sadsad x
asdasd
Balık Burcu Kadına Hediye

Balık Burcu Kadına Hediye

22 Şubat 2018

Gizemli balık kadınları âşık olmayı ve aşkı çok sever. Sadık bir sevgili olan balık kadını, duygusal boşluğa düşerse diğer burçlar gibi o boşluğu doldurmak ister. Hayatında aşksız olduğu zaman kendini yalnız hisseder. Âşık balıklar kendinden çok şey verir. İlişkileri yaratıcı, hassas ve çok duygusaldır. İlişkilerinde cömert ve başkalarının ihtiyaçlarına son derece duyarlıdır. Her zaman sevdiklerinin doğum günlerini ve yıldönümlerini hatırlar, dolayısıyla onun hatırlanması da büyük önem taşır, çünkü onun için çok önemlidir. Balık kadınının aşırı hassaslığı, duygusallığı ve romantikliği hediye seçerken mutlaka aklınızda bulunmalı. Hediye içten gelerek verilmeli, hediyenizin anlamı olmalı. Aşkta en iyi uyumu yakalayacağı burçlara bakarsak, Yengeç ve Akrep burcu olabilir. Bunlar dışında balık burcu kadını aşk hayatında, Kova, Koç ve Boğa burcu ile çok uç noktalar da olmasa da orta seviyeli bir uyum yakalayabilir.

Balık Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

balık burcu kadına hediye

Değer verilmekten duygusal ilgiden son derece hoşlanan balık burcu kadının kadınlar günü gibi bir günde en özel şekilde hatırlanmaktan gurur duyacak, heyecanını gözlerinden okuyabileceksiniz. Dünya Kadınlar Günü ya da Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart’ta kutlanan uluslar arası bir gündür. Yeni yıl, sevgililer günü kadar özel ve anlamlı günlerden biridir. Hayatınızdaki kadınlar sevgili, eş, anne hepsi böylesi anlamlı bir günde en güzel şekilde hatırlanmayı hak ediyorlar.

balık burcu kadına ne hediye alınır

Maalesef geçmişte de günümüzde de ikinci plana atılan kadınlar hayatın her alanında verdikleri mücadelelerle hak ettikleri saygıyı kazandılar. Dünya Kadınlar Günü aslında sadece semboliktir. Kadınlara hak ettikleri değeri bir gün değil her gün hissettirmeliyiz. Balık burcu bayan sevgiliye alınabilecek hediye Kadınlar Gününe Özel Plaket tamamen kişiselleştirilmiş kişiye özel hediyeler alternatiflerinden uzun yıllar sürecek kalıcılığı ile de dikkat çekiyor. Kadınlar Gününe Özel Plaket üzerine içinizden geçen en anlamlı hisseleriniz ile dile getirdiklerinizi yazdırarak sadece sisin hislerinizi anlatan eşsiz bir hediye vererek balık burcu bayanını hem mutlu edecek hem de onurlandıracaksınız.

Balık Burcu Sevgiliye Hediye Fikirleri

balık burcu kadına doğum günü hediyesi

Kadınlar çiçektir… Kadınlar hayattır… Kadınlar güçtür… Kadınlar annedir… Kadınlar savaşçıdır… Kadınlar dünyadır… Kadınlar kutsaldır… Kadınlar yüce gönüllüdür… Kadınlar eşsizdir… Kadınlar aşktır… Kadınlar her şeydir. Aslında ötekileştirmeye çalışılan kadınlar artık günümüzde yavaş yavaş hak ettikleri yeri almaya başladılar. Size de düşen yılda bir günde olsa bunu onlara daha fazla hissettirebilmek.

balık burcu bayana hediye

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyenizi çoktan almış olabilirsiniz. Ama biz hediyenizi daha da anlamlı hale getirmek için kadınların en çok sevdiği çikolataları kişiye özel şık bir kutu içerisinde hazırlattık. Pembe lale figürü bulunan gayet şık şekilde tasarlanmış bu özel çikolatalar üzerine kadınlar günü mesajınızı ve hayatınızdaki o özel kadının ismini yazdırarak balık burcu bayan sevgiliye sürpriz yaparak mutluluğunu ikiye katlayacaksınız.

Balık Burcu Sevgili İçin Şaşırtıcı Hediyeler

balık burcu kadına hediye

Balık burcu bayan sevgiliye hediye seçerken şık ve tarz objelerden fazlasıyla hoşlandığını aklınızdan çıkarmayın. Kadın=ayna Her kadın eminim günde en az 10 defa aynaya bakar. Aralarındaki ilişki inanılmaz yoğundur. Aralarına kimse giremez. O zaman sizde kalbinizin sevgilisine Dünya Kadınlar Günü hediyesi siyah kapaklı isme özel cep aynası armağan ederek onu bu nazik düşünceniz ile etkilerken bir yandan da sizin gibi bir sevgiliye, eşe sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu hissetmesini sağlayacaksınız.

balık burcu kadına hediye

Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı veya kadınlar günü için özel olarak tasarlanmış olan cep aynası metal malzemeden yapılmış olup siyah renkli kapağının üzerine lazer ile sevgiliniz ya da eşinizin ismini yazdırarak benzersiz bir hediye ile ona kendini değerli hissettireceksiniz.

