+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sevgiliye Anısı Olacak Hediyeler

Sevgiliye Anısı Olacak Hediyeler

20 Mayıs 2022

Hediyemen için sen kıymetlisin. Bu yüzden sevgiliye anısı olacak hediyeler başlıklı bu yazımızı üzerinde büyük bir titizlikle durarak senin için öneriler şeklinde hazırladık. Sevgiliye doğum günü için hediye kararsızlıklarınızı bu sayfada karşılaşacağınız net ve güzel hediye fikirlerimizle yeneceğinizi düşünüyoruz. Atalarımız ne güzel demişler; "çok veren maldan, az veren candan" işte biz de bu misal sizlere maneviyatı ile ön plana çıkan ancak sevgilinizin çok seveceği anısı olacak doğum günü hediye önerileri sunacağız. Sen de sevgilini doğum gününde mutlu görmek istiyorsan belki bu sayfadaki özel hediyeler senin de aradığın hediyelerdir.

Biricik aşkınız yaşamınızda son derece önemliyken, sizin için ne ifade ettiğini en iyi ona bu listemizden seçeceğiniz anısı olan hediyeler ile gösterebilirsiniz. Sevgilinize doğum günü için anısı olacak bir hediyelik eşya mı almanız gerekiyor? Hayatı tadında yaşamak ve yaşatmak için en güzel eylem, sevgilimize hediye vermektir. Sevgiliniz için özel bir günse ve ona ne alacağınızı tahmin edemiyorsanız birbirinden farklı hediye fikirleri Hediyemen'de sizlerle oluyor. Sevgilisine doğum günü hediye alışverişinde geç kalanlar için sevgiliye anısı olacak hediyeler yazımız ilaç gibi gelecektir.

1. Kişiye Özel Fotoğraf Makinesi Filmi Anahtarlık

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Fotoğraflarınıza özel olarak, sevgiliniz için hazırlatabileceğiniz ürünlerden olan bu film makinesi anahtarlık, sevgiliniz için emin olun ki heyecan verici bir tercih olacaktır. Bu anlamlı film makinesi anahtarlık duygusal anlar yaşamanızı sağlayacak. Bu güzel film makinesi anahtarlığı ürün sayfasına giderek kolayca siparişini oluşturabilirsiniz. Sevgilinizin seneler boyu büyük bir gururla hatırlayıp saklayacağı kişiye özel film makinesi anahtarlığı satın almakta aceleci olun! Çünkü bu film makinesi anahtarlığı stoklar tükenmeden hemen almalısınız. Film rulosu tarzında fotoğraflarınızın içerisinde yer alacağı bu anahtarlıkla zevkinizi yansıtacak çok hoş bir doğum günü hediyesi seçmek üzeresiniz. Sevgilinizi çok seviyorsunuz ve sevgilinize bu özel gününde farklı bir hediyeyi vermek istiyorsanız sizi şöyle alalım. Hediyemen'de daha pek çok otantik hediye seçeneği göreceksin. Ancak atlamadan kişiye özel fotoğraf makinesi filmi anahtarlık senin ilgini çekebilecek orijinal bir fikir olacaktır diye düşündük.

2. Fotoğraf Baskılı Sonsuzluk 3D Led Gece Lambası

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgiliye doğum gününde verilebilecek hatırası ve anısı olacak hediye nedir sorusuna özgün bir cevap niteliğindeki fotoğraf baskılı 3d lamba şimdi sizi bekliyor. Kalbinizdeki yeri çok özel olan sevgilinize kendisini özel hissettireceğiniz fotoğraf baskılı 3d lamba almanın kolay hali ile tanışın. Kişiye özel 3d led lambada kendi tasarımlarınızı oluşturmaya hazır mısınız? Gece lambası olarak kullanacağınız bu 3 boyutlu lambayla sevgilinize aşkınızı her daim yansıtabileceksiniz. Zira kendi tasarımınız ile lamba üzerinde sonsuzluk simgesi, fotoğrafınız ve isimleriniz yer alıyor. Bu harika obje hem sevgilinizin odasına çok yakışacak, hem de geceleri odasını ışıl ışıl aydınlatacaktır. 

