sadsad x
asdasd
Dobralara Hediye Önerileri

Dobralara Hediye Önerileri

23 Nisan 2020

Dobralara hediye önerileri arayanlar genelde alacakları kişiye kendileri gibi dobra hediyeler vermek isterler. Dobralık her ne kadar halk arasında patavatsızlık gibi yanlış bir tanımla bilinse de gerçek anlamı açık sözlü, net insan, lafını dolandırmadan söylemek istediği şeyleri söyleyen insan anlamına gelmektedir. Dobra kişiler kendileri hakkında açık sözlü olunmasından hoşlanır ve karşısındaki kişi onun hakkında kötü bir şey dese de üzülmez. Peki dobra insanlara ne alınabilir?

Para Saçan Süper Tabanca

Para Saçan Süper Tabanca

Eğer hediye almak istediğiniz kişi hem dobra hem savurgansa ona savurgan olduğunu ve harcamalarına biraz daha dikkat etmesi gerektiğini anlatacak bu “Para Saçan Süper Tabanca” ile esprili bir yolla görüşünüzü dile getirip kendini düzelmesine aracı olabilirsiniz.

İçecek Şapkaları

İçecek Şapkaları

Sürekli bir şeyler içmeyi teklif eden dobra bir arkadaşınız için hediye önerileri arıyorsanız içeceklerden hoşlanan birisi için kullanışlı bir ürün olan bu hediye ile hem derdinizi anlatabilir hem de arkadaşınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Anti Bakteriyel Temizlik Jeli

Anti Bakteriyel Temizlik Jeli

Dobralara hediye fikirleri aradığınız söz konusu arkadaşınız ayrıca psikolojide obsesif kompulsif denen hastalık boyutunda bir temizlik takıntısına sahipse “Anti Bakteriyel Temizlik Jeli” hem kullanabileceği bir ürün olacak hem de onun kadar dobra değilseniz bu kadar takıntılı olmaması gerektiğini söyleme fırsatı elde edeceksiniz.

İsme Özel USB Bellek ve Kalem

İsme Özel USB Bellek ve Kalem

Dobra insanlar iletişim yetenekleri gelişmiş insanlardır. İyi iletişim kurabilen birinin güzel yazması kaçınılmazdır. Eğer arkadaşınız zaten profesyonel veya amatör fark etmeksizin bir şeyler yazıyor ya da yazmaya ilgisi varsa onu daha fazladır. Heveslendirmek için alabileceğiniz, daha önce yazmayı denemediyse teşvik etmenizi sağlayacak bu kullanışlı ürün kalem özelliğiyle yazarken kâğıdı hissetmek isteyen kişilere, USB özelliğiyle yazılarını her an kaybolma riski olmadan, güvenle yanında taşımak isteyen kişilere hitap ediyor.

Kişiye Özel Esprili Öğretmen Karnesi

Kişiye Özel Esprili Öğretmen Karnesi

Hem el yapımı hediye olarak hazırlayabileceğiniz hem de satın alabileceğiniz bu kişiye özel hediye ile en az onun kadar dobra olarak kendisi hakkında düşündüğünüz her şeyi ona söyleme fırsatı elde edebileceksiniz. 

ShockingRoulette - Şok Rulet Oyunu

Shocking Roulette - Şok Rulet Oyunu

Dobra kişiler cesaret gerektiren oyunlardan hoşlanırlar. Bu ilginç hediye ile hoş ve bol kahkahalı vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Alırken endişelenmenize gerek yok, verdiği elektrik tamamen zararsız. Eğer hediyeyi aldığınız gün dobra arkadaşınızın doğum günüyse diğer misafirlerle beraber oynayarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Tembel Okuma Gözlüğü

Tembel Okuma Gözlüğü

Eğer hediye almayı düşündüğünüz kişinin çok belirgin bir özelliği varsa telefon ve laptop kılıfı versiyonları da bulunan “Bunu mu Demek İstediniz Tablet Kılıfı” ile hem yüzünü güldürüp hem bu özelliğine atıfta bulunabilirsiniz. Her ne kadar dobra biri de olsa kırıcı şeyler yazdırmamaya dikkat etmelisiniz.

Pocket Microscope - Cep Mikroskobu

Cep Mikroskobu

Hediye alacağınız arkadaşınız biyoloji bilimiyle ilgileniyorsa ona “Pocket Microscope - Cep Mikroskobu” alarak istediği nesneyi 30 kat büyütmesini sağlayabilirsiniz. Tabi ki 30 kat büyütmek onu profesyonel bir biyolog yapmaz ama ilgisi varsa mükemmel bir hediye olacaktır.

USB HUB WARMER - USB Kupa Isıtıcı

USB Kupa Isıtıcı

Sadece dobra insanların değil başta programcılar gibi sürekli bilgisayar başında çalışan kişilerin bayılacağı “USB HUB WARMER - USB Kupa Isıtıcı” bardağı ısıtacak elektriği bilgisayardan alır. Risk açısından kaynatacak kadar ısıtmasa da içeceğinizi içilecek ideal sıcaklıkta tutmanızı sağlar. Eğer hediye olarak alacağınız arkadaşınız üzerinde yemek ısıtmak gibi bir çılgınlığı yapacak potansiyelde biriyse başka hediyelere bakmanız daha iyi olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.