sadsad x
asdasd
Burçların Özellikleri ve Burç Tarihleri

Burçların Özellikleri ve Burç Tarihleri

19 Haziran 2019

Bu yazımızda kendi burcunuza uygun özellikleri ve merak ediyorsanız burcunuzun tarihini öğrenebilirsiniz. Burçlarla yakından alakalı olanlar bilgi sahibi olsa da, bilmeyenler ise özellikle bir ilişkiye başlarken, karşı tarafı daha yakından keşfetmek için burçların özellikleri hakkında araştırma yapmaktadır. Hediyemen.com olarak bu araştırmaya kapsamlı bir katkı sunarak, burç tarihleri ve özellikleri hakkında çok detaylı bir yazı ile karşınızdayız. Astroloji dünyasının 12 burcunun özelliklerini detaylandıracağımız yazımızda, "hangi tarihte doğanlar, hangi burçtandır?" gibi sorulara cevap bulabilir, burçların aşk ve iş hayatlarına dair özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Burç Tarihleri ve Özellikleri – Burçların Özellikleri

Burç Tarihleri

Koç Burcu Özellikleri 21 Mart – 20 Nisan

Koç burcu tarihi ve burç özellikleri

Koç burcu tarihi, 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğan kişileri kapsamaktadır. Ateş grubu burçları arasında bulunan koç burcunun özellikleri, özellikle liderlik vasfı yüksek ve canı tez yapıda insanların burcu olarak kabul edilmektedir. Korku, onların hayatında yer vermedikleri bir duygudur. Cesaret ise, zirvelerdedir. Genel olarak, Koç burcu özellikleri şunlardır.

• Cesaret dolu bir yapıya sahiptirler. Korku, genellikle hayatlarında olmayan bir kavramdır.
• Liderlik, koç burcu için en dikkat çekici özellikler arasındadır.
• Daima ön planda olmayı severler.
• Maceraperest yapıları vardır.
• Yol göstericidir.
• Başarısızlıklar içinden, zaferle çıkmak onları için rutin bir olaydır.
• Sabırsız olmaları, onların en büyük handikabıdır. Bir işi ne kadar çok isterlerse istesinler, ısrarları sonuç vermiyorsa vazgeçerler. Ancak başladıklarını da, kolaylıkla yarım bırakmazlar.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç burcunun aşk hayatı, sadakat, kıskançlık ve tutku üçlüsünün öne çıktığı bir yapıdadır desek, yanılmış olmayız. Sevdiklerini gözlerinden sakınacak derecede bir tutkuyla bağlanan koçlar, beğenilen bir kişi olsa da aşk hayatında kendini beğenmediği için, kendisinde bir kusur arar. Bu durumda, onun ilişkisini olumsuz etkiler. Aşklarının, özgürlüklerini kısıtlamasına asla müsaade etmezler.

Koç Burcu İş Hayatı

Koç burcunun iş hayatı özellikleri için söylenecek ilk söz, liderliktir. Hangi sektörde faaliyet gösterirlerse göstersinler, hedeflerinde daima iş ortamında lider olma çabası bulunmaktadır. Tuttuklarını kopartan yapılarına rağmen, aceleci davranmaları onların çabuk pes etmelerine de neden olabilir.

Koç Burcunun Sevdiği Hediyeler

Hediye konusunda, kesinlikle büyük beklentiler içerisinde değildirler. Ancak kendilerini hatırlayan ve hediye alan birilerinin olması, onları ziyadesiyle mutlu eder. Alacağınız hediye paketi gösterişliyse, bu onları daha çok heyecanlandıracaktır. Özellikle fazla pahalı olmasa bile kişiye özel hediye yaptırmanız, bu konuda onları çok daha mutlu edecektir.

Boğa Burcu Özellikleri – 21 Nisan 21 Mayıs

Boğa burcu tarihi ve özellikleri

Boğa burcu, istediklerinden emin olan ve kararsızlıktan hoşlanmayan toprak grubu burçlarından birisidir. Astroloji dünyasının karakter bakımından en ortada olan, uç noktalardan kaçınan burçlarından birisidir. Bazı özellikleri bu tanıma uymasa bile, çok uç şeylerden uzak kalmayı bilirler.