3. Sevgiliye Hediye Video Gif Film Makinesi

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgiliye özel hediye listemizde üçüncü sırada bu kez romantik bir hediye seçeneği var. Üzerine ayrıntılı şekilde düşünülmüş ve anısı olacak bir hediye arayışında olan herkesin ilk bakacağı şey, tabii ki bu gif film makinesi. Sevgilinizin tasarımını çok beğeneceği gif film makinesi, yüksek baskı kalitesi ile üzerine fotoğraf uygulamasıyla hazırlanmaktadır. Dolayısı ile hemen en uygun fiyatlar ile sipariş edebileceğiniz bu harika gif film makinesini kutlamak yapmak için sipariş etmeyi unutmayınız. Geniş ürün kataloğu ve birbirinden uygun fiyatları ile Türkiye’nin en iyi hediyelik eşya dükkanı olan Hediyemen, sevgiliniz için yapacağınız hediye seçimlerinde sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Sevgiliye alınacak hediyeler arasında yer alan sevgiliye hediye video gif film makinesi, sevgilinizin kişisel zevklerine ve kişiye özel olduğu için kendisini de yansıtacağı için, sevgiliye anlamlı hediyelerden biridir.

4. Film Şeridi Kişiye Özel 3d Led Lamba

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Kişisel hatıralarınızdan yola çıkarak sevgilinize üzerinde sizin için yüksek hatırası olan bir fotoğrafınızın yer alacağı 3d led lamba hazırlatarak, ona manevi gücü yüksek ve anısı olacak bir armağanı sunabilirsiniz. Hediye edeceğiniz sevgiliniz bu güzel 3 boyutlu lambayla güzel anlar yaşayacak ve mutluluğu her zaman en üst seviyelerde olacak. Aynı zamanda ise her bu lambayı kullandığı anda sizi hatırlamaya da devam edecek. Böylesine enerjisi yüksek ve özel hediyeler onun doğum gününü kutlamak için harika bir seçenek. Kalite, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hediyemen sizlere aradığınız tüm kaliteyi, güvenilirliği sunmaktadır.

5. Bayanlara Özel İsim Baş Harfli Yastık

sevgiliye anısı olacak hediyeler

İsim baş harfine özel olacak bu yastık, sevgilinize kendini gerçekten özel hissettirecektir. Siz de olsanız, böyle anlamı olacak bir hediye karşısında mutlu olmaz mıydınız? Kadınlara özel İsim baş harfli yastık, bir kadına sunulabilecek anısı olacak bir hediye. Dolayısı ile sizler de işte aradığım hediye diyorsanız, hemen bu yastığınızı özelleştirerek sipariş verme aşamasına geçebilirsiniz. Kişiye özel bu yastık, sevgilinizin yatağını süsleyecek şahane bir rol üstlenecek.  Sevgilinize anlamı ve anısı olacak bir hediye almak istiyorsunuz ancak onun zor beğenen kişiliği sizin kararsız kalmanıza mı sebep oluyor? Güvenilir hediye sitesinin size sunacağı fikirler ile birlikte artık böyle bir endişeniz kalmayacak.

6. Dünya Tatlısı İsimli Konsept Hediye Kutusu

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Anısı olacak hediyeler öneri listemizin altıncı sırasında, sizin de seveceğinizi düşündüğümüz yaratıcı bir konsept hediye kutusu var. Dünya tatlısı İsimli konsept hediye kutusu sevgiliniz için düşünebileceğiniz ve tüm özel günlerde alabileceğiniz yaratıcı hediyelerden biri olarak tasarlandı. İsim yazılı bir konsept hediye kutusu olacağı için, bu hediye kutusunun tasarımına sizin de katkı sağlamış oluyor. Bu nedenle de doğum gününde kişiye özel el yapımı konsept hediye kutusu, sevgilinize vermişiniz gibi sevgilinizi mutlu edebiliyorsunuz. Hediyemen farkıyla artık sevgilinize hediye seçmek, hem oldukça keyifli; hem de hesaplı.

