sadsad x
asdasd
Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

16 Nisan 2020

Damat çiçeği, ne renk ya da model olursa olsun, damadın üzerindeki tek hareketli detay diyebiliriz. Damatlığın cep kısmına iliştirilmiş bir küçük parça çiçek, gelinin damat üzerindeki imzası gibidir. Hele de gelinler en özel günlerinde böylesine şık ve zarifken, bunu damada da bulaştırmak istercesine, yaka çiçeğine oldukça özenmektedirler. Damatlar da bu özel günde müstakbel eşlerinin dokunuşunu kalplerinin üzerinde taşıyarak hem günü hem damatlığı renklendirmiş olmaktadırlar. 

Pastel Tonlar Her Zaman Şık ve Zarif

Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

Damat çiçeği önerileri konusunda, özellikle kır düğünü tercih eden çiftler için pek çok alternatif bulunmaktadır. Kır çiçekleri ile kendiniz küçük bir damat çiçeği hazırlayıp yakanıza iliştirebileceğiniz gibi, bu konuda gelin hanımın buketinden de yararlanabilirsiniz. Hem şık hem de uyumlu bir seçenek! Kır düğünü renk paletine uygun pastel tonlar, özellikle aynı renklerde damatlık tercih eden damat adaylarının şıklığına şıklık katacağı gibi, müstakbel eşi ile yakalayacağı uyum, hayatlarının her anına dahil olmaya en güzel ve en özel günlerinden başlamış olur. Bu durum da elbette, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen gelin adayları için, gözden kaçmayacak bir incelik olacaktır.

Takım Tercih Edin

Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

Damat çiçeği fikirleri denince elbette sadece damat çiçeği ile işlerin bitmediğini herkes bilir. Ayakkabı ve kemer detayları da bu arada kesinlikle unutulmamalı. İşte tam da bu durumlarda, damatların bir takım kombine etmeleri ya da bunu zevkine güvendikleri birinden talep etmeleri işleri oldukça kolaylaştıracak ve hatta, ortaya oldukça da şık bir görüntü çıkacaktır. Düğünde tüm gözler gelinlerin üzerinde olsa da damatların da bu ilgiden paylarını almaları elbette yine kendi ellerinde. Damatlıktan biraz daha koyu ya da açık tonlarda ayakkabı ve kemer kombinine, yaka çiçeği de uydurmak oldukça kolay olacaktır. Ayrıca, düğünün genel renk temasının arasında kalan renklerin tercih edilmesi, damada soft ama baskın ve karizmatik bir görüntü kazandıracaktır.

Kravatı Boş Verin, Papyonu Deneyin!

Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

Damatlıkların klasikleşen parçası kravat, artık oldukça nostaljik bir parça olarak kaldı. Ancak yine de nostaljik ve karizmatik bir duruş sergilediğinden dolayı oldukça çok tercih ediliyor. Peki, ya kadife papyonlar? kocaman görüntüsüyle insanda farklı algılar yaratan papyonlar değil, zarifçe katlanmış, örneğin bordo ya da turkuaz renkli kadife kumaştan papyonlar, damatlığınıza hareket, farklılık ve tarz katarken, bir anda ortamdan sıyrılmanıza olanak sağlayacağı gibi, gelin çiçeği ile uyumlu tonlarda seçilmiş bir papyon, bitirici parça olarak da iş görebilir. 

El Emeği Göz Nuru

Damat Adayları İçin Yaka Çiçeği Önerileri

Damat çiçekleri genelde hazır olarak tercih edilse de evde kendiniz de yapabilmeniz ihtimaller arasındadır. Damat çiçeği yapımı sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte, eğe gelin buketi canlı çiçektense yaka çiçeği yapımında canlı çiçek kullanabilir, yapma çiçekten bir gelin buketi alınmışsa, yaka çiçeği de yine yapma çiçekten olabilir. Buğday başakları, biberiye hatta beyaz gül kullanabileceğiniz yaka çiçeklerini yapmak oldukça kolaydır. Tek gereken, seçtiğiniz çiçeklerden oluşturacağınız minik bir buket hazırlamak ve bu buketi, kurdele ya da seçilen bir kumaş bağlamaktır. Ardından istediğiniz gibi süsleyebilir, göz kamaştırsın istiyorsanız silikon tabancasından yardım alarak üzerine taşlar ekleyebilirsiniz. Kurdele, fiyonk dallar gibi pek çok detay eklenebileceği gibi, çiçeksiz de yaka çiçeği yapabilirsiniz. Bunun için ise biberiye dalları ve buğday başakları kullanabilirsiniz. Temiz ve ömür boyu sürmesi planlanan bir beraberliğin başlangıcını kutlamak için ise, yakanıza yaprak detaylarıyla hareketlendirilmiş beyaz güllerden bir yaka çiçeği iliştirebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.