sadsad x
asdasd
Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

Başak burcu özellikleri arasında çalışkanlık, titizlik, analizcilik ve iyilik vardır. Giyimine her zaman özen gösterir. Doğal espri yetenekleri vardır. Ancak aceleci, kolay beğenmeyen ve tenkitçi tavırları da olumsuz özellikleri arasındadır. Fazlasıyla mükemmelliyetçi ve seçicidirler. Bir başak burcu her zaman bilgi arayışındadır. Zekalarını oldukça iyi kullanırlar. Çalışmayı çok severler. Ne zaman ‘hayır’ demeleri gerektiğini çok iyi bilirler. Oldukça tutumlu olan başak burçları zaman zaman bu tutumluluklarını pintilik derecesine çıkarabilirler. Kılık kıyafetleri her daim özenlidir. Karizmatik bir stilleri vardır. Yardımseverdir. Etrafındaki insanlara güven verir. Doğru kişiyi bulmak için bekleyecektir. Evliliğe karar vermeleri pek kolay olmayacaktır. Ancak doğru kişiyi bulduklarına inandığında her zaman sadık olarak kalacaktır. Genel olarak kendisi gibi toprak burçlarından olan oğlak ve boğa burçlarıyla uyumlu olan başak burcu; ikizler ve yay burçlarıyla pek anlaşamamaktadır. 

BAŞAK BURCU YÜKSELENİ

başak burcu özellikleri

Başak burcu yükseleni olanlar, oldukça disiplinlidir. Alçakgönüllü ve fazla çalışkanlardır. Bu yüzden üzerinde durdukları her konuda başarılı olmaya devam ederler. Ayrıntıcı olmaları, odak noktadan sapmalarına neden olabilir. Bu nedenle bazen kendilerini bundan uzak tutmaya çalışarak bakış açılarını değiştirmeleri gerekebilir. Çevreleri tarafında çekici bulunurlar.  

BAŞAK BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

başak burcu özellikleri

Başak burcu kadını özellikleri arasında idealistlik, detaycılık, hassaslık ve detaycılık dikkat çekmektedir.  Düzeni seven, titiz ve disiplin sahibi hırslı kadınlardır. Başak burcu kadınının arkadaş çevresi geniştir. Espri yeteneği vardır. Mizah kalitesi gelişmiştir. Etrafındaki insanlar tarafından da oldukça sevilir. Yaşam enerjileri yüksektir. Çalışkandır, sorumluluk sahibidir. Adaletli ve merhametlidir. Aynı zamanda da biraz alıngan bir yapısı vardır. Hemen incinir ancak kin tutmasa da kolay kolay unutup affedemez. Bakımlı olmaya özen gösterirler. Oldukça zarif görünümleri yanında iletişim konusunda da en az başak burcu erkeği kadar başarılıdır. 

başak burcu erkek için hediye

Dürüstlüğe önem verir ancak alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemeyecek olan başak kadını biraz da fazla tutumlu olduğu için cimri olarak tanınır. Sadık bir partnerdir ve karşı taraftan da bunu bekler. Çocukları çok sever ve onları en iyi şekilde eğitmek ister. Bu yüzden onlara fazlasıyla vakit ayırırlar. Çocuklarına karşı kontrolcü olabilir. Ayrıca evhamlı biri olması nedeniyle bu zaman zaman sorun olabilir. Evine vakit ayırmaktan da keyif alır. Evcimendir.

BAŞAK BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

 başak burcu özellikleri

Başak burcu erkeği özellikleri denilince inatçılık, titizlik ve mantık ön plandadır. Bakımlı ve hoş görünmek ister. Doğal espri yetenekleri olan başak burcu erkeği enerjisi yüksek, neşeli bir karakterdir. Tenkit yönü çok gelişmiştir. Eleştiri yapmayı sever. Açık sözlüdür. O kadar açık sözlüdür ki farkında olmadan kırıcı olabilir. Ama her zaman oldukça nettir. Titizliğiyle tanınan başak burcu bu konuda aşırıya kaçabilir. İş ve okul hayatında başarılı olmak onlar için olmazsa olmazdır. 

başak burcu kadınına hediye

Düzen severler.Sevdiği zaman son derece sadık bir erkektir. Her şeyden partneriyle bir arkadaş, dost olmayı ister. Çocuklara çok düşkün değildir, ancak yine de iyi ve sorumluluk sahibi olacaktır. Aynı zamanda bu duyguyu geç tattıkları için de baba olduklarında pişmanlık duyacaklardır. Çok iyi konuşmacıdır ve bulundukları ortamda kendilerini belli ederler. Çekici biri olduklarının farkındadırlar. Kin tutmazlar, sinirleri hemen geçer. Samimi bir karakterleri vardır. Temkinli davranırlar, hata yapmak istemezler. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK

başak burcu özellikleri

Başak burcu haftalık yorumunda, bu hafta iş yaşamınızda ve günlük hayatınızda biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Yurt dışı ve yabancılarla yapılan işlerde yeni gelişmeler olabilir. Süreci devam eden işlerinizin haftanın sonlarına doğru nihayete erdiğini ve çözüme kavuştuğunu görebilirsiniz. Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

başak burcu erkek sevgiliye hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.