7. Birinci Yıldönümü Hediyesi Işıklı Çerçeve

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgiliniz, bu hatıralık ürünün hediye kutusunu açar açmaz, kendisine özel hazırlanmış çok şık ve romantik bir hediyeyi görüyor olacak. Eminiz muhakkak da bu durumdan oldukça da mutlu olacaktır. Sıra dışı tasarımlı bu ışıklı çerçeve, yıldönümü için sevgilinize iletebileceğiniz en güzel dileklerinizle birleşiyor. Sevgi her daim güçlü ve özel olmalıdır. Bu duygu, seçilen hediyelerde de dışa vurulmalıdır. Sevgilinize yıldönümü sürprizlerinin en orijinallerini bulabileceğiniz Hediyemen adresinde bu ışıklı çerçeve, size göre de oldukça havalı değil mi? Sevgilinize vereceğiniz özel bir kutlama hediyesi olarak, bu güzel led ışıklı resim çerçevesinin tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Sevgilim için gönlüme uygun ve gelecekte ikimiz için de anısı olacak hediyeyi bir türlü bulamıyorum diye dert etmeyin. Çünkü ürün görselinden de detaylı inceleyebileceğiniz bu led ışıklı fotoğraf çerçevesiyle sevgiliniz gerçekten kendisini özel hissettiriyor olacaksınız. Birinci yıldönümü hediyesi ışıklı çerçeve sevgiliniz için alışık olmadığı heyecan verici bir tercih. Sevgilinize hayallerini süsleyen bu harika hediyeyi verebilirsiniz.

8. Mutlu Aşıklar Şişe Lamba

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Binlerce hediyelik ürün içinden bu sevgiliye çok uygun bir hediye diyorsan, o halde siparişini vermek için daha fazla beklememelisin. Fotoğrafınızın aslına uygun şekilde tasarımı yapılacak lambanız sevgilinizi büyüleyecek. Sevgiliniz için kişiye özel şekilde hazırlatacağınız şişe led lamba, üzerinde tasarıma ve renk uyumunun güzelliğine aşık olacaksınız. Sevgilisine en orijinal hediyeyi talep edenler için bu dekoratif şişe led lamba, gerçekten de etkili bir tercih olacak. Yıldönümünüzde verilebilecek hediyeler sınıfında bulunur ve sevgilinize çok da orijinal bir hediye olacaktır. Lambalar, son dönemlerin en tercih edilen objelerinden. Özel günlere ve sevgilisine önem verenler için tasarlanmış olan mutlu aşıklar şişe lamba sadece Hediyemen ayrıcalıklarıyla sipariş ediliyor.

9. Kişiye Özel Fotoğraflı Dekoratif Ay Lamba

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgiliniz için anısı olacak hediye öneri listemizin dokuzuncu sırasında, sürprizli hediyelerden fotoğraflı bir dekoratif ay lambaya yer verdik.  Ben farklı hediyelerimle kendimi yansıtmayı seviyorum diyorsanız, bu dekoratif ay led lamba tam size göre. Detaylarını vermeden önce özetle bu dekoratif ay led lamba için hem çok ekonomik; hem de görselliği açısından çok güzel ve özel bir tasarımdır diyebiliriz. Hatıradıkça mutlu olduğumuz güzel anılarımızı bizlere yeniden yaşattıkları için fotoğraflarımızı hepimiz çok kıymetli buluruz. Onlar çok önemlidir. Peki, sevgilinize ait en sevdiğiniz fotoğraf göz alıcı bir canlılıkta dekoratif ay led lamba üzerinde sergilensin ister misiniz? Kişiye özel fotoğraflı dekoratif ay lamba kesinlikle gölgede kalmayacak ve sevgiliniz tarafından sevilerek kullanılacak bir hediye. Kim bu harika dekoratif ay lambaları beğenmez ki? Ayağınıza kadar gelmiş bu şahane fırsatı hemen değerlendirmeye başlayarak, sevgiliniz için özel bir dekoratif ay led lamba yaptırtabilirsiniz. 

10. Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgiliniz ile birlikte olduğunuz fotoğraf karesini, daha özel bir hale getirecek ve anlamlı bir hediyeyi onun için yaratıyor olacaksınız. Anı kutusunun üzerinde yer alan fotoğrafınız oldukça dikkat çekici olacak. Fotoğraflı anı kutusu üzerine kendi istediğiniz fotoğrafı yansıtabilirsiniz. Fotoğraflarınız içinden sevgilinizin fotoğrafını seçebildiğiniz gibi aynı zamanda sevgilinizle çekindiğiniz bir fotoğrafı da kullanabilirsiniz. Bu kez de listemizin onuncu sırasında yine kişiye özel ve yine olağanüstü şık bir anı kutusunu sizlere sunuyoruz. Sürpriz kutular, hediye olarak beğenilen objeler. Hediyemen'in anı kutusunu hediye koleksiyonu içinden de sevgiliniz için en en anlamlı ve en kullanışlı yıldönümü hediyesini seçebilirsiniz. Sevgilinizin yıldönümü için en güzel sürpriz sevgiliye akordiyon fotoğraflı sürpriz kutu ile olacaktır buna kesinlikle inanın. Bu fotoğraflı anı kutusu elbette ki sevgiliye güzel bir hediye olmasının yanı sıra, romantik hediye kategorisi içerisinde de düşünülebilecek tarzda özel bir objedir. 

11. Kişiye Özel Spotify Ses İzi Nostaljik Kaset

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Hediyemen'in, anısı olan sürprizli hediyeleri arasında yer alan kişiye özel spotify ses İzi nostaljik kaset ile siz de biricik aşkınızı özel gününüzde şımartabilirsiniz. Aynı zamanda Ona nostaljik kasetle de tarifsiz güzel duygular yaşatabilirsiniz. Kişiye özel spotify ses İzi nostaljik kaset, asla sıradan bir hediye değil; bilakis tamamen sevgiliniz için özenle yapılmış ve özenle sizin seçiminiz olacak bir hediyedir. Sevgiliniz bu güzel ve nostaljik ürünümüzü hem çok sevecek, hem de kendisine armağan seçiminizde hiç de ucuza kaçmadığınızı düşünecektir. Fazlaca düşünmenize gerek kalmadan ve bütçenizi çok zorlamadan sevgilinize alabileceğiniz hediyeler ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Oldukça naif bir hediye olan bu kişiye özel spotify ses İzi nostaljik kaset ile karşınızda ki kişiyi çok değerli hissettirebileceksiniz.

12. İsme Özel Metal Clipper Çakmak

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Her detayı ayrı ayrı düşünüldü ve çok güzel bir çakmak modeli sevgiliniz için ortaya çıkarıldı. Çok ucuza sizlere sunulan bu kişiye özel çakmakla otantik bir hediyeyi sevgilinize vermiş olacaksınız. Böylesine değerli bir hediyeyi düşünüp satın almak ve ona hediye vermek zaten duygularınızın en saf hali ile yansıması değil de nedir? Son dönemde giderek popülerleşen armağanlarından olan kişiye özel çakmaklar ile sevgilinize yeni nesil bir hediye sürprizinde bulunabilir sevgilinize harika duyguları bir arada yaşatabilirsiniz. Bu otantik çakmağı, sevgilinize özel hale getirin, görün bakalım hediyeniz hiç unutulacak mı! Mümkün değil, çünkü kendisine özel bir çakmaktır bu! Yıldönümünüzde, insana kullandıkça hem içini ısıtacak, hem de her zaman mutlu olabileceği kişiye özel bir çakmaktan daha iyisi düşünülemez. Çünkü bu özel tasarım çakmak, aynı zamanda kalıcı da bir hediyedir. İsme özel hazırlanan Clipper marka çakmaklar, sizlerin beğenisine sunuldu.

13. Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Hatıralarınızın gücünden yararlanarak sevgilinize üzerinde sizin için hatırası olan fotoğrafınızın yer alacağı bir ışıklı kalp pano hazırlatarak ona manevi gücü yüksek bir armağan verebilirsiniz. Üzerinde fotoğrafının yer alması ışıklı kalp panoya ayrı bir hava katacaktır. Stoklarla sınırlı olan bu ışıklı kalp panoyu kaçırmamak için acele edin. Fotoğraflı tasarımdan oluşan ışıklı kalp panoya taze kalmasını istediğiniz anılarınızdan sonsuz bir anlam katmış olacaksınız. Herkesin hayran kalacağı tasarım kalp panoyla sevgiliniz adeta kendini bulutların üstünde hissedecek. Size verdiği değeri her koşul ve şartta gösteren sevgilinize anlamlı mesajlar iletebileceğiniz ve romantik bir hediye olabilecek kişiye özel led ışıklı kalp pano, en güzel yıldönümü hediyesi olmaya aday. Romantizm ışıklı kalp pano ile birleşiyor. ışıklı kalp pano, Hediyemen'in adeta yüz akı. Çünkü son derece profesyonelce hazırlanıyor.

14. Güzel Sevgilim İsimli Makyaj Aynası

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Kişiye özel ürünleri ile sizlere birbirinden eşsiz hediyelik eşya modellerini sunan Hediyemen, ister özel günlerinizde isterseniz de özel gün olmasa bile sevgilinizi mutlu etmek istediğinizde imdadınıza koşmaktadır. Sevgilinizin oldukça beğeneceği kişiye özel makyaj aynası, sadece Hediyemen'de bulabileceğiniz zarif ürünlerimizdendir. Zarif tasarımı sebebiyle sevgilinizin çantasında her zaman taşıyacağı bu harika obje de yine anısı olacak hediyeliklerden biridir.

15. İsme Özel Prestijli Viski Bardağı

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Bu yıldönümünüzde sevgilinize kendi ismine özel üretimi yapılacak bu prestijli viski bardağından verin. Erkek arkadaşınızın ismiyle hazırlanacak olan bu havalı viski bardağı, kesinlikle mutluluk vaat ediyor. Aynı zamanda da anısı olacak bir doğum günü hediyesi. Sevdiklerinizi geçmişte olduğundan çok daha fazla şaşırtabileceksiniz. Özellikle de viski sever sevgiliniz için. Profesyonel bir işçilikle oldukça zarif şekilde dış yüzeyi kazınacak olan viski bardağı ile içilen içkiler artık çok daha keyifli bir hal alacaktır. Hediye konusunda beklentileri bu viski bardağı sayesinde fazlası ile karşılamış olacaksınız. Fiyatı ile de sizi mutlu edecek bir yıldönümü hediyesi arıyorsanız Hediyemen bu viski bardağıyla tam size hitap ediyor. Hızlı kargo yapılması da ayrı bir ayrıcalık olsa gerek.

16. Biz Bize Mahkumuz Karikatürlü Biblo

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sizin ilginizi çekecek, sevgilinizi ise önemsendiğini hissettirecek en duygu yüklü biblo modeli şimdi sizi bu sayfada bekliyor. Çünkü karikatürlü biblo gibi oldukça ilgi çekici ürünler arasından tercihlerinizi yapabileceksiniz. Sevgilinize özel gün armağanlarınızı alırken, güzel deneyimler yaşamak için sizler de Hediyemen kalitesinden yararlanabilirsiniz. Karşınızda ki için bu biblo sahiden de hoş bir sürpriz olacaktır. Yıldönümü için kaliteli olmasının yanında göz alıcı bir hediye olacak olmasıyla da doğru bir seçim olacak. Suratı asık olan veya kendisini sebepsiz yere endişeli hisseden sevdiklerinize onları gülümsetecek komik jestler yapabilirsiniz. Özellikle de komik hediyeler grubundan yapacağınız seçimler sevdiklerinizi eminiz ki çok morallendirecektir. Üzerinde kendi karikatürünü gördüğünde çok gülecek olan sevgiliniz, eminiz ki bu son derece orijinal olan biblo seçiminiz karşısında size müteşekkir kalacaktır.

