sadsad x
asdasd
Dayıya Ne Hediye Alınır?

Dayıya Ne Hediye Alınır?

27 Şubat 2018

İnsanlar birbirlerine hediye alarak mutlu etmek isterler. Sevdikleri, arkadaşlar, akrabalık bağı olanları kendilerine daha çok bağlamak ve onların mutlu olmasını görmek için çok etkili bir yöntemdir. Uzun yıllar boyunca insanların bu tarz alışkanlıkları vardır. Çoğu insan parayı kendisi için değil de başkası için harcadığında daha çok mutlu olmaktadır. Bu nedenle sürekli insanlar birbirlerine hediye alıp verirler. Her insana karakterine, yaşına ve cinsiyetine göre farklı türde hediyeler alınmalıdır İnsanların ilgi alanları, hoşlandığı şeyler ve düşünceleri farklı olduğundan dolayı insanların karakterine göre hediye seçimleri yapıp onları mutlu etmek gerekmektedir. Kimse işe yaramaz ve hediye olsun da ne olursa olsun gibi düşünerek hediye almak ve vermek istemez. Bu hem karşınızdakini üzer hem de sizin boş yere masraf yapmanıza neden olur. Bu nedenle birisine hediye alırken seçici olmanız gerekmektedir. Bu makalemizde, ’Dayıya hediye’’ kelimesini açıklayacağız. Dayıya doğum gününde alınabilecek hediyelerden tutun dayıya yılbaşında hediyelere kadar bahsederek bir sürü hediye fikirleri ile düşüncelerinize ışık tutacağız. Dayı akrabalık bağlarında size oldukça yakın bir sırada yer almaktadır. Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen ilişkilerinizde oldukça iyidir. Dayılar kardeşinin çocuklarına ise ayrı bir şekilde bağlıdır. Onları çok sever ve korumak isterler. Tabi bu herkes için geçerli olmasa da olması gerekendir. Dayınıza özel günlerde ve ya sıradan günde hediye alarak onu şaşırtmak, sevindirmek ve ya yüzünde tebessüm oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunun için ona ve karakterine uyan güzel aynı zamanda anlamlı hediyelere almalısınız. Onu düşündüğünüzü ve özenerek hediye aldığınızı fark ederse, hediye karşısında çok daha fazla şaşıracak ve sevinecektir. Ne kadar büyük olursa olsun her insanın hoşuna gider hediye verilmesi. Aile içlerinde pek yaygın olmasa da yılbaşlarında ve doğum günlerinde abiler, kardeşler ve anne baba birbirine hediyeye vererek bağlarını oldukça güçlendirebilir. Yalnız hediyelerin anlamlı olması oldukça önemlidir. Sıradan hediye almak yerine ona önemsediğinizi göstermenin en iyi yolu budur. Sizlere şimdi dayıya hediye için en muhteşem fikirleri sunacağız.

Kişiye Özel Çelik Termos Bardak

dayıya ne hediye alınır

fiyat

Dayıya doğum günü hediyesi olarak bu fikir oldukça nazik olur. Ona evli ise ailesinin fotoğrafı olan baskılı bir termos bardak hediye edebilirsiniz. Sadece dayınızın değil ailesinin de oldukça hoşuna gidecektir. Ve ya sadece kendi fotoğrafını da bu bardağa baskı yaptırabilirsiniz. Oldukça şık ve gerçekçi gözükmektedir.  Termos bardak tıpkı yukarıda görüldüğü gibidir. Oldukça fazla sipariş gelmekte olup alıcılar tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Kişiye özel olması bu hediyeyi çok daha kılan değerli ve anlamlı kılan özelliktir.


İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

dayıya hediye fikirleri

fiyat

Dayıya ve amcaya yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz hediye listesinde bu fikri ilk sıraya koyabiliriz. Oldukça etkileyici ve kişiye özel bir hediyedir. Kalem birçok insan tarafından sıradan bir yazı yazma aracı olarak görülebilir. Fakat kalemin çoğu erkekte yeri ayrıdır ve önem gösterirler. Bu nedenle dayınız ve ya amcanız bu hediyeyi oldukça beğenecektir. Fotoğrafta görüldüğü üzere beyaz bir kutu ve beyaz kalem üzerine yazılmış isim mevcuttur. Kalemi alırken üzerine yazılacak isimi belirtiyorsunuz ve ona göre yazılıp kalem size gönderiliyor. Büyük ve yaşını almış kişiler için gerçekten çok anlamlı bir hediye olmaktadır. Bu nedenle tercih edilebilir bir hediyedir. Ayrıca alacağınız kişinin yüzündeki tebessüm bir hayli fazla olacaktır.