• İsteklerinde, ikilem yoktur. Oldukça net yapıya sahiptirler.
• Yöneticilik ruhu, boğa burcunun özellikleri arasındadır.
• İlgi alanları, genellikle sanatsal objelere karşı yoğundur. Hatta iş hayatında, genellikle sanatçı kimlikleriyle ortaya çıkar ve sanatsal mesleklere yönelirler.
• Dostluk, onların en değer verdiği şeylerden birisidir.
• Hassas bir ruh yapıları vardır. Çabuk kırılabilirler. Bazen çok gereksiz alınganlıklarını, rahatlıkla görebilirsiniz.

Boğa burcu ile bir ilişkiye başlamak üzereyseniz, onların aşk ve ilişkilerdeki özelliklerini bilmeniz, hediye konusunda hoşlarına gidenleri tespit etmeniz yerinde olacaktır.

Boğa Burcu İş Hayatı

Disiplin, onların iş hayatında önemli bir kavramdır. Kendi sistemleri üzerine iş hayatını yönlendirmeye çalışmaları ve yöneticilik özellikleri nedeniyle, sorunları çözmek için büyük bir özgüven ve soğukkanlılıkla hareket ederler. Hata yaptığında onu uyarmanız, sert bir tepki almanıza neden olabilir. Bunların yanında, çok çalışkan oldukları da bilinmektedir.

Boğa Burcu Aşk Ve İlişkiler

Birisini kafaya taktıklarında, ona ulaşmak için büyük çaba gösterirler. Aşka, hatta büyük aşklara önem verirler. Küçük yaşlarda aşkın sırlarını çözme çabaları, onların bilinen özellikleri arasındadır. İlişkilerde inatçı tutumları, daha fazla öne çıkmaktadır.

Boğa Burcunun Sevdiği Hediyeler

Boğa burcu kadına hediye önerileri ile konuya giriş yapacak olursak, mutfak dekorasyon ürünleri, güzel ve birazda pahalı bir parfüm, ya da sizi her zaman hatırlaması için kişiye özel masa saatleri arasında tercih yapabilirsiniz. Erkekler için ise yine kişiye özel ama ilginç hediyeler vermek, onların hoşuna gidecektir. Kıyafet üzerine alacağınız hediyelerde, onları fazlasıyla memnun edecektir.

İkizler Burcu Özellikleri – 22 Mayıs 22 Haziran

İkizler burcu tarihi ve özellikleri

22 Mayıs ile 22 Haziran arasında doğanların burcu olan İkizler burcu özellikleri bakımından, diğer burçların özellikleri ile kıyaslandığında daha keskin hatlarla ayrılmaktadır. Canlılık, onların hayatlarının önemli bir parçasıdır.

• Pozitif kişilikleriyle öne çıkarlar.
• Keskin zekâlarıyla, onları kısa sürede tanımanız mümkündür.
• Dost canlısı yaklaşımları sebebiyle, uzun süre dostluklar kurulabilecek insanlardır.
• İkizler burcunun en önemli özellikleri arasında, genelinin yazar ya da şair olma hayalinin olduğunu görebilirsiniz.
• Soğukkanlı yaklaşımları, sorunların çözümü noktasında oldukça faydalıdır.
• Neşeli ve enerjik yapıları vardır.

İkizler Burcu Aşk Ve İlişkiler

Sevdiklerine sadakat, onların aşk ve ilişkilerinde en belirgin özelliklerden birisidir. Aşık oldukları kişiyle vakit geçirmekten büyük keyif alan ikizler, özellikle duygusal bağ kurdukları kişiyle doğa yürüyüşü yapmaya bayılırlar.

İkizler Burcu İş Hayatı

İş hayatlarında yazarlığa merak salmaları sebebiyle, gazetecilik daha fazla öne çıkmaktadır. Ki yapılan araştırmalarda, gazeteciler arasında en fazla ikizler burçlarının olduğu görülmüştür. Ulaşmak istedikleri şeyin peşini bırakmaz yapıları ve kararlı duruşları, onları meslek hayatlarında başarıya ulaştırmaktadır.

İkizler Burcu Hediye Önerileri

İkizler burcu kadını için hediye önerileri için; hediye sepetleri iyi bir seçenek olabilir. Bunun yanında kıyafet ve takı, onlara alabileceğiniz hediyeler arasındadır. Alacağınız hediyeleri kişiselleştirerek kişiye özel hediyeler seçmeniz, onları daha mutlu edecektir. İkizler burcu erkeği hediye önerileri; cüzdan, kaliteli bir çakmak ya da parfüm, onların sevebileceği hediye türleridir. Yazar olma merakları kadınlara göre daha ağır basması nedeniyle, kişiye özel hediye ve özelde de kalemler, atlanmaması gereken hediye çeşitleri arasındadır. Veya bir erkek için olmazsa olmaz aksesuarlar arasındaki tespihlerden kişiye özel sıkma kehribar tespih, kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir hediyedir.

