sadsad x
asdasd
Tesettürlü Bayana Ne Hediye Alınır

Tesettürlü Bayana Ne Hediye Alınır

17 Şubat 2020

Tesettürlü bayana hediye almak incelik ve iyi düşünce gerektiren bir durumdur. Manevi olarak İslami yaşam tarzını benimsemiş olan bu kadınlara hediye alma aşamasında ince elenip sık dokunulması gerekmektedir. Genel olarak tesettürlü ya da açık kadınlar arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Sonuç olarak kadınlar, her koşulda kadındır ve istekleri, beğenileri, zevkleri, ilgili alanları genel hatları ile birbiri ile benzerdir. Bu sebeple, bir kadına hediye alınırken esas dikkat edilecek olan nokta; yaşam ya da giyim tarzları değil; cinsiyetleri olmalıdır. Tesettürlü bir kadına hediye alırken öncelikli olarak o kadına dair bilgi sahi olunmalıdır. Çünkü hediyeler, kişilerin mutlu olmasını sağlamak amacıyla sunulan ürünlerdir ve bir kadının sunulan üründen dolayı mutlu olması için o ürüne ilgi duyuyor olması gerekmektedir. Kadınlar içerisinde maneviyat barındıran, ince düşünce barındıran hemen hemen her türlü hediyelerden mutlu olmaktadır ve be sebeple satın alınabilecek olan pek çok hediyelik eşya bulunmaktadır. İşte işinizin kolaylaşmasını sağlayacak olan, kapalı bayana ne hediye alınır sorusuna cevap olabilecek hediye fikirleri listesi…

Kalpli Kolye

tesettürlü bayana hediye

Kalpli kolye seçenekleri, bayana hediye olarak alınabilecek olan hediyelerden biridir. Hemen hemen her kadın, açık ya da kapalı giyim tarzını benimsediği göz önüne alınmaksızın takılardan hoşlanmaktadır. Bu takılar, dış görünümü güzelleştirmeye yarayan ev güzelliklerin daha da ortaya çıkmasını sağlayan unsurlarıdır. Dolayısı ile takı olarak kolye seçimi her zaman kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple eğer tesettürlü bir kadına hediye alacaksanız da kalp motifli kolyelerden birini tercih edebilirsiniz. Piyasada oldukça farklı formlarda hazırlanmış, farklı tasarımlara sahip kalpli kolye bulunmaktadır.

tesettürlü kıza hediye

Bu kolyelerin kimisi genel kullanıma uygun ilken kimileri de kişisel kullanıma uygundur. Yani içlerine ya da üzerlerine isim yazdırılarak kişiselleştirilmiş olan kalpli kolyeler, özel kişilerin özel kullanımlarına sunulabilmektedir. Kalp motifli kolyeler, kadınların boyunlarında oldukça zarif duran kolyelerdir. Bu kolyelerin birbirinden farklı tasarımlarla satışa sunulması tercih işlerini de zorlaştırmaktadır. Eğer kapalı bir hanıma hediye kolye alacaksanız ve üzerinde kalp görüntüsü olsun istiyorsanız, farklı olması açısından başka bir sembolle de ilişkilendirilmiş olan kolyeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin hem melek kanatlı hem de kalpli kolyeler oldukça zarif ve ilgi çekicidir. 

Kar Küresi

tesettürlü sevgiliye hediye

Kar küresi, görüntü itibari ile oldukça hoş bir dekorasyon üründür. Bu dekorasyon ürünü dünya genelinde yılbaşına uygun hediye seçenekleri arasında gösterilmektedir. Bu dekorasyon ürünlerinin içerisinde kar bulunması ve minyatür unsurlara sahip olması nedeniyle oldukça romantik gözükmektedir. Eğer siz de sevdiğiniz bir kadına romantik bir hediye vermek istiyorsanız kar küresi fikrinden yararlanabilirsiniz. Tesettürlü bayana hediye önerileri içinde bulunan kar küreleri özelleştirilmiş olarak da satılmaktadır. Örneğin, içerisine fotoğraf da konulabilen, çerçeve bölümü olan kar küreleri oldukça hoş durmaktadır ve tüm romantikliği ile güzel bir görünüm sergilemektedir. Eğer siz de bir hediye almak istiyorsanız ve henüz ne alacağınız konusunda kesin bir karara varmadıysanız sevimli ve güzel hediyelerden biri olan kar küresi alabilirsiniz.

