edecektir.

7- İsimli Melek Kanadı Kolye

koç burcu kadına hediye

Koç burcu kadınına anneler günü hediyesi arıyorsanız bu kolye bu tema için biçilmiş kaftan olacaktır. Takılar her yaştan kadının severek kullandığı aksesuarlar arasındadır. Melek kanadı kolyesi ise hem anlamlı oluşu ile hem de şıklığı ile göz kamaştıracaktır. Bu kolyenin dış ve iç kısım olarak ikili bir yapısı bulunmaktadır. Dış kısmı açılabilir olup tamamen siyah ve beyaz renkte taş detayları ile süslenmiştir. Kolyenin iç kısmına ise alacağınız kişinin ismi yazılmaktadır.

koç burcu kadına hediye

Alacağınız kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise, sizin isminizi de yazdırabilmeniz mümkündür. Lazer teknolojisi ile çizilerek yaptırılması nedeniyle ömür boyu silinmeden kalacaktır. 9,25 gümüş olan bu kolye uzun süre kararma yapmaz. Taşlarının düşme olasılığı bulunmayan bu şık hediye anneler gününde tercih edilebileceği gibi, tüm özel günlerde karşınızdaki kişiyi özel ve değerli hissettirebilmek içinde seçilebilir.

bayana doğum günü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.