17. İlkel Aşıklar Karikatürlü Kupa Bardak

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Bizce hediyenin en çok kaliteli olanı ve anlamlı olanı aklıda kalır. Sizce de de öyle değil mi? Öyle onu aldım bunu aldım ile değil, bu çok yakışır ya da bu ona uyum sağlar diye düşündüğünüz ve emek verdiğiniz bir hediye çok daha anlamlı olacaktır. Hediye seçenekleriyle sizler kendinize adeta bir yardımcı bulmuş olacaksınız. Eğer hediyenizde biraz daha fazla özen istiyor ve biraz daha ayrıntı arıyorsanız o halde sizlere sunulan hediye seçeneklerinden birini değerlendirmenizi öneririz. Nihayi gaye sevgilinize sadece bir hediye vermek değil. Bunun yanında bir de ona güzel bir anı bırakmak. Hediyemen'de bulabilecekleriniz sayesinde sevgilinize özel hale getirebileceğiniz bir dünya anı çeşidi sizlerle oluyor. İlkel aşıklar karikatürlü kupa bardak, sevgilinize karşı gerçek bir samimiyet ve sevgi gösterisi yapabilme şansı sağlıyor. Özel günlere ve sevgilisine önem verenler için tasarlanmış olan İlkel aşıklar karikatürlü kupa bardak sadece Hediyemen ayrıcalıklarıyla sipariş ediliyor. Her haliyle sıra dışı bir hediye olan bu hediye sayesinde sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz.

18. Kişiye Özel 3d Harfli ve Fotoğraflı Işıklı Çerçeve

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sevgilinizle duygusal ve mutlu anlar paylaşmanızı sağlayacak kişiye özel 3d harfli ve fotoğraflı ışıklı çerçeve ile çok samimi bir armağana sahip olacaksınız. Sevgilinin özel gününü kutlamak için ufak ama etkili bir seçim. ışıklı çerçeve pano üzerinde yer almasını istediğiniz fotoğrafı şimdi hemen kolaylıkla bu sayfadan yükleyebilirsiniz. İşte bu otantik ışıklı çerçeve panoyu sizin yardımınızla ortak şekilde sevgiliniz için birlikte hazırlıyor olacağız. Siz kişiye özel bilgileri ürün özelleştirme yaparak bize iletecek, biz ise sevgiliniz için bu ışıklı çerçeve panoyu en profesyonel şekilde hazırlıyor olacağız.

Kalitesi ve kişiye özel detayları ile kişiye özel 3d harfli ve fotoğraflı ışıklı çerçeve yıldönümünüzde etkileyici jest yapmak isteyenlerin de tek tercihi oluyor. Ortamınıza vereceği güzel ışıkları ile aydınlatacak dekoratif bir obje! Sevgiliye hediye etmek için bu dekoratif ışıklı çerçeve panodan daha güzel bir alternatif düşünemiyoruz! Kişiye özel 3d harfli ve fotoğraflı ışıklı çerçeve ucuz hediyelik fiyatı ile hem sizi üzmeyecek, hem de sevgilinizi gerçekten sevindiriyor olacak. Özellikle sevgiliye anısı olacak hediye fikirlerinin başında gelen ışıklı çerçeve pano modeli bu özel tasarım ile çok daha fazla anlam yüklenecek.

19. Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Etkileyici bir ürün ile sevgilinize özel bir armağan tasarlamak istemez misiniz? Sevgilinizi fazlasıyla mutlu edecek bu armağanı tasarlamak size, tasarladığınız doğum günü kartlarını sevgilinize ulaştırmak ise bizlere kalıyor. Kişiye özel doğum günü kartlarılar her yönüyle dikkat çekecek ve sevgilinizi mutlu edecektir. Siparişiniz esnasında doğum günü kartları üzerine yazılacak özel tarihi belirleyerek kişiselleştirme yapabiliyorsunuz. Kişiye özel doğum günü kartları gibi sürprizli bir hediye almaya ne dersiniz? Biricik sevgilinizi bu doğum günü kartlarıyla gerçekten çok şaşırtacak ve heyecanlandırıyor olacaksınız. Özel tasarımlı bu etkileyici doğum günü kartlarının beğenilmeme ihtimali neredeyse sıfır. Çünkü tamamen sevgilinize özel olacak bir doğum günü kartlarını sizlere sunuyoruz. Yaratıcı hediye fikirlerimizle daima yanınızdayız. Sevgiliye alınacak en güzel doğum günü hediyesini bulmak Hediyemen ile artık çok kolay. Sevgiliniz için basit bir seçim yapamazsınız elbette. Ona verdiğiniz değeri gösterecek bir doğum günü hediyesi olmalı. Yapay ve aynı elden çıkmış gibi standart ürünlerden sıkıldıysanız bizce bu doğum günü kartları sevgiliniz için harika bir seçenek olacak.

20. Texas Viski Konsept Hediye Kutusu

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Hediye kutular zaten başlı başlına en güzel özel gün armağanlarından biridir. Kendisine özel hazırlanacağından bu texas viski konsept hediye kutusu için sevgilinizin kesinlikle beğeneceği bir ürün olacaktır diyebiliriz. Pahalı bir hediye her zaman güzel olacaktır diye bir kaide yok. İlla pahalı değil, çok ucuz bir hediye de değerli hissettirebilir. Burada önemli olan hediyeniz ile o kişiye dokunabilmekte. Siz bunu Hediyemen ile başaracak ve en güzel hediyenizi belki de ilk kez vermiş olacaksınız. Bu manevi hediye kutusuna sevgilinizin vereceği beğeni puanı tamı tamına 10 üzerinden 10 olacak. Aslında klişe gibi gelen ama sevgilileri en çok sevindiren sürpriz hediyelerden birisi de işte bu konsept hediye kutusu olabilir. Konsept hediye kutusu hediyeniz kesinlikle çok beğenilecek ve hayranlık uyandıracaktır. Böylesine manevi bir hediye seçimi bile aynı gün kargo fırsatıyla sizlere çok kısa sürede ulaşıyor olacak.

21. Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Hediye seçimlerinize değerli anlamlar katarak, sevgilinizi daha çok mutlu edebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan ürünlerden öne çıkanlar arasında isme özel 3d lambalar bulunuyor. Her zaman değerli bir anı olarak sevdiklerinizin hafızalarına yer edecek armağana şimdi ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin daiama ön planda tutulduğu Hediyemen'de farklı fırsatlar da sizi bekliyor. Kapıda ödeme hizmeti bunlardan biri olurken, birçok imkanı daha hemen inceleyebilirsiniz. Ya da dilerseniz bu harika gece lambayı yatak odanızda da gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma elverişli olan bu güzel lamba modelini tüm sevgilinize keyifle armağan etmeyi düşünebilirsiniz. Hem de hiç çekinmeden.

22. Aşk Sarhoşları Karikatürlü Biblo

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Hediyemen her geçen gün sevgilinizin beğenilerine uygun şıklıkta karikatür baskılı biblolar kartegorisine yenilerini daha ekliyor. Türkiye’nin her iline kargo yapabilen ve en önemlisi en komik hediyeleri sizlere sunan bir hediyelik hediye fikirleri sitesinde olmak nasıl bir duygu? Bizce daha keyifli olan diğer yanı ise ucuz hediye seçimlerinin olması olacak. Doğum günü hediyeleri için en özel tasarımları sizlere sunmaya gayret eden bu hediye fikirleri sitesi sayesinde online sipariş verebileceksiniz. Bu biblo modelimize ait kullandığımız ürün görseli, tahmin ediyoruz biblonun üstün kalitesi ile ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek adına yeterli olacaktır. Sevgilinizin motivasyonunu arttıracak ve morallenmesini sağlayacak en orijinal sürprizler Hediyemen'de. Capcanlı baskıyla hazırlanacak kişiye özel karikatürlü biblo, mizahi kişiliğinizi en güzel şekilde sevdiklerinize yansıtıyor olacak.