İnci Kolye

tesettürlü kadına hediye

İnci kolye, kadınların kullanmayı sevdiği takı türleridir. İnci, doğada nadir bulunur bir ürün olduğu için ve denizin içinden geldiği için diğer takılara göre daha farklı bir özelliğe sahiptir. İstiridyelerin içerisinde oluşan inciler, sade ve zarif görüntüsü ile kadınların güzelliğini arttırarak ortaya çıkarmaktadır. Eğer siz de tesettürlü bayan hediye fikirleri arayışında iseniz; inci kolye satın almayı tercih ederek onarlın güzelliklerinin daha da ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde inci takılar farklı sunum tarzları ile de hediye edilebilmektedir. Örneğin; istiridye kutusu içerisinde sunulan inci kolyeler oldukça fazla rağbet görmektedir. Siz de bu farklı sunum ile sevdiğiniz kadınlara özel bir hediye sunabilir, mutluluklarına mutluluk katarken inci güzelliğinde gülüşlere vesile olabilirsiniz.

Dini Hediyeler

tesettürlü sevgiliye ne hediye alınır

Üzerinde dini motifler veya mukaddes temalar yer alan dini hediyeler de alabilirsiniz. Bunun dışında tesettürlü sevgili çin hediye olarak aksesuarlar, bileklikler v.b. terciih edilebilir. Genel hediye anlayışına göre kadına bir pedikür seti hediye etmek normal karşılanmıyor olabilir fakat söz konusu tesettürlü olan bir kadın ise pekâlâ pedikür seti hediye edilebilmektedir. Çünkü her kadın gibi kapalı olan kadınlar da kişisel bakımlarına özen göstermektedir. Üstelik bu kadınlar kimi zaman daha fazla özen göstermektedir. Bu noktada, kişisel temizliklerini yapması açısından pedikür seti de hediye edilebilmektedir. Eğer tesettürlü olan yakın bir dostunuz var ise onların ihtiyaçlarına hizmet edecek bu hediyeyi alarak onları mutlu edebilirsiniz.

tesettürlü kadına hediye

Pedikür seti kapalı kadınlara hediye olarak alınabilecek olan ihtiyaç malzemeleri arasında bulunmaktadır. Bu kadınların genellikle daha mahrem bir hayat tercih etmesi, çoğu bakımın kendileri tarafından yapılmasını gerektirmektedir. Bu noktada pedikür seti hediye olarak iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

Kişiye Özel İsimli ve Desenli Çorap

tesettürlü bayana hediye

Desenli çorap oldukça eğlenceli olan yaratıcı hediye fikirleri arasında yer alan ürünlerdir. Bu çorapların hediye olarak verilmesi açık ya da kapalı fark etmeksizin her kadına gerçekleştirilebilmektedir. Üzerinde eğlenceli objelerin bulunduğu bu çoraplar, kadınlara doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak verilebildiği gibi sıradan bir gün için de verilebilmektedir. Sıradan bir hediye anlayışının dışında oldukça neşeli ve yaratıcı olan desenli çorap modelleri kapalı kadınlara alınabilecek hediyeler arasında bulunmaktadır.  Desenli çoraplar, kişilere ait olan özel eşyalardır fakat bu özel kullanım eşyasını daha da özelleştirebilmek mümkündür.

