sadsad x
asdasd
Dedeye Hediye Ne Alınır?

Dedeye Hediye Ne Alınır?

08 Mayıs 2018

Sevgi dolu dedeniz, doğduğunuz tarihten itibaren sizi çok sever. Bu sevgi, gün geçtikçe artar ve büyür. Birlikte gezip dolaştığınız, bayramlarda hasret giderdiğiniz dünya tatlısı dedeniz için hediye arıyorsanız, size sunacağımız fikirlerden yararlanabilirsiniz. Herkesin dedesine uygun bir hediye mutlaka vardır. Biz bu hediye seçenekleriniz sizler için bir araya getirdik. Size ise aralarından birini ve birkaçını seçmek kalıyor. “Dedeye hediye ne alınır” sorusunu bir kenara bırakarak, bu özel hediyelere göz atabilirsiniz. Seçeceğiniz hediye dedeniz için paha biçilmez bir mutluluk olacaktır. Elbette ki bu hediyenin sahip olduğu özellikler kadar, onu sizin armağan etmiş olmanızdan kaynaklanacaktır. Bu yazımızda dedeye alınabilecek babalar günü hediyesi ile dedenize sunabileceğiniz yaşına uygun doğum günü hediye fikirleri bulabileceksiniz.Dedenize hediye almak için babalar gününden daha özel bir gün olamaz. Babanız kadar siz de bu özel günde dedenizin yanında olmalısınız. Bireyler yaşlandıkça, sevdiklerine daha fazla ihtiyaç duyar. Siz de bunu bilmeli ve her ihtiyacı olduğunda dedenizin yanında olmalısınız. İşte babalar günü tam da bu ihtiyacın karşılanacağı günlerden biridir. Hediyenizi alarak dedenizi ziyaret etmek için yola çıkmalısınız. Babanız ve annenizin babaları için birbirinden özel ve farklı hediyeleri seçebilirsiniz. Bu özel günde her iki dedenizi de mutlu etmeyi ihmal etmemelisiniz.


Kişiye Özel Siyah Deri Cüzdan

dedeye ne hediye alınır

fiyat

Erkekler kaç yaşında olursa olsun, şık aksesuarları kullanmaktan hoşlanır. Dedenize, tıpkı genç erkeklerin kullandığı modern ve şık bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Siyah deri cüzdan, tasarım olarak erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bu cüzdanı, diğerlerinden farklı kılan bir özelliği de üzerinde isim yazılı olmasıdır. Dedeniz, bu hediyeyi büyük bir keyifle kullanacaktır.


İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

dedeye hediye ne alınabilir

fiyat

Emekli dedenize layık bir ürün arıyor, ancak bulamıyor musunuz? O halde onun prestijine yakışacak bu özel kalem setini tercih edebilirsiniz. Üzerinde isim yazılı olan beyaz kutulu 2’li kalem seti, herkesin beğenisini kazanacaktır. Babalar günü ve doğum günü gibi özel günlerin birini, hediyenizi dedenize vermek için seçebilirsiniz.


Kişiye Özel Yuvarlak Harfli Kol Düğmesi

dedeler için hediye

fiyat

Bazı erkekler, her zaman ve her yaşta şıklığından ödün vermek istemez. Dedeniz de bu erkeklerden biri olabilir. Burada size düşen görev, şıklığını seven bu özel insan için ona yakışır bir hediye almaktır. Modern, kullanışlı ve şık tasarıma sahip yuvarlak kol düğmelerini hediye alabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen kol düğmelerinin üzerinde dedenizin baş harfi yazılı olacaktır.


Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Tavla Seti

dedelere özel hediyeler

fiyat

Tavla oynamayı seven bir ailede yetişmiş olabilirsiniz. Pazar günleri dedeleriniz, babanız veya diğer amca büyüklerinizin tavla oynayışını izlemişsinizdir. Şimdi o güzel pazar günleri hatırlatan bir hediye ile dedenizi mutlu edebilirsiniz. Üzerinde isim yazılı olan ahşap tavla seti, dedenizi dünyanın en mutlu insanı dahi yapabilir.


İsme Özel Siyah Clipper Çakmak

dedeme hediye ne alabilirim

fiyat

Dedeniz için alabileceğiniz hediyelerin içerisine isme özel tasarım clipper çakmak da dahildir. Kullanışlı ve tasarımı güzel olan bu çakmak, yanında çakmak taşımayı seven erkekler için ideal bir seçimdir. Çakmağın kutusu, tıpkı kendisi kadar şık görünümdedir. Bu da kutunun yıllar boyunca saklanabilmesini sağlar. Dedeniz bu çakmağı her kullandığında sizi hatırlayacaktır.


Kişiye Özel Okey Takımı

dedeler için hediye

fiyat

Ailelerin birlikte oynamaktan hoşlandığı oyunlardan biri de okeydir. Masa başında toplanan aile fertleri, sohbet eşliğinde oyununu oynar. Bu oyunun müptelası olan bir dedeye sahipseniz, kişiye özel okey takımı alarak ona hediye edebilirsiniz. Ahşap ıstakaların üzerinde ismini gören dedeniz, şaşıracak ve mutlu olacaktır. Aynı zamanda bu hediyeyi, çocuklarına ve torunlarına da hatıra olarak bırakabilecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.