sadsad x
asdasd
Burçların Birbirleri İle Uyumları

Burçların Birbirleri İle Uyumları

28 Ağustos 2020

Birbiriyle en iyi anlaşan burçlar hangileridir? Hangi burç ile aşk yaşanır veya hangi burç ile sorunsuz bir arkadaşlık veya ilişki kurulur? İşte bu yazımızda biz bu konuyu irdelemeye çalıştık ve bakın nasıl sonuçlar aldık. İnsanların karakter özelliklerini, kişiliklerini belirlemede en önemli etkilerden bir tanesi burçlarıdır. Burçlar insanların ilk doğdukları an astrolojik dengeler ile kişilik üzerinde önemli bir yere sahip oluyor. Kimler ile anlaşacak, kimler ile anlaşamayacak, hangi renkleri ya da çiçekleri sevecek, en sevdiği müzik türü ne olacak gibi birçok etkiyi belli ediyor. Bugün ki konumuz içerisinde ise hangi burç hangi burç ile daha iyi anlaşır ona bakacağız. Gelin burçların anlaştığı diğer burçlar hangileridir beraber bakalım:

Koç Burcu ( 21 Mart - 20 Nisan) Uyum Sağladığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Koç burcu hangi burç ile daha iyi anlaşır diye sorulduğu zaman en çok dikkatleri çeken kova burcu olacaktır. Her iki burç da yapısal olarak çok hareketli, çok içten bir orada bir burada olan insanlardır. Özgürlüklerine oldukça düşkün yapılarını olması yan yana geldikleri anlarda çok iyi ikili olmalarına yardımcı olur. Bu yüzden en iyi koç burcu ile kova burcu anlaşacaktır. Yan yana geldikleri an adeta el ile tutulamaz bir halde olacaklardır. 

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül) En İyi Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Başak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır diye bakıldığı zaman aslında balık, oğlak ve kova burçları ile anlaştıkları görülecektir. Her üç burç da her ne kadar biri birilerinden farklı özelliklere sahip olsalar bile daha çok tamamlayıcı görevi göreceklerdir. Biri birilerine karşı daha çok alttan alan yapıları olacak. Ardından biri birilerini eksiklerini kapatacaklardır. Böyle yapılarının olması aslında her üç burç ile de rahat bir şekilde sorun yaşamadan anlaşmasına etki edecektir. Sorunsuz bir dostluk ve ilişki kurmak için uygun burçlar bütünü olarak nitelendirilebilir.

Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat) Uyumlu Burçları

birbiriyle uyumlu burçlar

Kova burcu hangi burçlarla iyi anlaşılır kısmı incelenirken, oğlak - kova - ikizler burcu dikkatleri çekecektir. Bu üç burç ile de oldukça rahat ve içten bir şekilde anlaşacaktır. Her konuda biri birilerinin tamamlayıcısı olacaktır. Daha çok hareketli - neşe dolu insanlar olmaları bu konuda sorun yaşamamalarına yardımcı olacak. Kova burcu biraz özgürlükçü olsa bile diğer gruplar ile de etkili bir şekilde ilişki ya da dostluk bağı kuracak kadar geniş bir kalbe sahiptir.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak ) Çok İyi Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır kısmına bakılacak olduğu zaman aslında en çok kova burçları ardından da oğlak burçları ile anlaştığı gözlenecektir. Oğlak burcu her ne kadar sakin yapıda olsalar bile, kovalar ile büyük bir uyum içerisinde olacaklardır. Kafa yapıları bir olarak ilerlemesi - her anlamda çok iyi anlaşabiliyor olmaları hem dostluk hem de aşk konusunda uyumlu olacaktır. Kendi aralarında olan uyumlar da bir hayli önemli. Oldukça sakin anların geçtiği oğlak - oğlak anlaşmaları meydana gelecektir.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos) En İyi Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Aslan burcu anlaştığı burçlar incelenecek olursa hiç kimse olmadığı gözlenecektir. Aslında yapısal olarak sadece kendilerini beğenen her zaman egolu insanlar olması çevresindeki insanlar tarafından pek sevilmemelerine neden olur. Bu kadar farklı yapılarının olması insanların onlardan uzak kalmalarına neden olacaktır. Yeri geldiği zaman kendi ile dahi anlaşamayan insanlar olması bu kadar yalnız kalmalarına neden oluyor. 

