sadsad x
asdasd
Anneye Güzel Mesajlar

Anneye Güzel Mesajlar

25 Nisan 2017

Hayatlarımızı değerli hale getiren annelerimizin hakkı hiçbir zaman ödenmez. Hayatın koşturması içerisinde unuttuğum atladığımız en güzel sözleri annelerimize söyleyebilmek için yılda bir gün yetmese de üzerimizde sayısız emeği olan annelerimize özel bir gün hediye etmek verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Bu anneler gününde size gözü gibi bakıp büyüten annenize her zamankinden farklı bir şey yaparak anneler günü mesajları içerisinden en değerli olanlarını bulup gönderebilirsiniz. Bu özel günü annenize ayırarak sizi karşılıksız bir sevgiyle bağrına basan bu özel insana onu mutlu edecek birçok sürpriz hazırlayabilirsiniz. Her zaman düşünceli olan annelerimize söyleyecek bir sürü şey birikmişken, zamansızlıktan bunları söyleyemediğinizi hissediyor olabilirsiniz. Sevginizi tam manasıyla ifade edemediğinizi ve annenize gereken değeri veremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sevgi dolu bir kucağın orada her zaman sizi beklediğini bilerek, bugünü de es geçmiş olabilirsiniz. Annenize en özel hediye sizin söyleyeceğiniz sevgi dolu cümlelerdir. Anlamlı anneler günü sözleri içerisinden dilediğinizi seçerek, annenize kalbinizden gelen harika bir anneler günü hediyesi vermiş olacaksınız.

anneye güzel mesajlar

Bırakın içinizde biriken tüm sevgi cümleleri bugün anneniz için aksın. Gözlerinin içine bakın ve söylemek istediğiniz ne varsa söyleyin. Bu özel günleri önemli hale getiren de bu değil midir zaten. Hatırlamak ve hatırlanmak için en ideal zaman olan bu günlerin en özeli olan anneler gününde içinizi ısıtacak uzun anneler günü mesajları içerisinden seçim yaparak, annenize söyleyemediğiniz tüm duygularınızı bir çırpıda ifade edebilirsiniz. Her an yanında olamadığınız annenizin bu özel gününde yanına giderek, eğer gidemiyorsanız telefon açarak ya da daha nostaljik olsun derseniz bir kart postal yollayarak annenize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Söyleyeceğiniz sözleri anlamlı hale getirebilmek adına kopya çekmekten kaçınmayın. Dilediğiniz kadar kopya çekebilir, beğendiğiniz sözleri anneniz için not alabilirsiniz.

anneye güzel mesajlar

Herkes aynı seviyede duygularını ifade etmeyi beceremez. İçinizden geçen duygulara tercüman olacak anneye güzel sözler seçerek tüm duygularınızı rahat bir biçimde anlatabilme olanağına kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz an arayabileceğiniz annenizi sene de bir gün daha özel hissettirmek için hazırlayacağınız sürprizler hem sizi mutlu edecek hem de annenizin yüzünü güldürecektir. Anneler günü öncesinde tüm hazırlıklarınızı yaparak işinizi şansa bırakmadan son gün aksiliklerinden kaçınmanızda fayda vardır. Anneniz için hazırladığınız tüm sürprizlerin yanına bir de güzel sözler eklediğinizde pastanın üstüne konulan krema tamamlanmış olacaktır.

anneye güzel mesajlar

Seçeceğiniz birbirinden özel anneler günü mesajları ile tatlı bir hoşluk yaratarak bir sene boyunca ihmal etmiş olduğunuz annenizin gönlüne rahatça alabilirsiniz. Eğer söylemeyi beceremem diyenlerdenseniz, bir hediyenin yanına iliştirilmiş karta yazacağınız anlamlı sevgi cümleleriyle işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Seçimini yaptığınız anlamlı anneler günü sözleri içerisinden birçok anne olmuş arkadaşınıza da mesajlar göndererek, bu anneler gününü global hale getirebilirsiniz. Bu sayede hem tüm annelerin kalbini kazanacak hem de bu özel günü dolu dolu geçirmiş olacaksınız. Seçim yapmakta zorlanıyor birden fazla anneler günü mesajını beğeniyorsanız, hazırlayacağınız birbirinden farklı ve renkli kartların üzerine tüm beğendiğiniz cümleleri yazarak annenize yapacağınız sürprizi katlayabilirsiniz. Oluşturacağınız heyecan dolu bir sürprizle arka arka söyleyeceğiniz harika anneler günü sözlerini birleştirerek, annenize bu anneler gününü unutulmaz kılabilirsiniz. Bazen sadece tek bir cümle, bazen uzun uzadıya okunacak yazılar bazen de iki kelime annemizi mutlu etmeye yetecektir. Seni seviyorum demek için vakit kaybetmeyin. Hemen şimdi arayın annenizi ve güzel cümlelerinizi arka arkaya sıralayın. Yıllar boyunca hatırlanacak bir anneler günü geçirebilmeniz için hadi siz de vakit kaybetmeden anneler günü mesajınızı seçin.

