sadsad x
asdasd
Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Balık burcu özellikleri arasında hassaslık, anlayış, sezgi ve merhamet ön plandadır. Alçak gönüllü olan balık burcu, şefkat sahibi, iyi niyetli ve fazlasıyla duygusaldır. Yardımsever yönü ile sevdiklerinin yanında yer alır. Kararsızlık, kırılgan olmaları, alınganlıkları ve tutarsızlıkları gibi davranışlarını da olumsuz yönleri arasında sıralayabiliriz. İkna kabiliyetleri güçlüdür. Sabırlıdırlar. Duyarlı ve vicdan sahibidirler. Dış etkenler onları etkileyebilir ve hemen farklı bir yöne doğru yönlendirebilirler. Kırılgan bir görünüm sergileyen balık burcu, şaşırtacak derecede güçlü bir karaktere sahiptir. Üzüntüsü geçtikten sonra kendisini yeni hayatına yelken açacaktır. Popüler, dikkat çeken insanlarla beraber olmayı tercih eder. Sıradan bir hayat ve sıradan kişiler onun için çekinilmez olacaktır. Sakin ve huzurlu ortamlarda çalışmak isterler. Bazen yalnız kalmayı tercih eder. Kendisini iyi hissettiği zaman size dönüş yapacaktır. Zaman zaman gerçek dünyadan kaçmak isteyen romantik balık burçları için bu oldukça normal bir davranıştır. 

BALIK BURCU YÜKSELENİ

balık burcu özellikleri

Kova burcu yükseleni olanlar, oldukça iyi niyetli ve sevecen kişilerdir. Çok yönlü ve mantıklı insanlardır. Sadık, evcimen, cömert ve naziklerdir. Nazik ve sabırlıdırlar. Girdikleri ortama uyum sağlayabilirler. Hem çevrelerine hem de duygulara karşı fazlasıyla duyarlı davranırlar. Şefkatlerini gözlerinden okuyabilirsiniz. Kesinlikle çok romantiklerdir.

BALIK BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

balık burcu özellikleri

Balık burcu kadın özellikleri arasında hırslı olması, iyi huylu tavırları, azmi ve sempatik görünüşü ön plandadır. Evine düşkündür ve en çok rahat ettiği yer evidir. Kendisini orada oldukça huzurlu hissedecektir. Sezgileri güçlü olan balık burcu kadını, aynı zamanda rahatına da çok düşkündür. Güzelliğe, estetiğe hayrandır. Dikkat çekmeyi sever, özgüveni sağlamdır. İstediği konuda her zaman başarılı olacaktır. Hırslı yapısı gereğiyle elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Giyimine önem gösterir. Her daim bakımlıdır. Çekici ve hoş görünmeyi sever. Aşk balık burcu kadını için derin anlamlar ifade eder. Sadık bir burçtur.

balık burcu erkek için hediye

Aynı zamanda da tutkulu bir aşıktır. Sadakate fazlasıyla önem verirler. Bu konuda asla taviz vermez ve affedici değillerdir.  İlişkilerinde fedakardır. Evliliğe en yatkın burç olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Erkeğini sahiplenir ve de kıskanır. Sonsuz aşk ve romantizm onlar için önemlidir. Çocuk sahibi olma konusunda da aceleci davranacaktır. Çocuk sevgisi belki de en yüksek ve de yoğun burçlardan biridir. Duygusal bir anne olacaktır, çocukları için kendini feda edebilir, aşırı hassas ve kırılgan yapısı çocuklarının zaman zaman suçluluk duymasına neden olabilir.

BALIK BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

balık burcu özellikleri

Balık burcu erkek özellikleri arasında öncelikle hayalperest yapısı dikkat çekmektedir. Düzen ve sorumluluktan pek hoşlanmayan balık burcu erkeği, nazik ve de uyumlu olmasına rağmen başına buyruk yaşamayı tercih eder. İş hayatında pratik zekası sayesinde başarılı olur. Hırslı yapıları sayesinde kariyerinde hızla ilerleyecektir balık burcu erkeği. Çok çabuk etrafındaki insanlara güvenir. Sanata önem verirler. Güzellik ve estetik ön plandadır. Sevdiği zaman her daim sadık bir eş olacaktır. Onun dışında kısa süreli ilişkiler peşinde koşmaya devam edecektir.

balık burcu erkeğe hediye

Kendisini ailesi ve çocukları için feda edecektir, ailesine karşı her zaman merhametli olur ve onlar oldukça önemlidir. Balık burcu erkeği için de sadakat onun için fazlasıyla önemlidir. Partnerinden de aynı sadakati bekleyecektir. Olmaması durumunda asla affetmeyecek ve geri dönüşü olmayacaktır.

BALIK BURCU HAFTALIK

balık burcu özellikleri

Balık burcu haftalık yorumunda, finansal konulara yönelik yeni başlangıçlar için hedefler belirleyebilirsiniz. Maddi yönde bazı planlar yapacak ve etrafınızdan destek göreceksiniz. Evli olan balık burçlarında evlilik ile ilgili bazı konular gündeme gelebilir ve netleşebilir. Bir ilişkiniz yok ise yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu hafta birçok konu sizin için daha anlamlı olabilir.

erkek hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.