sadsad x
asdasd
Duygusal Anneler Günü Sözleri

Duygusal Anneler Günü Sözleri

05 Mayıs 2021

Anneler gününde her annenin özel olduğunu bilmek ve hatırlanmak istediği günlerin başında gelir. Anneye anneler günü mesajları ise bu özel günde annenize kendisini çok daha özel hissetmesini sağlayacak en hoş ve pratik yoldur. Anneler gününde anneye hangi mesajlar daha etkileyici olur? Hislerinizi yansıtabileceğiniz en güzel anneler günü mesajları nelerdir? Anlamlı anneler günü mesajları ile annenizi şımartmaya hazırlanın. Bizce bugün annenizin en çok şımarmayı hak ettiği günlerden biri olmalıdır. Elbette onlar bizim için her zaman çok önemli ama biz yine de anneler gününün çok daha özenli ve ihtişamlı kutlanmasından yanayız. Bu günün olmazsa olmazı da anneler günü mesajları olacaktır. Ona her türlü, her yerden ulaşabileceğiniz en güzel anneler günü mesajlarını sizler için derledik. Annenize en çok yakıştıracağınız mesajı seçin ve bu özel sözcükleri bir kez daha ona söyleyerek kendin değerini anlamasını sağlayın.

Bu Kategorimiz İlginizi Çekebilir » Anneler Günü Hediyesi

Uzun ve anlamlı bir anneler günü mesajı atmak isterken annenize nasıl bir mesaj yazacağınızı kestiremiyorsanız kesinlikle sayfamız içerisinde yer alan anneler günü mesajlarına göz gezdirebilirsiniz. Anneler günü için etkileyici mesajlar mı arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü bu yazımızda anneler günü özel müthiş yaratıcı ve orijinal mesajlar bulabileceksiniz. Düşünce ve duygularınızı kapsayacak resimli sözleri resimli fotoğrafları ile sevginizi ona tam kapasite gösterebilmeniz mümkün. Hem görsel olarak tatminkar, hem de güzel anlamlarıyla mest eden resimli anneler günü sözleri sayesinde sevginizi en güzel şekilde annenize yansıtmak mümkün olur. Anneler günü için hediyeniz olmasa da samimi duygularla ifade edilmiş resimli anneler günü mesajı aslında yeter de artar. Sevginizi en etkileyici haliyle paylaşmak istiyorsanız sizi en iyi ifade eden ve anlatan özel cümleyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Uzakları yakın etmenizi, annenize hissettiklerinizi aktarabilmenizi sağlayacak en unutulmayacak mesajları bu yazımızda sizin için derledik.

En Duygu Yüklü Anneler Günü Sözleri

# Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

# Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

duygusal anneler günü mesajları

# Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

# Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

duygusal anneler günü mesajları

# Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle...

# Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

# Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik annem.

# Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

duygusal anneler günü mesajları

# Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

# Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

# Sen evimizin Sultanı, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günün kutlu olsun.

duygusal anneler günü mesajları

# Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun

# Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

# Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

duygusal anneler günü mesajları

# Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

# Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

# Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

duygusal anneler günü mesajları

# Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günün kutlu olsun.

# Eğer bana gözlerınle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun...

# Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

# Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun!

# Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

duygusal anneler günü mesajları

# Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

# Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günün kutlu olsun.

# Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Kişiye Özel Anneler Günü Bardağı

Anneniz için anneler günü hediyesi ne alınır merakınızı çok güzel hediye fikirlerimizle de yanıtlıyoruz. Kişiye özel anneler günü bardağı ile annenize kalıcı ve duygu seli yüksek olan bu kupa bardağı hediye edebilirsiniz. Tasarım kupa bardaklar konusunda farkımızı herkes bilsin istiyoruz. Hediye seçiminizde zevk sahibi biri olduğunuzu ve seçiminizi titizlikle yaptığınızı en iyi annenize bu kahve kupasıyla gösterebilirsiniz. Kişiye özel kupa bardakların en özellerine platformumuzdan her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anneniz bu özel tasarım kupaya sahip olduktan sonra sıradan kupa bardakları eminiz ki elinin tersi ile bir kenara itecek ve bundan sonra bardak rafındaki en özel kupa bardak kişiye özel anneler günü bardağı olacaktır.

duygusal anneler günü mesajları

# Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

# Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

# Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

duygusal anneler günü mesajları

# Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

# Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

# Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

# Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun!

# Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

# Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi...

# Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

# Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

duygusal anneler günü mesajları

# Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

# Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

# Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

duygusal anneler günü mesajları

# Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

# Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

# Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

# Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

# Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

# Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

# Karşılıksız tek sevgi anneIerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninle varım. AnneIer Günün kutIu oIsun..

# Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..

# Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

# Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

# Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.

Çikolatadan Daha Tatlısın Anne Hediye Kutusu

Çikolatadan Daha Tatlısın Anne Hediye Kutusu - Anneye hediye önerileri arasında kesinlikle hediye kutular yer alır. Tasarımı son derece elit ve aynı şekilde da tercih edeceğiniz bu hediye kutusuyla annenizin kalbine ulaşacak çok özel bir anneler günü jesti yapma şansına sahip olabilirsiniz. Muhteşem detayları sayesinde bu güzel hediye kutusunun anneniz üzerinde mutluluk terapisi yapacağına eminiz. Böylesine duygu yüklü bir konsept hediye kutusunu annenize anneler günü gibi özel bir günde armağan etmek için bir saniye bile düşünmeyin deriz. Anneye verilebilecek konsept hediye kutusu alternatifleri içerisinden en fazla tercih edilen model olan çikolatadan daha tatlısın anne hediye kutusu hediyemen tarafından özel olarak dizayn edildi. Anneler günü hediye fikirlerin en güzel örnekleri bu sitede sizlerle oluyor. Anneler günü hediye konsept kutusu hem gözalıcı kutusu, hem içindeki tasarım ürünleri ile göz dolduran bir hediye. Hediye almak annenizi düşündüğünüz ve önemsediğiniz anlamını taşımaktadır. İşte bu kişiye özel hediye kutusuyla, annelerinizi önemsediğinizi çarpıcı bir biçimde kendisine gösterebilirsiniz.

# Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

# Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim.

duygusal anneler günü mesajları

# Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel... Anneler Günün Kutlu Olsun Annem...

# Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

# Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun!

# Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

duygusal anneler günü mesajları

# Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "Anne" derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

# Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

# Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun!

# Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

duygusal anneler günü mesajları

# Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem…Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

# Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günün kutlu olsun.

# Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

# Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

duygusal anneler günü mesajları

# Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

# Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

ilginizi çekebilir » Anneye Güzel Mesajlar

# Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

# Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

# Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

anneye hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.