anneye güzel mesajlar

"Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir."

"Anneciğim sen sonsuz sabrın ve kocaman sevginle bu dünyada en güzel şeyleri hakeden, en büyük mutluluklara şahit olması gerekensin. Allah’ım o güzel yüzünü hep güldürsün, ağlarsan da mutluluk dolu yaşların olsun. En güzel dileklerim ve dualarım her zaman seninle… Anneler günün kutlu olsun."

anneye güzel mesajlar

"Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni bir gün değil her gün seviyorum, hayattaki en güzel varlığım… iyi ki varsın."

"Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum."

"Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. iyi ki varsın anneciğim…"

anneye güzel mesajlar

"Benden kelimelerle anlatılamayan tek insanı tarif etmemi isteselerdi, annem derdim. Sen beni ışığıyla karanlıklardan çıkaran, bana gülüşüyle dertleri unutturansın. Sana olan sevgim ve minnetim kelimelere sığacak kadar küçük değil. Sen benim hayattaki en kayda değer ‘iyi ki’msin. iyi ki senin evladınım… Anneler günün kutlu olsun."

* Bizim için her şeyi yapabilecek güçteki süper kadın anneler günün kutlu olsun iyi ki bizim annemizsin seni her şeyden çok seviyoruz...

* Canım annem… anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.

* Anneler günün kutlu olsun canım annem...

* Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.

* Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Hayatımızsın anneler günün kutlu olsun canım annemiz.

anneye güzel mesajlar

"Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin… Seni çok seviyorum."

* Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun..

* Canım annem; anneyi sevmek cenneti sevmektir, çünkü anne cennete açılan kapıdır. Başımızın tacı güzel annem sen iyi ki varsın dünyanın en güzel annesi'sin sen hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim seni çok ama çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun.

* Sana dünyaları alsam yine de az. Anneler günün kutlu olsun...

* Canım annem bu tohum bize sağlık getirsin.

* Anneler günün kutlu olsun melek Annem.

* Varlığına binlerce kez şükürler olsun canım annem... Seni çok seven evlatların…

anneye hediye

"Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim. Anneler Günü’n kutlu olsun. Sen benim meleğimsin."

"Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. iyi ki varsın."
* Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz anneciğim..

* Anne; gezindiğin bağ baba; yaslandığın dağ olurmuş. Allah, babamı sensiz seni babamsız bizi de sizsiz bırakmasın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.

* Seni çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun

* Annem iyi ki doğmuşsun iyi ki bizim annemiz olmuşsun. İstedim ki seni en çok sevenleri ve en çok sevdiklerini bir arada gör.

anneye güzel mesajlar

"Benim birtanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın. Anneler günün kutlu olsun…"

"Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum."

* Rabbim bir ömür başımızdan seni eksik etmesin annelerin en eli öpülesi canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim sağlık sıhhat huzur mutluluk versin ömrüne bereket versin birlikte iyi günlerde ağız tadıyla kahveler içmeyi nasip etsin Allah iyiki varsın güzel yürekli annem ellerinden öpüyorum.

* Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.

anneye güzel mesajlar

"Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın."

"Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde… Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!"

"Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!"

* Canım anneciğim seni canımdan çok seviyorum... Bu dünyadaki tek gerçeğimsin... Her şeyimi anlatabildiğim sırdaşım yoldaşım her şeyimsin... Allah seni ve babamı başımızdan eksik etmesin inşallah... Anneler günün kutlu olsun biriciğimiz... Kızın ve oğlun...

* Anneler günün kutlu olsun anneciğim seni cok seviyorum.

* Dünyanın en güzel melek yüzlü çimen gözlü annesi anneler günün kutlu olsun!

anneye güzel mesajlar

"Canım annem… Anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. iyi ki varsın."

