sadsad x
asdasd
En Anlamlı 12 Anneler Günü Hediyesi

En Anlamlı 12 Anneler Günü Hediyesi

03 Nisan 2020

Başımızın tacı biricik annelerimizin özel günü olan Anneler Günü, ona olan sevginizi bir nevi gösterme günüdür. Annelerimiz bizler için onca cefa, onca zorluklara göğüs gererken, onlara özel günlerinde bir hediye vermek son derece duygusallığın yaşanacağı bir an olacaktır. Üstelik belirtmemiz de yarar var ki; her anne, Anneler Gününde evladından bir hediye veya bir güzel söz duymak ister. Onlar bu beklenti içerisinde güne başlarken, hem beklentiyi boşa çıkarmamak, hem de onlara duyduğumuz sevgi ve sonsuz saygıyı bir nevi gösterebilmek amacıyla, hediyenizi annenize takdim edebilirsiniz. Fakat elbette ki, klişe haline dönüşmüş hediyelerden de kaçınmak gerek. Her anneler gününde alınan çeşitli ev aletleri yerine, ona daha büyük mutluluk sağlayacak kişiye özel hediyelere yön vermeniz, çok daha anlamlı bir görünüm kazanmış olacaktır.

anlamlı anneler günü hediyeleri

Peki nasıl bir hediye alacağım? tarzında aklınızdan sorular geçiriyor olabilirsiniz. Fakat bu konuda hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Çünkü biz Hediyemen ailesi olarak bu konuda çocukların birtakım örneklere ihtiyaç duyabileceğini öngördüğümüzden bu rehberi hazırlama kararı aldık. Sizlere içeriğimizde örneklerini sunacağımız her bir hediye, kutsalımız olan annelerimize sunabileceğimiz en şahane ürünlerdir. Dolayısıyla onu mutlu edebilmeniz, aşağıdaki hediyelerden geçiyor olacaktır.

anlamlı anneler günü hediyeleri

Hediye örneklerine geçmezden evvel bilmenizi istediğimiz birkaç şey daha var. Bunlardan birincisi ve en önemlisi; alacağınız hediyenin fiyatı veya işlevi anneniz için hiçbir ifade etmeyecektir. Onlar için önemli olan tek şey; Anneler Gününü hatırlamanız ve bu günde ona bir sürprizde bulunmanızdır. Belirtmek istediğimiz diğer konu ise; bu duruma güvenerekten rastgele bir hediye almamanızdır. Çünkü Anneler Günü çok özel bir gün ve bu gün de onu şımartacak hediyelere yön vermeniz gerekir. Şimdi sizlere anlamlı Anneler Günü hediyeleri kapsamında sunacağımız örnekler, onu şımartabileceğiniz ve büyük ilgisini kazanabileceğiniz hediyeler olacaktır. 

Anneye Özel Karakalem Kanvas Tablo

anlamlı anneler günü hediyeleri

Bebeklik döneminizde annenizin kucağında yada anneniz ile birlikte çekilmiş olduğunuz daha özel bir fotoğraf bulunuyorsa, bunu tıpkı görseldeki gibi karakalem çalışmasına dönüştürebilmeniz mümkün. Her anne evladından gelebilecek böyle bir tabloya karşı büyük hayranlık duyacağı gibi, evinden asla eksik etmek istemeyecektir. Gerek fiyatı, gerekse boyutu olarak ufak bir görüntü sergileyen bu tablo, mutluluğun ise en büyüğünü temsil ediyor olacaktır. Dolayısıyla Anneler günü hediye sürprizinizi bu tablodan yana kullanmanız, daha özel ve daha duygusal anların bir öncüsü olacaktır.

Harfli ve Fotoğraflı Gümüş Kalp Kolye

anlamlı anneler günü hediyeleri

Kadınların genel olarak aksesuar ürünlerine duyduğu ilginin had safhada olduğunu düşündüğümüzde, Anneler Günü içerisinde annenize verebileceğiniz en özel hediyelerden birisi de kolye olacaktır. Kalbi simgeleyen, içerisinde hem sizin hem de annenizin küçük bir fotoğrafının bulunduğu kolye, annenizin büyük mutluluk duyabileceği bir başka hediye çeşidimizdir. Üstelik bununla da sınırlı kalmayarak, ürünün en gözde noktasına annenizin isminin baş harfini işletebilmeniz mümkün.

Anneye Fotoğraflı ve Mesajlı Yastık

anlamlı anneler günü hediyeleri

Her evde mutlaka bulunan ürünlere örnek vermeniz istenildiğinde, herhalde yastık ilk akla gelenlerden birisi olacaktır. Peki ya bu yastığı daha da özelleştirip annenize hediye etme fikrine karşı düşünceniz ne olur? Annenizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflarla birlikte, yastıkta yer almasını istediğiniz özel bir mesajı Hediyemen sipariş ekranından belirtmeniz durumunda, görselde ki kadar güzel bir yastığa sahip olabilir ve bunu annenize hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Müthiş Anne Kupası

anlamlı anneler günü hediyeleri

Soğuk veya sıcak içeceklerimizi tüketirken, kupa bardaklarının daha kullanışlı olduğunu hatırlıyoruz. Bu bardakları anneniz için kişiye özel bir hale getirmek, ona sunabileceğiniz en sıra dışı hediyelerden biri olacaktır. Bardak üzerinde yer alan çeşitli mesajların (Şevkatli, güçlü, sabırlı, sevecen vs.) yanı sıra, sadece annenizin veya annenizle çekilmiş bir fotoğrafınızın yer alıyor olması, ona büyük bir keyif katacaktır. Üstelik her bu bardağı eline alışında, Anneler Gününü hatırlayacak ve sizin vermiş olduğunuz bu hediyeyi güzel anılarla kafasından geçirecektir.

