+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

15 Haziran 2022

Doğmamış bebekten babaya hediye ne alınır? İlk kez baba olacak kocaya bebeği adına hangi anlamlı armağanlar alınabilir? Bu ve buna benzer sorularınız için bu yazımızda sizlere doğmamış bebekten babaya alınabilecek harika hediye fikirleri sunuyoruz. Büyük gün yaklaşıyor. Özlemle içinize kokusunu çekeceğiniz bebeğinizin yolunu gözlüyorsunuz. Adım adım doğuma doğru bir yolculuk var. Haftalar ilerledikçe ve bebeğinizin sağlıık durumu ile ilgili doktorunuzdan güzel haberler aldıkça, yuvanızın huzuru katlanarak çoğalıyor. Hem ilk defa anne olmak; hem de ilk defa baba olmak, daha evvel tecrübe edilmemiş inanılmaz özel bir duygu. Muhtemelen sizler de bu alışık olmadığınız duyguyu yaşamak üzeresiniz. Hamilelik sürecinizde adeta sizinle birlikte hamileymiş gibi bir süreç geçiren biricik eşinize, yaklaşan Haziran ayı içerisindeki babalar gününde bebeğiniz adına güzel bir sürpriz hediye vermeyi planlıyorsunuz. Ancak, işe nerden ve nasıl bir hediye ile başlayacağınızı da bilemiyorsunuz. İşte bu yazımızın yazılış gayesi de tam olarak bu! Henüz doğmamış bebeğinizden eşinize, yani biricik babasına anlamlı bir babalar günü hediyesi seçebilmeniz için sizlere öneriler sunmak!

İlk defa baba olacak erkekler, kendilerini sudan çıkmış bir balık gibi heyecanlı ve tecrübesiz hissederler. Nasıl davranılmasını, nasıl hareket edilmesini pek kestiremezler. Çünkü dedik ya, baba olma duygusunu henüz hiç tatmadı! Nasıl bilebilir ki, doğmamış bebeğinden kendisine hediye verildiğinde, neler düşünüp, neler hissedeceğini! Kendi kanından canından bir varlığın dünyaya gelecek olması her baba adayını mutlu eder ve heyecanlandırır. İlk defa baba olacak erkekler bebeklerinin yolunu heyecanla gözlerken, daha dünyaya gelmemiş bebeğinden özel bir hediye almaksa, inanılmaz bir duygu seli yaşatır. Bu yazımızda sizlere doğmamış bebeğinden babasına alabileceği harika duygusal babalar günü hediye önerileri sunacağız sizlere. Baba olacak biricik eşiniz, kendisine bebeği adına gönderilmiş bir armağan aldığ-ında, eminiz ki bu armağan onun için dünyanın en değerli, en anlamlı ve en akılda kalıcı hediyesi olacaktır. O halde hazırsanız, Hediyemen adresinden güvenle satın alabileceğiniz ve biricik eşinize, bebeğiniz adına gönderebileceğiniz harika babalar günü hediye önerilerimize birlikte göz atalım! 

Gebelik Müjdesi Kişiye Özel Bebek Makosen

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Mükemmel bir ahşap kutu içerisinde Makusen bebek ayakkabısı, bebeğinizin ultrason görüntüsü ve bebeğiniz adına eşinize özel olarak ieteceğiniz not kartı ile bu harika ürün, doğmamış bebekten babasına verilebilecek adeta ağlatan bir hediye olacaktır. Uygun bir fiyata satın alabileceğiniz bu anlamlı armağanı, eşinizin iş adresine göndererek Ona harika bir babalar günü sürprizi yapabilirsiniz.

Baba Sevgisi Mesajlı Taş Blok

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Eşinizi duygulandıracak ve mutluluk gözyaşlarını gözlerinden şakır şakır akıtacağı bir diğer hediye önerimiz, kkalıcı bir armağan olan bu dekoratif taş. Bebeğinizin babasına ilk babalar günü mesajını bu özel taş üzerine yazdırarark, babasının babalar gününü kutlayabilirsiniz. Eminiz ki sevgili eşiniz, bebeğinizden alacağı bu özel armağanı, odasının en güzel yerinde daima sergilemek isteyecektir. Dilediğiniz mesaj kurgusunu aklınızdan geçirerek, bebeğinizin aklından geçen babalar günü mesajınızı bu sapasağlam taş üzerine aktarabilir ve eşinize unutulmaz bir babalar günü yaşatabilirsiniz.

