sadsad x
asdasd
Boğa Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Boğa Burcu Kadına Hediye Fikirleri

20 Mart 2020

Boğa burcu kadınına hediye olarak daha manevi ve anlamlı hediyeler tercih etmeniz gerekecektir. Hediyelerden oldukça hoşlanan boğa burcu kadınları aşk, arkadaşlık, dostlu gibi değerlere son derece önem gösterirler. Bu nedenle onlara bu değerleri hatırlatacak hediye seçimleri tercih etmek onun çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Özellikle kişiye özel hediyelere bayılan boğa burcu kadınları değerinin hissettirilmesinden çok hoşlanacaktır. Bu nedenle ihtiyacı olan hediyeleri tercih ederek onları kişiye özel tasarımlara dönüştürerek karşınızdaki kişinin değerini fark etmesini sağlayabilirsiniz. 

Boğa Burcu Erkeğe Hediye Ne Alınır

Bazen birinin ne tür bir hediye istediğine karar vermek oldukça zordur, ister kendisi, ister çok iyi bildiğinizi sandığınız bir sevdiğiniz. Her temsilcinin kendi iddiaları ve tercihleri ​​vardır, bu nedenle ilgili burçlara göre bazı fikirler burada. Ancak, herkesin kendi zevkleri vardır. Boğa burcuna özel kadını için arzulanan bir hediye, bazı kitaplar veya mücevherler olabilir. Yaratıcıysanız, onlar için sürpriz olacak ilginç bir yerde bir piknik düzenlerseniz kesinlikle takdir edeceklerdir. Boğa burcu kadınları memnun edecek hediye fikirlerimizi keşfedin. Boğa burcu 20 Nisan'dan 20 Mayıs'a kadar devam eden doğum süresini kapsar. Bu dönemde sevdiğiniz biri doğduysa, bugün onu memnun edecek bir hediye fikri istiyorsunuzdur. Hediyemen yardımıyla, boğa burcu kadınına hediye almanızda size ilham verecek öneriler sunuyoruz. Ve bu da yetmezse, durum ne olursa olsun onu memnun edeceği kesin olan birkaç hediye önerisini de sıralıyoruz.

Işıklı Anı Çerçevesi

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadını mutlu etme gayretlerinizin ödülünü bu ışıklı anı çerçevesiyle alabileceğinize inanıyoruz. ışıklı anı çerçevesi uzun yıllar boğa burcu kadını mutlu edecek değerli bir hatıra niteliğindedir. Siz de Hediyemen'deki biribirinden otantik tasarımlarla hazırlanmış ışıklı anı çerçevesi modelleri ile en güzel doğum günü hediyelerine doyun. ışıklı anı çerçevesi, boğa burcu bir kadına en akılda kalıcı hediyelerden biri olacağından hiç şüpheniz olmasın. Doğum günü için en güzel hediye fikirlerimizi belirledik ve anlaşılır bir liste olarak sizin için hazırladık. Hayranlık duyacağınız dekoratif ışıklı anı çerçevesi modelleri ve birbirinden güzel fırsatlar bir arada yer alıyor. Sıradan bir ışıklı anı çerçevesinin bile kişiye özel dokunuşlar yapılınca ne kadar özel bir hale dönüştüğüne şahit olun.

Kişiye Özel Fotoğraflı Sürpriz Kutu

boğa burcu kadına hediye

Üzerinde dilediğiniz fotoğrafın yer alacağı bu hediye, boğa burcu bir kadının için en rahatlatıcı hediyelerden bir tanesi olacaktır. Biz sizlere bu etkili kişiye özel fotoğraflı sürpriz kutu ile kaliteli bir armağanı üstelik size özel tasarımlı olacak şekilde ve ucuz fiyata ulaştırabiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle sevdiklerimize ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız size kolay bir seçenek olarak bu hediye önerilmektedir. Başarılı bir tasarıma sahip olan bu hediye, oldukça da yaratıcı hediye fikirlerindendir. Kişiye özel fotoğraflı sürpriz kutu sayesinde boğa burcu bir erkeğe doğum günü için benzersiz bir armağan seçmiş olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ateşli Görevler Oyunu

boğa burcu kadına hediye

Şehvetli ve iyi huylu Boğa, hayatın tüm zevklerinden maksimum düzeyde zevk almayı sever. Gurmeler için seçkin yiyecekler, masaj yağları, iç mekan bitkileri… Ateşli görevler oyunu oyunu ile biricik boğa burcu erkeği hem çok etkileyecek, hem de aşkınızın ateşini daha güçlü hale getireceksiniz. Kesinlikle sevdikleriniz, bu erotik oyun karşısında inanılmaz bir heyecan duyacak ve bu sıra dışı oyunu defalarca oynamak isteyecektir.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Mum

