sadsad x
asdasd
Boğa Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Boğa Burcu Kadına Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Boğa burcu kadınına hediye olarak daha manevi ve anlamlı hediyeler tercih etmeniz gerekecektir. Hediyelerden oldukça hoşlanan boğa burcu kadınları aşk, arkadaşlık, dostlu gibi değerlere son derece önem gösterirler. Bu nedenle onlara bu değerleri hatırlatacak hediye seçimleri tercih etmek onun çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Özellikle kişiye özel hediyelere bayılan boğa burcu kadınları değerinin hissettirilmesinden çok hoşlanacaktır. Bu nedenle ihtiyacı olan hediyeleri tercih ederek onları kişiye özel tasarımlara dönüştürerek karşınızdaki kişinin değerini fark etmesini sağlayabilirsiniz.

1- Kalp Şeklinde Fotoğraflı Pano

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına hediye fikirleri arasında bulunan fotoğraflardan oluşan bu panoyu tercih etmeniz onu değerli hissettirmenin en kolay ve en güzel yolu olacaktır. Bayana hediye almanın en güzel tarafı ise, bayanların bu incelik karşısında tüm yelkenlerini suya indirecek olmalarıdır. Anılarını sergilemeye bayılan boğa burcu kadınlarının evinin birçok yerinde fotoğraflar görebilmek mümkündür. Ancak şunu belirtmeliyiz ki, bu hediye diğerlerinin pabucunu dama attıracak güce sahiptir. Kalp şeklinde tasarlanmış olan bu pano yatay ve dikey 23 fotoğraftan oluşturulmaktadır.

boğa burcu kadına hediye

Baskı kalitesi son derece yüksek olan bu fotoğraflar uzun süre güneş ışığında dahi solmadan canlı bir şekilde kalıcılık sağlayacaktır. Komik, romantik, eğlenceli, duygusal bütün fotoğrafları tercih edebileceğiniz bu eşsiz pano karşınızdaki kişiye pek çok duyguyu bir arada yaşatacaktır. Fotoğraf tasarımının çevresinde yer alan LED ışıklar ise sadece gündüz değil, gecede kendini fark ettirebilecek kadar aydınlatıcı olacaktır. Yalnızca sevgilinize değil annenize, arkadaşınıza ya da diğer sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ürün oldukça anlamlıdır.   

2- Mini Teraryum Bahçesi

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına doğum günü hediyesi olarak mini teraryum bahçesi almaya ne dersiniz? Boğa burcu kadınları çoğunlukla son derece naif ve sadelikten hoşlanan bir yapıya sahiptir. Huzur veren parçaları evinde ya da diğer yaşam alanlarında kullanmaya bayılan boğa burcu kadınları için teraryum hediyesi oldukça etkileyici bir seçim olacaktır. Büyük bir fincan görünümünde olan bu fanusun ön kısmına hediye alacağınız kişinin adı ve soyadını yazdırabileceğiniz gibi, sizin ve onun isminizi de yazdırabilmeniz mümkün olacaktır.

boğa burcu kadına hediye

Bunun yanı sıra fincan fanusun ön kısmında ‘’ Hayallerinin peşinden koş’’ yazısı bulunmaktadır. Yaşlı bir çift temasına sahip olması sayesinde özellikle hayatınızın aşkı için tercih ederek onunla gelecek planlarınızın olduğu mesajını verebilmeniz mümkün olacaktır. Çok anlamlı ve sıcak bir hediye olan bu teraryum fanusu karşınızdaki kişinin bir kez daha gönlünü kazanabilmenize olanak sağlayacaktır.   

3- Kişiye Özel Baskılı Mum

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınları romantizmi oldukça seven bir karakter yapısına sahiptir. Bu nedenle seçeceğiniz hediyenin romantik olması onun daha çok etkilenmesine neden olacaktır. Özellikle boğa burcu kadınına evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu kişiye özel mumları tercih ederek ona şık ve romantik detayları bulunan bir yemek masası hazırlayabilirsiniz. Kaliteli baskı tekniği ile hazırlanan bu mumlarda yalnızca dikey fotoğraflar tercih edilebilmektedir. Özel kutlamalarınız için özel bir seçenek olacak olan bu mum hediyesi, yalnızca yıl dönümü için değil karşınızdaki kişiyi önemli ve özel hissetmesini istediğiniz her gün tercih edilebilecektir.  