tesettürlü bayana hediye

Farklı desenlerle tasarlanan çorapların üzerine isim baskısı yaptırabilinmektedir. Dilerseniz bu çoraplara iyi ki doğrun yazdırarak doğum günü hediyesi olarak sahip olabilir, dilerseniz seni seviyorum yazdırarak sevgililer günü hediyesi olarak sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de fotoğraf baskısı yaptırarak çorapların daha da özelleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Müzik Kutusu

tesettürlü kıza hediye

Tesettürlü kadına hediye denilince akıllara ilk olarak gelen hediye seçenekleri arasında hediyelik eşarp gelmektedir. Fakat bu kısıtlı hediyenin herhangi bir orjinalliği bulunmamakta; son derece basit olmaktadır. Bu nedenle alternatif olarak nostalji havası barındıran hediyeler de tercih edilebilmektedir. Müzik kutuları da bu hediye seçeneklerinden biridir. Müzik kutusu farklı tasarım seçenekleri ile kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Eğer bir kadına hediye almak istiyorsanız müzik kutusu seçeneklerinden birini değerlendirmeye alabilirsiniz. Örneğin; gramofon şeklinde tasarlanmış olan müzik kutuları kadınların oldukça hoşuna gitmektedir. Eğer bir kadına hediye almak istiyorsanız, bu hediyenizin orijinal bir fikir barındırmasını istiyor ve de aynı zamanda hediyenin bir anlam taşımasını istiyorsanız müzik kutusu alabilirsiniz. 

tesettürlü sevgiliye hediye

Müzik kutuları hayatınızda yer edinen önemli kadınlara alınabilecek olan türden bir hediyedir ve kısıtlılığı bulunmamaktadır. Dilerseniz karınıza, dilerseniz annenize, dilerseniz kızınıza, dilerseniz sevgilinize ya da arkadaşınıza hediye olarak müzik kutusu alabilirsiniz. Müzik kutuları, kişiye özel bir hale getirilebilir olarak satışa sunulduğu için ekstra bir anlam taşımaktadır. İsterseniz bu hediyelere iletmek istediğiniz mesajı yazdırabilir ya da isim baskısı da yaptırabilirsiniz. 

Kitap Ayracı

tesettürlü kadına hediye

Kitap ayracı tesettürlü kadınlara hediye olarak alınabilecek olan, ihtiyaç giderici bir hediye türüdür. Tesettürlü kadınlar da sıradan kadınlar gibi kitap okumakta hatta kimi zaman dini kitapları daha yoğun olarak okumaktadır. Bu noktada kitap ayracı hediyesi almak daha anlamlı ve işe yarar olmaktadır. Eğer siz de kapalı olan bir arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız ve de bunu ucuz hediye seçeneklerinden birini satın alarak gerçekleştirmek istiyorsanız kitap ayracı alabilirsiniz. Kitap ayracı, piyasada farklı seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Kimi kitap ayraçları standart bir şekilde üretilmekte ve herkesin kullanımına sunulmaktayken, kimi kitap ayraçları da tamamıyla bir kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. 

tesettürlü bayana hediye

Eğer hediye alacağınız kadın kendisini özel hissetsin istiyorsanız bunu kitap ayracı satın alarak da gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü kitap ayraçları, kişiselleştirilebilir özelliği bulunan hediye türüdür. Çeşitli internet sitelerinde isme özel olarak tasarlanan, fotoğraf baskısı yapılarak tasarlanan ve tarih baskısı da yapılarak tasarlanan kitap ayraçları bulunmaktadır. Kapalı kadına hediye denildiğinde akla gelen ürünlerden biri hediyelik şal olmaktadır ve artık günümüzde şalların bir özelliği bulunmamaktadır. Bu noktada sevdiğiniz kişilere isme özel kitap ayracı alarak onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.


Okuma Gözlüğü

tesettürlü kıza hediye

Kişiye özel hediye denilince akla birçok hediye gelmektedir. Fakat bu hediyelerin kişiye özel olmasının yanı sıra işlevsel olması da gerekmektedir. Örneğin; ışıklı okuma gözlükleri kişilerin kendi kullanımına özel olan ürünlerden bir tanesidir ve bu yönüyle hediye olarak da sunulabilmektedir. Kapalı bir kadına yaratıcı hediye denilince akıllara pek çok seçenek gelmektedir fakat okuma gözlüğü işlevsellik taşıdığı için daha özel olmaktadır. Eğer siz de yaratıcı ve ilginç hediye almak istiyorsanız, satın alma davranışınızı ışıklı okuma gözlüğü yönünde gerçekleştirebilirsiniz. Işıklı okuma gözlüğü, tesettürlü bayanların kullanabileceği ürünler arasındadır ve hediye olarak da değerlendirilmektedir. Eğer siz de alışılmışın dışında bir hediye almak ve aldığınız hediye bir işe yarasın istiyorsanız gönül rahatlığı ile okuma gözlüğünü satın alabilirsiniz.