Kişiye özel Beyaz Erkek Gömlek

dayıma hediye

fiyat

Dayıya hediye fikirleri arasında başlıktaki hediyede bulunmaktadır. Gömlek genellikle sıradanlaşmış bir hediyedir. İnsanlar büyüklerine ve akrabalarına hediye alacağı zaman akıllarına ilk olarak gömlek gelir. Fakat bizim bahsettiğimiz gömlek sıradan bir gömlek değil kişiye özel bir gömlektir. Ayrıca çok nadir kişiler tarafından bilinir ve kullanılır. Buda dayınıza eşsiz bir hediye verdiğiniz anlamına gelir. Yukarıda resimde gördüğünüz üzere isim ve soy isminin baş harfleri cebinde ve gömlek kolunda bulunmaktadır. Gömlek böylelikle dayınız işiniz eşsiz ve çok anlamlı bir hediye olacaktır. Sıradan gömleklerden farkı ve şıklığı onu fazlasıyla mutlu edecek.


Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi

dayıma ne hediye alabilirim

fiyat

Kol düğmesi erkekler için oldukça önemli bir aksesuardır. Ayrıca sürekli takım elbise giyen kişiler için vazgeçilmez bir aksesuar haline gelmiştir. Firmalar ise sürekli farklı tarzda ve şık kol düğmeleri üretmektedir. Ne kadar şık olursa olsun bizim size sunacağımız hediye fikri yanında bir anlamı kalmayacaktır. Resimde görüldüğü üzere kişiye özel kişinin adının baş harfleri yazılan yuvarlak tarzda oldukça şık kol düğmesidir. Dayıya doğum günü hediyesi olarak verilirse, oldukça mantıklı düşünülmüş olabilir. Yalnız dayınızın takım elbise giyiyor olması gerekiyor. Hayatında çok az ve ya hiç takım elbise giymeyen kişiler tarafından pek kullanılacak bir ürün olmayabilir.


Erkeğe isme Özel Ofis Hediye Seti

dayıma ne hediye alabilirim

fiyat

Dayıya hediye fikirleri olarak birçok fikir sunmaya devam ediyoruz. Bunların arasında sıradaki ise başlıktaki hediyedir. İsmimden de anlaşılacağı üzere bir hediye değil hediye setidir. Ofis tarzı yerlerde çalışan ve ya ofisi olan bir dayınız var ise bu hediyeyi kesinlikle tercih etmelisiniz. Oldukça şık bir hediye olmakla beraber aldığınız kişinin mutlaka masasını süsleyecektir. Ayrıca her bası çalışan kişiler için gerekli eşyalar barındırmaktadır. Yukarıda fotoğrafta görüldüğü gibi kişiye özel kalem, kartvizitlik ve anahtarlık bulunmaktadır. Bunların hepsinde kişinin adı yazmaktadır. Ayrıca çokta güzel bir kutuda gönderilmektedir. Dayınız ve ofisi için mükemmel bir hediye sınıfındadır. Çok anlamlıdır ve dayınızın yüzünde kocaman bir tebessüme neden olur.


Kişiye Özel isimli Ahşap Tavla Seti

dayıya ne hediye alınır

fiyat

Dayıya doğum gününde hediye olarak, ismine özel tavla seti alabilirsiniz. Tavlayı seven ve çok oynayan bir dayınız var ise muhtemelen bu hediye onu havalara uçuracaktır. Sıradan bir tavla olmamakla beraber onun isminin olması ve ona özel hissetmesi, hediyeyi oldukça beğeneceğini göstermektedir. İsime özel tavla yukarıda gördüğünüz gibidir. Oldukça şık ve kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir. Tavla genç ve yaşlı fark etmeden çoğu kişi tarafından oynanmaktadır. Fakat kişiye özel tavlalara da pek denk gelmeyiz. Dayınız bu tarz oyunlardan hoşlanıyor ise bu hediye fikrimizi de es geçmemenizi tavsiye ediyoruz.


Tek Kişilik Karakalem Portre Resim

dayıma ne hediye alabilirim

fiyat

Dayıya hediye fikirlerinde son hediyemiz ise portre resimdir. Ama bu resim kara kalem ile ve gerçek el emeği ile çizilmektedir. Oldukça ilginç ve güzel bir hediyedir. Dayınıza bu hediyeyi yılbaşında, doğum gününde ve ya özel olmayan sıradan günlerde bile alabilirsiniz. Önemli olan onu düşündüğünüzü belli etmenizdir. Sıradan hediye almamak özel ve anlamlı hediyeler almak karşınızdaki insanda oldukça iyi etkiler bırakmanızı sağlar. Portre yukarıda resimde gördüğünüz gibi kalitede çizilmektedir. Bunun için dayınızın güzel bir fotoğrafını seçip gönderiyorsunuz ve profesyonel kişiler tarafından çizilip adresinize gönderiliyor. Yukarıda paylaştığımız dayıya hediye fikirlerinden yararlanarak çok daha güzel fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için anlamlı ve şık hediyeleri bir arada topladık. Bu hediyeler, vereceğiniz kişiyi fazlası ile mutlu edecektir. Onlarda güzel bir iz bırakacak ne kadar mutlu olduklarını göreceksiniz. Ayrıca bu hediyeler ömür boyu saklanacak tarzda hediyelerdir. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.