* Anneciğim anneler günün kutlu olsun iyiki varsın iyi ki benim annemsin seni seviyorum.

* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum..

* Sen dünyanın en iyi annesisin. Seni çok ama çok seviyorum benim şefkatli yufka yürekli bana gözü gibi bakan anneciğim... Bu dünyadaki şanslı çocuklardan biriyim çünkü sen benim annemsin...lütfen beni hiç yalnız bırakma…

* Canım anneannem anneler günün kutlu olsun.

 

anneye güzel mesajlar

"Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır… İyi ki varsın anneciğim."

* Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.” Evladın…

* Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesine. Anneler günün kutlu olsun.

* Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

* Sen en güzel anne, kalbim her zaman seninle bil..

* Seni çok seviyorum.anneler günün kutlu olsun ömrüm.

anneye güzel mesajlar

"Dünyanın en büyük zenginliği senin kadar koca yürekli bir anneye sahip olmaktır. En büyük mutluluk senin gülüşünü yaşamaktır. Sana layık bir evlat olmak, seni gururlandırabilmek dileğiyle anneciğim… Anneler günün kutlu olsun."

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun bizim melek annemiz.

* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

* Anne seni çok seviyorum. Her daim aklımdasın. Seni hayatımda nereye koyacağımı bilemiyorum. Beni bu günlere getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kendine çok iyi bak öpüyorum.. ;)

* Beni dünya'ya getiren güzel yürekli kadın. İyi ki benim annemsin iyi ki senin kızınım. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun Annem.

anneye güzel mesajlar

"Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın."

"Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Anneler günün kutlu olsun."

* Bu yıl ki anneler gününde senin için çok anlamlı bir hediye olmasını istedim. Sen bizim hem annemiz hem babamız oldun. Çok değerlisin benim için. Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

* Canım anam, kahrımızı çeken anam. Nasip de bu sene birbirimizden uzak da olmak varmış anneler günü kutlu olsun iyi ki varsın. Ellerinden öperim anacım.

* Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun :)

* İyi ki varsın canım annem... ''Kızın ve oğlun''

* Canım annem dünyanın en iyi annesi anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum...

anneye güzel mesajlar

"Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun…"

"Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler ANNE!"

"Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum ANNECİĞİM…"

"Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. iyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim."

anneye güzel mesajlar

"Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. iyi ki varsın."

"Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim ANNEMSİN."

anneye güzel mesajlar

"Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Anneler günün kutlu olsun."

* Geleceğin annesine minik bir hediye..

* Anneler günün kutlu olsun güzeller güzeli annem. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz dünyanın en melek annesi iyi ki varsın.

* Canım babaannem anneler günün kutlu olsun...

Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler

"Sen benim sevdiğim ilk kadın, beni doğuran kadın… Ne yapsam senin hakkını ödeyemeyeceğimi ve benim küçük bir mutluluğumla bile çok mutlu olacak kadar yüce gönüllü olduğunu çok iyi biliyorum. iyi ki senin evladınım, senin gibi bir annem olduğu için dünyanın en şanslı insanıyım. Beni hiç karşılık beklemeden sevdiğin ve her zorlukta güç verenim olduğun için teşekkür ederim… Anneler günün kutlu olsun."

"Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz."

anneye güzel mesajlar

"Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın…"

"Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem… Anneler günün kutlu olsun."

"Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem… iyi ki varsın."

"Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin, ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın."

anneye güzel mesajlar

"Tüm gülüşlerimin arkasında senin mutluluğun, üzüntülü anlarımın arkasında senin küçük bir hüznün var. Başarılı her anımda senin bir emeğin var anneciğim. Yüreğimde de her daim sana ait kalacak kocaman bir yer var. Seni çok seviyorum."

* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Oğlun!

* Nice güzel yaşlara annecik :)

* Canım annem bu tohum bize mutluluk getirsin.

* Tüm çiçeklerden daha güzel olan kızımın annesine.

* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın her zaman hayatımıza neşe kat seni çooook seviyoruz…

anneye güzel mesajlar

"Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum."

"Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun."

* Hayatımın anlamı meleğim. İyi ki seni tanımışım iyi ki seninle evlenmişim. Sen ve oğluşum bana allah’ın bir lütfusunuz. Hayat ışığım ,yaşam kaynağımsınız.sizi çok seviyorum. Oğluşumla ben diyorum ki: dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun.

anneye hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.