boğa burcu kadına hediye

Doğum gününde boğa burcu bir erkeğe verebileceğiniz bu mükemmel mumun ötesinde daha güzel bir mum görmedik henüz. Bu sayede boğa burcu bir erkeğe olan sevginizi açıktan gösterebilir, hayatınızda olmasından büyük bir mutluluk duyduğunuzu boğa burcu bir erkeğe ifade edebilirsiniz. Her türlü ortam için mükemmel. Ev ve ofis, için harika. Bu fotoğraflı mum yerleştirildiği her yerde, her zaman rahat bir atmosfer yaratacak. Boğa burcu erkeğe doğum günü için alınabilecek en sürpriz hediye için biz bu mumu işaret ediyoruz. Siz ne dersiniz? Eminiz ki sevdikleriniz de bu etkileyici mumun şıklığı karşısından inanılmaz etkilenecektir. Şimdi siz de kişiye özel mumun modelini seçin ve ardından uygun bir mesaj belirleyin. Boğa burcu bir erkeğin doğum gününü kutlamak, şans ve mutluluk dilemek isteyebilirsiniz. Özel bir sunumla hazırlanacak olan bu etkileyici mum, doğum gününün yıldızı ve sizin hediyeniz olacak.

Erkeğe Hediye İsimli Kupa Bardak Turuncu

boğa burcu kadına hediye

Acaba neden boğa burcu bir erkeğe bir kupa bardak hediye etmelisiniz? Bu soru için klasik bir cevabımız var; o da hiçbir hediye boğa burcu bir erkeğe kişiye özel hediyeler kadar mutluluk yaşatamaz. Sadece sahibine özel olması bile, saydığımız bu sıradan hediyelikleri elemenizde size ip ucu verebilir. İsme özel olmasıyla boğa burcu bir erkeğe farkını hemen orada fark ettirecek ve kendisini çok özel sevinçler içerisinde bulmasına neden olacak bu kupa bardak, göz kamaştırıcı bir şıklıkta görüyor musunuz? Kişiye özel kupa bardaklar, hediye vermek isteyenler için harika bir seçenektir. Kişiye özel kupa bardaklar, verilen hediyenin özel ve anımsanır hale gelmesini sağlar. Kişiye özel kupa bardaklar, kişinin ismi, resmi veya fotoğrafı ile birlikte hazırlanabilir ve kişiye özel bir his verir.

Kalp Şeklinde Fotoğraflı Pano

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına hediye fikirleri arasında bulunan fotoğraflardan oluşan bu panoyu tercih etmeniz onu değerli hissettirmenin en kolay ve en güzel yolu olacaktır. Bayana hediye almanın en güzel tarafı ise, bayanların bu incelik karşısında tüm yelkenlerini suya indirecek olmalarıdır. Anılarını sergilemeye bayılan boğa burcu kadınlarının evinin birçok yerinde fotoğraflar görebilmek mümkündür. Ancak şunu belirtmeliyiz ki, bu hediye diğerlerinin pabucunu dama attıracak güce sahiptir. Kalp şeklinde tasarlanmış olan bu pano yatay ve dikey 23 fotoğraftan oluşturulmaktadır.

Karikatürlü Kupa Bardak

boğa burcu kadına hediye

Baskı kalitesi son derece yüksek olan bu fotoğraflar uzun süre güneş ışığında dahi solmadan canlı bir şekilde kalıcılık sağlayacaktır. Komik, romantik, eğlenceli, duygusal bütün fotoğrafları tercih edebileceğiniz bu eşsiz pano karşınızdaki kişiye pek çok duyguyu bir arada yaşatacaktır. Fotoğraf tasarımının çevresinde yer alan LED ışıklar ise sadece gündüz değil, gecede kendini fark ettirebilecek kadar aydınlatıcı olacaktır. Yalnızca sevgilinize değil annenize, arkadaşınıza ya da diğer sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ürün oldukça anlamlıdır.   

Mini Teraryum Bahçesi

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına doğum günü hediyesi olarak mini teraryum bahçesi almaya ne dersiniz? Boğa burcu kadınları çoğunlukla son derece naif ve sadelikten hoşlanan bir yapıya sahiptir. Huzur veren parçaları evinde ya da diğer yaşam alanlarında kullanmaya bayılan boğa burcu kadınları için teraryum hediyesi oldukça etkileyici bir seçim olacaktır. Büyük bir fincan görünümünde olan bu fanusun ön kısmına hediye alacağınız kişinin adı ve soyadını yazdırabileceğiniz gibi, sizin ve onun isminizi de yazdırabilmeniz mümkün olacaktır.