Yengeç Burcu Özellikleri – 23 Haziran 22 Temmuz

Yengeç burcu tarihi ve özellikleri

23 Haziran 22 Temmuz arasında doğanların burçları olan yengeç burcu, iyi niyetli ve merhametli özellikleriyle öne çıkan bir burçtur. Sabır ve sevdiklerini koruyucu yapıda olmaları da, onların başlıca özelliklerinden birisidir.

Yengeçler, genellikle dikkatsiz kimselerdir. Bu özellik, onların en olumsuz yanlarıdır.
• Her zaman karşılarındakine, iyi niyet beslerler. Art niyetten uzaktırlar.
• Sevdiklerini korumak için, kendilerinden fedakarlık ettiklerine sıklıkla rastlarsınız.
• Oldukça merhametli kişilikleri vardır.
• Duyguları hızlı değişir. Bu nedenle yengeçler, kin gütmezler.
• Saygı göstermeye ve saygı görmeye çok önem verirler.
• Aile hayatı, onlar için oldukça önemlidir.
• Emanete sahip çıkma konusunda, oldukça hassastırlar.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Özellikle ticaretle uğraşan yengeçler, ticari bir zarara uğrayacaklarını bilseler de dürüstlükten asla taviz vermezler. İş hayatlarında yüksek başarılar elde etmeseler de, genellikle serbest meslek erbabı olup, kendi işleriyle ilgilenme eğilimleri fazladır.

Yengeç Burcu Aşk Ve İlişkiler

İlişkilerinde de merhametiyle öne çıkan yengeçler, kendilerine karşı birçok hata yapılmasına rağmen bu huyları sebebiyle ayrılığı en sona bırakırlar. Ancak ihanet gibi bir şeyin söz konusu olması durumunda, karşıdaki kişinin gözünün yaşına bakmadan ilişkiyi sonlandırırlar. Sevdiklerine büyük bir tutkuyla bağlı olmaları da, yengeç burcu özellikleri arasında yer almaktadır.

Yengeç Burcu Hediye Önerileri

Yengeç burcu erkeklere hediye alacaklar içinse önerilerimiz arasında, kemer, deri cüzdan ve kaliteli gömlek gibi hediyeler onların sevebileceği hediye türleridir. Tabii ki kaliteli bir parfüme, kimse hayır diyemez. Pahalı ve kaliteli bir parfüm, kişiye özel çiçek, kolye ve benzeri aksesuarlar ise, yengeç burcu kadınına alınabilecek hediyeler arasında yer almaktadır.

Aslan Burcu Özellikleri – 23 Temmuz 22 Ağustos

Aslan burcu tarihi ve özellikleri

Planlı hareket etmek ve yönetici olarak öne çıkmaları, onların başlıca bilinen özellikleri arasındadır. Ateş grubunun en güçlü burçları arasındaki aslanlar, yönetici yıldızına sahiptirler. Detaycı bir kişilikleri bulunmaktadır.

• Detaycı ve planlamacı olmaları, işlerinde başarılı olmalarını sağlamaktadır.
• Planlamacı yapıları, organizasyon yapma ve başarılı olma yeteneklerini öne çıkarmaktadır.
• Her zaman en iyisini isterler.
• Dost canlısı burçlardan birisi olup, uzun süre dostluklar kurmaktan büyük keyif alırlar.
• Cömert olmalarına karşın, yardım edecekleri kişiler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterler. Yardımlarının doğru yere ulaştığından emin olmak arzusu, onların bilinen özelliklerindendir.

Aslan Burcu İş Hayatı

Çok detaycı ve planlamacı olmaları nedeniyle, iş arkadaşları tarafından sıkıcı olarak tanımlanırlar. Ancak yine iş arkadaşlarının mesleki sorunlarını, plancı yapılarıyla aşarak onlara yardımcı olmak isterler. İş hayatından belirli bir düzene sahip olmaları ve yönetici ruhları, onların başarıyla ulaşmasındaki temel sebepler arasındadır.

