sadsad x
asdasd
Çiçeği Burnunda Annelere Özel Ürünler

Çiçeği Burnunda Annelere Özel Ürünler

14 Nisan 2020

Yeni annelere ürünler yazımızda; bebeğini kucağına alan çiçeği burnunda annelerimizin ve bebeklerinin hayatını kolaylaştıracak birçok öneri derledik. Bu ürünler ile işlerinizi kolayca yapmanın yanı sıra bebeğiniz için de en iyisine sahip olacaksınız. Hadi yazımıza birlikte göz atalım!

1. Ana Kucağı İle Bebeğinizi Kolayca Taşıyın

Çiçeği burnunda anneye hediye

Yeni anneler bilir ki bebek bakımı oldukça özen isteyen bir durum. Ağlamalar, gaz sorunları, uykusuz geceler ve sürekli kucakta bebeği gezdirmek yeni annelerimizi fazlasıyla yoruyor. İşte ana kucağı sayesinde beliniz veya kollarınız ağrımadan bebeğinizi saatlerce taşıyabilirsiniz. 

anneler günü hediyesi

Ana kucağı bel ve omuz destekli bir ürün olduğu için oldukça da güvenli. Bebeklerin sağlığının her şeyden önemli olduğu su götürmez bir gerçek fakat bebeklere bakan annelerimizin sağlığı? Annelerimiz sağlıklı ve dinç olmalı ki bebeklerini de kolayca ve zorlanmadan büyütebilsin. Bunu düşünerek tasarlanan bu harika ürüne hemen sahip olun! 

2. Biberon Olmazsa Olmaz!

Çiçeği burnunda anneye hediye

Bebeklere ürünleralındığı sırada listenin en üstünde yer alması gereken tabii ki de biberon olmalı! Annelerin hayatını kurtaran ürünler arasında biberon olmazsa olmaz! Özellikle emzirme sıkıntısı yaşayan annelerimiz için en ideal çözüm yolu. Sütlerini sağdıktan sonra kolaylıkla bebeğe biberon yardımı ile içirebilirler. Ayrıca bebeklerin yaşı büyüdüğünde ve memeden kesildiklerinde; annelerin yardımına hemen biberon koşar. Bebeğinize su, süt ve mamaları biberon ile kolayca içirebilirsiniz. Yeni tasarlanan biberon çeşitleri ise sizin tüm ihtiyaçlarınıza kulak verir nitelikte! Dışarı çıktığınız zaman içerisinde bulunan sütün mevcut sıcaklığını koruyan biberonlar, mikrop veya bakteri tutmayan biberonlar, bebeğin damak yapısını bozmayan biberonlar… Pek çok çeşit biberon annelerimizin hizmeti için hazır bekliyor! 

3. Süt Sağma Pompası İle Hayatınız Kolaylaşsın

Çiçeği burnunda anneye hediye

Bebek ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise hayat kurtarıcı süt sağma pompası! Hamilelik, doğum stresi, bebek büyütme derken annelerimiz bazen stres altına girebiliyor. Bu durumda emzirme problemlerini ortaya çıkarıyor. Bazen de bebekler; anne memesini kabul etmeyebiliyor. Bebeklerimizin sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyüyebilmesi için gereken en önemli besin anne sütünden başka ne olabilir ki? Bebeklerimiz memeyi ememiyor diye anne sütünden mahrum bırakacak değiliz diyen annelerimizi duyar gibiyiz.

anne adayına hediye

İşte annelerimizin tam da bu çağrısına cevap verecek devrim niteliğinde bir ürün! Memeyi vakumlayarak içerisindeki sütü kendi biberon haznesine aktaran bu pratik ürün ile bebeklerin karnı doyuyor ve mis gibi bir uyku çekiyor. Annelerimizde bu sürede rahatça dinlenebiliyor. Hatta sağılan süt fazla olduğunda süt saklama poşetlerine konularak buzdolabında muhafaza da edilebiliyor. Sevgili anneler ve anne adayları; bu ürüne sahip olmayı sakın unutmayın! 

4. Ateş Ölçer İle Bebeklerin Sağlığı Kontrol Altında

Çiçeği burnunda anneye hediye

Yeni doğan ürünleri arasında unutulmaması gereken ve hayat kurtaran bir başka ürün de tabii ki ateş ölçer! Yeni doğan bebekler kolaylıkla hastalanabilir. Ateşleri çıkabilir, gazları olabilir. Sonuçta dünyaya adapte olmaya çalışmak zor! İşte bu yüzden annelerimizin mutlaka yanından ayırmaması gereken bir ürün! Bu ürün sayesinde her an ve her yerde bebeğinizin ateşini kolayca ölçebileceksiniz. Bu sayede de durum kontrolünüz altında olacak. Bebeklerin sağlıklı olması ve hastalanmaması her şeyden önemli fakat olası durumlar için de küçük önlemlerin önemi tartışılmaz. Ateş ölçeri yanınızdan ayırmayın sevgili anneler! 

5. Bebek Burnu Temizlemek Artık Kâbus Değil!

Çiçeği burnunda anneye hediye

Doğuma hazırlık süresinde birçok hazırlık yapılır. Alışverişler, anneannelerin veya babaannelerin ördüğü tatlı mı tatlı kıyafetler, doğum sonrası ürünleri, bez, ıslak mendil derken sakın bu ürünü gözden kaçırmayın! Burun aspiratörü; siz annelerimizin hayatını ve tabii ki de bebeklerinizin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracak. Bebeklerin burnu kolay tıkanır. Temizlemenin ise annelerimizi en çok yoran işlerden biri olduğunu biliyoruz. İşte burun aspiratörü ile bebekleriniz farkına bile varmadan burnunu rahatlıkla temizleyebileceksiniz. Bu ürünü listenize eklemeyi sakın unutmayın!

 anneye hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.