Roma Rakamlı Çubuk Kolye

boğa burcu kadına hediye

Bunun yanı sıra fincan fanusun ön kısmında ‘’ Hayallerinin peşinden koş’’ yazısı bulunmaktadır. Yaşlı bir çift temasına sahip olması sayesinde özellikle hayatınızın aşkı için tercih ederek onunla gelecek planlarınızın olduğu mesajını verebilmeniz mümkün olacaktır. Çok anlamlı ve sıcak bir hediye olan bu teraryum fanusu karşınızdaki kişinin bir kez daha gönlünü kazanabilmenize olanak sağlayacaktır.   

Kişiye Özel Baskılı Mum

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınları romantizmi oldukça seven bir karakter yapısına sahiptir. Bu nedenle seçeceğiniz hediyenin romantik olması onun daha çok etkilenmesine neden olacaktır. Özellikle boğa burcu kadınına evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu kişiye özel mumları tercih ederek ona şık ve romantik detayları bulunan bir yemek masası hazırlayabilirsiniz. Kaliteli baskı tekniği ile hazırlanan bu mumlarda yalnızca dikey fotoğraflar tercih edilebilmektedir. Özel kutlamalarınız için özel bir seçenek olacak olan bu mum hediyesi, yalnızca yıl dönümü için değil karşınızdaki kişiyi önemli ve özel hissetmesini istediğiniz her gün tercih edilebilecektir.  

Kişiye Özel Kar Küresi

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcu kadınına yılbaşı hediyesi olarak kar küresi almanızı önerebiliriz. Kar küresi çoğu kadının favori parçaları arasında olsa da, boğa burcu kadının bu hediyeye daha çok zaafının bulunduğunu belirtebiliriz. Huzur temasını hayatının her anında kullanmaktan son derece hoşlanan boğa burçları için bu hediye ideal bir seçim olacaktır. Bu şık kar küresi bir kadın ve bir erkek biblosu ve ışıltılı simli su ile tasarlanmıştır. Alt kısmında bulunan küçük çerçeve sayesinde bu ürünü kişiselleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Seçeceğiniz yatay fotoğraf uygun ölçülerde hazırlanarak bu çerçevenin içerisine yerleştirilir. Kaliteli malzeme ve baskı kalitesine sahip olan bu nostaljik kar küresi, açıldığında huzur veren bir müzik çalmaya başlar. Bu eşsiz hediye ile boğa burcu kadınını çok etkilemeniz mümkün olacaktır.

Kahve Severlere Konsept Kutusu

boğa burcu kadına hediye

Boğa burcuna hediye olarak tercih edebileceğiniz hediyelerden bir tanesi kuşkusuz kahve konseptli hediyeler olacaktır. Boğa kadınlarının büyük bir çoğunluğu kahvenin adeta müptelasıdır. Bu nedenle ona bu şık tasarlanmış hediyeyi alarak, kahve keyiflerini anlamlandırabilirsiniz. Bu kırmızı şık tasarımlı kutu içerisinde bir adet lezzetli kahve paketi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra içerisinde bu hediyeyi alacağınız kişinin baş harfine uygun şekilde tasarlatabileceğiniz bir adet kahve fincanı ve tabağı seti bulunmaktadır. Kahve keyiflerini anlamlandırmasının yanı sıra lezzetinin doruklarına çıkması için eklenen çikolatalar bulunmaktadır. Bu şık tasarım hediye sayesinde kahve saatlerinde karşınızdaki kişinin daima aklının bir köşesinde var olacaksınız.  

Her Şey Güzel Olacak Konsept Kutusu

boğa burcu kadına hediye

Pozitif yönü ile ön plana çıkan boğa burcu kadınına hediye fikirleri arasında bu konsept kutusu bulunmaktadır. Renkli tasarımı ile dikkat çekici bir güzelliği bulunan bu hediyeler şık tasarıma sahip pembe bir kutunun içerisinde bulunmaktadır. Özellikle çalışan kadınlar için tercih edebileceğiniz bu tasarımın içerisinde isme özel olarak tasarlanmış termos ve kupa içeriği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine isme özel olarak tasarlanmış her yerde kullanabileceğiniz kalem ve anahtarlık hediyesi bulunmaktadır. ‘’ Herşey güzel olacak’’ teması ile hazırlanmış olan ajanda ise, sevimli ve rengarenk görünümü ile her kadının hoşuna gidecek güzelliktedir. Ayrıca sana özel dileklerim diye hazırlanmış olan not kartına onunla ilgili güzel düşüncelerinizi yazabilir, yüzüne söyleyemediğiniz tüm güzel duyguları bu not kartına aktarabilirsiniz. 