Makyaj Aynası

tesettürlü sevgiliye hediye

Kapalı bayana ne hediye alınır? sorusunun yanıtı hiç kuşkusuz makyaj aynası olabilmektedir. Günümüzde, kapalı kadınlar da fiziki görünümüne ve yüz güzelliğine her kadın gibi dikkat etmektedir. Bu kapsamda, kapalı kadınlara da onarlın güzelliğinin bir yansıtıcısı olarak makyaj aynası alınabilmektedir. Eski çağlarda ayna, kişilerin güzelliklerine vurgu yapılması amacıyla hediye edilmekteydi. Günümüzde de bu gelenek devam etmekte ve güzelliğe vurgu yapılmak istendiğinde kadınlara ayna alınmaktadır. Bu sebeple, eğer ekonomik bir hediye arayışınız varsa ve hem ekonomik davranıp hem de incelik taşıyan bir hediye almak istiyorsanız makyaj aynası seçeneğinden yararlanabilirsiniz. 

tesettürlü kadına hediye

Makyaj aynalarının çantada taşınabilecek boyutta olanları da piyasada sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Fakat alışveriş mağazalarında satılan makyaj aynaları genel kitleye hitap etmektedir. Dolayısı ile hayatınızdaki özel kadınlara bir ayna almak istiyorsanız, bu ürünleri kişiselleştirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde online alışveriş sitelerinden faydalanabilirsiniz. Çünkü online hediyelik eşya alışveriş sitelerinde kişiye özel olarak tasarlanabilen makyaj aynaları bulunmaktadır. Bu kişiye özel aynalara istenildiği takdirde fotoğraf baskısı, istenildiği takdirde de isim baskısı yapılabilmektedir. Eğer siz de takdim edeceğiniz hediye özel olsun istiyorsanız kişiye özel baskılı makyaj aynası satın alabilirsiniz. 

Termos Bardak

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Türbanlı kadınlara hediyeler denildiğinde tercih edilebilecek olan hediyeler arasında termos bardaklar da gelmektedir. Termos bardaklar aslında kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese hediye edilebilecek ürünler arasında bulunmaktadır fakat kadınların tükettikleri gıdalara daha fazla önem vermesinden dolayı özellikle kadınlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Termos bardaklar, içerisine sıcak bir içecek konulduğunda içeceği sıcak tutma, soğuk bir içecek konduğunda da içeceği soğuk tutma özelliği bulunan bardaklardır. Bu yönüyle termos bardaklar oldukça işlevseldir. Bu sebeple de rahatlıkla hediye olarak tercih edilebilmektedir. Günümüzde termos bardakların popülarite kazanması, bu bardakların hediye amaçlı olarak seçilmesine etki etmektedir. Eğer siz de bir hediye almak istiyorsanız termos bardak satın alabilirsiniz. Üstelik bu hediyelerin özelleştirilme imkanı da bulunmakta. 

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Termos bardaklar günümüzde online alışveriş siteleri sayesinde kişiye özel hale getirilebilir bir nitelik kazanmıştır. Bu bardakların üzerine resim baskısı ile birlikte isim baskı da yapılabilmekte ayrıca istenildiği takdirde farklı tasarımlar uygulanarak satın alınabilmektedir. Haliyle termos bardaklar, pek çok ürüne göre daha fazla işlevsel olmasının yanı sıra bir de kişisellik özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Eğer siz de alacağınız hediye, hediye ettiğiniz kişinin işine yarasın, ihtiyaçlarını karşılasın istiyorsanız, aynı zamanda da sadece o kişiye özel olsun istiyorsanız termos bardak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Hediye Sepeti

