sadsad x
asdasd
Babaya Hediye Kutusu Hazırlama

Babaya Hediye Kutusu Hazırlama

15 Haziran 2020

Babanıza bir hediye almayı düşünüyorsunuz ama bunu daha özenli, daha gösterişli bir şekilde sunmak istiyorsunuz? O halde size gerekli olan öncelik harika bir hediye paketi ya da hediye kutusu hazırlamak olacaktır. Aldığınız hediyeyi içine koyabileceğiniz ve babanıza hediye edebileceğiniz bu el emeği hediye paketleri babanızı çok ama çok sevindirecek. Oldukça şık ve aynı zamanda komik olan bu poşetler ile ister babalar günü kutlaması yapın, ister babanızın doğum günü kutlamasını yapın. Yapımı oldukça komik olan el yapımı hediye kutusu aynı zamanda sizi oyalayacak ve zevk almanızı sağlayacak bir çalışma olacak. Yalnız şunu itiraf etmeliyiz ki, babanıza yaptığınız bu jestten sonra anneler günü içinde bu tarz bir sürpriz yapmanız şart olacaktır. Evde birçok hediye yapabilirsiniz. Hediye işi beni biraz zorlayabilir o yüzden hediyemizi hazır alıp, hediye sunumunu el emeğim ile yapmak istiyorum derseniz bu önerilerimiz sizler için olacak. Babanıza özel hediye paketini yapmak ise oldukça kolay ve zevkli. O halde hemen bir an önce yapımına başlayalım ne dersiniz?

babaya hediye kutusu hazırlama

Babalar günü hediye Kutusu hazırlama

Malzemeler:

** 2 adet düz renk kağıttan ya da kartondan poşet

** Bir adet renkli ya da desenli kalın karton

** Bir adet yapıştırıcı

İpucu: poşetinizi seçerken hediyenizin boyunu es geçmeyiniz. Birçok farklı boyutta ham, işlenmemiş kağıt ya da karton poşet bulabilirsiniz.

babaya el yapımı hediye kutusu hazırlama

Yapılışı:

Poşetin hali hazırda kulpu ya da sapı varsa dikkatli bir şekilde kesiniz. Daha sonra hediyenizi içine koyduktan sonra görselde ki gibi yaka kısmını hazırlayınız. Diğer kartondan yatak bir şekilde kesim yaparak yaka gibi oluşturup poşetin en üstüne yapıştırabilirsiniz. Orta kısmını üçgen gibi boş bırakmayı unutmayınız. Sonrasında ise renkli kartonunuzdan kravat şeklinde bir kesim yaparak üçgen olan kısmını içine gelecek şekilde yapıştırınız.

babaya hediye kutusu yapma

İşte karşınızda da da dan… İşte yapımı bu kadar basit olan hediyelik poşeti artık bitirdiniz. Babanıza özel tasarımı ile vereceğiniz bu sunum onu çok şaşırtacak. Üstelik bunu sizin el emeğiniz ile yaptığınızı öğrendiği anda hediyenin anlamı daha da artacaktır diye düşünüyoruz. 

Saplı hediye poşetlerini süsleme

babaya el emeği hediye kutusu

Babalar günü temalı hediyelik poşetlerimizin biraz daha sade ve basit tasarımını isteyenler için de önerilerimiz var elbette. Bu babalar günü hediye paketini aynı zamanda varsa çocuklarınız ile de hazırlayabilirsiniz. Hem güzel bir aktivite yapmış olacak hem de çocuk baba aşkını daha da güçlendirmiş olacaksınız.

Malzemeler

** Saplı düz renkli kağıt karton poşet

** Renkli kartonlar

** Puantiyeli kurdele

** 3 adet düğme

** Yapıştırıcı

Yapılışı:

babaya hediye kutusu yapımı

Direk aldığınız düz kağıt poşetin her iki yanına kurdelenizden keserek yapıştırınız. Sonrasında fiyonk şeklinde kestiğiniz kartonunuzu poşetin en üst kısmına yapıştırınız. Orta kısmına da düğmeleri yapıştırarak hoş bir tasarım elde edebilirsiniz. Babalar için el emeği ürünler daha anlamlı ve özel olacaktır. Babanız bu poşeti bile atmaya asla kıyamayacak. Hatta belki de paranızla aldığınız hediyeden bile daha anlamlı daha özel olacaktır ne dersiniz?

El emeği babalar günü hediye kutusu hazırlamak

babaya hediye kutusu yapma

Hediyemi kutu içinde vermem gerekiyor diyorsanız o halde bir de süslü bir kutu hazırlayalım ne dersiniz? Babalara özel hediye kutusu hazırlamak için gerekli olanlar çok daha az. Yapacağınız ufacık bir detay hediyenizin görselliğini hemen arttıracaktır.

Malzemeler:

** Renkli kalın ipler

** Renkli bir adet karton

Yapılışı:

babaya el yapımı hediye kutusu

Hediye paketinizin yani hediye kutunuzun üzerini renk renk aldığınız ipler ile sarıp sarmalayınız. Birkaç kat sardıktan sonra orta kısmından bir fiyonk yaparak hediye kutunuzu paketleyin. Sonrasında ise orta kısmında ki kurdeleye, kartondan bir kravat şekli keserek geçiniriz. Ufak detaylı ama oldukça güçlü görseli olan hediye kutusu olacaktır.

Hoş Sunumlu Babaya Özel Hediye Kutusu Yapımı

babaya hediye kutusu

Harika kutular ya da poşetler hazırladınız ama ya içine koyacağınız hediyeniz? İşte o anda da yardımınıza Hediyemen.com koşuyor. Sizler için en güzel babalar günü hediyelerini ya da babalara doğum günü hediyesi alternatiflerini sunuyorlar. Üstelik en ucuz babalar günü hediyesini de bulabilirsiniz, en görkemli babalar günü hediyesini de bulabilirsiniz. Aradığınız ya da aklınıza gelmeyecek birçok farklı hediye seçeneği tek tık ile elinizin altında olacak. Üstelik aynı gün kargo ile bu hediyeyi satın almak acaba kargo yetişir mi korkularınızı da yok ediyor olacak. O halde hediyenizi hemen sipariş edin ve hediye kutunuzu da şimdiden hazırlamaya başlayın deriz.

Babalar Günü Hediye Fikirleri için TIKLAYIN: https://www.hediyemen.com/babalar-gunu-hediyesi

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.