sadsad x
asdasd
Asosyallere Hediye Önerileri

Asosyallere Hediye Önerileri

10 Nisan 2020

Dışarı çıkmıyor, insan içine karışmıyor, kimseyle doğru düzgün iki kelime laf etmiyor, kafasını okuduğu kitaptan ya da oynadığı oyundan kaldırmıyor dediğiniz arkadaşınız için hediye almaya karar verdiğinizde, ne alacağınıza karar vermek epey zor olmalı. Bu durumu kolaylaştırmak adına, asosyallere hediye önerileri konusunu ele aldık ve sizi bu uğraştan kurtaracak birkaç fikir derledik.

1-Battaniye

asosyallere hediye fikirleri

Asosyallere hediye fikirleri konusunda en iyi seçenek, güzel, sıcacık ve yumuşak bir battaniyedir. Kitap okurken üzerlerine alabilir, film izlerken içinde kaybolabilirler. Bu da battaniye seçeneğini asosyal insanlar için vazgeçilmez bir hediye çeşidi yapar. 

2-Kupa

asosyallere hediye fikirleri

Kişiye özel hediye olsun, bilindik, güzel olsun ama baktıkça da beni hatırlasın diyorsanız, her an ellerinde sizin aldığınız hediyeyi taşıyacakları bir seçenek var. Kahve kupası! Evet, asosyal insanlar çay ya da kahveyi büyük kupalarda içmeyi tercih edebiliyorlar ve bu durum, sizler için basit ama akılda kalıcı bir hediye seçeneği yaratıyor. Ayrıca isterseniz, kupanın üzerine yazı yazdırabilir ya da resim eklemesi de yaptırabilirsiniz. 

3-Kendi Ellerinizle Yapın!

asosyallere hediye fikirleri

Satın alınabilecek pek çok hediye seçeneği var tabi ki. Ama her zaman herkes için belki de en güzeli el yapımı hediye çeşitleridir. Hediyenin nasıl olduğundan ziyade,düşünülüp el emeği verilerek yapılmış olması konusu, insanlarda güzel duygular uyandırmaktadır. Özellikle arkadaş çevresinde pek kimse bulunmayan asosyal kişiler için, el yapımı hediyeler belki de çok daha kıymetlidir. Bir bileklik, kolye ya da el yapımı bir anahtarlık, asosyal kişiler için çok kıymetli bir hediye ve sonrasında da kıymetli bir anıya dönüşebilir. 

4-Kitap

asosyallere hediye fikirleri

Asosyaller için, hediye önerileri konusunda, kitaplar ile devam edebiliriz. Dışarıda ya da insanlarla vakit geçirmekten pek hoşlanmayan evcimen insanlar için, kitaplar oldukça güzel ve çeşitleri bakımından oldukça da zengin bir hediye kategorisidir. Arkadaşınıza, favori kitabınızın eski bir basımını alabileceğiniz gibi, meraklı olduğunu bildiğiniz özel bir alan varsa buna yönelik kitap setlerinden de hediye seçebilirsiniz. Sessiz ve huzurlu vakit geçirmeyi tercih eden insanlar için, kitaptan daha iyi bir hediye yoktur! 

5-Hediye Kutusu

asosyallere hediye fikirleri

Asosyallere hediye fikirleri konusunda bir başka önerimiz ise, çok çeşitli hediye kutuları. Evet, paketlemesini kendiniz yapacağınız istediğiniz boy bir hediye kutusunun içini, asosyal arkadaşınızın sevdiği şeylerle doldurabilirsiniz. Örneğin favori çikolatası, favori içeceği ile bir abur cubur kutusu hazırlayabileceğiniz gibi, tiryaki olan arkadaşınıza farklı çay çeşitlerini bir araya getirerek çay kutusu ya da kahve sever arkadaşınıza aynı şekilde farklı kahveler ile bir kahve kutusu hazırlayabilirsiniz. Kutunun içeriği tamamen size kalmış! 

6- Biraz Farklı Olalım!

asosyallere hediye fikirleri

Diğerlerinden farklı olsun, ben ilginç hediye fikri arıyorum derseniz, size son önerimiz olan tişörtlerden bahsedelim. Evet. Bunun adı “Beni Yalnız Bırakın Tişörtü” Bu tişörtü hediye edebilmek için yapmanız gereken, seçtiğiniz herhangi bir renkteki en büyük boy tişörtü almak ve üzerine yazı baskısı yaptırabileceğiniz herhangi bir yere götürmek. Ardından üzerine “Bu Benim -Beni Yalnız Bırakın- Tişörtüm” veya buna benzer bir tarzda bir yazı yazdırın ve zevkinize göre paketleyin. İlginç, esprili ve sevimli bir hediye fikri değil mi? Ayrıca yazıları çok farklı yazılarla değiştirerek daha farklı tasarımlar da yapabilirsiniz. Mümkün olduğunca büyük boy olması, rahatına düşkün asosyal arkadaşlarınız için harika olacaktır!

erkeklere hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.