sadsad x
asdasd
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

17 Mart 2020

Yengeç burcu özellikleri arasında sempati, hassaslık, merhamet vardır. İyi bir eş olacaktır. Yuva sevgisine sahiptir, beceriklidir. Aşırı duygusal, kimi zaman kuşkucu ve kendine acımaya meyillidir. Hayatındaki birçok konuda hassas ve alıngan bir burçtur. İş hayatında sorumluluk sahibi ve mükemmeliyetçidir. Duygusal olan yengeç burçları, etrafındaki kişilerden de aynı şekilde hassasiyet beklemektedirler. Neşeli, iyi kalpli ve anlayışlı insanlardır. Fakat bir neden olmadan alıngan da olabilirler. Zor bağışlayan karakterleri vardır. Duygularını hemen dile getirmekten çok saklamayı tercih ederler. 

YENGEÇ BURCU YÜKSELENİ

yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu yükseleni olanlar, sessiz ve sakin görünürler. Ancak bir anda sinirlerine hakim olamayıp sert davranışlar gösterebilirler. Rol yapma yetenekleri vardır. Bazı konularda inanılmaz yetenekli olabilirler ve sürece uyum sağlama ve alışma konusunda da inanılmaz derecede gelişmiştir.

YENGEÇ BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu kadını özellikleri arasında, dürüst ve hoş bir mizaca sahip olması ön plandadır. Evine, ailesine, geleneklere ve süre gelen alışkanlıklarına oldukça bağlıdır. Anaçtır, evine düşkündür. Çok iyi bir anne olurlar. Duygusal olan yengeç kadını aynı zaman da iyi sezgilere sahiptir. Çok kolay kırılır ve incinirler. Onlar için iyi niyet önemlidir. İyi niyetinden şüphesi olmadığı herkese karşı son derece yardımsever olacaktır. Savurgan değillerdir, tutumludurlar. Birikim yaparlar. Maddi anlamda güç onlar için güven hissiyatı oluşturur. Eleştiriye pek açık değildir.

İlişkilerinde sadıktır ve aynı sadakati partnerinde de bekler. Sadık olduğu kadar da kıskançtır. Sevgi çok önemlidir. Karşı tarafın sevgisinden emin olmak ister. Kırılmaktan korktukları için ilişkilerinde hemen kendini anlatabilen taraf olmayacaktır. Uzun süreli ilişkileri tercih ederler ve evcil yapıya sahiplerdir. Çok iyi bir anne olacaklardır. Koruyucu bir erkek aramalarına rağmen emir ve yengeç burcu kadınları kısıtlamadan da hiç hoşlanmazlar.

YENGEÇ BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu erkeği özellikleri arasında dürüst ve hassas bir mizaca sahip olması yer alır. Evine, ailesine, geleneklere ve süre gelen alışkanlıklarına oldukça bağlıdır. Sevgi ve saygı onun için her zaman ön plandadır. Bulundukları ortamda sevilen bir karakter olurlar. İçerisinde oldukları ortama hemen uyum sağlayabilirler. Bu yüzden de her daim aranılan ve görmek istenilen bir kişi olurlar. Her zaman insanlara yardımcı olmak isterler. İnsanlar, arkadaşları, dostları onlar için her zaman değerlidir. Analiz yetenekleri çok güçlüdür.  Sorunları oldukça rahat çözerler. İlişkilerinde sadıktır. Bunu partnerinden de bekler. Ciddi ilişkileri hayatlarına çekmek isteyeceklerdir. Uzun soluklu olmayan ilişkiler kendilerini yaralayacak ve güven problemi yaşamalarına neden olacaktır. Kendilerine olan güvenlerini de zedeleyebilecektir.

Yengeç burcu erkeği, maddi anlamdan kendini güvende hissetmek ister ve bu yüzden paraya önem verir. Tedbirli olmayı tercih ederler. Savurgan değillerdir ama bu cimri oldukları anlamına da gelmez. Sadece hayatın kendilerine neler sunabileceği her ihtimale karşı birikim yapmak isteyecektir. Son derece dürüstlerdir ve sadakat gibi bunu da karşı taraftan beklerler.  Duygularını çok derin yaşarlar. Ailesine ve ev hayatına düşkündür. Çok çok iyi bir baba ve eş olacaktır. Aile kavramı çok gelişmiştir. Çocuklarına ve de eşlerine fazlasıyla düşkün olacaklardır. Koruma içgüdüleri çok gelişmiştir. Fazlasıyla alıngan davranışlar sergileyebilirler ve kırıldıklarını pek belli etmek istemeseler de çok başarılı olamazlar. Zaman zaman bunu saklamak için kendilerini kapatabilirler ve bu tavırlarından dolayı yanlış anlaşılabilirler.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK

yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu haftalık yorumunda, Sosyal ilişkilerin ön planda olduğu bir hafta olacak. Keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Başarılarınızla insanların sizinle ilgili konuşmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için şanslı bir dönem başlayacak ve her şey yolunda ilerleyecektir. Aşk hayatı da mükemmel bir şekilde gidecektir.

burçlar

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.