İlk Babalar Günü Konsept Hediye Kutusu

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Eşinize, hem gebelik haberinizi sürprizli bir şekilde iletmek, hem de bebeğiniz adına babasının ilk babalar gününü kutlamak için özel  bir hediye düşünüyorsanız, harika ürünlerle konbinlediğimiz bu konsept hediye kutusu tam da size göre. Yine bebeğinizin ultrason resmi bu özel hediyede, hediyenizin en vurucu kısmını oluşturuyor. Aynı zamanda ister bebeğinizin ismini, ister eşinizin ismini yazdırarak sevgili kocanıza özel bir babalar günü sürprizi yapabilirsiniz.

Baba Ne Demektir İsimli Kupa Bardak

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Babalık hakkında yüzeysel bir fikri olan ve gerçek babalığı bebeğiniz olduktan sonra tadacak olan biricik eşinize, baba tanımını yapan ve kendi ismine özel olarak hazırlanacak bu kupa bardakla özel bir babalar günü sürprizi yapabilirsiniz. Baba tanımı kupa bardak üzerine, bebeğiniz adına "Bekle beni baba, ben geliyorum..." tarzında esprili mesajlar veya tercihen duygusal babalar günü mesajlarını da kart olarak ekleyebilirsiniz.

Babaya Babalar Günü Hediyesi Yastık

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Bebeğinizi heyecanla beklerken hamilelik sürecinizde, siz de; eşiniz de fazlasıyla yoruluyor olacaksınız. İşte bu güzel yastık, baba adayı biricik eşinize koltuğunda sırtını rahat rahat yaslama imkanı sağlıyor. Aynı zamanda biricik bebeğinizin babasına ilk babalar günü mesajını da bu yastık taşıyacağı için, eminiz ki eşiniz sırtını yaslamaya bile kıyamayacaktır. Dilediğiniz mesaj veya sözcüklerle hazırlatabileceğiniz bu harika yastık, doğmamış bebekten babaya hediye olarak en özeli ve en güzellerinden bir tanesi.

Babama İlk Komik Hediyem Karikatürlü Bardak

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Muhtemelen eşiniz, bu kupa bardak üzerindeki sahneyi siz doğum yaptıktan sonra birçok kez yaşayacak. O halde yaşayacağı bu özel sahneyi bebeğiniz doğmadan farazi olarak biraz öne alabiliriz. Bebek arabası başında baba karikatürü bulunan bu harika karikatürlü kupa bardak ile sevgili eşinize bebeğiniz adına esprili bir babalar günü hediyesi sunabilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğrafın karikatürize edilerek kupa bardak üzerine aktarılacağı bu komik hediye ile eşiniz, evladınızdan ilk esprili hediyesini de almış olacak.

Kız Babası Adayı İsimli Yastık

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Oğlan veya kız baba adayları için tasarladığımız yastık modellerinden eşinizin ismine özel bir yasık hazırlatabilir ve doğmamış bebeğinizden babasına ilk güzel hediyesini böylece gönderebilirsiniz. Örnek ürünümüzde kız babası adayları ile ilgili bir tasarım görmektesiniz. Ancak dilerseniz, Hediyemen'de bu yastığın erkek babası adayları için modelini de bulabilirsiniz. 

Yılın Babası Oscar Ödülü

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Doğmamış bebekten babaya hediye fikirlerimizde bu kez de, özel bir ödül var. Hem de öyle sıradan da bir ödül değil, ancak film yıldızlarının alabileceği bir ödül. Gerçek Oscar ödülü şeklinde tasarlanmış olan ve üzerine dilediğiniz kişisel mesajınızı yazdırabileceğiniz bu harika ödül ile, baba adayı biricik eşinize gururu verici bir babalar günü hediyesi hazırlatabilirsiniz.

Baba ve Oğlu Babalar Günü Çikolatası

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Biricik bebeğinizden, babasına ağız tatlandırıcı özel bir armağan var karşınızda. Bebeğinizi ve babasını temsil eden özelbir tasarım bulunan bu leziz çikolata kutusu ile babasına tatlı bir babalar günü sürprizi yapabilirsiniz. 16 - 32 ve 48 adet seçenekleri ile beğeninize sunduğumuz bu anlamlı armağanla eşiniz eminiz ki çok duygulanacaktır.

Süper Adam Karikatürlü Kanvas Tablo

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

Her baba, pelerini olmasa da aslında herçek bir kahramandır. Doğacak bebeğinizin de hayatındaki en önemli kahraman figürü elbette ki babası olacaktır. Süper Kahraman tasarımlı bu özel kanvas tablo, biricik eşinizi kahkahalara boğacak. Eşinizin karikatürüne özel olarak hazırlatabileceğiniz bu esprili kanvas, doğmamış bebekten babası için en yaratıcı armağan!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.