Aslan Burcu Aşk Ve İlişkiler

Her zaman gerçek aşkı bulma çabalarında olmaları nedeniyle, onların daha geç yaşlarda evlendiklerine şahit olabilirsiniz. Sevgilisini ya da eşini çevreye karşı koruma çabalarını, aslan burcu kadınları ve erkeklerinde görmek mümkündür. Sadakat, onlar için olmazsa olmazlar arasındadır ve ihaneti asla affetmezler.

Aslan Burcu Hediye Önerileri

Aslan burcu hediye önerileri hakkında detaylandırmaya inmek, aslında biraz zordur. Yaş ve cinsiyetine göre hediye beklentileri değişebileceği için, fazla bir şey söylemek mümkün değildir. Gücü simgelemesi nedeniyle, basit bir hediye alsanız dahi o hediyenin kendisine ait olduğunu hissettirecek detaylar önemlidir. Bu nedenle, kendine has hediyeler onlar için idealdir. Sitemizde bulunan kişiye özel hediyeler kısmına göz atarak, onlara özel bir hediye olduğunu her ortamda hissettirecek bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

Başak Burcu Özellikleri – 23 Ağustos 22 Eylül

Başak burcu tarihi ve özellikleri

Titizliği ile dikkat çeken birisini görürseniz, o kişinin başak burcu olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu bilmelisiniz. Başak burcunun özellikleri, genel hatlarıyla şu şekildedir.

• Zekâsı, diğer insanlarda hayranlık uyandıracak derecededir.
• Yaptığı iş ne olursa olsun, büyük bir titizlikle gerçekleştirirler. Hatta bu konuda, takıntı düzeyinde davranmaları bazen sıkıcı gelebilir.
• Tüm ortamlarda takdir görmek ve insanlar tarafından beğenilmek, onların beklentileri arasındadır.
• Hayatlarının her alanında yükselişte olmak isterler.
• Çekingen yapıları, dikkat çeken başak burcu özellikleri arasındadır.

Başak Burcu İş Hayatı

Başarıya ulaşmak için durmadan çalışmaları, iş hayatlarında öne çıkan en önemli özellikleri arasındadır. Çalışkan yapılarını titizlikle pekiştirmeleri, onların işlerinde başarıya ulaşmalarını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. İş hayatındaki başarılarını ön planda tutmayı seven başaklar, enerji dolu yapılarıyla rekabet edilemeyecek düzeyde bir gayret sarf edebilirler.

Başak Burcu Aşk Ve İlişkiler

Titizlikleri, aşk ve ilişkilerde de öne çıkmaktadır. Seçim yaparken daha doğrusu bir ilişkiye başlarken, ince eleyip sık dokurlar. İstikrarlı ilişkiler, onların tercih ettiği ilişki tipidir. Her ne kadar aşka inançları bulunsa da, ilişkilerinde mantık kavramını da mutlaka göz önüne alarak hareket ederler.

Başak Burcu Hediye Önerileri

Teknolojiye düşkün olduklarından, teknolojik hediyelere bayılırlar. Özellikle kadınlarına alacağınız hafif pahalı teknolojik hediyeler, onları çok mutlu edecektir. Erkeklere ise kol saati veya deri aksesuarlar hediye edebilirsiniz.

Terazi Burcu Özellikleri – 23 Eylül 22 Ekim

Terazi burcu tarihi ve özellikleri

Lüks bir yaşantının onlar için önemli olduğunu, astroloji ile ilgilenen herkes bilir. Hayatları, genel bir denge üzerine kurulu olan terazi burcu insanları, seviyeli arkadaşlıklar kurabileceğiniz kimselerdir. Terazi burcunun özelliklerine baktığımızda, genel olarak şunları diyebiliriz.

• Tüm ilişkilerini belirli bir dengede yürütme çabaları, terazi burcunun önemli özellikleri arasındadır.
• Lüks, onlar için imkânları çerçevesinde vazgeçilmezdir.
• Kadınları, güzelliklerine aşırı düşkündür.
• Arkadaşlık, iş ya da aşk ilişkilerinde hiç fark etmeksizin, seviyeli bir ilişki gözetirler.
• Dış görünüşe, önem verirler.
• Gösterişli şeylerden çok hoşlanırlar.
• Zarafet kokan karakterleri, saygıyla bütünleşmiştir.