Balık Burcu İçin Etkileyici Kişiye Özel Hediye Tasarımları

balık burcu kadına hediye

Çikolata, aşk ve mutluluk… Bu üçlü birbirine o kadar yakışıyor ki. Çikolata da aşkta insanda mutluluk bırakır. Kadınların vazgeçilmezidir. Çikolata mutluyken, hüzünlüyken, hastayken kısacası pek çok hissi yaşarken belki de çikolata en yakınımızdır. Balık burcu bayan sevgiliye doğum günü sürprizleri içinde mutlaka ama mutlaka çikolataya yer vermelisiniz. Çikolata sütlü, bitter, beyaz peki hangisi tercih edilmeli?

balık burcu kadına hediye

Bitterciler; bitter çikolatadan asla vazgeçemeyen kadınlar sert, işine düşkün, marifetli kadınlardır. Sütlü çikolata severler; işinde koşturan, çalışma ortamında herkes tarafından sevilen, beyaz çikolata sevenler ise; cıvıl cıvıl, kıpır kıpır kadınlardır. Sevgiliye doğum günü sürprizi kadınlar için çikolatalı doğum günü kavanozu cam kavanoz içinde 24 adet fotoğraf baskılı ise özel ve doğum günü mesajınızın yazılı olduğu lezzetli çikolatalar mevcuttur. Aynı zaman da cam kavanozun kapağı ve gövdesinde dört tarafı da kişiye özel tasarlanmıştır.


Balık Burcundaki Arkadaşınız İçin Özel Bir Lamba

balık burcu kadına hediye

Sevgilinizin karanlık gecelerine size özel Sonsuz Aşkımız 3D Gece Lamba ile ışık olmaya ne dersiniz? Peki, her gece yanındaymışçasına İyi geceler sonsuz aşkım demek… Balık burcu bayan sevgiliye orijinal hediye fikri olan Sonsuz Aşkımız 3D Gece Lamba ile yıldönümü hediyesi ya da sizin için anlam taşıyan herhangi bir günü benzersiz bir armağan verebilirsiniz.

balık burcu kadına doğum günü hediyesi

Sonsuzluk imgesinin içerisine ikinizin isimlerinin ve yıllar geçse de unutmayacağınız o günün tarihini yazdırabileceğiniz bu gece lambası 3D özelliği ile birlikte oldukça şık ve tarz dekoratif bir başucu lambasıdır. Aynı zaman da uzaktan kumandalı kontrol özelliği, 16 farklı renkte kullanım özelliği, 4 farklı otomatik renk geçiş özelliği ile bulunduğu odanın da sizinde havanızı değiştirecek.

İstiridye İçinden Çıkan İnci Kolye Gümüş

balık burcu kadına hediye

Doğallıktan hoşlanan sevgilinize hediyenin de en doğalını arıyorsanız yaşayan çiçek kolyeler en doğalından. Hem şık, hem farklı, hem tarz duruşuyla sevgilinizin boynuna çok yakışacak. Yaşayan kolyeler, doğanın eşsiz güzellikteki çiçeklerinin kurutularak tamamen el yapımı olarak hazırlanan ve cam ya da kristal objelerle tasarlanan kolye ucudur.

balık burcu kadına hediye

Balık burcu bayana evlilik yıldönümü hediyesi yaşayan çiçek kolye hediye ederken 4 yapraklı yonca ile “benim şansım sensin” mesajını en güzel şekilde vereceksiniz. Yoncanın kalp şeklindeki yaprakları aşkı anımsatır, iyi şansın sembolü olarak nitelendirilir. Doğada nadir bulunmasından dolayı onu bulan kişi kendisine şans getireceğine inanır. Yani şanslı iseniz onu bulabilirsiniz.


Balık Burcu Sevgiliye Anlamlı Bir Hediye 

balık burcu kadına hediye

Takvim, zamanın yıl, ay gün olarak gösterildiği çizelgedir. Balık burcu sevgiliye yıldönümü hediyesi o günü en güzel şekliyle anlamlandıran sevgiliye yıldönümü temalı hediye sertifika hayatınızın en önemli gününü sevdiğinize en özel şekilde hatırlatarak özgün bir hediye tercih etmiş olacaksınız. Sevgilinizin ya da eşinizin o ilk gün hissettiği duyguları harekete geçirecek. Beraberliğinizin en anlamlı gününü daha da anlamlandıran bu özel armağanı evinizin duvarında en güzel şekilde sergileyebileceksiniz.

balık burcu kadına hediye

Anılarınızı gözünde canlandıran bu hediye sevgiliye duygusal yoğunluk yaşatırken bir kez daha kalbinde unutulmaz bir iz bırakacaksınız. Mini kırmızı kalpler ile oluşturulan kalp simgesi ve hemen altında da yıldönümü tarihinizin ait olduğu ay ve günün işaretli olduğu bu özel sertifika sevgiliye, eşe verilebilecek en romantik hediyeler arasındadır. İster duvarda ister masa üzerinde sergilenebilecek özelliğe sahiptir. Özel çerçevesi içerisinde ışığı yansıtmayan kaliteli mat cam ile kaplıdır. Boyutları en ideal 27*33 ölçülerine sahiptir.

balık burcu kadına hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.