sadsad x
asdasd
Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Aslan burcu özellikleri arasında cömertlik, fedakarlık, organizasyon yeteneği, yaratıcılık, üstünlük vardır. Ancak tolerans gösterememe, sabit fikirlilik, kendini beğenmişlik gibi olumsuz özellikleri de vardır. Bir aslan burcu her zaman önderdir. Her zaman ön planda ve odak noktasında olmak isterler. Oldukça etkileyici, güler yüzlü, yardımsever ve havalıdırlar. Aynı zamanda organizasyon yetenekleri çok gelişmiştir. Sabırlarının taştığı ana kadar olgun bir şekilde davranan aslan burcu, sonrasında oldukça sert ve yine dürüstçe tepki verirler. Gururlarına çok düşkündür. Övünmeyi çok severler. Aynı zamanda inatçıdırlar. Genel olarak Yay, Koç ve Kova burçlarıyla uyumlu olan aslan burcu; Akrep, Oğlak ve Yengeç burçlarıyla pek anlaşamamaktadır. 

ASLAN BURCU YÜKSELENİ

aslan burcu özellikleri

Aslan burcu yükseleni olanlar, sevecen ve neşeli insanlardır. Saygı görmek onlar için önemlidir. İdealistlerdir. Çalışkandırlar ve yaşam kalitesine önem verirler. Fazlasıyla gururlu ve birçok konuda yeteneklilerdir. Davranışları ve tavırları gösterişlidir. Ancak bu üzerlerinde asla yapmacık veya samimiyetsiz durmaz. Her vakit eli açıktır, etrafındakiler yardımcı olmayı severler. Bir anda sinirlenip bir anda sakinleşirler. 

ASLAN BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

 aslan burcu özellikleri

Aslan burcu kadını özellikleri arasında özgüvenli, cesur, iyi kalpli ve dürüstlüğe önem veren bir yapıya sahip olması ön plandadır. Yalan söylenildiğini anladığı anda oradan ve o kişiden uzaklaşacaktır. Hoş sohbetli, canlı ve her daim neşelidir. Farklı görünür ve bunu sever. Her zaman dikkat çeken bir dış görünümü vardır. Farklı kişiliklerle tanışmaktan keyif alır. Fakat onları dikkatlice seçer. İyi niyetinin kurbanı olmak istemez. Bağımsızlığına düşkün aslan burcu kadını kısıtlanmayı hiç sevmez. Kendine güveni tamdır. Oldukça gururludur.

aslan burcu kadın için hediye

Çalışmayı sever ve başarılıdır. Para biriktirme konusunda pek başarılı değildir. Alışverişe para harcar. Süse ve giyime önem verir. Zevkli ve en iyi olanı arar. Evine ve eşine bağlı, sadıktır. Çocuklarına da aynı şekilde düşkün olacaktır. Disiplinli bir tavır sergileyecektir. Fakat aynı zamanda onları her zaman koruyup kollayacaktır. Duygusal ve romantiktir. Lüks yaşamı severler. Gece hayatını severler. Saçlarına fazlasıyla düşkündür. Her zaman bakımlı ve alımlıdırlar. Gittikleri her yerde dikkatleri üzerlerine çekerler. Bunun da her zaman farkındadırlar. 

ASLAN BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

aslan burcu özellikleri

Aslan burcu erkeği özellikleri denilince ilk akla gelen romantik bir aşık olmasıdır. Sahiplenicidir, sevdiği kişiyi her daim korur, kollar. Çok iyi bir konuşmacıdır. Kendilerini girdikleri ortamlarda belli ederler. İlgi çeken biri olduklarının farkındadır. İlgi görmek onlar için fazlasıyla önemlidir. Karşı cinsten de ilgi ve alaka bekler.  İltifatlardan ve şımartılmaktan çok hoşlanır. Siniri çabuk geçer fakat kindar değildir. Aslan burcu erkeği, her zaman neşeli halleriyle aranan kişidir. Gezmeyi, aktiviteleri, eğlenmeyi çok sever. Lüksü severler. Popülerdir. İş hayatında sorumluluktan kaçmazlar. Detaylara önem verirler. İş dışında da dostlarının sorunlarına çözümler üretmek konusunda başarılıdır.

aslan burcu sevgiliye hediye

Mükemmelliyetçi yapılarının çocuklarında da olması için çalışırlar. Çok iyi bir baba olmanın bütün gerekliliklerine sahiptir. Onlarla oyun oynamayı, eğlenmeyi sever. Çocuklarının başarısıyla övünür ve bu başarılarını abartarak anlatmaktan asla kaçınmazlar. Sadık bir eştir. Evine ve ailesine düşkün ve bağlıdır. Para konusunda da temkinli davranmayı tercih eder. Her türlü duruma hazırlıklı olmak ister, tasarruf yapmayı tercih eder. 

ASLAN BURCU HAFTALIK

aslan burcu özellikleri

Aslan burcu haftalık yorumunda, bu hafta iyimserlik ve pozitiflik etrafınızı saracak ve her zamanki gibi yine popüler hale geleceksiniz. Ancak partneriniz geçmişe takılıysa bu sizi rahatsız edecektir. Ancak yine de alınganlık göstermeyip hoşgörü ile yaklaşacaksınız. Sürpriz haberler size gelecek ve şanslı bir hafta olacak. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

BAYAN SEVGİLİYE HEDİYE

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.