Harfli ve Fotoğraflı Kolye

boğa burcu kadına hediye

Takı her yaştan kadının severek kullandığı aksesuarlardan biridir. Özellikle kolye çeşitlerinde bulunan anlamlı tasarımlar kalbin üstünde taşınacağı için daha da anlam kazanacaktır. Boğa burcu kadınına anneler günü hediyesi olarak bu kolyeyi vermek duygusal yönünü ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Kalpli tasarlanmış olan bu kolyenin üst kısmında harf bulunmaktadır. Lazer ile çizilmesi nedeniyle kalıcı olan bu harf tasarımında isterseniz kendi isminizin baş harfini isterseniz annenizin baş harfini seçebilirsiniz. İç kısmı açılan bu kalbin her iki tarafına fotoğraf konulabilmektedir. Anneniz ve sizin fotoğrafınızı ekleterek anlamlı ve ölümsüz bir hediye verebilmeniz mümkün olacaktır.

Polaroid Fotoğraf Çerçeveleri

bayan hediyeleri

Boğa kadını, sevgilisininki gibi kendi fikirlerini aktarma sanatında bir kraliçedir. Bu nedenle, genellikle istediğini tartışmadan veya büyük tartışmalar olmadan istediğin, kolayca elde eder. Çok inatçı ve muhtemelen sabırsız ve öngörülemez olmaktansa sakin ve düşünceli erkeklerden hoşlanmaz. Güvenlik, hem profesyonel hem de duygusal olarak hayatında çok önemli bir unsurdur. Boğa kadını her zaman özgüven sahibi değildir ve kendini daha iyi hissetmesi için aşırıya kaçmadan ve her zaman içtenlikle iltifat edecek bir erkeğe ihtiyaç duyacaktır. Ailesine çok yakın ve onun bazen modası geçmiş dünya görüşünü anlayabilecek birini arıyor. Boğa kadınları arkadaşlıkta olduğu gibi aşk yaşamında da sadık eşler arar. Bazen biraz abartılı sahiplenici yönleri olabilir ve ideal erkeğinde diğer yarısı için bir birleşme ve büyük bir aşk arar.

İsme Özel Şampanya Kadehleri 2'li


boğa burcu kadına hediye

BOĞA KADINININ GENEL ÖZELLİKLERİ

** Boğa kadını ne istediğini çok iyi bilir ve alamadığında onu oldukça inatçı görebilirsiniz.
** Her zaman akıllıca ve sahip olduklarına bağlıdır. Aynı zamanda çok anaç, ayakları yere basan ve bir görev duygusuna sahiptir.
** Bazen yeteneklerini göstermeye cesaret edemeyecek kadar utangaç olan Boğa kadını, karanlığı ışığa ve güven verici şeylere tutkuyla bağlıdır.
** Sevdiklerine vakit ayırmayı seviyor. Dürüst, istikrarlı ve azimlidir. Bu nitelikler onu çok iyi bir iş ortağı ve olağanüstü bir danışman yapıyor.
** Boğa kadını şehvetlidir, güzelliğe ve hayattaki basit zevklere tutkuludur.
** Cömertliğin ve rahatlığın ön planda olduğu bir yaşam tarzı arar. Zekidir, insanları anında yargılamaz ve bir fikir oluşturmadan önce onları tanımayı bekler.

Boğa burcu kadınların özelliklerini sıraladıktan sonra şimdi Boğa burcu kadınlara doğum günü hediyesi veya Boğa burcu kadın için yılbaşı hediyesi ne alınır sorularına cevaplar arayacağız. Boğa burcu kadınlara bu listede güzel hediye fikirleri sunuyoruz. Bu hediye listesinde yer alan tüm hediyelik eşyalar, Hediyemen'de bulunuyor ve Boğa burcu kadınlara alınabilecek hediyelerdir. Gelin Boğa burcu bayan için hangi hediyeleri sizlere önermişiz, birlikte göz atalım;

Boğa Burcu Kadına Hediye Fikirleri

1 -) Doğum Günü Kızı Karikatürlü Kanvas Tablo
2 -) Kişiye Özel Siyah Rugan Deri Cüzdan Bayan Modeli
3 -) Sevgililere Özel Patlayan Kutu Sürprizi
4 -) İsme Özel Mors Alfabesi Bileklik
5 -) İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti
6 -) Sonsuz Aşkım Kalp Kutu Çikolata
7 -) Aşk Ateşimiz Konsept Hediye Kutusu
8 -) İşte Bizim Tatlı Aşkımız Hediye Sepeti
9 -) Fotoğraf Baskılı Sonsuzluk 3D Led Gece Lambası
10 -) Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak
11 -) Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü
12 -) Erotik Hediye Kutusu
13 -) Arama Motoru İsme Özel Sihirli Kupa Bardak
14 -) Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı
15 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Dekoratif Ay Lamba

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.