sadsad x
asdasd
Kankaya Doğum Günü Hediyesi

Kankaya Doğum Günü Hediyesi

20 Nisan 2020

İnsan zamana atıf yapan, zamana değer verene ve önem yükleyen bir canlıdır. Bildiğiniz gibi yaşayıp geçtiğimiz günlerin ve anların eğer bizler için herhangi bir özelliği yoksa üzerinde durmayız. Ancak bazı anlar daha doğru tabir ile günler vardır ki; bu günler bizler için fevkalade önem taşır. Mesela, yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü ve evlilik yıl dönümü gibi… Bu günlerde daha önceki günlerimiz gibi yaşayamayız. Bu günlere karşı kayıtsız kalamayız. Değer verdiğimiz, önemsediğimiz ve sevdiğimiz insanların doğum günlerin de aynı şekilde kayıtsız ve alelade bir tavrın içinde olamayız. Sevdiğimiz insana ki bu insan özellikle kardeş gibi bildiğimiz kankamız ise; ona olan dostane sevgimizi belirli kılmak, görünür kılmak ve onun da bilmesini istemek için kankamızın doğum gününde ona hediye almak arzusunda oluruz.

kankaya doğum günü hediyesi

Eğer siz de kankama doğum günü hediyesi alacağım ancak nasıl bir hediye almam gerektiği hususunda kararsızım diyorsanız en doğru adrestesiniz. Bu yazımızla beraber sizi bu kararsızlığın sevk ettiği umutsuzluktan kurtaracağız. Burada paylaşacağımız en popüler, en anlamlı ve özel hediyeler sayesinde kankaya doğum gününde ne hediye alınır sorusuna tatminkâr bir cevap alacaksınız.

kankaya doğum günü hediyesi

Aklınıza şu şekilde bir soru gelebilir ‘’Buradaki hediyeler acaba çok mu pahalı’’ Endişe etmenize hiç gerek yok. Listemizde paylaşacağımız tüm hediyeler hemen hemen tüm ekonomik çevrelere hitap etmektedir. Zaten hediyenin de pahalı ya da ucuz olması mühim değildir. Mühim olan bunu düşünmeniz ve kankanızın yaş gününde yüzünü güldürmenizdir. Kankaya ucuz doğum günü hediyeleri veya pahalı doğum günü hediyeleri şeklinde bir ayrıma girmeden en anlamlı ve dostluğunuzun perçinlenmesine yol açacak hediyelere şimdi geçelim.

Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

kankaya doğum günü hediyesi

Kankanızın yaş günü yaklaştı ve sizi deri bir telaş sardı. Çünkü çok sevdiğiniz dostunuza, kankanıza yaş gününde bir hediye almak istiyorsunuz. Ancak endişenizin sebebi bu durum değil. Endişeniz; hangi hediyeyi, nasıl bir hediyeyi alacağınız hususunuzda yaşadığınız kararsızlıktan medar olmaktadır. İşte siz de bu durumu yaşıyorsanız size en popüler doğum günü hediyelerinin başında gelen arkadaşım hakkında sevdiğim şeyler kitabı almak olacaktır. Oldukça şık bir görünüme ve fevkalade güzel bir tasarıma sahip olan bu kitap güzel bir dostluk temalı kapak ile de eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır.

kankaya doğum günü hediyesi

Peki, bu kitabın konsepti nedir? Arkadaşım hakkında sevdiğim şeyler kitabını üç farklı yöntemle kullanabilirsiniz. Öncelikle bu kitabı alır ve içerisini sizinle olan anılarını yazmak ve size dair düşüncelerini aktarmak üzere kankanıza yaş gününde hediye edebilirsiniz. Bir diğer yöntem kitabı kankanıza vermeden önce içerisine kankanız ile ilgili hislerinizi ve dostluk bağlarınızı yazıp hediye edebilirsiniz. Ve en nihayetinde hiçbir şey yapmazsınız daha sonra doldurulmak üzere kankanıza verirsiniz ve zamanla bir sayfa o bir sayfa siz yazarak ortak bir şekilde doldurabilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun oldukça özel ve anlamlı bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

kankaya doğum günü hediyesi

Hız kesmeden kankaya alınabilecek doğum günü hediyelerine devam ediyoruz. Listemizin ikinci sırasında yer alan kişiye özel doğum günü kartları da eşsiz bir doğum günü hediyesi olacaktır. Bilmeyenler için hemen kısaca hediyemizi tanıtalım. Kişiye özel doğum günü kartları içerisinde doğum günü dostunuz ile aynı olan tarihi kişilikler ve olmuş önemli olayların yazıldığı birçok resimli kart bulunmaktadır. Bu hediyeyi dostunuza takdim edebilirsiniz. Bu sayede dostunuz kendisinin doğduğu gün de tarihte nelerin olduğunu öğrenebilir. Tüm bunların yanı sıra bu ince düşüncenizden dolayı sizi daha dostane bağlarla sevecektir.

Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı

kankaya doğum günü hediyesi

Doğum gününü kutlayacağınız ve hediye almayı düşündüğünüz dostunuz, kankanız alkol almayı ve viski içmeyi seviyorsa sizlere harika bir haberimiz var! Erkeklere hediye isimli viski bardağı sizler için biçilmiş kaftan hüviyetinde bir hediye olacaktır. Yaş günü için bu hediyeyi alacağınız dostunuzun ismini bu viski bardağına yazdıracaksınız ve ona kendisinin sizin tarafından önemsendiğini ve değerli bulunduğunu hissettireceksiniz. Bu güzel ve anlayışlı tavrınız karşısında gerçekten çok memnun olacak ve sizin için ne kadar değerli bir dost olduğunu anlayacaktır.

kankaya doğum günü hediyesi

Elbette bu sayede size olan dostane duyguları daha da sağlamlaşacak ve hayatı boyunca o bardaktan birkaç yudum içtiği zaman dahi hep sizi hatırlayacak. Aklına sizin ile geçirmiş olduğu güzel vakitler ve anılar gelecek. Bunu dostuna hissettirmeyi ve yaşatmayı istemez misiniz?

Kitapsever Arkadaşa Hediye Mühür Seti

kankaya doğum günü hediyesi

Çok seri bir şekilde listemizin dördüncü sırasına geçiyoruz. Burada sizi harika bir hediye bekliyor. Kankanız, dostunuz ve değer verdiğiniz arkadaşınız kitap kurdu olarak tarif edilen, okumayı çok sever bir kimse için oldukça manidar ve anlamlı bir hediye ile baş başasınız. Kitapsever arkadaşınızın almış olduğu, sahip olduğu kitapların giriş kısmına basabileceği bir mühür onu da çok mutlu etmez mi? Eğer bu soruya cevabınız evet ise hiç vakit kaybetmeden kitapsever arkadaşa hediye mühür seti isimli alternatif önerimizi değerlendirebilirsiniz.

Arkadaşa Hediye Fotoğraflı Yastık

kankaya doğum günü hediyesi

Her birey dostunu, kankasını, arkadaşını çok önemser. Bu hassasiyeti ise hediyeler ile ona aktarmak ister. İşte bu aktarım yollarından en özeli olan yaş gününde kankanıza alabileceğiniz unutması güç bir hediye önerisinde bulunacağız. Hediyemizin adından da anlaşılacağı üzere kankanızın her gece uyurken mutlu olması bakıp tebessüm etmesi için ona arkadaşa hediye fotoğraflı yastık adlı hediyeden armağan edebilirsiniz. Bu yastığa sizin ve arkadaşınızın yaşadığı, anılar ile dolu harika bir günden kalan kareyi yastığa baskı işlemi sayesinde aktarabilirsiniz. Bu itibarla dostunuz her gece başını yastığa koymadan o güzel günleri yad edecek ve bu inceliği gösterdiğiniz için size minnettar olacaktır.

Dosta Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

kankaya doğum günü hediyesi

Her birey kankanısın, dostunun ve arkadaşının doğum gününde onun yanında olmak ve onu mutlu etmek ister. Elbette kendi elleriniz ve emeğiniz ile yaptığınız bir hediye fazlası ile anlamlı ve kalıcı olacaktır. Ancak takdir edersiniz ki her zaman aklımızdaki hediyeyi bizlerin yapabilmesi mümkün olmamaktadır. İşte bu tip hediyelerden birisi olan isme özel, kişiye öze defter ve kalem setinden oluşan bu hediye oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında satın alınabilir. Dostunuzun ismini kaleme ve deftere yazdırabilirsiniz. Bu sayede o deftere bir şeyler yazdığında ya da kalemini o ya da bu sebepten bir şey yazmak için aldığında her zaman sizi hatırlayacaktır. Dostunuza böyle bir iyilik yapmak ve onun tarafından anımsanmak istemez misiniz?

Kişiye Özel En İyi Dost Sertifikası

kankaya doğum günü hediyesi

Nihayet listemizin son sırasında yer alan ve oldukça popüler olan kişiye özel en iyi dost sertifikası adlı hediyemize gelmiş bulunmaktayız. Dostluğunuzu manidar bir şekilde bir vesikaya, bir sertifikaya, bir belgeye taşımak adeta birbirinize resmi bir söz verir gibi bunu belgelendirmek doğum gününde hiç de fena bir hediye fikri olmayacaktır. Dostluğunuzu kuvvetlendirecek ve dostane duyguları perçinleyecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.