sadsad x
asdasd
Çiftlere Özel Hediye Fikirleri

Çiftlere Özel Hediye Fikirleri

06 Şubat 2022

Hediye sektöründe gün geçmiyor ki yenilikler olmasın veya farklı kavramlar hayatımıza girmesin. Şimdiye kadar ilginç hediyeler, kişiye özel hediyeler, manevi hediyeler, ahşaptan veya metalden yapılmış hediyeler herkes tarafından az çok biliniyordu. Ancak “çift hediyeleri” son dönemlerde popülerleşmeye başlayan bir konu olduğundan birçok kimse tarafından çok az bilinen bir konu. Siz çift hediyeleri konusunda ne biliyorsunuz ya da çift hediyelerinin ne olduğu hususunda bir fikriniz var mı? Şayet bu konunun yabancısıysanız veya hiç duymadıysanız bu yazımızda etraflıca sizlere çiftlere özel hazırlanmış konbin hediye fikirleri vermeye çalışacağız.

Az önce de değindiğimiz gibi romantik çift hediyeleri birçok kimsenin yeni yeni aşina olduğu ve hayatımıza son dönemlerde girmiş bir kavram. Peki, konbinli çift hediyeleri nedir veya çift hediyelerinden ne anlamalıyız? Kısaca özetlemek gerekirse çiftler için hediyeler; sevgilisine hediye arayan kişilerin birbiriyle benzer özelliklerde hediyeler seçmesidir. Ya da örnek vermek gerekirse tişört, bardak, kol saati gibi aynı türden ve 2li olarak satışa sunulan konbin hediyeleri anlamamız gerekir. Özellikle güzel bir ilişki yaşayan çiftler, kendileri için tasarlanan "çift hediyelerini" çok sevdiler ve oldukça da tercih ediyorlar. Biz bu yazımızın ana başlığını işte bu konuya ayırmak istedik. Doğru ya, özellikle çiftler açısından 14 Şubat sevgililer günü veya yıldönümü gibi özel günler, romantik duyguların coştuğu günlerdir. Çiftler için hediyeler de romantik duyguların altını çizen, çiftler arasındaki uyuma dikkat çeken ve karşılıklı duyguları pekiştirmeye yardımcı olan hediyelerdir. Biraz sonra sizlere çift hediyeleri konusunda bolca örnekler vereceğiz ama konumuzun giriş bölümünün daha iyi anlaşılması açısından hemen küçük bir örnek vererek detaylara girmeye başlayalım; Mesela hızlıca Hediyemen’de yer alan kişiye özel Kral ve Kraliçe sevgili tişörtlerini ele alalım. Çiftler bu güzel sevgili tişörtümüzü daha çok şu sebeplerle tercih ediyorlar? Birincisi çünkü sevgililer en başta birbirlerine aşıklar… İkincisi birbirlerine çok yakıştıklarını ve mükemmel bir şekilde birbirlerini tamamladıklarını düşünüyorlar. Üçüncüsü ise harika uyumlarını ve mutluluklarını herkes görsün ve bilsin diye üzerlerine giyindikleri kıyafetlerinin benzer olmasını istiyorlar. Aslında çift hediyeleri, sevgililerin ilişkilerine kattıkları hem romantik bir jest, hem de güzel bir motivasyon kaynağıdır diyebiliriz.

Sevgili Çift Hediye Fikirleri

Siz de çiftler için tasarlanmış güzel sevgili hediyeleri mi bakıyorsunuz? Sevgilinize birbiriyle uyumlu konbinlerle hazırlanmış çift hediyelerinden mi düşünüyorsunuz? O halde bizi takip edin. Sevgilinizle yakaladığınız uyumu ve güzel birlikteliğinizi çiftler için hazırlanmış konbin hediyeler ile göstermek istiyorsanız, bu yazımız tam size göre. Bu yazımızda çiftlere özel olarak hazırlanmış güzel çift hediyeleri bulacaksınız.

Çiftlere Özel Şampanya Kadehleri

çiftlere özel sevgili hediyeleri

Şampanya kültürüne hakim erkek arkadaşınıza, şampanyalarınızı birlikte yudumlayabileceğiniz bu özel kadehlerden alabilirsiniz. Çiftlere özel olarak tasarlanmış şampanya kadehleri üzerinde isim baş harfleri yazıyor. Siz de biricik sevgilinizle özel kutlamalarınızda birbirine harika şekilde yakışan ve üzerinde lazer kazıma ile silinmeyecek isimler yazılı olacak kişiye özel şampanya kadehlerinden yaptırabilirsiniz.

Sevgili Kol Saatleri Kişiye Özel

çiftlere özel kol saatleri

Çift hediyeleri içerisinde kategorimizin en fazla beğenilen hediyesi sevgili kol saatleri. İsme özel veya fotoğraflı modellerinden tercih edebileceğiniz sevgili kol saatleri bileklerinize çok yakışacak. Aynı zamanda sizi kıskanan gözleri de çatlatacak:) Sonsuz aşk temalı sevgili kol saatleri bu kategorimizin en çok tercih edilen modellerinden. Siz de kız arkadaşınıza kollarınıza harika bir şekilde yakışacak ve kolunuzda taşımaya can atacağınız sevgili kol saatlerinden hediye edebilirsiniz. 