Terazi Burcu İş Hayatı

İş hayatının olmazsa olmazları arasında olan şıklık ve yönetici olmak çabalarını, terazi burcunda da görmekteyiz. Yukarıda da dediğimiz gibi adeta bir denge burcu olmaları, onların iş hayatlarına da yansımıştır. Burçların özellikleri arasında iş hayatında tüm dengeleri elinde tutma çabasını, sadece bu burçta görmeniz mümkündür.

Terazi Burcu Aşk Ve İlişkiler

Erkekleri biraz çapkın olsa da, bunu aldatma seviyesine getirmezler. İş, aile, arkadaşlık ve aşk ilişkileri, bir bütün halinde dengededir. Gerek terazi burcu kadını, aşık olduğu kişiye tüm benlikleriyle bağlıdırlar.

Terazi Burcuna Alabilecek Hediyeler

Güzelliklerine önem vermeleri nedeniyle, terazi kadınlarına bu özelliklerine yönelik hediyeler almanız onları daha fazla mutlu edecektir. Bu hediyeler sadece makyaj ya da bakım ürünleri olmayıp, giyim ve aksesuar üzerine de olabilir. Erkekler ise, dış görünüşlerine ve bakımlarına çok önem verirler. Özellikle pahalı ve zor bulabilecekleri kıyafetler ya da erkek bakım ürünleri, erkeklere hediye almak isteyenlerin aklında olması gereken hediye çeşitleridir.

Akrep Burcu Özellikleri – 23 Ekim 21 Kasım

Akrep burcu tarihi ve özellikleri

Burçlar arasında Belki de en fantastik olanı akrep burcu, kendi ayakları üzerinde durmayı en iyi şekilde başarmalarıyla dikkat çekiyor. Onlarla mümkün olduğu kadar iyi geçinmekte, büyük fayda var. Zira yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmayan yapıları, özellikle yapılan kötülüklere karşı kindar duygularını depreştiriyor.

• Hatalara karşı affetmeyen ve acımasız bir yapıları vardır.
• İntikam alma duygusu, kesinlikle hafife alınmamalıdır.
• Kararlılıkları, inatçılık derecesine varacak derecededir.
• Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında, sorunlara çok detaycı yaklaşım sergilerler.
• Yenilgileri, asla kabul etmezler.
• Yeni şartlara ve ortamlara, çok kolay uyum sağlayacak yapıdadırlar.
• Hedeflerindeki intikamı alamazlarsa, yanlış adımlar atarak kendilerine zarar verebilirler.

Akrep Burcu İş Hayatı

Burçların özellikleri arasında akrep burcunun kindar yapısı, iş hayatında bazı olumsuzluklara neden olabilmektedir. Çünkü iş dünyası, hırs ve kindar yapılarına yenik düşenler mezarlığı gibidir. Ancak akrepler kararlı yapılarıyla, bu sorunların önemli bir bölümünü ortadan kaldırabilirler.

Akrep Burcu Aşk Ve İlişkiler

Aşk ve ilişkilerinde özellikle akrep burcu kadınları, erkeğe karşı daha dik ve ayakları üzerinde duran bir tavır sergiler. Cinsel duyguların yoğunluğu da, yine akreplerde görülen önemli özelliklerinden birisidir. Sonsuz aşka inanırlar ve yasakları aşan kişilikleriyle, muazzam bir uyum yakalarlar. Onlarla aşk yaşamak için, gerçekten sabırlı olmak gerekir.

Akrep Burcu Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

Genellikle klasik hediyeleri pek sevmeyen akrepler, şaşırtıcı ve bir o kadarda gizemli hediyeleri severler. Hediyenin fiziki bir hediyeden ziyade, güzel bir aktiviteye katılım şeklinde olabilir. Ancak şık cüzdanlar, kaliteli parfümler ve teknolojik hediyeler, onların sevdikleri arasındadır.

Yay Burcu Özellikleri – 22 Kasım 21 Aralık

Yay burcu tarihi ve özellikleri

Kendini beğenmiş yapılarının olması, yay burcu özellikleri arasında bilinen bir gerçektir. Karşısındaki insanı küçümseyici tavırlar sergilemeleri, özellikle maddi durumu iyi olan yay insanlarında daha fazla ön plana çıkmaktadır. Ancak biraz kendini beğenmiş tavırları, aslında duydukları yoğun özgüvenden kaynaklıdır.

