sadsad x
asdasd
Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

14 Nisan 2020

Doğum günü hediyesi, tüm dünyada yapılan uluslararası bir gelenek… İnsanların birbirine olan sevgilerini dile getirdikleri doğum günü ve diğer özel günlerde verilen küçük bir hediyenin paha biçilemez bir değeri vardır. Ancak bazı durumlarda hediye seçiminde zorlanabilirsiniz. Biz de böyle durumlarda size fikir vermek amacı ile bazı hediye seçeneklerini derledik. O zaman başlayalım…

Sürpriz Bir Partiye Kimse Hayır Diyemez!

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Doğum günü hediyesi fikirleri arasında tabi ki ilk sırada parti vermek geliyor. Sürpriz bir doğum günü partisi organize etmeniz, güzel bir hediye seçimi olacak! Bir dilek tutun ve mumu üfleyin… Sevdiğiniz kişinin tüm arkadaşları, yakınları ve ailesi ile birlikte harika vakit geçirebileceği bir organizasyon yapmak çok da kolay olmasa gerek. Bizce büyük emek var ortada… Kıymetini bilmek lazım, değil mi? İşe öncelikle herkese haber vermekle başlayın. Bu organizasyon için birkaç güne ihtiyacınız olacak. 

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Sonrasında pasta ve masa hazırlığına geçmelisiniz. Partiyi evde yapabileceğiniz gibi küçük bir mekânda da yapabilirsiniz. Doğum günü olan kişiyi herkes hazır olduktan sonra çağırın ve bir anda konfetiler, balonlar, müzikler birbirine karışsın… O anın şokunu yaşayan doğum günü çocuğunun anlık fotoğrafını çekmeyi unutmayın…

En Sevdiği Akıllı Cihazı Alın

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Doğum günü hediyesi önerileri arasında seçim yaparken hediye alacağınız kişinin neye ihtiyacı olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Olan bir eşyayı almak pek de iyi bir hediye seçimi olmaz, değil mi? Bunun için teknolojinin sonsuz dünyasından yardım alabilirsiniz. Mesela bir telefon… Eğer doğum gününü kutlayacağınız kişinin bir cep telefonuna ihtiyacı varsa bu hediyeyi düşünebilirsiniz. 

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Bunun yanı sıra çocuklarınızın doğum günü için tablet, eşiniz için akıllı saat ya da saç şekillendiricisi gibi birden fazla teknolojik alet arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Size bir tüyo verelim… Özendiğinizi hediye kutusu ile belli edin. Bir şey bulamamış gitmiş hemen bunu almış gelmiş olmasın… Bizden söylemesi…

Yemekli Ve Romantik Bir Organizasyon

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Sevgiliye doğum günü hediyesi, belki de en çok üstünde durulan özel günlerden biri. Sizin için de sevgiliniz için de oldukça özel bir gün. Bu günü anlamlı kılan ise sevgilinizin doğumunun yanında, sizin verdiğiniz hediye olacak. Bu yüzden titizlikle bir hediye seçimi yapmanız gerekiyor. Romantik bir akşam yemeği organizasyonuna ne dersiniz? İki taraf için de hoş bir ambiyans olabilir. 

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Baş başa loş bir ortam, hafif bir müzik ve birer kadeh şarap… Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Bunun için küçük bir gezi planlayabilirsiniz. Baş başa dolu dolu bir günün ardından, romantik bir akşam yemeği eşliğinde birbirinizin kulağına sevgi sözcükleri fısıldayabilirsiniz.

Sevdiği Bir Aktivite Organize Edin

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Sevgiliye doğum günü hediyesi önerisi arasında adrenalin seven ve doğa ile uğraşan sevgililer için de önerilerimiz var. Bunun için organizasyon yapmanız gerekiyor. Öncelikle sevgilinizi iyi tanımalısınız. Nelerden hoşlanır, neler yapar, neleri yapmayı hayal ediyor gibi soruların cevaplarını bilmeniz gerekiyor. 

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Bu cevaplara göre aktivite seçimi yapabilirsiniz. Mesela bir kamp organizasyonu… Çadırlarda yaşam, doğa ile iç içe…  Bunun yerine bir spor müsabakası ayarlayabilir, müzik konseri, gezi planlaması gibi çeşitli aktivite seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Maç Bileti Hediyesi

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi seçerken oldukça zorlanılır. Erkeğe alınacak olan hediyeler bellidir ve seçenek çok azdır. Siz de bu durumdan rahatsız mısınız? O halde harika bir doğum günü hediyesi önerimiz olacak… Maç bileti! Bu maç; boks, basketbol, voleybol, futbol, tenis gibi sporlar için düzenlenen maçlardan olabilir. İlla ki futbol olması gerekmiyor.

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Sevdiği spor dalında tuttuğu takımın maçı için bilet alabilirsiniz. Tabi bu biletin doğum gününde olması gerekmiyor. İleri bir tarih için geçerli olması yeterli. Sevgiliniz ile birlikte bu maça giderek, ona olan saygınızı ve sevginizi daha da iyi gösterebilirsiniz. Pastadan hemen sonra vereceğiniz bu anlamlı hediye onu çok mutlu edecek olup, size olan bağlılığının da artmasına sebep olacak…

Bakım Seansı Hediyesi

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Kız arkadaşa doğum günü hediyesi, erkek arkadaş için seçilecek olan doğum günü hediyelerinden daha karmaşık bir hal alabilir. Bunun için de nasıl bir hediye seçimi yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Eğer ki sevgiliniz bakımına çok düşkünse ve güzellik salonlarından çıkmıyorsa, onun için en güzel hediye bir güzellik merkezinde bakım seansı olacaktır.

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Emin olun ki bu hediyeye bayılacak. Yapmanız gereken şey, sevgilinizin sürekli olarak gittiği bir güzellik merkezinden bol detaylı bir seans rezervasyonu yaptırmak. Bu hediye ile sevgiliniz havalara uçacak. Bunun dışında eğer daha çok gitmek istediği bir güzellik merkezi varsa, oradan da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sürekli gittiği yere tekrar gitmek istemeyebilir, öyle değil mi?

Kendi Ellerinizle Bir Eşya Tasarlayın

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Doğum günü hediyesi önerileri, sadece sevgililer için değil, anneler, babalar, kardeş ve arkadaşlar, akrabalar ve iş arkadaşları için de oldukça önemlidir. Çağırılan doğum günü partisine gitmek gerekir. E, şimdi eli boş da gitmek olmaz değil mi? Bu sebeple doğum günü kişisi ile aranızdaki yakınlığa bağlı olarak, el yapımı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bunun için yakın çevrenizden yardım alabilir, şık bir paketleme ile hediyenizi sunabilirsiniz. 

Doğum Günü Hediyesi Nasıl Seçilir

Anne, baba, eş, sevgili, kardeş, çocuk… Bunlar birinci dereceden yakınlarınız. Bu sebeple de bu kişilere doğum günü hediyesi hazırlarken daha da özenli olmanızda fayda var. El yapımı olarak bir ayna, bir oyuncak, yenilenmiş bir fotoğraf çerçevesi, örgü kıyafetler, tokalar tasarlanabilir. Hatta çocuklarınız için bir araba ya da benzer bir oyuncak tasarımı da yapabilirsiniz. Kadınlar ise, pastalar börekler yaparak el yapımı lezzet dolu bir sepet ya da kutu hediyesi hazırlayabilir. Bu lezzetlere kim hayır diyebilir ki?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.