Kişiye Özel İkili Sevgili Şarap Kadehleri

çift hediyeleri sevgiliye

İkili olarak beğeninize sunduğumuz şarap kadehleri, içeceğiniz şaraplarınızda size ve sevgilinize eşlik edecek. Yine lazer kazıma yöntemi ile hazırlanan ve uzun yıllar üzerindeki yazıların silinmeyerek kalacağı şarap kadehleri, çiftler için özel günlerde düşünülebilecek en güzel çift hediyelerinden. Şık bir sunum ve güzelbir baketleme ile adresinize gelecek olan şarap kadehlerimizi yıldönümü hediyesi olarak sevgiliniz için tercih edebilirsiniz.

Sevgili Bileklikleri & Çift Bileklikleri 

çift bileklikleri

Yukarıda örneğini gördüğünüz sevgili bilekliklerindenbiri sizin, diğer modeli ise sevgiliniz için hazırlanıyor. İster Roma rakamlı modelinden, ister Mors Alfabesi ile hazırlanacak modelinden, isterseniz de isimlerinize özel olarak hazırlanacak romantik bileklik modelimizden tercih ederek biricik sevgilinize harika bir hediye jestinde bulunabilirsiniz. Eminiz ki sevgilinize hediye ettiğinizde çok mutlu olacağı ve sizinle bilikte daima bileklerinde taşıyacağı bu harika aksesuar, eminiz ki mükemmel devam eden ilişkinizin en göz alıcı parçası olacaktır.

Sevgililere Özel Çift Yastıkları 

çift hediyeleri

Hediyemen'deki kişiye özel yastık modelleri kesinlikle çiftler için düşünülebilecek en yaratıcı çift hediyelerinden. İkili olarak beğeninize sunduğumuz ve farklı birçok modelini sevgililer için hazırladığımız çift yastıkları ile en tatlı hayaller sizleri bekliyor. Hayal kurarken, evinizi süslemek amacıyla veya dinlenmek amacıyla kullanabileceğiniz çift yastıkları ile odanızı en romantik şekilde süsleyebileceksiniz. Esprili modellerimizden, romantik tasarımdaki modellerimizden veya tarzınızı yansıtacak farklı birçok yastık modelimiz içerisinden siz de sevgilinizin beğeneceği bir yastığı Hediyemen'den güvenle satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Esprili Sevgili Bibloları

çift hediyeleri

Karikatürünüze özel olarak hazırlanacak biblolarla biricik sevgilinize gülümseten bir sevgililer günü hediyesi verebilirsiniz. Sevgililer günü dedik ama bu esprili hediyeyi dilerseniz yıldönümünüz için de tercih edebilirsiniz. Baktıkça yüzünüzü gülümsetecek, güldükçe de sevgilinize olan aşkınızı bir kez daha tazeleyeceğiniz bu esprili hediye, ikili olarak değil belki ama çift hediyesi olarak düşünülebilecek güzel bir proje.

Esprili 2li Çip Adam Sevgili Yastıkları

çiftler için heiyeler

Bir önceki maddemizde sizlere romantik 2'li yastık modellerimizden bir örnek sunmuştuk. Şimdi ise beğeneni olabilir düşüncesi ile çöp adam tasarımlı isme özel ikili bir yastık modelimizi sunmak istedik. 2 adet olarak sipariş verebileceğiniz ve isimlerinizle size ait olacak bu çift hediyesi ile sevgilinize unutulmayacak bir sürpriz hediye hazırlatabilirsiniz. Sevgilinizin yatağının başucuna koyarak sizi düşüneceği ve bu güzel hediyenizi bir ömür boyu saklayacağı 2li çöp adam yastıklarına sadece Hediyemen sayfalarından ulaşabileceğinizi de unutmayın:)) 

Sevgililere Özel Spotify Ses Dalgası LED Lamba

çiftlere özel hediyeler

Popüler online müzik uygulaması Spotify'den yola çıkılarak hazırlanmış olan bu özel led lamba, hem fotoğrafınıza özel bir sunuma sahip, hem de harika bir sürprizle karşınıza çıkıyor. Spotify'de yer alan en sevdiğiniz şarkıyı Hediyemen'e ileterek size özel Ses Dalgası bir Led lamba hazırlatılmasını isteyebilirsiniz. Biricik sevgiliniz akıllı telefonunun kamerasını Led lamba üzerindeki ses izine tuttuğunda Spotify'deki şarkınız çalmaya başlayacak ve bu harika sürpriziniz eminiz ki hiç unutulmayacaktır. Görsel sunumu, sevgilinizin gece lambası olarak kullanmasından kaynaklı işine yarayacak olması bu romantik lambayı en güzel çift hediyelerinden bir tanesi yapıyor.