• Yakından tanımadan, oldukça soğuk bulunacak bir yapıları vardır.
• Özgüvenleri, aşırı yüksektir.
• Araştırmacı bir yapıya sahip olmaları, onları aynı zamanda detaycı hale getirir.
• Ateş grubunun en güçlü gibi burcundan birisidir.
• Öncülük, onların yaşam biçimidir.
• Giyim konusunda da, sıra dışı halleriyle dikkat çekerler. Klasik giyim tarzlarından pek hoşlanmazlar.
• Aceleci yapıları bulunsa da, bir işi detaylandırma aşamasında çok yavaş davranırlar.

Yay Burcu İş Hayatı

Tüm işlerini, bir plan dâhilinde yaparlar. Planlama aşamasında oldukça sakin ve sabırlı davransalar da, iyi bir planlama yaptıkları için işin başlangıcından sonra çabuk sonuçlanmasını isterler. İşlerine olan bağlılıkları, onları iş hayatında ileriye taşıyacak düzeydedir.

Yay Burcu Aşk Ve İlişkiler

Sevdikten sonra tutkuyla bağlılık gösteren yay kadınları, kendi burçlarının erkekleriyle fazla anlaşamazlar. Aşkın en özelini yaşamak arzusu, erkek ve kadınlar için de geçerli özellikler arasındadır. Yay burcu erkek kadın fark etmeksizin, ileriye dönük ilişkiden başkasını kolaylıkla düşünmezler.

Hangi Hediyelerden Hoşlanırlar?

Kişiye özel hediyeler, burç fark etmeksizin her burcun sevdiği hediyeler arasında olması nedeniyle elbette ki ilk olarak bu tarz hediyelere yönelebilirsiniz. Gösterişe meraklı olmaları, onları kişisel küçük teknolojik aletlere yöneltmektedir. Bunların dışında kullanıcı bir powerbank, onların seveceği bir hediye olabilir.

Oğlak Burcu – 22 Aralık 21 Ocak

Oğlak burcu tarihi ve burç özellikleri

22 Aralık 21 Ocak arasında doğanların burcu olan Oğlak, burçların özellikleri açısından en zengin olan bir burç olsa da, genel özelliklerini kısaca şöyle sıralayabiliriz.

• Burçların özellikleri arasında, doğal olmayı en fazla seven insanların burcudur.
• Soğukkanlı yapıları, sorunların daha hızlı çözümlenmesi konusunda onları ön plana çıkarmaktadır.
• Sorumluluk duyguları, oldukça yüksektir.
• Rahatlıklarına düşkündürler.
• Sabırlı bir yapıya sahiptirler.
• Yöneticilik, oğlak burcu özellikleri arasında öne çıkanlardan birisidir.
• Keyifli olmaya özen gösterirler.

Oğlak Burcu İş Hayatı

İş hayatında sabırlı yapılarıyla dikkat çeken oğlaklar, sıklıkla karşılaşılan sorunlar karşısında soğukkanlılık sergileyerek tamamen çözüme odaklı hareket ederler. Oğlak burcu insanlarının önemli bir oranda, yönetici oldukları görülmektedir.

Oğlak Burcu Aşk Ve İlişkiler

Duygularını kontrol altında tutmayı bilen oğlaklar, sevecen ve sevgi dolu yapılarıyla diğer burçlardan önemli ölçüde ayrılırlar. İlişkilerinde, çocuksu tavırlarıyla anlaşabilecekleri burçlarla mükemmel bir uyum sağlarlar. Bu kadınlar için geçerli olup, kendileri çocuksu tavırlar sergileyen erkeklerden uzak dururlar.

Oğlak Burcu İçin Hediye Tavsiyeleri

Markalı elbiseler, canlı çiçekler ve ahşap dekorasyon malzemeleri, onların sevdiği hediyeler arasındadır. Özellikle ahşap kişiye özel olarak tasarlanan hediyeler çok hoşlarına gidebilir. Her ne kadar teknoloji tutkunu olsalar da, hediyenin ağırlığı altında ezilmek istemeyen yapıları nedeniyle pahalı olmayan ancak ona özel hazırlanmış hediyeler tercihleridir.

Kova Burcu – 22 Ocak 19 Şubat

Kova burcu tarihi ve özellikleri

Burç tarihleri 22 Ocak ve 19 Şubat arasında olan kova burcu insanlarının genel özellikleri, şu şekildedir.

