sadsad x
asdasd
Balık Burcu Erkeğe Hediye

Balık Burcu Erkeğe Hediye

22 Şubat 2018

İnanılmaz derecede derinden seven, romantik balık burcu erkeği ile sevgi ve sadakat üzerine kurulmuş bir aşk yaşayabilirisiniz. Aşkı asla hafife almaz, sıradanlaştırmaz. Güvenini kazandıysanız eğer yüreğini, ruhunu, tüm benliğini ilişkisine katar. Burç özelliklerine baktığımızda oldukça cömert, sadık, sevecen, hayalperest, manevi arayış ve duygusallık tam bir balık burcu göstergesidir. Duygusal olmasından dolayı sezgileri de oldukça kuvvetli bir burçtur. Karşı taraf ile telepati kurmakta asla zorlanmaz. Romantizm arayan kadınlar için inanılmaz bir âşıktır. Sevgilisi ya da eşini mutlu etmek için elinden geleni yapan balık erkeği sevdiği kadının ruhuna girer. Ama burada dikkat! Çok çabukta dikkati bir başka güzele kayabilir. Genellikle yengeç, akrep, boğa ve oğlak ile uyumu yakalayabilir.  Balık erkeği hediyeden çok onun için verilen emeğe, düşünceye dikkat eder. Kendini özel hissetmek ister. Hediyenin maddi boyutu, göz alıcılığı değil gerçek duygularla düşünerek tasarlanmış olması onu son derece mutlu eder.

Balık Burcundaki Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

balık burcu erkeğe hediye

Roma rakamları günümüzde matematikte aklın sınırlarını zorlayacak bir etkiye sahip olmasa da tarihi olaylarda çokça kullanılmaktadır. Romantik balık burcu erkeğine yıldönümü hediyesi verirken onu inanılmaz etkilemek istemez misiniz? Aşkınızın ilk tohumlarının atıldığı o özel gün. Hayatınızın onunla anlam kazandığı, özel olduğunuzu hissettiğiniz, çok sevdiğiniz, sevildiğiniz, ömrünüzün belki de dönüm noktası olduğu, sizi birbirinize getiren kader başlangıcınızın ilk günü. O gün yaşamınız boyunca ikiniz içinde doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerin tarihlerinden çok daha anlamlı ve özel olacaktır.

İsme Özel Kutusunda Şık Kehribar Tespih

balık burcu erkeğe hediye

Erkek sevgiliye çok yakışacak olan Roma Rakamlı 2’li Sevgili Bileklikleri iki taraf içinde özel bir tarih olan bu eşsiz günü sevgili bileklikleri üzerine roma rakamları ile yazdırarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu bileklikler balık burcu erkeği için gerçekten ince düşünülerek tasarlanmış bir armağan olacaktır. Kişiye özel bileklikler uzun yıllar kullanılabileceği gibi çiftlere özel olmasından dolayı en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Hem erkek hem bayan sevgili için 2 adet olarak hazırlanacak olan çiftlere özel bileklikler üzerine tanışma tarihiniz yahut sizin için özel olan tarihi roma rakamları ile paslanma çelik üzerine yazdırabilirsiniz.

Özel Çerçeve İçerisinde 2 Harfli Dekoratif Ürün

balık burcu erkeğe hediye

Balık burcu erkeğe alınacak hediyeler arasında kararsız kalmışken oldukça şık bir çerçeve içerisine en güzel, en özel anılarınızı sığdırmak ister misiniz? Birlikte tanıklık ettiğiniz o kadar çok anı ile doludur ki hayat. Bunların içinden tekrar tekrar hatırlamak istediğiniz hatta belki de tekrar tekrar yaşamak istediğiniz yaşanmışlıklarla dolu hafızanız. Bunlardan en eşsiz olan o anı hem her an göz önünde tutabilmek hem de bunu oldukça şık ve sade bir şekilde sergilemek istiyorsanız Sevgililere Özel Resimli Ve İsim Yazılı Çerçeveyi balık burcu erkek sevgiliye doğum günü hediyesi vererek ikiniz içinde çok değerli olan o günü unutulmaz hale getirin.

Spartalı Asker Karikatürlü Kupa Bardak

balık burcu erkeğe hediye

3D görünümüne sahip bu özel çerçeve içerisine en güzel fotoğrafınızı şirin mi şirin mandallarla çerçeve içindeki ipe asıyoruz. İsimleriniz özel lazer ahşap kesim ile 3 boyutlu hale getiriliyor. Ve tabii ki sevgiliye iletmek istediğiniz tamamen sizin hislerinizi yansıtacak olan mesajınızda lazer kesim ile pleksi üzerine kazıyarak ölümsüzleştiriyoruz.

Kişiye Özel Asker Künyesi

balık burcu erkeğe hediye

Asker sevgilinizin belki de hayatındaki en gururlu ve onurlu günü yaşayacağı yemin töreninde yanında olmak için şafak attıkça bir taraftan da her zaman kalbinizin, ruhunuzun onun yanında olduğunu hissettirecek anlam yüklü bir hediye arayışı içindesiniz. Balık burcu erkeğe sürpriz yaparken Kişiye Özel Metal Fotoğraflı Asker Künyesi ile o gün ve sonrasında kalbinin üstünden ayırmayacağı hatta bazen gözyaşlarının akmasına sebep olacak çok değerli ve hayatının en özel hediyesini vermiş olacaksınız.

