sadsad x
asdasd
Bebekten Babasına Büyüleyici Sürprizler

Bebekten Babasına Büyüleyici Sürprizler

18 Haziran 2020

Kız ve erkek bebeklerin babalarına hazırlayabileceği birbirinden güzel sürprizler ve en güzel el yapımı hediyeler. Bazı hediyeler vardır maddi anlamda odlukça pahalı ve değerli ürünledir. Bazı hediyeler vardır maddi olarak hiçbir değeri yoktur ama manevi değerleri çok daha yüksektir. İşte biz bugün sizler için manevi değeri olan birkaç hediye alternatifi sunmak istedik. Babalar günü hediyesi ya da babalara doğum günü hediyesi olarak neler yapabilirsiniz bir bakalım. Özellikle çocukların hazırlayabileceği ve anlam katacağı tasarımları ön plana çıkarmak istedik.

Çocuklardan babalarına el emeği hediyeler

bebekten babasına sürprizler

Burada iş biraz da annelerimize düşüyor. Annelerimiz çocukları ile ya da bebekleri ile el birliği yaparak çok güzel hediyeler ortaya çıkarabilirler. Bunlardan biri aslında artık bir klasik olan ama her babayı fazlası ile duygulandıracak olan yazı panoları olacak. Bebeğiniz ya da çocuğunuzun her karede eline farklı bir harfi vererek bir cümle oluşmasını sağlayacaksınız. Bunu isterseniz seni seviyorum olarak tasarlayın, isterseniz iyi ki doğdun şeklinde isterseniz de babalar günün kutlu olsun şeklinde. Hangi özel gün kutlaması yapmak istiyorsanız o güne özel bir cümle ya da kelime seçebilirsiniz.

bebekten babasına sürprizler

Bir yazıcıdan yardım alarak A4 kağıdına her harfi tek tek bastırmanız gerekiyor. Bu adımları sizi biraz zorluyor gibi durabilir ama ortaya çıkacak olan sonuç her şeye değiyor olacak. Çocuğunuzu sabit duracağı bir noktaya alarak her seferinde eline bir harfi vererek fotoğraflarını çekiniz. Elbette aynı harfleri tekrar tekrar çektirmenize gerek yok J bir fotoğrafta ki harfi birden fazla kez kullanabilirsiniz. Özellikle bu çekimleri yaparken hem siz çok eğleniyor olacaksınız hem de çocuğunuz. Anne kız ya da anne oğul babalar gün için çok eğlenceli bir aktivite yapmış olacaksınız. Çubuğunuzun yaşı ne kadar küçükse ortaya o denli eğlenceli kareler çıkacaktır. Bebeğiniz kağıdı yemek bile isteyebilir J zaten en güzel kısmı bu doğallığı olacak.

Birleştirme

bebekten babasına sürprizler

Eğer bu fotoğrafları ucuz yollu bir hediye olarak bir araya getirmek istiyorsanız, birleştirme programlarını kullanarak bir fotoğraf haline getirebilir ve bunu dilerseniz çıktı alarak, dilerseniz mesaj yolu olarak iletebilirsiniz. Biz elbette biraz daha göz dolduran bir tasarımdan bahsetmek istiyoruz. Tek tek bir araya getireceğiniz bu harfler ile çektiğiniz çocuğunuzun fotoğraflarını ufak boyda bastırın ve bunu bir çerçeve içine sıralayarak çok daha özel bir tasarım haline gelmesini sağlayın. Özellikle çocuğunuzun odasında sergilenecek ya da evinizin en güzel duvarını süsleyecek bir tablo olacak diyebiliriz.

bebek hediyeleri

İpuçları: Arka fonu elinizden geldiğince beyaz renk tutarsanız kareler çok daha canlı çıkacaktır. Böylelikle arka planda dikkat dağıtıcı bir şeylerde olmayacaktır. Çocuğunuza aynı zamanda hep aynı kıyafet ile çekim yaptırmanız da görsellik anlamında bütünlüğü sağlıyor olacaktır.