• Son derece insancıl yapıları vardır.
• Hava grubunun güçlü burçlarından olan kovalar, sağduyulu insanlardır.
• Yardımsever yapılarıyla dikkat çekseler de, gerçekten güvendikleri insanlara yardımcı olmak isterler.
• Barış kavramı, onların vazgeçilmezleri arasındadır. Kavgacı bir yapıda değildirler.
• Özgürlüklerine, oldukça düşkündürler.
• Aşırı cömert yapıları, onları bazen maddi olarak zorlayabilecek derecededir.

Kova Burcu İş Hayatı

İş arkadaşlarına karşıda yardımlaşma özellikleriyle yaklaşan kovalar, iş ortamının sevilen kişileri arasında yer alır. Çalışma ortamının rahat olmasını istemeleri, onların rahatlıklarına düşkünlüklerinin bir göstergesidir.

Kova Burcu Aşk Ve İlişkiler

Sadakat duyguları oldukça ağır basan kovalar, ileriye dönük ilişkilerin insanları olarak bilinirler. Kısa süreli ilişkilerden nefret eden yapıları, onları ideal birer eş kılmaktadır. Sevgiye ve saygıya önem veren kovalar, eşlerin aileleriyle de iyi geçinme çabaları dikkatlerden kaçmamaktadır.

Kova Burcu İçin Hangi Hediyeler Tercih Edilmeli?

Aksesuar tarzı hediyeler, kova kadınları ve erkekleri için ideal hediyeler arasındadır. Ayrıca canlı çiçek, kova kadınının mutlu olması için ideal bir hediye olabilir. Bunların dışında kişiye özel isim yazılı sonsuzluk kol saatleri, iyi bir seçenek olabilir.

Balık Burcu Özellikleri – 20 Şubat 20 Mart

Balık burcu tarihi ve özellikleri

20 Şubat 20 Mart burç tarihleri arasında doğan balıklar, duygusal yapılarıyla dikkat çekmekte olup balık burcunun genel özellikleri şunlardır.

• Empati kurma konusunda, diğer burçlardan ayrılan özelliklere sahiptir.
• Duygusal yapıları, onları aşırı şefkatli kılmaktadır.
• Anlayışlı yapılarıyla dikkat çeken balıkların, bu nedenle sıklıkla iyi niyetlerinin sıklıkla suiistimal edildiğini görebilirsiniz.
• Sevdiklerine karşı zaman ayırmaktan, büyük haz duyarlar.
• Duyguları, anlık olarak değişebilir. Takıntılı olmamaları nedeniyle, birkaç saat önceki duygusal hallerinden eser göremeyebilirsiniz.
• Hayalperest yapıları, onların hayata daha sıkı tutunmalarını sağlar. Ayrıca bu özellikleri, onların sanata merak salmasının nedenlerinden birisidir.

Balık Burcu İş Hayatı

Sanatın ruhuna işlemiş olması nedeniyle, genellikle sanatsal mesleklerle ilgilenirler. Kendilerini herhangi bir işe ait olarak görmemeleri nedeniyle, normal işlerde fazla tutunamazlar. Her zaman toplum tarafından tanınmış insanların yanında yer almak ve onlarla çalışma arzusu da, onların bilinen özelliklerindendir.

Balık Burcu Aşk Ve İlişkiler

Eğer ki bir balık kadını ya da erkeğine ilgi duyuyorsanız, onu incitmekten kaçınmak için çok çaba harcamalısınız. Oldukça narin ruh yapısına sahip olmaları nedeniyle, sizin art niyet gözetmeden yaklaşımlarınızda sergileyeceğiniz ufak bir hata dahi, onun kırılmasına neden olabilir. İmkânsız aşklar, balık burcu insanlarda sık rastlanır bir durumdur.

Balık Burcu Hediye Tavsiyeleri

Balık kadınına alacağınız istiridye içinde gerçek inci kolye, onun burcuna da uygun olarak oldukça etkileneceği hediyelerden birisidir. Ya da fotoğraf baskılı sonsuzluk 3D gece lambaları da, onlar için iyi bir seçim olabilir. Erkekler içinse, exclusive hediye seti, çay tutkunuysa fotoğraflı termos bardak, biblo ya da saat seçenekleri iyi bir seçim olabilir. Ayrıca tespih, yine onlara hediye edebileceğiniz seçeneklerden birisidir.

burç özellikleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.