İsimli Melek Kanadı Kolye

anlamlı anneler günü hediyeleri

Kolye çeşitlerimizin farklı bir versiyonu olan melek kanatlı bu kolye, aslında bir mesaj içeriyor. Annelerimizi tarif etmeye kalktığımızda, kelime sözcüklerimiz arasında “Melek” tabirine sık sık yer veriyoruz. Bu kolyenin içerdiği melek kanadı ise, bu terime uygun olan en güzel detaylardan birisidir. Dolayısıyla annenize bu ürünü hediye etmeniz demek, onu melek olarak gördüğünüzün mesajını içeriyor olacaktır. Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarabilen bu harika ürünün içerisine, annenizin ismini de yazdırabilmeniz mümkün.

Kişiye Özel Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü

anlamlı anneler günü hediyeleri

Bazı insanlar annelerine hediye seçimi yaparken, hediyenin espri içermesine de önem verebiliyor. Bu kişiler için listemize eklemek istediğimiz ürünlerden birisi de bu Oscar ödüllü hediyedir. Yılın en iyi annesi mesajını içeren ödül ürünümüz espri içeriyorken, hem de annenizin evinin baş köşesine koyacağı ve her baktığında sizi güzel anılarla hatırlamasını sağlayacak olan bir hediye olacaktır. Tercihinizi bu yönde kullanarak, ona olan sevginizi esprili bir şekilde gösterebilir, yüzünde gülücükler açtırabilirsiniz.

Anneler Günü Temalı Ahşap Tarak

anlamlı anneler günü hediyeleri

Genellikle her kadının günlük hayatında neler yaptığına bir örnek istesek, herhalde saç taramak listemizin en baş noktalarından birisinde yer alacaktır. Peki ya annenizin saçlarını tararken bunu özel bir tarakta gerçekleştirmesini istemez misiniz? Bu hediye türü verebileceğiniz en ilginç hediyeler arasında bulunuyorken, en özelleri arasında da yer alıyor. Annenizin adının ve soy adının yazılı olduğu bir tarağın yanı sıra, içinizden geçen bir cümlenin yine tarak üzerinde yazıyor olması, onun her saçını tarayışında aklına sizin gelmesini sağlayacaktır. Bu da daima kalplerde olmanızı sağlayacak olan en büyük detaylardan birisidir.

Kişiye Özel Canım Annem Duvar Saati

anlamlı anneler günü hediyeleri

Saat, bir evin odasını zengin gösteren en güzel aksesuarlardan biridir. Ayrıca bu aksesuar, gün içerisinde devamlı ihtiyaç duyulabilen bir nesnedir. Anneler gününde annenize belki de bir ömür boyunca kullanılabileceği bir hediye almak isterseniz, tercihinizi bu duvar saatinden yana kullanabilirsiniz. Canım Annem temalı (dilerseniz değiştirebilirsiniz) bu duvar saati, ayrıca içinizden geçen özel bir cümleyi de üzerinde barındırıyor olacaktır. Bu da hediyeyi özelleştiren ve güzelleştiren en büyük özelliklerden biridir.

Canım Annem İsme Özel Kesme Tahtası

anlamlı anneler günü hediyeleri

Bizlere mutfakta harikalar yaratan annelerimize, bu durumu anlatan en güzel hediyelerden birisi, kesme tahtalarıdır. Elbette ki alışılagelmiş bir şekilde değil, daha özel bir kesme tahtası hediye ederek, annenizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Görseldeki kesme tahtası, içinizden gelen sevgi sözcüklerinden oluşan bir cümleyi barındırıyor olacakken, aynı zamanda annenizin ismini ve soy ismini de tahta üzerinde şık bir şekilde barındırıyor olacaktır.

Anneye Özel İsim Yazılı Makyaj Aynası

anlamlı anneler günü hediyeleri

Her kadın günlük makyajına önem verirken, belli bir yaş üzerindekilerin vermediği doğrudur. Fakat netice ne olursa olsun, her kadın gün içerisinde aynada kendine bakmayı sever. Annenize de bu kapsamda verebileceğiniz en özel hediyelerden birisi, makyaj aynasıdır. Ancak her zaman olduğu gibi, yine özel hale dönüştürülmüş bir makyaj aynası hediyesinden bahsediyoruz. Dilerseniz görselde olduğu gibi, dilerseniz de kendi cümlenizi içeren bir mesaj ile birlikte annenizin isim soy isminin yazılı olduğu küçük makyaj aynası, hediye edilebilecek en naif ürünler arasında yer alıyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.