4- Kişiye Özel Kar Küresi

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına yılbaşı hediyesi olarak kar küresi almanızı önerebiliriz. Kar küresi çoğu kadının favori parçaları arasında olsa da, boğa burcu kadının bu hediyeye daha çok zaafının bulunduğunu belirtebiliriz. Huzur temasını hayatının her anında kullanmaktan son derece hoşlanan boğa burçları için bu hediye ideal bir seçim olacaktır. Bu şık kar küresi bir kadın ve bir erkek biblosu ve ışıltılı simli su ile tasarlanmıştır. Alt kısmında bulunan küçük çerçeve sayesinde bu ürünü kişiselleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Seçeceğiniz yatay fotoğraf uygun ölçülerde hazırlanarak bu çerçevenin içerisine yerleştirilir. Kaliteli malzeme ve baskı kalitesine sahip olan bu nostaljik kar küresi, açıldığında huzur veren bir müzik çalmaya başlar. Bu eşsiz hediye ile boğa burcu kadınını çok etkilemeniz mümkün olacaktır.             

5- Kahve Severlere Konsept Kutusu

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcuna hediye olarak tercih edebileceğiniz hediyelerden bir tanesi kuşkusuz kahve konseptli hediyeler olacaktır. Boğa kadınlarının büyük bir çoğunluğu kahvenin adeta müptelasıdır. Bu nedenle ona bu şık tasarlanmış hediyeyi alarak, kahve keyiflerini anlamlandırabilirsiniz. Bu kırmızı şık tasarımlı kutu içerisinde bir adet lezzetli kahve paketi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra içerisinde bu hediyeyi alacağınız kişinin baş harfine uygun şekilde tasarlatabileceğiniz bir adet kahve fincanı ve tabağı seti bulunmaktadır. Kahve keyiflerini anlamlandırmasının yanı sıra lezzetinin doruklarına çıkması için eklenen çikolatalar bulunmaktadır. Bu şık tasarım hediye sayesinde kahve saatlerinde karşınızdaki kişinin daima aklının bir köşesinde var olacaksınız.  

6- Her Şey Güzel Olacak Konsept Kutusu

boğa burcu kadına hediye

Pozitif yönü ile ön plana çıkan boğa burcu kadınına hediye fikirleri arasında bu konsept kutusu bulunmaktadır. Renkli tasarımı ile dikkat çekici bir güzelliği bulunan bu hediyeler şık tasarıma sahip pembe bir kutunun içerisinde bulunmaktadır. Özellikle çalışan kadınlar için tercih edebileceğiniz bu tasarımın içerisinde isme özel olarak tasarlanmış termos ve kupa içeriği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine isme özel olarak tasarlanmış her yerde kullanabileceğiniz kalem ve anahtarlık hediyesi bulunmaktadır. ‘’ Herşey güzel olacak’’ teması ile hazırlanmış olan ajanda ise, sevimli ve rengarenk görünümü ile her kadının hoşuna gidecek güzelliktedir. Ayrıca sana özel dileklerim diye hazırlanmış olan not kartına onunla ilgili güzel düşüncelerinizi yazabilir, yüzüne söyleyemediğiniz tüm güzel duyguları bu not kartına aktarabilirsiniz. 

7- Harfli ve Fotoğraflı Kolye

boğa burcu kadına hediye

Takı her yaştan kadının severek kullandığı aksesuarlardan biridir. Özellikle kolye çeşitlerinde bulunan anlamlı tasarımlar kalbin üstünde taşınacağı için daha da anlam kazanacaktır. Boğa burcu kadınına anneler günü hediyesi olarak bu kolyeyi vermek duygusal yönünü ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Kalpli tasarlanmış olan bu kolyenin üst kısmında harf bulunmaktadır. Lazer ile çizilmesi nedeniyle kalıcı olan bu harf tasarımında isterseniz kendi isminizin baş harfini isterseniz annenizin baş harfini seçebilirsiniz. İç kısmı açılan bu kalbin her iki tarafına fotoğraf konulabilmektedir. Anneniz ve sizin fotoğrafınızı ekleterek anlamlı ve ölümsüz bir hediye verebilmeniz mümkün olacaktır.

bayan hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.