Terazi Burcu (23 Eylül - 23 Ekim) Uyum Gösterdiği Burçları

birbiriyle uyumlu burçlar

Terazi burcu hangi burçlarla iyi anlaşır sorusu için en iyi balık - yay ve akrep burçları ile anlaştıkları gözlenecektir. Bu burçlar kendilerinden her ne kadar çok farklı olsalar bile yine de tamamlayıcılık konusunda oldukça önemli etkileri vardır. Biri birilerinin eksiklerini kapatan özelliklerini olması daha iyi anlaşmalarına ve güzel dostluklar kurmalarına yardımcı olacaktır. Bu yüzden kurulan ilişkiler oldukça dikkat çekici olacaktır. 

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart ) Çok İyi Anlaştığı Burçlar?

birbiriyle uyumlu burçlar

Balık burcu hangi burçlarla iyi anlaşır diye bakılacağı zaman terazi - kova ve oğlak burcu ile çok iyi anlaşacakları gözlenecektir. Hem kafa yapısı hem hareketlilikleri hem de enerjileri. Oldukça benzer yapıda olması bunların çok rahat bir uyum göstermesine etkili olacak. Balık burcu her ne kadar diğerlerine karşı daha uygusal yapıda yaklaşıyor olsa bile karşı taraf bu yönünü çok güzel idare edecektir. Gönül bağı kurmak için gerçekten de bire bir olan burçların başında gelir. 

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık) Kendisi İle Uyumlu Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Yay burcu gezgin burçlardan bir tanesidir. Bu yüzden kendisi gibi neşe dolu - enerjik ve hareketli insanlar ile büyük bir uyum sağlar. Onlar için kova burçları aranıp da bulunmayan eşsiz insanlardır. Her iki taraf da özgürlüklerine bir hayli düşkün olmalarının yanı sıra bir orada bir burada olan insanlardan oluşur. Dünyayı gezmek için bile yola çıkacak kadar uçarı insanlardır. Bu hallerinin olması aslında yan yana geldikleri an çok güzel beraberlikler kurmalarına büyük oran ile etki edecektir. 

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım ) Çok İyi Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Akrep burcu daha çok içten, samimi ve bir o kadar da sempatik insanlardır. Her şeyleri ile alttan alan yapılarının olması yanı sıra daha çok anaç halleri ile dikkatleri çekerler. İnsanlara karşı sahiplenici özelliklerinin olması daha çok balık - akrep ve boğa insanları ile anlaşmalarına etki eder. Onlar da en az kendileri kadar sakin, sabırlı ve içten insanlardır. Biri birilerine karşı bu kadar duyarlı insanlar olmaları daha çok anlaşmaları etki edecek. Karşılıklı anlayış onlar için her zaman ön planda olacaktır. 

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz) En İyi Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Yengeç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır kısmı incelenecek olduğu zaman ilk sırada kendileri gelir. Albenileri bir hayli yüksek - egolu ama bir o kadar da samimi insanlardır. Bu yüzden kendi içlerinde oldukça samimi bir şekilde anlaşmaları çok kolay olacaktır. Karşılarındaki insanlar ile empati kurabilen insanlar olması yengeç burcu insanlarının genel anlamda birçok kişi ile anlaşmalarına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra bir yandan da boğa burcu insanları ile oldukça iyi bir şekilde anlaşacaklardır. 

Boğa Burcu (21 Nisan - 20 Mayıs) Uyumlu ve Anlaştığı Burçlar

birbiriyle uyumlu burçlar

Boğa burcu hangi burçlar ile iyi anlaşır kısmına bakılırken ilk sırada ikizler burcu yer alacaktır. İkizler burcu insanları her ne kadar bir an gülerken bir an ağlayan yapıları olsa bile yine de çok rahat anlaşacaklardır. İkisi de daha çok hareketli, oldukça eğlenceli insanlardır. Bu yüzden birlikte çok güzel aktiviteler yapabilecekler, eğlenceli anlar geçirebileceklerdir. Böyle yapıları olduğu için çok yakın arkadaş olabileceği gibi biri birileri için iyi birer eş de olabileceklerdir. 

İkizler Burcu ( 21 Mayıs - 21 Haziran) Hangi Burçla İyi Anlaşır?

birbiriyle uyumlu burçlar

İkizler burcu hangi burçlarla iyi anlaşır kısmı incelenirken ilk sırada boğa burcu dikkatleri çekiyor. Hem eş hem arkadaş konusunda birbirlerine karşı çok iyi geleceklerdir. Tabi ki sadece boğa burcu ile değil bir yandan da kova burçları ile çok iyi anlaşacaklardır. Özellik ile de aşk hayatında çok güzel bir uyum olacaktır. Bu yüzden ikizler burcu insanlarının yanında genel olarak boğa burcu ve kova burcu insanları yer alır. Çok iyi anlaştıkları bilinir.

burçlara göre hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.