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Hediye sepetleri, özel günlerde alınabilecek olan hediye seçeneklerinden biridir ve içeriğinde birbirinden değişik ürünler bulunmaktadır. Hediye sepetleri farklı ürünlerin bir arada bulunduğu bir kutu ile sunulmaktadır. Bu hediye sepetleri kişilerin kendisi tarafından hazırlanabileceği gibi hazır olarak da satın alınabilmektedir. Hediye önerileri arasında bulunan hediye sepetlerinin içerisinde peluş oyuncaktan kahveye, kişisel bakım ürünlerinden aşk mektuplarına, fotoğraf albümlerinden kokulu mumlara kadar pek çok ürün yer alabilmektedir. Dolayısı ile bu hediye seçeneği zengin bir seçenek sunmaktadır. Eğer hediye olarak kendiniz bir hediye sepeti yapmak istiyorsanız, hediye edeceğiniz kadının sevdiği ürünleri satın almaya özen göstermelisiniz.

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Bununla birlikte manevi yönü bulunan özel hediyeleri de paket içerisine dahil edebilirsiniz. Eğer bu hediyeyi tesettürlü bir kadın için hazırlamayı düşünüyorsanız içerisinde dini kitapların da yer aldığı bir sepet ya da kutu hazırlayabilirsiniz. Hediye sepetlerinin bir diğer adı da hediye kitidir. Eğer sevdiğiniz bir kadına hazır halde bulunan hediye kitlerinden birini satın almayı düşünüyorsanız pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı bu sepetler oldukça ilgi çekici olmaktadır ve kadınların hoşuna gitmektedir. Bu sebeple henüz alacağınız hediyeye karar veremediyseniz değerlendirmeye almanız gereken hediye önerileri arasında hediye sepetleri de yer almaktadır.

Kanvas Tablo

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Türbanlı kadınlara hediye önerileri arasında kanvas tablolar da yer almaktadır. Kanvas tablo, yaşam alanı duvarları için üretilmekte olan dekorasyon ürünleri arasında yerini almaktadır ve modern görüntülere yol açması nedeniyle sıklıkla hediye olarak tercih edilmektedir. Eğer dekorasyon ürünleri arasından bir hediye tercihi yapmak istiyorsanız kanvas tablo türlerinden birini tercih edebilirsiniz. Günümüzde kanvas tablolar farklı tasarımlar gerçekleştirilerek tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Çeşitli dekorasyon marketlerde genel kullanıma uygun olarak satışı gerçekleştirilen kanvas tablolar bulunmaktadır fakat bu hediye bir kadına alınacak ise genel kullanım için uygun olan tablolar yerine kişiye özel tasarımlardan yana tercih kullanılmalıdır. Tesettürlü kadınlar da diğer kadınlardan farksız olarak yaşam alanı dekorasyonlarına önem vermektedir. Dolayısı ile kanvas tablolar da kapalı kadınların özel ya da sıradan günlerinde sunulabilecek olan hediye seçeneklerinden biridir. 

tesettürlü kız arkadaşa hediye

Günümüzde özellikle online alışveriş siteleri sayesinde kişiye özel kanvas tablo üretimi gerçekleştirilmektedir. Eğer siz de özel bir gün amacıyla sevdiğiz bir kadına hediye vermek istiyorsanız ve bunun için kanvas tabloyu tercih ediyorsanız özel olarak tasarım yaptırabilirsiniz. Özel tasarım kanvas tablolar üzerine pek çok baskı yaptırılabilmektedir. Bunların başında ise fotoğraf baskısı gelmektedir. Eğer isterseniz yalnızca hediye alacağınız kişinin fotoğraflarından oluşturulan ya da birlikte çekildiğiniz fotoğraflardan oluşturulan bir kanvas tablo yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu kanvas tablolar üzerine tarih baskısı da yaptırabilir, önemli günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Yaratıcı hediyeler arasında bulunan kanvas tabloları dilerseniz de eğlenceli bir hale getirebilir; fotoğraflı karikatür baskısı yaptırarak da sevdiklerinizin yüzünde gülücüğe neden olabilirsiniz. 

bayanlara hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.