Kişiye Özel Clipper Çakmak

balık burcu erkeğe hediye

Uzun geçen günler ardından hayalini kurduğunuz o güne yaklaşmanın heyecanı iki sevgiliyi de sarar. Bu bekleyişin ardından hayatının en önemli hatıralarından birinde yanında olmanın, kavuşmanın verdiği sabırsızlık ile belki de binlerce askerin arasından bulunur asker sevgili. Özlemle geçen günler kısa bir süre de olsa ikiniz içinde geride kalır. Kişiye Özel Metal Fotoğraflı Asker Künye sadece size özel hazırlanmaktadır. Üzerine bir adet fotoğraf ve tamamen sizin duygularınızı barındıran mesajınız ile onu uzakta da olsa özlediğinizi, sevginizi hissettirebileceksiniz.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

balık burcu erkeğe doğum günü hediyesi

Futbol ve romantizm birbirinden çok uzak iki kavram gibi görünse de erkek sevgili için bu iki kavram bir o kadar yakındır. Sevgiliniz koyu bir taraftar ise üzgünüm ilk aşkı takımıdır. Fanatik taraftar erkek sevgili ilişkisinden vazgeçebilir. Ama takımı ona hayal kırıklığı yaşatsa da ondan vazgeçmez. Hayatınızda böylesi fanatik bir sevgiliniz varsa, futbol mu? Ben mi? diyerek hiç riske girmeyin derim. 14 Şubat sevgililer gününden kadınların ve erkeklerin beklentileri çok çok farklıdır.

Taraftar Kupa Bardak

balık burcu erkeğe hediye

Erkek sevgiliye 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak takımının formasını hediye olarak sunmak emin olun ayaklarını yerden kesecektir. Siz de takım forması dışında ama yine futbol temalı hediye tercihim diyorsanız Sarı Kırmızı Yılın En İyi Taraftarı Plaketi bu renklere âşık balık burcu erkeğe sevgililer günü hediyesi olabilecek en ideal ve aradığınız hediye kesinlikle. Sarı kırmızı renklerle tamamen kişiye özel yılın en iyi taraftarı plaketi üzerine tasarlanacak olan fotoğrafınız ve mesajınız ile fanatik sevgilinize bu yılın en anlamlı hediyesini verebilirsiniz.

Uyumlu Çiftler Karikatürlü Kupa Bardak

balık burcu erkeğe hediye

Sevgili ya da eşiniz ile geçen aşk dolu özel günlerinizde bazen anlamlı, bazen üzüntülü bazen heyecanlı bazen de hayatınız boyunca hatırlayıp hatırlayıp gülümseyeceğiniz birçok anı biriktirdiniz. Keyifli vakit geçirebileceğiniz yan yana olmak istediğiniz farklı farklı birçok mekâna gittiniz. İlk buluşmanız da belki bi kahve ile başladı her şey. Kahve ile birlikte o ilk sohbetin tadı da bambaşkadır, tadı damağınızda kalır.

Kişiye Özel Şık Termos Bardak

balık burcu erkeğe hediye

Hatta bitmesini istemediğiniz zamanın çabucak akıp gittiği anlarda farkında olmadan kaç fincan kahve içilmiştir. Tabi bunu da gelen hesap ile anladınız. Yıllar geçse de o anı hatırlayıp gülümsüyorsanız tam size göre sıra dışı bir hediye önerimiz var. Her şey Bi Kahve İle Başladı 2’li kupa bardaklar üzerinde “Her şey bi kahve ile başladı hiç unutamam. “ diğerinde ise “iki kahveye 40 tl geldi, bende unutamam” diye yazan kupalarla ilk buluşmanızı anlatan orijinal bir armağan vermiş olacaksınız.

Fotoğraflı Kişiye Özel Mousepad

balık burcu erkeğe hediye

Balık burcu erkek sevgili iyi bir aşık olduğu kadar aslında bir o kadar da çabucak ilgisi bir başka güzele kayabilir demiştik. Bu yüzden yanında olamadığınız zamanlarda dahi kendinizi aşkınızı ona her daim hatırlatma da fayda var derim. Kişiye Özel Sosyal Medya Mouse Pad üzerinde sevdiğiniz ile size ait 9 adet fotoğrafınızın basılı olduğu Mouse pad işyerindeki çalışma saatlerinde sizi anımsamasını sağlayacak en basit yol. Balık burcu erkek sevgiliye yeni iş hediyesi olarak alternatifler arasında olan bu hediye aynı zamanda çalışırken onun motive kaynağı olacak.

Erkeğe Özel Kaliteli Hediye Seti

balık burcu erkeğe hediye

Balık burcu erkeğe doğum günü hediyesi veya Balık burcu erkek için yılbaşı hediyesi ne alınır diyorsanız; aşağıdaki liste işinize yarayabilir. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Balık burcu erkeğe alınabilecek hediyelerdir. Gelin Balık burcu erkek için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Balık Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

1 -) Çay Tiryakisi Erkeklere Özel Hediye Kutusu
2 -) Yılın Erkeği Kişiye Özel Konsept Hediye Kutusu
3 -) Tehlike Anında Kolu Çekiniz Boxer
4 -) Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Bira Bardağı
5 -) Prestijli ve Şık İsimli Metal Siyah Çakmak
6 -) Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti
7 -) Kişiye Özel En Yakışıklı Erkek Sertifikası
8 -) Kişiye Özel 3d Harfli ve Fotoğraflı Işıklı Çerçeve
9 -) Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano
10 -) Kişiye Özel Mühendis Kalemi
11 -) Mutlu Aşıklar Karikatürlü Biblo
12 -) Osmanlı Tuğrası Defter ve Kalem Seti
13 -) Arkadaşa Hediye Çakmak ve Sigara Tabakası Seti
14 -) Telli Dişler Yıkanabilir Tasarım Maske
15 -) Her Şey Güzel Olacak Konsept Hediye Kutusu

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.