Çiftlere Özel 2'li Rakı Bardakları

çift sevgili hediyeleri

Şampanya ve şarap kadehlerinin çift modelleri olur da rakı kadehlerinin hiç olmaz mı? Hediyemen'deyseniz çareler tükenmez... Kişiye özel olarak çiftler için hazırlanmış onlarca rakı bardağı modelleri içerisinden siz de rakı sofranıza yakışacak kadeh modelini bulabilir, sevgilinizle bu kadehler eşliğinde "Şerefe..." sözlerinizi sarf edebilirsiniz. Hem şık, hem kaliteli ve hem de size özel olarak hazırlanacak çift bardakları, rakı sever sevgilinizi özel günlerinizde epeyce mutlu edecek havalı bir hediyedir.

Çiftlere Özel Spotşfy Ses Dalgası Kupa Bardak

çiftler için hediye

Yukarıda bir örneğini daha beğeninize sunduğumuz ve aynı prensiple akıllı telefonlarla çalışan Spotify ses dalgası kupa bardak, çiftler için hediye seçeneklerimiz içerisinde oldukça popüler. Siz de doğum günü hediyesi sevgiliye seçenekleri içerisinde bu özel sürprizi biricik sevgilinize yaparak, Ona unutulmaz bir yaş günü yaşatabilirsiniz. Hem sürpriziniz özel olacak, hem de bu hediyenizin kullanışlı olması sayesinde sevgiliniz her zaman sizi hatırlatmasını sağlayacak bir armağan olacaktır.

Çiftlere Özel İsimli Termos Bardaklar

sevgili çift hediyeleri

Tüm içeceklerinizi taptaze ve ister sıcak, ister soğuk olarak yanınızda taşıyabileceğiniz 2li termoslar, birbirine aşkla bağlı olan çiftler için tasarlandı. Birçok farklı modelde örneğini bulabileceğiniz çiftlere özel termos modellerimizden fotoğraf baskılı termoslar veya isme özel tasarım termoslardan dilediğinizi kolayca seçip sipariş verebilirsiniz.

Çiftlere Özel Sevgili Tişörtleri

çift sevgili hediyeleri

Çiftlere özel hediye kategorimizin en fazla satan çeşitleri, çiftlere özel sevgili tişörtlerimizdir. Sevgilinizle üzerinizde bu özel tasarım tişörtlerden varken büyük bir zevkle cadde veya sokaklara el ele, kol kola gezeceksiniz. Eminiz ki sevgilinize beraber gittiğiniz her ortamda üzerinizde mükemmel ilişkinizi tasfir eden bu tasarım tişörtleri giyinmek isteyeceksiniz. Tencere ve kapak, pilav - kuru fasulye, balık ve rakı, Selvi boylum al yazmalım ve daha birçok dikkat çekici model bulabileceğiniz çift tişörtlerimiz, kaliteli kumaştan capcanlı bir baskıyla hazırlanmaktadır. Siz de özel günleriniz için sevgilinize etkileyici bir hediye jestinde bulunmak istiyorsanız, esprili sevgili tişörtlerimizden tercih edebilirsiniz.

Çiftlere Özel Konsept Hediye Kutuları

çift hediyeleri

Çiftler için profesyonel bir şekilde hazırladığımız ve sunumuyla sevgilinizi çok etkileyecek konsept kutularımız harika konbinlere sahip. Örneğin yukarıdaki kutuda isimlerinizin baş harflerine özel olarak hazırlanacak 2 adet kahve fincanı bulunuyor. Kutusunun sunumu ve içerisinde yer alan kullanşlı ve lezzetli hediyelikleri ile kesinlikle en güzel çift hediyelerindenbiri olmayı hak ediyor. 

2li Çiftlere Özel Kahve Kupaları

çift hediyeleri

Şirin, esprili, romantik veya ilginç çift kupa bardaklarımızdan hangisi size hitap ediyor? Eminiz ki kişiye özel kupa bardak kategorimizi gezerken modellerimizi incelemeye doyamayacaksınız. 2'li kupa bardaklardan bir tanesi size, diğeri ise sevgilinize özel. Üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz ve 2 adet çift kupa bardağı olarak adresinize gelecek olan kupa bardaklarımızdan siz de dilediğiniz modellerden seçerek ikinize özel kupa bardaklardan yaptırabilirsiniz.

2 Parçalı Puzzle Anahtarlıklar

çift hediyeleri

Puzzle parçaları şeklindeki bu şirin anahtarlıklarımızı eminiz ki çok seveceksiniz. Hem ucuz, hem de sizi tanımlayacak şirin bir çift hediyesi düşünüyorsanız kişiye özel puzzle anahtarlıklar ilginizi çekebilir. 

Geldik yazımızın sonuna, umuyoruz ki sıkılmadan ve keyif alarak bu yazımızı okumayı tamamlamışsınızdır. Sizlere sitemizde keyifli alışverişler diliyoruz. Sağlıkla kalın....

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.