Hediyenin sunum zamanı

bebekten babasına sürprizler

Bu harikam el emeği babalar günü hediyesini sunmanın da çok keyifli bir yolu olmalı. O gelmeden duvara asmalı ve onun görmesini sağlamalısınız. Kısa süreli bir şaşkınlık yaşayacak ve çok mutlu olacaktır. Hem eviniz için harika bir tablo oluşturmuş olacak hem de çok güzel bir babalar günü hediyesi ya da babaya doğum günü hediyesi hazırlamış olacaksınız.

Daha kolay tasarımlar

bebekten babasına sürprizler

Maalesef zamanımız oldukça kısıtlı bu sebeple daha kolay bir çalışma arıyorum derseniz o halde harf harf yazmak yerine, bir kağıda tüm notunuzu yazarak da çocuğunuza poz verdirebilirsiniz. Bu pozu da tek bir çerçeveye alarak babaya sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle bir bebeğe sahipseniz bu sizin için daha cazip gelebilir elbette. 

Babaya el ve ayak izleri hediye etme

bebekten babasına sürprizler

Bu hediye hem babaya hoş bir sürpriz olacak hem de gelecek için güzel bir anı olacak. Çocuklarınız büyüdüğünde kendi el ve ayak izlerine bayılıyor olacaklar. Bu hediyeyi de özellikle çocuklarınız ile zevkle yapabilirsiniz. Dilerseniz babanın baş harfini karton kağıda yazarak kesebilir ve üzerini ayak izleri ile ya da el izleri ile süsleyebilirsiniz. Boş kalan kısımlara el yazısı ile notlar yazabilir ya da yapma çiçekler ile süsleme yaparak dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz sadece geniş bir kartona öznelikle el ya da ayak izlerini baskı olarak yapabilir ve sonrasında kuruduktan sonra üzerine dilediğiniz bir şiiri ya da babalar günü güzel sözlerden birini yazabilirsiniz. Bu hediye de el emeği olan güzel ve duygusal bir babalar günü hediyesi olacaktır.

Babalar günü için ayak izli çerçeve yapımı

bebekten babasına sürprizler

Dilerseniz aynı zamanda görsel anlamda her zaman sergilemek için şık bir tabloda yapabilirsiniz. Bunun için çerçevenizin boyutunda bir kağıt alarak çocuğunuzun ayak ya da el izini çıkarmak olacaktır. Sonrasında ise bu kağıdın üzerine yazıcıdan çıktı alacak şekilde birkaç cümle ile süsleyebilirsiniz. Böylece daha profesyonel bir hediye gibi duracak ve aynı zamanda görselliği de artıyor olacaktır. Oldukça masum ve kolay bir hediye ile babaların özel günlerini en güzel şekilde ve en farklı şekilde kutlamış olacaksınız. Daha ne olsun?

bebekten babasına sürprizler

Üstelik bu tarz hediyeler çocuğun babalar gününü hissetmesi için çok daha keyifli olacak. Onunla beraber hazırlayacağınız bu tablolar onun da beceresinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Fikirler harika ama yine de hazır hediye alalım diyenler içinde önerimiz var elbette. Zamanı olmayanlar için hazır babalar günü hediyesi de alabilirsiniz. Özellikle kişiye özel hediye seçileri ile sıradan bir hediyenin yanı sıra yine onu duygulandıracak ve mutlu edecek seçimler bulmak çok kolay.

bebekten babasına sürprizler

Üstelik Hediyemen ile aynı gün kargo yapılacak olan bu hediyeler babalarınızın özel gün kutlamasına yetişecektir. Babalar günü konseptli bir hediyelerin arasında seçim yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Çok farklı orjinal fikirler bulmak mümkün. Babanızın çok seveceği birbirinden güzel hediyeler ile artık onlara da hitap eden üstelik ona özel hediyeler almak çok kolaylaşıyor.

bebekten babasına sürprizler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.