sadsad x
asdasd
Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları

19 Temmuz 2021

Bir listede doğum günü mesajları seçerken elbette kime göndereceğiniz çok önemlidir. Sıradan bir kutlama mesajı yerine dayıya uygun doğum günü mesajları seçmeniz, yaş gününün anlamını daha da arttıracaktır. Dolayısı işe dayınız için güzel bir söz arıyorsanız, özel bir kutlama yapmak istiyorsanız doğum günü mesajları arasından seçim yapabilirsiniz. Bu yıl kaç yaşına giriyor bilemiyoruz ama onun için harika geçecek bir yılı güzel sözleriniz ile başlatabilirsiniz. Dayınızın doğum gününü kutlayacakların en ön sırasında olmalı ve ona en anlamlı doğum günü mesajı ile ulaşmalısınız.

ilginizi çekebilir » Erkeklere Doğum Günü Hediyeleri

Dayınıza özel anlamlı uzun doğum günü mesajları mı arıyorsunuz? Dayınıza, yeni yaş gününü kutlarken içten duygularınızı geçirebileceğiniz en güzel doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık. İstedik ki siz zamanınızı sadece dayınızın doğum gününü kutlamak ile geçirin. Ona söyleyeceğiniz ya da not olarak yazacağınız uzun doğum günü mesajını dert etmeyin. Sitemizden arzu ettiğiniz ve beğendiğiniz uzun mesajları alarak dayınıza dilediğiniz gibi ulaştırabilirsiniz. Uzun doğum günü mesajlarını olabilince anlamlı ve uzun tutmak istedik. Uzun kelimeler, kalabalık cümlelerin yerine az ama öze ve çok daha derin anlamları olan doğum günü mesajlarını derledik. İşte bu uzun doğum günü mesajı tam da onu anlatıyor diyorsanız hemen kopyalayarak dildiğiniz şekilde dayınıza ulaştırabilirsiniz. Ayrıca dayıya hediye fikirlerimizin yer aldığı etiket sayfamızı da ziyaret ederek, dayınıza güzel bir doğum günü hediyesi seçebilirsiniz.

Dayılara Özel Doğum Günü Mesajları

# Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek oIması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara canım dayım.

# Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

dayıya doğum günü mesajları

# Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

# Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

# Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

doğum günü kartları

# Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

# Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

dayıya doğum günü mesajları

# Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik dayım.

# Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doIdurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

# Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

# Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Canım dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım Sağlık, başarı,huzur, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

# Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım dayım!

# Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra diIediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara dayım.

# Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başIangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik dayım.

# Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım. Mutlu yıllar.

# Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun dayıcığım. Nice yıllara seni çok seven yeğenin!

# Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

dayıya doğum günü mesajları

# Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

# 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara yakışıklı dayıcığım.

# Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik dayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım.

doğum günü hediye önerisi

# Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun dayım.

# İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı dayım. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

# Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanecik dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatlı en tonton ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun Dayı!

# Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde oImasını dilerim. Nice senelere canım dayım!

# Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara dayıcığım.

dayıya doğum günü mesajları

# Farkında mısın Dayı biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.Doğum günün kutlu olsun.

# Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar Dayıcım.

# Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

dayıya doğum günü mesajları

# Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun dayım.

# Bir Dayı düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin Dayı. İyi ki varsın iyi ki doğdun Dayı.

dayıya doğum günü mesajları

# Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım

# Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında oIduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun dayım.

dayıya doğum günü mesajları

# DaIgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

# Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik dayım.

ilginizi çekebilir » Uzun Doğum Günü Mesajları

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.