23. İsimli Melek Kanadı Kolye

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Sizlerden sevgilinize gelen her hediye, sevgiliniz için mutlu edici harika birer detaydır. Ancak sevgilinize hem kullanışlı, hem de motive edici bir doğum günü hediyesi seçerek, sürekli sizi anmasını sağlayabilirsiniz. Eşsiz hediye demek dünyada ki en pahalı hediye demek değildir ki? Eşsiz hediye bazen İsimli melek kanadı kolye hediyesinin üzerinde saklıdır. Sevdiğiniz kız ya da erkek, genç ya da yaşlı olması fark etmez. Yani kime alacaksanız alın ama İsme özel bir hediye olmasına dikkat edin yeter. Bunun için de Hediyemen sizlere bir tık kadar uzakta. Herkes böyle güzel bir melek kanadı kolyeyi sevgilimize götürmek ister bize göre. Bu eşsiz melek kanadı kolye, sevgilinize çok büyük heyecanlar yaratacağı gibi, sizsiz geçen hiçbir anı da kalmamış olacak. Sizler de sevgilinizi gülümsetmek, hayata karşı daha motive etmek amaçlı ile ufak bir hediye ile onu mutlu etmeye ne dersiniz? Sizler de sevgilinize hatıra olarak bir hediye vermek istiyorsanız bu melek kanadı kolyelere bir göz atın.

İsimli melek kanadı kolye, melek tasarımı ve üzerinde yer alacak isim ile o kadar güzel tasarlanmış ki, eminiz ki sevgilinizin çevresinde de fark ediliyor olacak ve bu da sevgilinizi çok daha mutlu edecektir. Her kadın, böyle güçlü bir maneviyat içeren kolyeyi boynunda gururla sergilemek ister. Bu melek kanadı kolye hediyeniz sevgiliniz için inanın çok gurur verici olacaktır. Zarif melek kanadı kolye doğum günleri için vazgeçilmez bir hediye olsa gerek. İşte bu zarif melek kanadı kolyeyle biricik sevgilinize en unutulmaz sürprizlerden bir tanesi olacak olan bu melek kanadı kolyeyi sunmuş olacaksınız.

24. İki İsimli Sevgililere Özel Bileklik

sevgiliye anısı olacak hediyeler

Şu an müthiş bir hediye seçiyorsunuz. Özellikle kalabalık bir ortamlarda bu sevgili bilekliği hediyeniz açıldığı anda eminiz ki büyük bir fark yaratacak ve kalitesi herkesin dikkatini çekecek. Hediyemen, anısı olacak hediyeler kategorisinde almak istediğiniz hediyeyi kolayca seçerek siparişinizi anında verebilirsiniz. Sevgilinizin ismiyle hazırlanacak olan bu anlamlı sevgili bilekliği, kesinlikle mutluluk vaat ediyor. Sevgiliniz için özel olarak hazırlanan bu bilekliğin üzerinde sevgilinizin adı yazıyor olacak ve bu nedenle de sadece ona özel bir hediye hazırlamış olacaksınız. Uygun fiyatlardan faydalanarak sevgilinize standart dışı ve anlamlı bir hediye oluşturmak istiyor, armağanlarınızın bir ömür boyu kullanılmasını arzu ediyorsanız mağazamıza hoş geldiniz. İki İsimli sevgililere özel bileklik ile biricik sevgilinizin çok değişik bir doğum günü hediyesi deneyimlemesine de olanak sağlamış olacaksınız. Sizden sevgilinize ansızın gidecek olan bu sevgili bilekliği, ona kendini nasıl da özel hissettiriyor olacak. Jest yapmak istediğiniz kişiye bu bilekliklerden alarak onu şaşırtmak bizce çok güzel bir doğum günü sürprizi olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.